Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

też kontrola jakosci jestem :) też w firmie produkcyjnej :) ale w sumie to więcej roboty mam przy SZJ (ISO, HACCP) niż przy tradycyjnej KJ. ograniczam się do wysyłania/zawożenia prób do labo i sprawdzania oznakowania towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za wyczerpującą odpowiedź. :) Tak patrzyłam na innych forach i dochodzę do wniosku że Ci Poznaniacy to bardzo miłe i kulturalne ludzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu porzadni, ale coz takie miasto :) zreszta co tutaj duzo mowic, wystarczy przejsc sie miastem, wszyscy sie usmiechaja, zagadują... :) no a ja akurat z iso spokoj, ale za to milion innych rzeczy ktore jak widac sprawnie zabieraja czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyobrażam sobie mieszkać gdzieś indziej. :) Dobrze jak w pracy coś się dzieje, bo bezczynne siedzenie jest jeszcze gorsze. Na szczęście ja też nie narzekam na brak zajęcia i co najważniejsze cały czas kontakt z ludźmi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jakoś nie potrafię sobie wyobrazić innego miasta jako miejsca zamieszkania :( ale mój chłopak jest spoza poznania i jeżeli cokolwiek będziemy dalej planować, to trzebaby się było kiedys przeprowadzić. ale ja nie chce 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takiej pracy jaką ma tam nie znajdzie w poznaniu (zarówno warunki, jak i płaca niezłe) :( no, ale na razie jeszcze jestem tutaj i nie zanosi się na przeprowadzkę. ale kiedyś będę musiała się w końcu w którąś stronę zdefiniować, chociaż na razie odsuwam to ciągle na przyszłość. niby na razie czekamy aż on skończy studia ale ja zdaję sobie sprawę, ze gdybym bardzo chciała, to już bym tam mieszkała... bo studia by w niczym nie przeszkadzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Marusia, to zmienia postać rzeczy diametralnie, praca w dzisiejszych czasach to podstawa czegokolwiek a wspólnego zycia tym bardziej. Może jednak uda Wam się jakoś ten problem rozwiązać i zostaniecie tutaj. Zyczę powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym poznan zamienila tylko dla jednego miasta dla gniezna, mam jakis sentyment, bardzo lubie tam byc zaznaczam ze nie ma to zwiazku ze szpitalem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he w gnieznie mieszkalem, ale tak wyszlo ze teraz zyje w poznaniu. a dlaczego taki sentyment? no rozumiem szpital;) ale co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co quandt, pierwsza myśl jaka mi przyszla do glowy to byl wlasnie ten budynek w parku, po prawej stronie jak sie wjeżdża od strony Poznania i chciałabym z całą stanowczością zaznaczyć że ich pacjentką też nigdy nie byłam... :) (swoją drogą bardzo ładny ten park..) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sentyment do gniezna: 1) tam mieszkal moj dziadek (nie w szpitalu ;)) 2) tam sie jezdzilo na wagary 3) tam byly swietne gofry blisko dworca 4) spotykalam sie z trzema chlopakami z gniezna (nie ma co przystojni i fajni byli) :D w ogole bardzo ladne miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze 2 rzeczy jestem oblakana na punkcie historii, a po drugie moja przyjaciolka mieszka blisko gniezna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz w gnieznie rodza sie tylko przystojniacy:) no jeszcze taka notka, bo moze nie wiecie ale ze szpitalem tez nic wspolnego nie mam!! jednak miasto male, nie ma gdzie chodzic, bo to sie poprostu nudzi... te same ryje itd. specyficznie tutaj poprostu, zreszta miasto znane bo wszyscy znaja swietny szpital:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie to ze miasto jest male i ogladasz te same ryje ma swoj urok, bo w Poznaniu jetes anonimowy, wiecznie stoisz w korkach albo jezdzisz zatloczonymi tramwajami. w sobote wieczorem na starym rynku obijasz sie o ludzi bo taki tlok choc prawde powiedziawszy nie wiem jak dlugo bym bez tego miasta naszego przezyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz, musze Was opuscic, nie ukrywam, że z przykroscia pojawie sie pewnie dopiero jutro bo dzis gram w kanaste z przyjaciolka :) znowu ją ogram :D to do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, a ja już w domu:D szefa po samochdód zawiozłam i z tej okazji nie musiałam kwitnąć do 16 :) zaraz obiad jakiś i leniwe popołudnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga6
ja też z Poznania,20 lat,naramowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iga6 ............ WITAMY:) pewno więcej osób będzie wieczorem więc do wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×