Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

jesteś nieoceniona, przeczytałam, mam jedno pytanie- zbiórka przed klubem czy jak? no bo sie jeszcze nie znamy więc pytam, a skoro likierek taki dobry, może popełnie wcześniej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że pod klubem,ale czekam na propozycje.może być jakiś pab przy starym! A z tymi zaproszeniami to tak wyszło ze dostałam 10 i pierwsze co pomyślałam o was, ze dobra okazja na spotkanie i klimaty muzyczne dla wszystkich będą si;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już idę spac miło się gadało:) dobranoc i obiecuję że jutro będę w lepszej formie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój zmęczony umysł produkuje dziwne wizje : pod klubem zbierzemy się uzbrojeni w plakietki z pseudonimami i moja będzie najbardziej obciachowa, hehe, chyba wcześniej tego nie przemyślalam, ehh dobranoooooooc , hrrrr, zzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE pyreczki :) Anoola***27 ......... jeżli chodzi o pracę to nie jest zle w końcu robię po 10 godz a nie po 12 :) jak robiłem po 12 a nawet 16 :O to była masakra nawet jak spałem to snila mi się robota :( ale teraz będzie dobrze a co u ciebie jak mija niedziela;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że można pracować po 16 godzin tylko jak długo. Kiedyś też to przerabiałam i wiem jak to smakuje, zmęczenie momentami jest nie do wytrzymania. Wczoraj robiłam imprezę w domu i doszliśmy z przyjaciółmi do wniosku, że jednak lata już nie te... ;) A dziś próbuje doprowadzić od rana mieszkanie do ładu bo po przejściu prawie 20 osób wygląda jakby się przekulało tornado i zaraz mam kolejnych gości ale już dziś spokojniej przy niedzielnej kawce. A Ty NWA co porabiasz? jakie plany na wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich 🖐️ wróciłam do żywych :D dzisiaj pól dnia przespałam, heh teraz chyba sobie pizzę zamówię - bo chodzi za mną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ jaką pizze zamawiasz ja bym zjadł sobie hawajską dużą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darietta ......... brzmi niezle;) a ciasto robisz sama i czy drożdżowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamówiłam własnie gyros-pizzę :) za hawajską nie przepadam - ogólnie ananasy mi nie podchodzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wszystko robie sama ciasto jak najbardziej drożdżowe a i żeby było dziwnie to do ciasta dodaje ziemniaki gotowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zamawiam sobie pizze to zawsze hawajską dużą tzn taką ośrednicy 40 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darietta .........to widzę że z ciebie kucharka na światowym poziomie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA napisałeś taką o średnicy a ja przeczytałam ze z ośmiornicy hehe chyba mi herbata z cytrynką zaszkodziła ja nie lubię pizzy z owocami ja robie szynka pieczarki ser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×