Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Swietnie:) ale tylko na kurtki/płaszcze zeby nie robić za dużej siary:D Marusia była dzisiaj i ona wiem ze musi sie zastanowić czy jedzie do wawy,mam nadzieję że nie:) Reszta mam nadziję także się wypowie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ tak na wstępie powiem, ze mi też pasuje sobota, 17. :) wczoraj to miałam fatalny dzień, od rana głowa mnie bolała, żadne piguły nie pomagały no i dzisiaj już wiem dlaczego ;) niestety chyba jestem chodzącym barometrem. do tego to jak wyszłam z domu o 7.30 tak wróciłam całkowicie (piszę całkowicie, bo w międzyczasei byłam dwa razy w domu tak mniej więcej na 30 min) po 21 wpadnę dzisiaj wieczorem, bo widze, ze tutaj raczej ruch późniejszą porą się zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyrcie Przyszłam się przywitać i lecę do wydziału komunikacji załatwiać przerejestrownie itd.Pogoda barowa,szarówa blee,nie lubię jesieni! Marusia cieszę się strasznie ze 17 jesteś wolna!! Buziaki dla wszystkich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIĘC 17 mi pasuje teraz tylko gdzie słodownia czy coś innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzisiaj lepiej, ale jak padłam to się przed chwilą obudziłam. i teraz walczę z instalacją na drugim kompie, bo mi fiknął :o i wpadłam chyba w nałóg codziennego przeglądania naszej klasy :D zamiast od "prasówki" to zaczynma dzień od sprawdzenia kto przybył nowy o szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jak zwykle dziwne przygody,dzisiaj kluczyk od auta,oderwał się od breloczka i wpadł do wielkiej kałuży,takiej kałuży w błocie,nic nie widziałam tylko jeżdziłam palcami po lodowatej brei...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jak zwykle dziwne przygody,dzisiaj kluczyk od auta,oderwał się od breloczka i wpadł do wielkiej kałuży,takiej kałuży w błocie,nic nie widziałam tylko jeżdziłam palcami po lodowatej brei...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jak zwykle dziwne przygody,dzisiaj kluczyk od auta,oderwał się od breloczka i wpadł do wielkiej kałuży,takiej kałuży w błocie,nic nie widziałam tylko jeżdziłam palcami po lodowatej brei...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luzik, ja za to gapię się na monitor i poganiam instalację :D zaraz chyba pójde się trochę wygrzać do wanny, w tym czasie powinno się wszysko skończyć i idę spać (znowu:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam spać,ale nie spałam dużo od dwóch lat,zdazyła się taka noc kiedy młodego nie było, ale mało;) Zmywam się spać :)papaśki i buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rety jak tu nudzicie
ludzie po co ten topik jak nic sie tu nie dzieje czy poznan wymiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo dzisiaj nie ma:(:O ale na imprezę idziemy co?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×