Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

NWA nie pozwolimy aby nasz topik umarł zaraz sie wszyscy tu zameldują ja już sie zgłaszam do o rety jak tu nudzicie tu dzieje sie dzieje a dopiero będzie sie działo jak sie spotkamy a do twojej wiadomości Poznań nigdy nie umrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdobry! mam nadzieję, ze to tylko chwilowa zapaść naszego topiku ;) że odbijemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tu nudzicie
do darieta wiesz sledze sobie te wasze poczynania i stwierdzam ze totalne tu nudy sa i nic sie nie dzieje a jesli tu nic sie nie dzieje to tez malo prawdopodobne jest ze wogole sie kiedys spotkacie a jesli tak czego zycze to chyba zanudzicie sie w swoim towarzystwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusto pusto pusto
chyba ci ten topik nie wypalil moze warto zajrzec na stare smieci hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze ten topik odżyje
wierze w Was Poznaniacy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA, z kim ty sie zadawałeś? nie pierwszy raz jakieś złośliwe komentarze sie pojawiają...co do umierania topiku to fakt faktem pisałam, że jak przejdziemy punkt krytyczny to ani się nie spotkamy ani nie będziemy pisać, hmmm, czyżby to się zbliżało? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj szczerze to niewiem oco im chodzi:O i szkoda że ostatnio się nikt nie odzywa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie! ja ostatnio mało piszę, bo chyba w sen zimowy zapadam ;) nie ma dnia po południu, żebym nie spała. normalnie padam na twarz po pracy. jutro i pojutrze to dopiero cieżko będzie - mam zjazd na studiach. a spotkanie? bądźmy dobrej myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka hejka ja sie teraz nie mogę odzywać jak siedzę w pracy bo zbliża sie 20 i mam dużo roboty bo jedna osoba jest na urlopie ale mam nadzieje ze znajdę troszkę czasu a popołudniu to czasami mam zajęte bo mam jazdy dziś właśnie jestem po i strasznie energia mnie rozpiera tak mi sie podobało bo w końcu wyjechałam na miasto nawet instruktor zabrał mnie na drogę co bym mogła sobie pojechać 90 km/h i to mi sie najbardziej podobało a co do tego ze jeśli ten topik upadnie to że sie nie spotkamy ja tak nie myślę jestem pełna nadziei ze wszystko będzie oki i na pewno nie będziemy sie nudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że nie piszemy,nie znaczy zawsze że umiera,wręcz przeciwnie. Każdy z nas ma swoje życie i nie jesteśmy zdesperowanymi pomarańczkami zajadającymi sie cały dzień batonikami i szukającymi \"nudnych\" topików:Dhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie dramatyzujecie;) NWA z tymi nie pocieszonymi gębami to już przesadzasz;) Pozdrawiam wszystkich serdecznie🌼 Będę dostępna do 15,od jutra do poniedziałku jestem na wyjeżdzie a dzisiaj idę na imprezę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darietta...mnie instruktor zabrał na bezpłatny odcinek a2 i mogłam pojechać 140:),może twój tez wpadnie na taki pomysł.Dobre doświadczenie,nawet wyprzedziłam tira;) A propo samochodów to moje czarne g... wczoraj odmówiło posłuszeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Observator**
Szanowni Poznaniacy,trzymam za wsz zeby topik byl, bo jest fajny i wy też!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej estravaganzaa:D ale się napisałaś ;) ale pdpisuję się wszystkimi rękami i nogami pod tym ;) każdy ma swoje życie i od czasu do czasu wpadnie a nie siedzi non stop na necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noc zywych trupow
no to sie estravaganza zes rozpisala to ze jestesmy pomaranczkami to nie znaczy ze zaraz zlosliwe i zdesperowane i caly dzien tylko w necie ja tu wpadam czasami i i tak widze ze nic sie nie dzieje a zaczynalo sie nie zle a ty kolego masz amnezie to pewnie przez te nocki non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noc zywych trupow .......znamy się?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×