Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

od dzis zaczynam walkę z samą soba

Polecane posty

moje drogie ...dzis dodalam sobie cwiczenia bo wczoraj nie robilam nic..ale tylko 100brzuszkow:( tymczasem ide sie wykapac i spac:) milej nocy zycze wam i udanego przedpoludnia pojawie sie popudniu caluje was:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka....
Witam wszystkie chcace schudnac:) Na głod najlepiej zalac sie woda mineralna albo umyc zeby ostro mietowa pasta mieta zabija glod poza tym wszyscy wiedza jaki jest smak chocby najlepszego ciastka na swiecie jesli wczesniej sie umyje zeby.... i jeszcze guma do zucia! ja zawsze sobie mysle mam teraz ochote to zjem jutro... a jutro nie jem heh!! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) z ta moja glodowka, to tak srednio, chyba nie jestem do niej tak dobrze przygotowana jak myslalam, poza tym (niestety) pale papierosy, a oczyszczanie chyba nie ma sensu jesli sie przy tym pali - tak przynajmniej czytalam! wiec poki co - od jutra - przejde na warzywa i owoce - cel to wytrwac 6tygodni!! ktos sie przylacza? akurat do konca listopada!! zalozenie - do 500-700 kcal dziennie - troche malo, ale mozna z tego zrobic kilka posilkow:) jesli ktoras z Was ma ochote, to bedzie mi niezmiernie milo, ale jesli bede sama, to bede informowac o moich postepach pozdrawiam:) zycze sukcesow w Waszych wlasnych bojach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka_a ja juz mialam stodniówkę swoją ;D Jestem rocznik 88 , chciałam na psychologie ale sie nie dostałam, troche zabrakło. Dlatego podwyżaszam wyniki matury i stratuje za rok :) Dziewczyny mam problem :( Nie moge sie powtrzymac od jedzenia wieczorem. wczorajszy wpis było juz niby po kolacji, ale niestey po 19 spałaszowałam płatki cini minis (nie całe ;) ) wypiłam capuccino, a o 21... dwa podwójne tosty ... < wstydniś > Przeciez mam duza motywacje, wiem ze mi sie uda, ale te wieczrne napady...po prostu przyzwyczajenie... :( chyba bede sie kladla spac po dobranocce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady_bitter mnie też jest najgorzej wieczorem. Parze wtedy dzban owocowej herbaty i wlewam w siebie. Albo zatykam się marchewką. A czasem zwyczajnie się łamię i wcinam zakazane rzeczy... :O A może spróbuj wieczorem poćwiczyć. Niektórym to pomaga. Ja na razie jestem pozytywnie nastawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! ja właśnie jestem po półtora godzinnym treningu na orbitreku i zajadam marchew z jabłkiem ;) akkurat to lubię:) lady_bitter może spróbuj wtedy kiedy łapie Cie głód wypić jak najwięcej wody mineralnej a jak to nie przyniesie efektów to zajmij się czymś np wyjdź na spacer, szczerze mówiąc to chyba nie najgorsze są wieczory tylko nic nie robienie:) wiem sama po sobie, pomyśl sobie że to juz wieczór i że masz cały dzień za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odp Lady_IB :) sprobuje z cwiczeniami dzisiaj mam nadzije ze cos pomorze.... dzis sie karam za wczorajszy wybryk i jem 1000 kcal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anieszka1985 dobry pomysł z tym spacerem , od czego ma się psa :P chociaz szczerze mowiac do tej pory nie byłma amatorką spacerów wieczoorami ,aale moze warto zaczac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez sie zbliza okres niestety i moze stad te wieczorne obrazstwo :/ Póki co daje rade, wlewam w siebie hektolitry wody :P zobaczymy co bedzie wieczorem... :\\ Lady_IB nie jedz !!!!!!!!! :D w pietek wazenie chyba nie chcesz być ostatnia w rangingu zrzuconych kilogramów? :D albo gramów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka....
hehe to jakas rywalizacja bedzie ja widze:P trzeba myslec JEDZENIE TWOJ WROG !!!:P pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny no mozemy wprowadzic taki ranking miedzy nami kto ile zrzucil w pt...wtedy bedzie fajnie widziec ze np XYZ schudla o 200gram wiecej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuu.. pewnie będe ostatnia w rankingu :P Na razie sie nie skusiłam na jedzenie bo lekcje angielskiego miałam, ale za chwile wpadnie moja koleżanka i jak przyniesie jakieś piwo albo wino to ją zabije! Albo siebie najlepiej! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maje..czka
witam wszystkie walcząse o smukłą sylwetke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maje..czka
dopiero teraz znalazłam chwilke.kurcze ciągle w biegu. z dietką u mnie oki. wczoraj dałam rade i już absolutnie nic nie tknełam po 16.dziś zjadłam ; jabłko,2 jajka na twardo i plaster schabiku no i na tym koniec.staram się dużo pić.musimy się trzymać. baarrdzo mobilizująca ta rywalizacja o ubywające kilogramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maje..czka
hej Firanka jak dziś samopoczucie? ja troszke chodzę rozdrażniona przez tę dietkę.jeszcze pare dni i to minie muszę przestawić się na inny tryb jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzieeee ja dzis zjadlam mniej niz sobie zaplanowalam! :D Noo ale zaczyna sie wieczor, i pewnie mnie bedzie zaraz skrecac... :( ale tym razem sie nie da o nie nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RATUNKU Mama smarzy placki ziemniaczaneee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(:(:(:(:(:(:( uciekma na dwór , wieczorem napisze kto wygrał , placki czy moja silna wola.. :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maje..czka
lady_bitter - pewnie,że dasz rade twarde z nas kobitki. tak przynajmniej mi się wydaje.zobaczymy jak to będzie w sobote z tą moją słabą silną wolą,mam urodziny synka.wiąże się to z pieczeniem tortu i ciast .jestem dobrej myśli niema co martwić się na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maje..czka
dziewczyny proponuje hektolitry wody z cytryną-na mnie to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maje..czka
chętniebym jeszcze z Wami popisała ale zmykam do domciu. trzymajcie się dzielnie bo ważenie lada dzień pozdrawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie podam wam wagi w pt tylko w sobote na wieczor badz a wpt rano sie zwaze i napisze w sobote ile bylo poniewaz w pt o 6 rano jade na pielgrzymke maturzystow i wracam nad ranem w sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×