Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Goska ale ja wiem,ze chcesz dobrze tylko ejstes osoba o silnym charakterze i bardzo emocjonalnie podchodzisz do wszystkiego i czasem za bardzo nam narzucasz swoje zdanie a jak ktoras powie,ze mysli inaczej to zaraz ja atakujesz i nie mozesz tego zdzierzyc a jaka masz pewnosc,ze ty masz racje skoro nie ktore dziwczyny zaszly i chca nam powiedziec jak najlepiejn robic. zakonczmy ten nie mily dialog. Fisiu ide z toba na kawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demilunu kochana zobacz jak to było u mnie.jak zaszłam z mała w ciąze to termin obliczyli od ostatniej @ czyli na 4 września. na usg wyszły mi dwa terminy na 16 sierpnia i na koniec sierpnia.Ja małą urodziłam przez cesarskie cięcie 14 września.lekarka mi powiedziała ze mała była w maziach płodowch a to znaczy ze donoszona .hehe ciekawe kiedy bym urodziła jakby nie ta cesarka.chyba w grudniu :D:D:D:D:D jak bedziesz po USG to daj cynk.teraz napewno machiny do Usg sa lepsze hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie Herbaciu bolaly jajniki, pamietasz jak mowilam ze chyba mam cyste ;) i przy badaniu widziala ze jeden jest powiekszony. dlatego dala ten lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejaka dziewuszki co tu sie dzieje ? Myslalam ze spotykamy sie tu po to aby sobie wzajemnie pomagac i sie wspierac. kazda metoda jest dobra aby prowadzila do celu : ):):):) a poza tym ile dziewczyn zaciazynych tyle metod i sposbow na zajscie a wiec odpuscmy sobie to dogadywanie ja tempk imierze ( 1 cykl) i nie uwazam to za jakos obsesjea raczej jest to naturalne i wtym cyklu jakos tak mniej myslalam o ciazy ateraz czekam na wyniczki jak sie uda to super jak nie to sie nie poddaje i dalej walcze a ktora z was juz choinke ubrala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tempka (i szyjka hehe) pomogła stwierdzić ciążę. I to tyle jeśli chodzi o jej zasługi. Muszę kupić łańcuchy zielone i lampki, żeby kuchnię w domu ustroić :) mam tam takie belki pod sufitem, idealnie się do tego nadadzą. Ale kocurki będą miały ubaw.. już to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jem sobie parówki:):):) dziewczyny :) chyba nie warto sie denerwowac:):) mamy plan A jak Go kazda z nas wykona :) chyba obojetne:) wiec działamy kazda jak chce:) a ja jak mam meza:) hahahah i mi sie chce :) nie robie swiecy ale leze troszke zanim pójde do wc:) jem wiesiołek:) i mierze tem:) ale TO JA kazda z Was ma inny swój własny przepis na plan A i zyczę Wam z tego z całego serca:) i sobie tez:) co za skromnosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio wlasnie choinki nie ubralam i chyba ubiore 22.12 przed samym wyjazdem do angli bo w sumie jak nas nie bedzie na swieta to troche mi jej szkoda:P a jak tam przygotowania do swiat? okn blyszcza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane a kiedy ubieracie choineczki????? ja ubiore po ur mojego męza bo jak znowu dzieciaki przyjadą to z choinki by nic nie zostało moje drzewko będzie lśniło na złoto czerwono. jak co roku.musze tylko zerknąc czy bombki przeżyły w szafie :P Gośka nie obrażaj się jak dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od trzech lat mamy żywą choinkę w doniczce, która tuż po wigilii ląduje na werandzie, żeby nie uschła z ciepłoty. Tak więc choinkę mam w domu jakieś 2 dni, a resztę stoi na dworzu, potem ląduje w ogrodzie. Poprzednie się przyjęły i pięknie wyrosły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem dziewczynki Stoję sobie z boku i czytam te wasze wypowiedzi. Dziubass....Ty masz rację biorąc pod uwage że każda z nas jest inna to faktycznie nie ma co się przekomarzac,tylko próbować. Ja nie badałam temperatury,ale próbowałam róznymi sposobami zajść w ciążę.Mam tyłozgięcie i to dosyć mocne i mi swieca akurat pomogła,no ale tak sobie myslę że skoro pomaga przy przodozgięciu to mnie nieźle musiał mąż powykręcać w łózku skoro zadziałało.może nie ma złotego srodka ale świeca pomogła juz moim 3 znajomym zajść w ciążę po nie kilku cyklach starań ale po nawet 2 latach.Ja powtarzałam zawsze że należy próbowac-zawsze.Tyle. Aniula,martwi mnie ten Twój RH- to nie jest dobrze gdy kobieta ma - Koniecznie niech Twoj anioł zrobi sobie grupę.Profilaktycznie powinnaś dostać w 4 miesiącu immunoglobulinę.Dopilnuj tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatka ale fajowy ten korkocią hihi poczekam aż go przecenią:P mojemu męzusiowi (ma w przyszłym tygodniu urodzinki) kupie spodnie a pod choinke nie wiem co dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama tez ma RH- i miala konflikt. A mi nic nie brakuje ;). Lekarka tez mowila ze teraz ten caly konflikt to mit, ze dostaje sie zastrzyk i nie ma problemow, zwlaszcza przy first baby. Ale krew na grupe zrobie next week, pojde z aniolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja chojałka jest mała(1m) i do tego wiekowa a na dodatek sztuczna:) hehe ale za to jak bylam u mamy to mieli zaje-wielka choinke do tego żywa i pieknie ubrana jak o tym pomysle to mi sie cieplo robi i mam nadzieje,ze teak tez bedzie w tym roku:) nie mam pomyslu co kupic mojemu m. ale chcialam perfume teraz to juz sama nie wiem moze poprostu sie wybierzemy na zakupy w swieta i sobie nawzajem cos wybierzemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta! ;) Jeszcze chwile jestem w pracy i zmykam do domku.... Jeszcze trzy dni i weekend, u mnie 8 dzień cyklu, ale sobie poczytałam napewno wykorzystam wasze propozycje....:) podczas staranek w tym cyklu... Tak naprawde nigdy nie mierzyłam temp. kiedy sie staraliśmy.... zwracałam uwagę tylko na wyliczenia. Podobno należy odjąć 14 dni od dnia ostatniego cyklu i wtedy powinna być owulacja.... Dni płodne jakoś 3 dni wstecz i 3 dni po mogą być.... Ale to sprawdza sie tylko w przypadku myślę kobiet mających regularne cykle ( nie u mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka owocnych staranek Ci życze,szalej kochana szalej herbatka prezenty zaje**te.ta myszka jest super Mykam dac mojemu aniołowi obiadek i diabliczce deserek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, u was tez poznikaly niektore dzisiejsze wypowiedzi? zauwazcie ze nie ma postow Gosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie widze,ze u mnie też nie ma.pewnie na dobre się obraziła i poprosiła o wykasowanie Ciężko wyczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mnie dziś \"ciągnie\" na samym dole brzucha, przedziwne uczucie... W ogóle myślałam, że bardziej boleśnie będzie wszystko rosło, narazie odpukać tylko delikatne odczucia w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×