Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Majek!!! ja tez siedziaąłm na necie i czytałam!! rózne rzeczy mozna sie rozchorowac wiec odpusciłam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek, przede wszystkim daj spokój z czytaniem!!! Ja jak przeczytałam co oznacza niski pozion beta w ciąży (bo wtedy byłam "pewna" że jestem w ciąży) to wpadłam w histerię i nawet moją Weronisią zająć się nie mogłam! To na nic. Moja rada? Zrób betę i z wynikiem idź do innego lekarza. Jeśli beta będzie dodatnia to lekarz sprawdzi czy to ciąża a jeśli będzie dodatnia a to nie ciąża to szybko zareaguje. Beta jest podwyższona nawet trzy lata przed pojawieniem się raka więc jest czas na reakcje! Ja jednak myslę, że w twoim przypadku (tak jak to było i z moim zatrzymaniem @) to chwilowe zachwianie chormonów... przezycia, stres i nasza psycha potrafi nam spłatać nam niezłego figla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wiecej nie czytam. Teraz czytalam o poronieniu samoistnym i jak czytam to chyba mam najzwyklejszy @. Juz sie nie moge doczekac bety, szkoda,ze moj chlop do 17 w pracy, bo juz dzisiaj bym ja zrobila. Cos mi na 100% dolega, bo ciagle mam mdlosci, ale to moze po tych wszystkich hormonach. sama juz nie wiem. Musze czekac do soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Fisiu tak, jak narazie to Ty mi wyznaczylas termin porodu ;) ginka narazie mowi o przelomie lipca/sierpnia. Tyle to kazdy policzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no no to się ginka wysiliła:) Majek123 lepiej już kochana nie czytaj bo jeszcze sobie wyczytasz.ja sobie już nie raz choroby wyczytałam i spać nie mogłam po nocach.niech na wyniki spojży ekspert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello babeczki! Majeczku -- strasznie mi przykro 🌼 nie analizuje tego tak dokładnie bo oszalejesz! zrób badania takie jakie trzeba, ale podejdź do tego logicznie i rozsądnie, proszę Cię. nie masz wpływu na niektóre rzeczy, choćbyś nie wiem ile nad tym myślała... Ja mam dziś troszkę kiepski nastrój, wydarzyło się coś czego nie mogę za bardzo pojąć i nie dociera to do mnie.... moja druga ciocia zginęła tragicznie 2 dni temu... druga śmierć w rodzinie w ciągu miesiąca... one były siostrami.... staram się o tym nie myśleć ... kiepski rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka przykro mi z powodu cioci.jak widzisz zycie nie jest sprawiedliwe:( głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A miało być pozytywnie, opytmistycznie i bezstresowo... Dziwnie trochę. Dzięki Fisiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka - strasznie mi przykro... :( Staraj się trzymać dla swego maleństwa. Chociaż nie znamy się jeszcze dobrze ale i tak jestem z Tobą myslami i bardzo Ci współczuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę miała wyćwiczone niedopuszczanie do siebie niektórych faktów i myśli... brr Dzięki kochane 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka strasznie mi przykro:-( ja mam dziś jakiegos doła, jeszcze to cholerne Tsh...własnie zapisałam sie do endo-gina na piatek. zobaczymy co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulko -- ja miałam 2 lata temu ostatnie badanie tarczycy i wyszło mi tsh ciut za niskie - w rejonach dolnej granicy. Martwiłam się tym, ale lekarz powiedział, że kłopoty są jak wartości są zaniżone lub zawyżone wielkokrotnie... uspokoiło mnie to. Przez kilka lat wcześniej leczyłam wole na tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już dziś zjadłam pączka,tak mnie jakoś naszło.Majek idż do innego lekarza-duphaston nie ma wpływu na test ciążowy,ogólnie jest bardzo mało sytuacji,które mogą zafałszować wynik.Dziwi mnie to,że lekarz kazał Ci brać duphaston do 25dc-jeżeli ma się niedomogę lutealną i stara się o dzidzię nie można odstawic duph bo to może wywołać poronienie-może tak stało się u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatka:( to straszne co napisałas:( przykro mi:( Ale \"pięknie\" zaczal sie ten tydzien:( Agi jutro robie bete i w sobote o ile skonczy mi sie @ pojde do lekarza. duphaston dostalam chyba po to,zeby wyregulowac @ widac jak pomogl, skoro wczoraj mialam 38dc. Ktos mi kiedys powiedzial,ze jezeli zajde w ciaze i przestane brac duphaston to nic sie nie stanie:( jesli poronilam to znowu mam 3 miesiace z glowy:( bo taka trzeba miec przerwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka, widzę, że mdłości i wymioty Cię juz nie prześladują. Ja niestety nie moge tego powiedzieć. Owszem, jest już o niebo lepiej, ale wciąż niemal codziennie nękają mnie poranne nudności, a poza tym raz na jakieś dwa, trzy dni dopada mnie rzyganko. Za moment rozpoczynam 19 tydzień ciąży, a tu wciąż takie niespodzianki. No ale nic, cieszę się, że już calkiem przyzwoicie funkcjonuję, poza porankami; coś tam na obiad upichcę, wyjde na zakupy, spacer, posprzątam. Grubiutka się powoli robię - brzuszek idzie mi coraz wyżej, mój biedny płaszcz ma az powykrzywiane guziki od tego naciągania... Na wagę nie wchodzę, poczekam na wizytę u lekarza. Poza tym ok, kupione kiedyś spodnie ciążowe sprawdzają się znakomicie, tuniki również. W swoje dotychczasowe rzeczy nawet nie próbuję wchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka, widzę, że mdłości i wymioty Cię juz nie prześladują. Ja niestety nie moge tego powiedzieć. Owszem, jest już o niebo lepiej, ale wciąż niemal codziennie nękają mnie poranne nudności, a poza tym raz na jakieś dwa, trzy dni dopada mnie rzyganko. Za moment rozpoczynam 19 tydzień ciąży, a tu wciąż takie niespodzianki. No ale nic, cieszę się, że już calkiem przyzwoicie funkcjonuję, poza porankami; coś tam na obiad upichcę, wyjde na zakupy, spacer, posprzątam. Grubiutka się powoli robię - brzuszek idzie mi coraz wyżej, mój biedny płaszcz ma az powykrzywiane guziki od tego naciągania... Na wagę nie wchodzę, poczekam na wizytę u lekarza. Poza tym ok, kupione kiedyś spodnie ciążowe sprawdzają się znakomicie, tuniki również. W swoje dotychczasowe rzeczy nawet nie próbuję wchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaweeee jak czesto
ktos mi powiedzial ze jak przestane brac to sie nic nie stanie... tak to jest jak sie slucha rad na forum :( przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka przykro mi z powodu cioci:( ja etz lecze wole bo mam niedoczynnsc tarczycy ale puki biore tabsy hormony sa w normach. jutro ide na porannne klocie i ddac siuski do badania:P od godziny 18 czeka mnie 12h głodówki jak ja to wytrzymam:( Fisiu niestety z jajami chiba bedzie problem musze sie poradzic lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ tu dzisiaj cichutko... Dziubassek -- jak tam głodówka? Dajesz radę? Jestem z Tobą!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania-cichutko bo wszystkie sobie wzięły do serca pączusie dla mnie :D Na bank kulaja,dziobaja nadzieniem różanym i smażą....... mniam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups... Koug to chyba tylko ja się obijam... ;) obiecuję się poprawić!!! ;););) wybacz Koug kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania K. oj głoduje , jakos daje rade:) ale za to jutro nażre sie paczkow ile wlezie!!! Koug ja nie mam zdolnosci kucharskich:) mnie wyreczy jakas babunia z cukierni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja mam jeszcze większy problem z pączkami, bo nie dość że sama nie potrafię zrobić to w Dublinie ciężko o dobre polskie pączki :( a te ich doughnats są strasznie tłuste feeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, nie pisałam długo ale jestem cały czas z wami. Czytam was codziennie. Ania.K ja mam pączki u siebie z sklepie, z piekarni z L\'derry. Wpadnij do sklepu, pycha są. To tylko 3h drogi od ciebie na północ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×