Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Słuchajcie, nie wiem o co chodzi z pomarańczami, bo jak czytam, to już nie ma ich wypowiedzi. Tylko z Waszych postów wnioskuję, że znów awantury były...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano, jakaś żółć nas tu znowu chce zalać ale coś jej nie wychodzi :) Mam nadzieję, że ten ostatni post też zostanie usunięty - zachowanie poniżej krytyki więc nie będę strzępić języka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatko a co się tu zastanawiać.Pomarańcze to takie istoty człekopodobne dla których jedyną rozrywką w zyciu jest wchodzić i pisać pierdoły które kupy du**y sie nie trzymają.(może to dowartosciowuje !?)albo osoby które nie mają odwagi wejsć pod SWOIM nickiem który pewnie dobrze jest nam znany.jedno jest pewne.proponowała bym tym osobą najpiers się zastanowić nad swoim zdrowiem psychicznym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczko ❤️ zagladaj do nas!! proszę! a pomaranczowe maja wyobraznie!:) odbrze ze mamy słuzbe porządkowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosek:P my jestesmy tak sprytne dziewczynki ze pomarancze nam nie groźne.wiesz to jest tak jak gówniarstwo się dorwie do kompa i szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku nie ubliżając chorym psychicznie to ja myśle ze Lubliniec też by niewiele pomógł.to jest cięzki przypadek.tu nie ma co leczyć!!! tu trza dobić!!!:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz tu nie wytrzymaaaaaaaaammmmmmmm chce do domu do meza:) do kina:) byle nie tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja pomalu bede sie z wami żegnac. mam juz dosc beznadziejnej walki z tą pomaranczą. Jest mi potem przy was wstyd ze ktos az tak sie na mnie uwzioł.Nie wszystke obrazajace mnie posty sa wywalane na bieżąco. Trudno, skoro moja osoba tak kogos wkurza to ja spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no Ty chyba żarujesz.z powodu jakiegoś du**ka będziesz od nas odchodzić?????????????????/ ani się waż.przeciez tej pomarańczy o to chodzi nie daj się sprowokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisy obrazajace mnie nie sa usuwane na bieząco. Ostatni nadal jest na poprzedniej stronie. Skoro nie moge sie tu swobodnie wypowiadac to przykro mi bardzo.Wczoraj az kazalam dwa swoje wipisy usunac przez walke z ta sama pomarancza. Nie moge juz tu pisac swobodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no nie żartuj z powodu jakiejs "choorejjj" kobiety odejdziesz!!!! nie zartuj mam pomysł nie odpisujmy i nie komentujmy zadnych postów pomaranczowych:) poprostu pełna ignoracja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no mam do Ciebie ogromną prośbe mogłabyś kliknąć do mnie na gg????? mam go w stopce mam ważna sprawe do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avinion, no weź nie zartuj sobie. A klementynami sienie przejmuj, pełna olewka. Moderia działa, nie martw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne! Pełna ignorancja jest najlepsza, tego nikt nie wytrzyma! W końcu im się znudzi... Kurde no -- nie daj się sprowokować im tylko o to chodzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wyjde na wazeline ale co byśmy zrobiły bez tej modessy modessa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacytuję moją starą stopkę. NIGDY NIE DYSKUTUJ Z DEBILEM, NAJPIERW SPROWADZI CIĘ DO SWOJEGO POZIOMU, POTEM POKONA DOŚWIADCZENIEM. Powtarzajcie ją sobie pod nosem, jak coś - ktoś was wkurzy. Działa. Spadam - do koleżanki,p otem do lekarza. Ciekawe co powie nt. wyników histo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennifer dobre to jest.:) ja tam się cytrusem nie przejmuje hahaha leje :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennyfer!:) super :) tekscik:) trzymam kciuki i czekam na wyniki od lekarza!! ja we czwartek mam urlop :) dniówka z Huberetm 7 miesiecznym ! mamusia idzie na rozmowe o prace:) wiec robie małe przygotowanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie pożarłam pomarańczkę, rozciapciała się nieco przy obieraniu... ;) Ależ to młode się wierci! to teraz tak cały czas będzie? chyba taki świderek, jak jego tatuś... i mamusia za młodu ;) oj ananasek będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sywluś -- możesz zapodać linka na przykładową tuniczkę, którą ostatnio kupiłaś na allegro ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka teraz będzie coraz mocniej i coraz częściej:D:D:D poczekaj az małe da Ci takiego kopniaka w żebra ,że aż się uśmiechniesz przez zęby.a najgorszy jest ucisk na pęchcerz.ojjjjj miałam pocieszyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×