Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

dobrz ez e piatek:) w pracy jeden wielki burdel!!! co zrobic!! moze odpoczne w weekend:) słonka:) dzionek zaczynam zawsze z Wami:) moze kawki:) ale dzine imopna ludzie daja swoim dzieciom:( masakra chyba bym nie wybaczyła jakiegos dziwnego imienia:) hahahahaaah aha z rzeczy smutnych !! ojciec wnosi sprawe o rozwód:( wiem ze juz niby nie zyja ze soba ale jednak mi przykro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anucha:) ja tam sie smieje ze zajdziemy tak zeby dzieci ur na wiosne:) wtedy podobno najlepiej:):):) prawda:) wiec za niedługo sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piątkowy poranek!!! Ale naskrobałyscie... wczoraj pożarłam się z m. i poszłam wczesniej spać więc miałam teraz sporo do nadrobienia! Demiluna -- dzięki, zdjęcia doszły Twoja Wiki jest bardzo do Ciebie podobna, urocza 🌼 Validos nie łam się! Dasz radę to przeżyć ❤️ Cześć Anucha26 -- jeszcze nie miałyśmy przyjemności się poznać... bardzo mi miło. Czy mogłabym prosić o fotki na maila?? Razem z moim K. przełożyliśmy nasze staranka na kwiecień, więc chyba razem będziemy zaciążać, co?? :) Avinion -- bardzo się cieszę, że usg wyszło dobrze, wyniki z krwi pewnie tylko potwierdzą, że wszystko jest OK :) Yennyfer -- fajnie, że już w lepszym nastroju jesteś 🌼 Fisia 🌻 Dziubassek 🌻 Titowa 🌻 Koug 🌻 Cebulka30 🌻 Harbatka 🌻 Mar--gerita 🌻 Kasika1 🌻 Gooosha 🌻 Wiktoria 🌻 Malwina29 🌻 Michelle 🌻 Dafodilek 🌻 Agi37 🌻 Basiunia 🌻 Majek123 🌻 A właśnie dziewczyny, macie kontakt z Majek?? Mam nadzieję, ze trzyma się jakoś i nie poddała się! Jeśli któraś ma z nią kontakt to powiedzcie, ze ciepło oniej myslę i trzymam za nią kciuki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!! To jak z tymi zdjęciami?? Doszły czy nie?? Mam słac jeszcze raz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki:-) Majek fajnie, że jesteś... Dziś do kawusi serwuje maślane ciasteczka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Majek!!! Cieszę się, ze Cię widzę ❤️ Patrz jaka telepatia... właśnie pytałam o Ciebie a tu się pojawiasz we własnej osobie! Jak się czujesz kochana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie!!!!!!! własnie wróciłam z RAJDU.jejku nawet trójeczke dzisiaj wbiłam :D:D:D:D:D:D. Majek😘 serducho . Goosha a ja zdjęć nie mam.chłolera.ślij jeszcze raz. Ania.K nie trza było spać wczoraj tylko buszować z nami :D cebulcia Ty mnie upasiesz tymi buleczkami.:D:D ale są tak pyyyyszne ,że chyba się skusze Validos rozwody to nic przyjemnego.no ale faktycznie jaki sens miało to małżenstwo Anucha26 opierdziel jak nic za te bumelki.:D:D:D:D Kurde no nie panikuj.dzidzia na 1000% zdrowa.następnym razem pomacha Ci rączką i całuska prześle Dziudassek😘 Yennifer ja też chce zdjątka.jak można 😘😘 dla wszystkich dziewczynek lece posprzatać trochę w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania tylko się pospiesz na te ciastka bo wiesz jak te ciężarówki dorwią się do nich to nic nie zostanie;-) pssssst tylko nie mów im tego...:-) :-) ja zrobie sobie małą kawusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek witaj🌻 kilkakrotnie probowalam ci odpisac na maila ale nie chce sie wyslac bo wystepuje błąd:( mam nadzieje,ze zostaniesz juz z nami:) bez ciebie tak smutno;) Avinion poprosze o twoje focie na mailika madzienka69@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to wyślę, kto chce jeszcze?? Prosze podać mi swoje adresy szybciutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foteczki poszly! poprosze mi wyslac zdjecia na private78@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJEK:):):):):):):):):):):):):):):):):) huuurrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hhuuurrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa cebulko ja przez te Twoje ciaska tyje w oczach:) Fisiu:) trójeczke pieknie mi czasem wracajc z pracy tez sie udaje:) 3 wbic:) haha w korku- jak skonczysz u siebie sprzatac:) zapraszam do mnie:) dziewczynki :):) jak ja WAS UWIELBIAM:):) powiem Wam tak w tajemnicy ze jak mi sie uda ujzec 2 kreseczki bedziecie pierwsze o tym wiedziały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,ciężko za Wami nadążyć...Zazdroszczę Wam,że tak często tu bywacie.Ja nie mam czasu pisać a ostatnio nawet czytać Waszych wypowiedzi.Co do zdjęć to jest u mnie kiszka,mam w kompie tylko zdjęcia ze ślubu i wesela znajomych,jest ich strasznie dużo a nie wiem jak przesłać tylko część,chyba,że chcecie wszystkie?Ja dostałam tylko foto Harbatki-bardzo piękne,dziękuję i czekam na zdjęcia pozostałych babeczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avinion foteczki obejzalam;) twoj adres widze... dzis jestem zgłodniała:O zreszta ja w kolko jestem nienażarta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi mozesz wybrac jedno najlepsze twoim zdaniem:) pozostale babeczki tez bardzo poprosze o focie;) madzienka69@wp.pl (i tak do bolu :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku-w tym właśnie jest problem,ja nie umiem tego zrobić...Dostałam od znajomych wszystkie zdjęcia w jednym mailu i nie umiem tego rozdzielić,Jestem GŁĄBEM KOMPUTEROWYM!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej jaka radosc:D:D hihi:D qrcze, ale sie za Wami stesknilam:) Dziubassku ściemniaro wcale Wam tak smutno nie bylo:P Nie zalalyscie topiku lzami:D Ze mna to dluzsza historia:( jak okazalo sie,ze poronilam umowilam sie do lekarza do ktorego chodzilam wieki temu. Powiedzial,ze dwuroznosc nie jest przyczyna obumarcia plodu (chodzilo o Jasia), bo dwuroznosc powoduje przedwczesny porod. Powiedzial,ze takie poronienie to nie poronienie, bo to byla baaardzo wczesna ciaza, wiec potraktowalam to jak okres. Moze to glupie, bo wszyscy wiemy,ze to nie okres, ale z ta mysla bylo mi latwiej..Nawet mnie nie zbadal ,bo jeszcze troszke plamilam. Kazal przyjsc za tydzien i wtedy mial mi zrobic wszystkie badania.We wtorek mialam konsultacje z lekarzem z krakowa. Znajomy tesciowej:)No i jak zobaczyl cala moja dokumentacje to powiedzial,ze ciaza byla bardzo dobrze prowadzona. Wyrozkladal sobie moje badania w kolejnosci w jakiej byly robione, zauwazyl,ze w jedym miesiacu mialam straszny spadek zelaza, tak duzy,ze nawet nie miesci sie w normie jakies tam choroby. No,ale dostalam wtedy leki i bylo juz ok. Powiedzial tez,ze dwuroznosc doprowadzila do obumarcia ciazy i do poronienia. Tak jak powiedziala lekarka, ktora wykryla u mnie dwuroznosc, Jas byl duzy, mial malo miejsca, krew przestala do niego doplywac no i stad ta dystrofia i zwapnienie wieloognoskowe lozyska, czyli cos w rodzaju wysyszenia:( No i jutro czeka mnie nastepna konsultacja z tym lekarzem, bo ma jakas znajoma, ktora jest siwtnym fachowcem w takich sprawach i zadecyduje czy ta dwuroznosc jest duza i czy czeka mnie laparoskopia czy leczenie lekami. Poronilam dlatego,ze plemniczek trafil nie tam gdzie powinien i moja przysadka zglupiala i postanowila sie pozbyc obcego ciala:( Narazie z tego co wiem mam z glowy staranka. Juz sie nie moge doczekac co jutro ten lekarz powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi -- musisz te fotki zrzucić na twardy dysk tzn jak otworzysz załącznik to musisz wybrać \"zapisz element docelowy jako...\" i wybrać miejsce gdzie chcesz je zapisać no a potem to już wybrać Twoje i wysłać mailem... tzn załączyć je do maila 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek jak to nie tęsknilyśmy OCZYWIŚCIE,ŻE TĘSKNIŁYYYYYSMY AGI A mojego zdjecia nie wysyłalam Ci?????????????????ojjj jak nie to muszę to nadrobic i czekam na rewanż ale mam roboty w domu wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek:) musi byc dobrze:) na pewno sie uda:) ja tez zaczełam wizyty po lekarzach:( 28 ide z wynikami na kontrole i zaczynamyu zmagania z pobudzeniem jajników:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczku najważniejsze, że trafiłaś do dobrych specjalistów, bo dobra diagnoza to połowa sukcesu. Najgorsza jest przecież niepewność lub brak odpowiedzi na pytanie dlaczego? bo to uniemożliwia poprawę sytuacji... Teraz jak dobiorą odpowiednie leczenie będzie z górki :) Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu no dobra:D:D uwierze:D:D hihi, ale juz z Wami zostaje:) jakos sie pozbieralam i mam nadzieje,ze dam rade Validosku, bedziemy sobie tak razem latac po lekarzach:) qrcze, chociaz Ty na mnie poczekaj,zebym nie byla ostatnia zaciazona na tym topiku:D;) zobaczcie co sobie zrobilam:D:D jedyne 5 godzin mi zeszlo:D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b82860885b6d2074.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu mam taka nadzieje:) lekarz powiedzial,ze bedzie dobrze to musi byc:) zaluje,ze wczesniej nie podjelam leczenia, ale myslalam ze tym razem sie uda. No,ale dostalam takiego kopa,ze nie czekalam az ktos mi zaproponuje leczenie tylko sama sie za to wzielam. Stwierdzilam,ze mam na ten cel pieniadze na lokacie i czas nimi ruszyc. A tu sie okazalo,ze ten lekarz nie chce grosza ode mnie i wszystko mi zalatwi bez placenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×