Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Yennyfer -- pewnie masz racje i wszystko to nałożyło się na siebie. Z autopsji jak również zopowieści koleżanek wiem, że przed slubem jest taki stres, że u faceta zaczyna denerwować Cię wszystko do tego stopnia, że zaczynasz mieć nawet wątpliwości :( moją kumpelę nawet zaczął denerwować sposób trzymania łyżki przez narzeczonego a było to kilka dni przed slubem... ślub minął i wszystkie te wątpliwości też 9choć wiadomo, że życie to nie bajka i kryzysy zawsze się zdażają) Głowa do góry, będziemy Cie wspierać myslami i pokonasz wszystkie przeciwności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, za miesiac biorę slub.Cywilny - oboje jesteśmy po rozwodach, z tym, ze ja mogłabym koscielny, bo z exiem takiego nie brałam(on niewierzący, nie chciał też ekumenicznego) Przelożony ślub, miał być wczesniej -ale poroniłam, byłam w szpitalu i przełozylismy. A żałuję plau A - bo za bardzo szum wokoł tego, ja nie mam nastroju na wielki spęd. I tak ograniczyłam do minimum gosci - a moi rodzice kombinują. Czasem ma dosc. Już mi jeden ślub i wesele zrobili - to była porażka totalna. Teraz chce po swojemu,ale mój ojciec wyznaje zasadę "róbcie jak chcecie, byle po mojemu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no -- a skoro mam Cię tu "pod ręką" to czy mogłabym być znów monotematyczna i nachalna i zmolestować Cię o zdjęcia Twoje?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja daje linka do strony z moimi zdjeciami. Wysle ci ale musze znac maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet się wyswietla. Jak któraś z Was chce swoje zdjecie to dajcie znać na @. Wyślę jeszcze dziś. A teraz do roboty - choć nie chce mi się, nie chce............... buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojoj Yenny, rozumiem Cie w 100% Miałam podobne przejścia z teściami :( My też chcieliśmy skromnie a oni wymyślali... niejedną łzę wylałam... ale w końcu postawiliśmy na swoim (w większości) bo to my za to płaciliśmy z własnej kasy i to był nasz dzień (na szczęście mój K. nie jest (a właściwie nie był bo teściowa umarła) maminsynkiem i potrafi się postawić). Yenny trzymam kciuki aby ten dzień wyglądał jednak tak jak sobie TY to wymarzyłaś. Może sprubój pogadać z rodzicami... Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia doszły, dziękuję zaraz obejrzę. Yenny ja poprosze o te zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi tez organizowali wesele rodzine ale oglnie zgodnie z moimi wskazowkami. Ja bym tylko pogode poprawila i zdjecia na rynku w moim miescie ;( a tego nie bylo, bardzo zaluje. tego lata bedzie brzuch wiec tez nie zrobimy zdjec plenerowych.A znam pary co tak robily po roku zdjecia slubne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh ciezko czasem czlekowi dogodzic ;) zerknijcie jakie mialam piekne wnetrza, foty byly w apartamencie. A ja zaluje ze nie mialam tez w plenerze, ech wiem ze przesadzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, wyśli mi E-maila, odpowiem. Avi - zdjecia bardzo ładne, ślicznie wygladałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avi, a Tobie już wysłałam. Koug- czy Ty zahasłowałaś bloga????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ;) fotki w apartamencie byly robione miesiac po weselu ;) widac ze mam nieco inna fryzurke. Taka co mogla sie rozleciec po kilku godzinach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzam, czy mam stopkę :) Kurdeno - zgapiłam od Ciebie, bo mi się bardzo te "suwaczek"podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki Yenny wyślę. Teraz już zmykam bo zaraz muszę dziewczynydo szkoły zawieźć - obowiązki wzywają :p Odezwę się później. Narazie:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hoł Hoł Hoł :D wywlekłam się w koncu z wyreczka,Cześć wszystkim- kurde no to super się spisał herubinek !!!! Dafi-ja tez odpoczywam -jak to wczoraj Yenny nazwała JASKRA ANALNA Fisia-no comment Dziubasku jak już robisz to dla mnie herbatkę proszę niedługo cebulka z ciachami przyjdzie :D Maniu kończ sesję i przylazowywuj tu do nas Ania,Validos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug - pozdrawiam :) dziś leżę i śpię.... może się wreszcie wyśpię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny dziekuje za zdjecia. Sliczna jestes ;) masz bardzo ladna, dzewczęcą urode. Prosze reszte pan o zdjecia, az wstyd powinno byc jak powiem ze widzialam tylko Fisie, Validos i Yennyfer!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, jakie wam sie podobaja imiona? mi sie duzo podoba ale mojemu mezulkowi nie. Chciabym Filipa ale na to imie jest veto ;( Kacper mi sie (nam sie) podoba ale JAKI JEST SKROT od tego imienia? poza Kacusiem nic mi nie przychodzi do głowy ;( Kobietke kompletnie nie wem jak nazwac, na zlosc pdoobaja mi sie Julie, Zusie, Vikusie i Oliwki. a teraz tego pelno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie podoba sie Julia - i jak będzie dziewczynka to Julia. Albo Kaja. Dla chłopca - moze Wojtus. Jak byłam w ciaży wybralismy Michała i Aleksandrę -ale to już nieaktualne, zarezerwowane dla Okruszka, którego juz nie ma. Kure no, dzięki. Pozwolisz, ze będę \"mówić\" do Ciebie Avi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kacpra to chyba Kacperek najlepiej brzmi Yennyfer-ja mam w domu Olę i Michała :) moje dzieci ustaliły ze teraz będzie albo Agatka albo Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie, KACPEREK,a jak zdrobnic aby bylo tylko dwu sylabowe? nie da sie oprocz tego Kacusia nic wymyslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×