Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

dziubassek musisz się teleportować na nasze spotkanie.koniecznie i nie zapomnij zabrać ze sobą świeżego wędzonego grenadierka hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Fisia ja ci zaraz teleportuje:D ryb nie lubie i ich nie dotykam a fujjjjj dziewuszki topik umiera reanimujcie go! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm reanimacja nie bedzie potrzebna:) u nas to róznie czasem w jeden dzien jest 5 stron a czasem 3 przez jeden dzien:) wiec głowa spokojna damy rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakow? o Krakow?? to pamietajta ze ja krakowianka!!! ;) ps. od jutro L4 do konca tygodnia ;) bo jutro ginek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, czuje sie quite OK. aczkolwiek mam skoki cisnienia i czasem krew z nosa. na zwolnienie ide odpoczac ze dwa dni, bo musze sie pouczyc do egzaminu na prawko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki gdzie się podziewacie? Zajęte starankami? :P A ciężarne pewnie spełniają swoje zachcianki ;) Mam nadzieję, że przyjemnie spędzacie wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu ja starankami raczej nie jestem zajeta meza nie mam:( wypoczywam:) byłam pobiegac i trole:) jutro ide z dziewczynami na piwo:) po pacy:) TYLKO NIE MOGE BARDZO POPIOC RANO WE CZWARTEK AUTEM DO PRACY MUSZE JECHAC BO PO POŁUDNIU PO PRACY DO LEKARZA:( JAKOS SIE BOJE TEJ WIZYTY!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam wlasnie z cwiczonek:O jestem zmeczona po pol miesiaca przerwy... Validosku ale najwazniejsze,z espotkasz sie z kolezankami:) Aniu chyba wszystkie poszly wypatrywac wiosny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dibry wieczór skarbunie czy któraś pełni wieczorny dyżur???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wracam do dyżurowania ;) Mała śpi nareszcie a ja podglądam nowe odcinki chirurgów na foxlife Validos przykro mi że nie masz męża przy sobie :( co do gina to trzymam kciuki żeby wszystko poszło po Twojej mysli :) Dziubassku zazdroszczę Ci tego zmęczenia... och ja ja bym chciała na jakieś ćwiczonka... tylko samej tak jakos się trudno zebrać Fisiu a Ty co porabiałaś przez cały dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ehh zaraz klade sie do lozka...jeszcze tylko chwile pobuszuje na necie Fisia ja sie nie pisze na dyzurek jak zwykle jestem spioch ale jak bede miala sile to z rana zapale swiatelko hmm? dobjanocka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu milych senko:) Fisia Validos i wszystkie dziewczynki ktore nie moga teraz do nas zajzec dla mnie swiatelo juz zgaslo cyk;) nastala ciemnosc wiec wlaze pod kolderke:) papaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała Fisia śpi od godziny 21.00 jejku jaka cisza w domu. Aniu pytasz co ja porabiam cały dzień w domku.otóż kochana dopadła mnie wena sprzatania.dzisiaj kuchnie postawiłam do góry nogami.ale mam spokój na jakis czas ide pociupać w chomiczki jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeee dziubass kto Ci pozwolił zgasić swiatło co????? mam po ciemku siedzieć?????? zołza pstryk posiedze jeszcze troszkę a co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra pstryk zgasze.nie będę Wam świecić po oczkach papapapapapa dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pstryk! zapale dla przekory! i zaraz zgasze by sie z tlumu nie wychylac bo mi zaraz Fisia poducha przypierdzieli :) :) zajrze do Was jutro po pracy, bo dzis zerbowalam psiapsiolke, niby do sklepu po paczki poszlysmy, a pod pacha znalazla sie tez butelka martini bianco no i sie pobiankowalo nam lekko w glowkach !! ;) tak po pracy relaksik...no nie poznaje siebie :) ale jest gicior i cool, juz po kapieli w pidzamie siedze, i zmykac musze bo pan K czeka i sie nie doczeka i co bedzie? musztarda po obiedzie albo chrzan po kolacji hihi! z tym chrzanem to se sama wymyslilam :) ok zmykam Kochanienkie! pstrykusie nocusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja zagladam:) kawe pije i kierownika sprytnie wysyłam do Katowic:) wiec bede:) jutro lekarz brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku miałaś racje, Lejdis fajny filmek, taki na podbudowanie siebie:-) Dziubasku faktycznie cos tu pustawo zrobiło się, trzeba jakąś akcje promocyjna zrobić:-) Fisia Mała wymęczona przedszkolem to będzie wczesniej chodziła spać:-) a i Mamusia teraz ma wiecej czasu dla siebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) melduję sie na stanowisku ze śniadankiem. Ma któraś ochotę na sandwich\'a? Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×