Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Witam. Mam masakrę w pracy - idę na urlop i chce zdażyc z wszystkim-stad nie zagladam i nie czytam.Buziaki. Zajrzę do Was jutro z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna idzie trzeba odpoczac bo jesieni i zimie:) mam przerwe na cos dobrego do herbatki a wlasnie gdzie jest Harbatka? i mogla bym wynienic jeszcze kilka dziewczyn ktore juz od niemsiecy nie zagladaja:O co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no luzik bluzik. kawa wypita.mieszkanko lśni.dziecko w przedszkolu obiad ugotowany BB leci w tv.no czego jeszcze chcieć więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia ale Ci dobrze, co?:-) mnie cos kurde bierze, jaieś przeziębienie chyba:-( i jeszcze musze siedzieć w pracy do 17.jak to długo jeszcze...buuuuu:-( chyba skocze na jakis obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zagaduje młodego:) miły chłopak:) hmm co do braków to faktycznie wiele dziewczyn nie ma!!!! a ja dzis impreza:):):):) huuraaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku odstąpiłabys koleżance to ciacho:-) może by mi się poprawiło samopoczucie:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gadajcie,że nikt do Was nie zagląda.Ja Was codziennie czytam,jestem obecnie na zwolnieniu i mam więcej czasu,więc sobie Was dokładnie czytam.U mnie nic nowego dlatego się nie odzywam.Boli mnie gardło i wykończyli mnie psychicznie w pracy (ciągłe bóle głowy),stąd zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Validos, Validos, co to brak chłopa z porządnej dziewczyny robi :P Daj spokój młodemu bo pewnie się peszy biedak ;) A ja musiałam włączyć ogrzewanie w domku bo tak zimno się zrobiło... kurcze chyba zima wraca a nie wiosna idzie!!! Na poprawę chumorku to czekoladkę podjadam sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu jeszcze godzine musze siedziec a tak mi sie nie chce:O u mnie słoneczko ładnie daje ale mrozno jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuu coś mało piszecie dzisiaj.mnie też się nagana należy no ale wybaczcie.siedze w domu i wsłuchuje sie w ciszę hahahahahahha zaraz ide po mała do przedszkola a za oknem sniezyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio wlasnie sniegi jakies:( ja tam sie ciesze bo na narty pojade ale snieg to w górach a nie tu!!!!1 aha ciacho miłe bardzo! i jego mama pracuje 20 lat w sanepidzie:) własnie am mi sie pare rzeczy dowiedziec:) a dzis ja Go podwoze po pracy na uczelnie:) hmmm czysta przysługa kolezenska:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Validosku mowisz kolezenska przysluga? hihi to teraz tak sie nazywa ;) a to ja w takim razie malo kolezenska jestem :) trza nad tym popracowac :) :) :) Cebulcia mnie tez dzis jakos dziwnie, giluje od 2dni, i glowka tez pobolewa, prochy zapodam i powinno przejsc... Fisiu pozazdroscic! nie chce Ci znow cukrowac cukierkowac ale zawsze powtarzalam i bede powtarzac zes jestes bardzo zorganizowana! gotujesz wysmienicie po rosoly po serniczki, BB ogladasz, sprzatasz...dobra dziącha jestes! Andzia ja ciagle na 4-5h dziennie wlaczone mam centralne, ja cieplolubna jestem, i tak jak Cebulka w skarpeciochach spie :) :) ;) jakis ten dom zimny...wieje i szaro to trzeba sie docieplic... Dziubuss a ja chcialam sie Ciebie zapytac, bo chodzilo mi to caly dzien w pracy po glowie...jak Ty kochana weszlas do polowy na solarke? a) rozebrana bylas do polowy b) a moze kuloski byly na zewnatrz i klapa lozeczka przez to nie byla domknieta? no jesli odp. (b) to gratulacje pomyslu hihi :) :) ja tak jeszcze nie probowalam aaaaale aaaale moge pofantazjowac nastepnym razem ;) A jak czuje sie cala reszta? Koug? Co porabiasz Serce? jak Malenstwo? grzeczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek hahahahaha rozbawilas nie ta wypowiedzia:) wybieram odpowiedz B wkladam sie do polowy zamykam klape na bioderkach a pod pupe podkladam krzeselko i wjo:) hehe ale jetsem sprytna a co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Titowa, kochana ty moja sąsiadeczko :P Jakoś zimno nam się znowu zrobiło... chyba za dużo słoneczka wysłałam koleżankom do Polski i teraz mamy karę... ale co tam, w Polsce też szarówa. Mam nadzieję, że za tydzień to się zmieni! Dziewczyny chętne na spotkanie -- kochane to co poniedziałek 17 marca?? 🌼 Tylko miejsce musimy ustalić. Ja powinnam być w Ozimku blisko Koug ;) ale mam nadzieję że bedę miała autko do dyspozycji więc miejsce dla mnie nie gra roli (no tylko w granicach rozsądku... ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej No byłam u ginekologa, termin mam na 02.11 nareszcie mogę się cieszyć. Potrzebującym ciążowe fluidki❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika no nareszcie sie odezwalas:)🌻 kochana jak sie czujesz i w ogole co u ciebie? Ania szkoda,ze nie moge sie spotkac z wami:( ale bede duchem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .......WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -....................9 cykl....14.02 🌻Fisia ..........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...7 cykl....11.02 🌻Dziubassek...22....Trójmiasto..................0 cykl....18.02 🌻Maliwina29...30.....Warszawa..................5 cykl....05.02 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel..2 lata.5 cykl....27.01 🌻Agi37..........37.....Warszawa..................5 cykl....23.02 🌻Schering......35.....Wrocław....................2 cykl....22.01 🌻Basiunia*.....28.....śląsk.....Szymon 4 lata...1 cykl....18.02 🌻Yennyfer.....31.....Lublin....Wojtek 12lat....2 cykl....01.11 🌻Cebulka30....30.....Piotrków Try..Nadia 6lat.2 cykl....11.02 🌻Gooosha......24....Ballymena...................2 cykl....05.02 🌻Majek123.....22 ...Zakopane....................0 cykl....28.01 🌻Titowa1.......28....Irlandia......................2 cykl....06.02 🌻Anucha26.....27....Śląsk..........................0 cykl....20.02 🌻Ania.K_81.....26....Dublin..Weronisia 2lata...1 cykl....01.03 🌻Mania23.......23....Warszawa....................2 cykl....19.02 🌻MamaZuzi.....20....Bytom........................1 cykl....19. 01 🌻Wiola30........30....Kuj.-Pom....Angela 7lat...1 cykl....04.02 🌻Zuza-82........25....Pomorskie...................1 cykl.......... 🌻Gargamelka..........Chorzów.....................1 cykl........... 🌻Sara82..........25...Podkarpacie.................0 cykl....24.02 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE........................ .ter.por. 🌻Demiluna .....26....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża....13.06.08 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa...................ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ........29 .....Trójmiasto ...............ciąża....30.06.08 🌻Harbatka ....29......Warszawa.................ciąża.....05.07.08 🌻Agital.........26.....Żywiec......................ciąża....20.07.08 🌻Avinion........29.....Kraków.....................ciąża....02.08.08 🌻Wiktoria80...27....................................ciąża....22.08.08 🌻Dafodilek ....29.....Wrocław....................ciąża....12.09.08 🌻Koug..........34....Opole...Michał 11,Ola 7....ciąża...18.09.08 🌻Kasika1......23....Rzeszów...Kacper 21m-cy..ciąża....02.11.08 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika gratuluję jeszcze raz!!! ❤️ Czy ktos sobie jeszcze życzy jakieś zmiany w tabelce? Wyręczam Dziubasska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ania za wstawienia dziubasku czuję się dobrze, tylko wędlina mi nie wchodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczęta! Długo się nie odzywałam, nie wiem czy mnie zrozumiecie czy nie i wybaczycie ale niestety nie mam czasu na nic teraz....czas mnie goni....w oracy nie mogę zajrzeć :( W domu mam gorący okres niedługo odbieramy mieszkanie i tylko wybieramy materialy jeździmy śledzimy, szacujemy koszty itp. Kupę kasy pójdzie na to wszystko...:( Już się nie mogę doczekać kiedy stąd się wyprowadzimy (wynajmujmey mieszkanie tzn. pokój) Nawet nie mam czasu was poczytać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha już kolejny cykl się zaczął..... Jeśli możecie to poprawcie.....03.03.2008 roku dostałam @ Spodziewalam się jej z wiadomych względów (nadżerka) Ale już w tym cyklu jak będzie wszystko dobrze po wizycie odnawiamy staranka :) Mam wizytę w następnym tygodniu u lekarza ;) Obiecuję, że będę z wami pisać, tylko teraz rzadziej...:( niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .......WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -....................9 cykl....14.02 🌻Fisia ..........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...7 cykl....11.02 🌻Dziubassek...22....Trójmiasto..................0 cykl....18.02 🌻Maliwina29...30.....Warszawa..................5 cykl....03.03 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel..2 lata.5 cykl....27.01 🌻Agi37..........37.....Warszawa..................5 cykl....23.02 🌻Schering......35.....Wrocław....................2 cykl....22.01 🌻Basiunia*.....28.....śląsk.....Szymon 4 lata...1 cykl....18.02 🌻Yennyfer.....31.....Lublin....Wojtek 12lat....2 cykl....01.11 🌻Cebulka30....30.....Piotrków Try..Nadia 6lat.2 cykl....11.02 🌻Gooosha......24....Ballymena...................2 cykl....05.02 🌻Majek123.....22 ...Zakopane....................0 cykl....28.01 🌻Titowa1.......28....Irlandia......................2 cykl....06.02 🌻Anucha26.....27....Śląsk..........................0 cykl....20.02 🌻Ania.K_81.....26....Dublin..Weronisia 2lata...1 cykl....01.03 🌻Mania23.......23....Warszawa....................2 cykl....19.02 🌻MamaZuzi.....20....Bytom........................1 cykl....19. 01 🌻Wiola30........30....Kuj.-Pom....Angela 7lat...1 cykl....04.02 🌻Zuza-82........25....Pomorskie...................1 cykl.......... 🌻Gargamelka..........Chorzów.....................1 cykl........... 🌻Sara82..........25...Podkarpacie.................0 cykl....24.02 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE........................ .ter.por. 🌻Demiluna .....26....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża....13.06.08 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa...................ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ........29 .....Trójmiasto ...............ciąża....30.06.08 🌻Harbatka ....29......Warszawa.................ciąża.....05.07.08 🌻Agital.........26.....Żywiec......................ciąża.....20.07.08 🌻Avinion........29.....Kraków.....................ciąża....02.08.08 🌻Wiktoria80...27....................................ciąża....22.08.08 🌻Dafodilek ....29.....Wrocław....................ciąża....12.09.08 🌻Koug..........34....Opole...Michał 11,Ola 7....ciąża...18.09.08 🌻Kasika1......23....Rzeszów...Kacper 21m-cy..ciąża....02.11.08 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinko, proszę bardzo, zmiany wprowadzone :) Nie zmieniłam ilości cyklów bo ten ostatni się nie liczy, spisany na straty, prawda? No chyba że masz życzenie, to zmienie to też :) Pozdrawiam cię serdecznie i zaglądaj do nas w miare możliwości, bo smutno i cicho się zrobiło w ciągu ostatnich kilku dni :( Buziaczki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu K. :) Jeżeli to ma być precyzyjna tabelka to proszę popraw na 2 cykl bo tak naprawdę to starałam się ok. pździernika 1 raz....a później to mialam problemy z nadżerką i czekalam po tabletkach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę, zależne to od siły wyższej, prawdopodobnie zaczniemy staranka teraz i to będzie prawdziwy 2 cykl starań....wpisywany był wg miesiączek tylko...... Dziękuję za poprawki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×