Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

ZDAŁAM!!!!!!!!! rozwiazalam te 18 pytan jako pierwsza w 1,5 minuty. Bosz..jak sie denerwowalam...widzilam ze kazdy sie uczyl z innej ksiazeczki tej pierdzielonej teorii! teraz \"tylko\" jazda mi zostala, nie mam ustalonego terminu, bo ludzi nakichane a ja chce tylko w sobote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Jestem w parcy :( Ale zaraz wychodzę, weszłam zobaczyć co tam u Was słychać??? Wczoraj wieczorkiem nadrobiłam zaleglości i troszkę poczytałam....:) Duże zaległości.....:( Myślami byłam z wami oczywiście ) Widzę, że troszkę jest nas więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisałam wczoraj w miare możliwości będę zglądała i stukała w klawiaturę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę zaraz wychodziła z pracy... Nie obiecuję ale prawdopodobnie zajrze dzisiaj po poludniu;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no GRATULACJE :):):) Validos a w soboty też tak długo pracujesz?? Hej Malwinko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jogurcik ;) Kurde no niestety jak pisałaś mnie już nie było, bylam w drodze do domku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że was nie ma : Idę się troszkę przespać ;) Albo poleżeć, jeszcze się okarze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku nudzi Ci się?? Podrzucę Ci z dwójkę moich dzieciaków :P szybko przestanie Ci się nudzić haha jak ja nie mogę doczekać się tego urlopu... Malwinko co u Ciebie nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Aniu_k proszę o poprawienie mi w tabelce moich latek z 28 na 29:)Dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiunia kiedy miałaś urodziny???? nic się nie chwaliłaś zołzo Ty :D!!!!! Może też będziesz chętna na spotkanko w realu z nami w przyszłą sobotę popołudniu?(NIE W PONIEDZIAŁEK-robie to dla was kozy jedne!!!) Wiem że też ze śląska jesteś więc....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Validos27 ......27 ....Kraków..............................9 cykl....14.02 🌻Fisia ............29 ....śląskie...........Marta 3lata .....7 cykl....11.02 🌻Dziubassek.....22....Trójmiasto...........................0 cykl....18.02 🌻Maliwina29....30.....Warszawa............................2 cykl....03.03 🌻Michelle........21....kuj.-pom.........Daniel..2 lata....5 cykl....27.01 🌻Agi37...........37.....Warszawa............................5 cykl....23.02 🌻Schering.......35.....Wrocław..............................2 cykl....22.01 🌻Basiunia*.......29.....śląsk.............Szymon 4 lata....1 cykl....18.02 🌻Yennyfer.......31.....Lublin...........Wojtek 12lat......2 cykl....01.11 🌻Cebulka30.....30.....Piotrków Try....Nadia 6lat........2 cykl....11.02 🌻Gooosha.......24.....Ballymena............................2 cykl....05.02 🌻Majek123......22 ....Zakopane.............................0 cykl....28.01 🌻Titowa1........28.....Irlandia...............................2 cykl....06.02 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................0 cykl....20.02 🌻Ania.K_81......26....Dublin............Weronisia 2lata...1 cykl....01.03 🌻Mania23........23....Warszawa.............................2 cykl....19.02 🌻MamaZuzi......20....Bytom.................................1 cykl....19. 01 🌻Wiola30.........30....Kuj.-Pom........Angela 7lat.......1 cykl....04.02 🌻Zuza-82.........25....Pomorskie............................1 cykl.......... 🌻Gargamelka..........Chorzów...............................1 cykl........... 🌻Sara82..........25....Podkarpacie..........................0 cykl....24.02 🌻Robur..................Zach.pom........Daniel 8 lat.......0 cykl....21.02 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Demiluna ......26....Anglia ............Wiki 3 lata....ciąża....13.06.08 🌻Mar--gerita.....26 ...Warszawa.........................ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ..........29 ...Trójmiasto .......................ciąża....30.06.08 🌻Harbatka .......29....Warszawa.........................ciąża....05.07.08 🌻Agital...........26.....Żywiec............................ciąża....20.07.08 🌻Avinion..........29.....Kraków...........................ciąża....02.08.08 🌻Wiktoria80......27.........................................ciąża....22.08.08 🌻Dafodilek .......28....Wrocław..........................ciąża....12.09.08 🌻Koug.............34....Opole......Michał 11,Ola 7.....ciąża....18.09.08 🌻Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 21m-cy......ciąża....02.11.08 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo Basiuniu, a kiedy to obchodziłaś urodzinki i nic się nie pochwaliłaś?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alocha ale mnie bola jaja:O chyba mam owulke ale tak pozno? (18 dc) zawsze mialam okolo 14 dc zastanawiam sie czy isc na aerobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł dziewczyneczki no jeżeli chodzi o 15 marca to mnie pasi.to sobota.córa ma wolne od przedszkola to zostanie z ojcem a ja w dłuuuugą. Kurde no gratulacje .testy zdane to i z jazdami pójdzie gladko. nie mam jak pisac bo mój zon ma wolne i przesiaduje na kompie.chłolernik jeden koffany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×