Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Ja w sobotę też mam z kim dziecko zostawić :) Będe jeszcze na Śląsku więc drogę zaoszczędzę :) Dla mnie OK. Tylko musimy ustalic szczegóły... godzina, miejsce itd Dziubassek owulka? szkoda, ze nie możesz zabrac się za staranka... :( a może jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam Wszystkim! Malwinka zapracowana remontem jestes, to normalka, a pamietac pamietamy! Kurde no gratulacje, a widzisz tak sie przejmowalas ;) Validosku suteczki powiadasz? ja mialam je b.wrazliwe jak zafasolkowalam...czyzby? :) :) :) cos mi sie czuje ze spadniesz szybciiutko do dolnej tabelki! :) :) Anus ja i zamieszanie? nooo ale taka moja naturka! hihi o moj Boze do srody niewiele pozostalo! cieszysz sie prawda? a co do spotkania masz to jak w banku! ale po Twoim przyjezdzie z Polski ok? Koug kum kum nie moge otworzyc, problemy z netem. Robur rozumiem Ciebie, ale powiem jedno, to ze wspolpracownicy zachowuja sie jakby nic sie nie stalo to i dobrze, po co wywlekac sprawy jak i tak ich nie zrozumieja, ja czasem rozmawiam na ten temat, aaaaale bardzo zadko, raz ze nie chce, a drugie po co, jesli mam w glowie kolejne staranka...po prostu lzej jest z tym jak jest, i nie obawiaj sie, bo strach gubi ludzi, ciesz sie sama mysla na to ze bedziesz w ciazy, mysl pozytywnie, a slonko zaswieci, pozdrawiam. A w koncu tak na marginesie, nie to ze Was ponaglam, ;) ale kiedy uzgodnicie date spotkanka? bo ja chcialabym sie do Was tez przylaczyc, z tymze netowo, ale bede myslami bardzo baaaaardzo intensywnie! :) :) :) :) 😘 bym wziela od Andzi nr tel (jak pozwoli,please!) pod ktorym bedzie dostepna w Polsce i bym do Was dryndnela, tak by zamieszanko lekkie zrobic oraz zyczyc Wam udanej zabawy, no to jak????????? czekam na ustalenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubusss bo bym zapomniala... nie boj sie samotnosci! ja jak zafasolkuje i urodze dzidzie, to i tak bede tu zagladala jak zagladam! wiec nie stresuj tu dziewczyn kochana ok? :) :) bo staranka na odwal sie beda w zycie wprowadzac ;) a przy tym trzeba sie przeciez skupic i dac z siebie duuuuuuziiiiio duzio hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Titowa, sąsiadeczko :) Nie ma problemu z tym nr telefonu ale może nie na forum ;) Masz gg lub skype? Co do twojej natury, to juz sie przyzwyczaiłam i taką Cię polubiłam :) w końcu świat byłby nudny gdyby wszyscy byli tacy sami... Do spotkanka na pewno dojdzie po moim powrocie bo teraz to juz nie mam głowy, z resztą czeka mnie pracowity weekend - pranie przygotowania i ciągłe myślenie, co jeszcze mam zabrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pisałyście że wolicie w sobote no to juz poprzestawiałam wszystko :o Teraz chyba już wszystkim pasuje...? KURDE...? CEBULCIA...? BASIUNIA...? a może Majeczka...? 15 marca to sobota więc? Ja mogę dotrzeć najwcześniej na 16.oo do Sosnowca-jeśli reszcie pasi to niech tak zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) lekrza dzis wyjatkowo w nastroju!! mam brac teraz 7 tabletek potem 3 nid i @ potem Clo i do niego na USG zadowolony jest z wyników moich póki co!! ma nadzieje ze łatwo pójdzie! aha jeszcze maz musi badania powtórzyc!!!! dom wyglada JAK PO WOJNIE!!! łazienka rozkopana syf w domu!! mam dosyc a porzadki pewnie mi zostana!! zwariuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Validos :) To super, ze wyniki OK, wszystko na dobrej drodze do fasolki :) A Ty jak się zapatrujesz na to sobotnie spotkanie? Będziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł no widze, że zaszły zmiany co do spotkanka:-) ja nie obiecuje na 100% ale może przyjade. Wy wszystkie macie bliziutko a ja siama troche kawałeczek bym miała. Zaraz ide kąpiu kąpiu bo fajny film na tvn będzie \" zróbmy sobie wnuka\":-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł dziewczynki wiem ,że jesteście koffffane słonka Wy moje i chcecie zebym miała blisko na spotkanie ale może zrobimy je w takim miejscu zeby wszystkie miały blisko?????? decyzja należy do Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia w naszym wypadku chyba trzeba by powiedzieć \"żeby wszystkie miały tak samo dalego\" ;) Biorąc pod uwagę Kraków i Opole to Sosnowiec chyba mniej więcej po środku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anus sluchaj ja wysle Ci moje namiary emailem, to oczywiste ze nie na topiku! az taka zakrecona nie jestem! moja Ty sasiadeczko ale normalnie jestem podekscytowana! faaaaajno! :) :) 😘 wszystko sobie uporzadkuj na spokojnie spisz na kartce,i pakuje bagaze tak by na 15ego byc w Sosnowcu. Validosku ciesze sie ze wszystko w porzadku wez tab. i dzialaj, a moze w sumie juz nie trzeba hihi ;) zmykam dzieluchy dobrej nocy, odpoczywac mi tam i sie nie mizdrzyc po nocach dzisiaj,hihi, zostawmy poweru na 8mego! 😘 😘 ❤️ ❤️ 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wczoraj nie zaglądałam - pielęgnowałam mojego księcia - dopadła go taka grypka żołądkowa, że w środę wieczorem bałam się o jego życie. Temp. 40 stopni, dodatkowe "efekty" - same wiecie jak jest przy tym rodzaju grypki. NA szczęscie wczoraj po południu już poczuł się dobrze - temp. spadła, skończyły się rozmowy z kibelkiem i inne objawy. Dziś rano juz ok - nawet do pracy pojechał. Ja chciałam zeby został w domu,ale uparł się. Mnie za to męczy zgaga pioruńska, zaraz ranigast zapodam sobie, bo nie dam rady. Pozatym - na jutro wszystko gotowe, obrączki dojechały, sukienki i garnitury są, jeszcze dziś fryzjer - malowanko i paznokcie, a jutro czesanie i odbiór kwiatków. I mozna się żenić ;-) Buziaczki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry gwiazdeczki. szykuje się na jazdy i do fotografa.zdjęcia trza zrobić nie????? hihihihi odezwe się później.miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł girls:-) pączki z bita śmietaną serwuje:-) Aniu no biorąc pod uwagę Kraków, Opole to sosnowiec faktycznie jest po środku:-) no a ja niestety z Piotrkowa więc mnie nie jest wcale po środku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 👄Mam suuuperrr nowinę dziewczyny bardzo wam dziękuję za ciążowe fluidy i udało się dwa dni temu dowiedziałam się że jestem w ciąży mam fasoleczkę znowu.Jak się cieszę!!!!!!!!Jupiiii........Teraz tylko tabletki i mam nadzieję że wszystko bedzie gicio, bo na razie jest..🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo Zuza!!! 🌼-moje gratulacje :D Polecam się na przyszłość dla reszty chętnych Kasia -poproszę pączusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny,ale wolę nie zapeszać!!Czuję się dobrze, wszystko na dzień dzisiejszy ok.No to zaczynam walkę o to by fasolka do końca wyrosła i był ze mną.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Zuza GRATULACJE!!! :):):) 🌻🌻 Jeśli chcesz to zaraz zmienię tabelkę :) ale tylko na Twoje życzenie Cebulka kochana, ja dla Ciebie mogę zmienić miejsce spotkania :) zawsze mogę Fisię ze sobą zabrać samochodem bo ona biedna jeszcze niezmotoryzowana (ale to się wkrótce zmieni haha) tylko podajcie mi miejsce i godzinę gdzie mamy się stawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu może jednak jeszcze troszkę się wstrzymajmy.Dam ci znać co będzie i na bieżąco będę was dziewczyny informować jak to sie u mnie wszystko rozwija.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Robur dokładnie mam taką niechcęć do pracy, że jak po,myśle, że rano mam tam iść, to aż mnie trzęsie. Ja aż takiej pracy nie mam ciężkie, bo opiekuje się 2 - latkiem, ale w sumie to on jest cieżki - 16 kg!! I boję się, że jakbym zaszła, to jego i tak trzeba podnosić bo jeszcze nie jest nauczony, jak ma zły dzień to też na opa chce, no i się boję!!! Kurde no gratuluje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza właśnie dlatego zapytałam Ciebie o zdanie, bo wim że niektóre dziewczyny chciały się wstrzymać troszkę z wpisem do tabelki :) szanuję to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe lekarz mnie opitolil,ze jak nie chce teraz dzidzi to ,ze mamy sie kochaz z zabezopeiczeniem (przyznalam sie,ze zdazylo sie bez) aaa i na wejsciu zachaczylam cubkiem buta o parawam i caly polecial na ziemie pan doktorek lecial zeby go wyzbierac z ziemi ale wstyd:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanko może wiecie jakie leki i jak to się odbywa z tym podtrzymaniem ciązy.Bo mnie to teraz czeka.Tylko nie wiem na czym to polega a wizytę u gina mam w przyszłym tygodniu.Poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie bierz na własną rękę-idź do lekarza i w razie potrzeby na pewno Ci sam zapisze.Wiem tylko ze bezpieczniejsza jest luteina od duphastonu. Na chwilę obecną kup sobie folik albo folovit-( to tez kwas foliowy ale innej firmy i trochę tańszy) przede wszystkim jednak nie stresuj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug ma rację :) Nic nie bierz na własną rękę i przede wszystkim bądź dobrej mysli, uśmiechaj się często i staraj się myśleć pozytywnie. A przede wszystkim staraj się nie stresować bo to szkodzi fasolce, więc usmiech i głowa do góry kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×