Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Robur Jak mozesz to podaj dziewczynom dane do wpisania albo po prostu sama wpisz sie do naszej slicznej tabeleczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Malwinko, pozmieniam :) To przecież nasza tabelka :) Myślę podobnie jak Ty że ilość cykli powinna ozwierciedlać faktyczne nasze staranka ;) Dlatego też u mnie widnieje tylko 1 cykl, bo faktycznie tylko przez ten jeden się staraliśmy, teraz czekam do kwietnia i zabieram się do roboty :P (o ile oczywiście wyniki będą OK)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za zaproszenie do tabelki. robur zachodniopomorskie syn Daniel 8 lat 0 cykl (bo jeszcze się tak naprawdę nie starałam,ten miesiąc stracony,gdyż biorę lekarstwa i teraz nie mogę zajść) osatnia miesiączka 21.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała już spi więc zabieram się do pracy. Zaraz wkleję uaktualnioną tabelkę :) Malwinko - chcę się rutynowo przebadać zanim zajdę w ciążę. Te ostatnie perturbacje z 66 dniowym cyklem dały mi do myślenia... myślałam że jestem w ciąży... muszę przede wszystkim zrobic cytologię bo to zaniedbałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .......WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Validos27 ....27 ....Kraków......................9 cykl....14.02 🌻Fisia ..........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...7 cykl....11.02 🌻Dziubassek...22....Trójmiasto..................0 cykl....18.02 🌻Maliwina29...30.....Warszawa..................2 cykl....03.03 🌻Michelle.......21....kuj.-pom..Daniel..2 lata..5 cykl....27.01 🌻Agi37..........37.....Warszawa..................5 cykl....23.02 🌻Schering......35.....Wrocław....................2 cykl....22.01 🌻Basiunia*.....28.....śląsk.....Szymon 4 lata...1 cykl....18.02 🌻Yennyfer.....31.....Lublin....Wojtek 12lat....2 cykl....01.11 🌻Cebulka30....30.....Piotrków Try..Nadia 6lat.2 cykl....11.02 🌻Gooosha......24....Ballymena...................2 cykl....05.02 🌻Majek123.....22 ...Zakopane....................0 cykl....28.01 🌻Titowa1.......28....Irlandia......................2 cykl....06.02 🌻Anucha26.....27....Śląsk..........................0 cykl....20.02 🌻Ania.K_81.....26....Dublin..Weronisia 2lata...1 cykl....01.03 🌻Mania23.......23....Warszawa....................2 cykl....19.02 🌻MamaZuzi.....20....Bytom........................1 cykl....19. 01 🌻Wiola30........30....Kuj.-Pom....Angela 7lat...1 cykl....04.02 🌻Zuza-82........25....Pomorskie...................1 cykl.......... 🌻Gargamelka..........Chorzów.....................1 cykl........... 🌻Sara82..........25...Podkarpacie.................0 cykl....24.02 🌻Robur................Zach.pom...Daniel 8 lat....0 cykl....21.02 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE........................ .ter.por. 🌻Demiluna .....26....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża....13.06.08 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa...................ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ........29 .....Trójmiasto ...............ciąża....30.06.08 🌻Harbatka ....29......Warszawa.................ciąża.....05.07.08 🌻Agital.........26.....Żywiec......................ciąża.....20.07.08 🌻Avinion........29.....Kraków.....................ciąża....02.08.08 🌻Wiktoria80...27....................................ciąża....22.08.08 🌻Dafodilek ....29.....Wrocław....................ciąża....12.09.08 🌻Koug..........34....Opole...Michał 11,Ola 7....ciąża...18.09.08 🌻Kasika1......23....Rzeszów...Kacper 21m-cy..ciąża....02.11.08 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wklejenie do tabelki.A tak serio,przynosi ona szczęście w zaciążaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .......WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ Validos27 ....27 ....Kraków -....................9 cykl....14.02 Fisia ..........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...7 cykl....11.02 Dziubassek...22....Trójmiasto..................0 cykl....18.02 Maliwina29...30.....Warszawa..................5 cykl....05.02 Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel..2 lata.5 cykl....27.01 Agi37..........37.....Warszawa..................5 cykl....23.02 Schering......35.....Wrocław....................2 cykl....22.01 Basiunia*.....28.....śląsk.....Szymon 4 lata...1 cykl....18.02 Yennyfer.....31.....Lublin....Wojtek 12lat....2 cykl....01.11 Cebulka30....30.....Piotrków Try..Nadia 6lat.2 cykl....11.02 Gooosha......24....Ballymena...................2 cykl....05.02 Majek123.....22 ...Zakopane....................0 cykl....28.01 Titowa1.......28....Irlandia......................2 cykl....06.02 Anucha26.....27....Śląsk..........................0 cykl....20.02 Ania.K_81.....26....Dublin..Weronisia 2lata...1 cykl....01.03 Mania23.......23....Warszawa....................2 cykl....19.02 MamaZuzi.....20....Bytom........................1 cykl....19. 01 Wiola30........30....Kuj.-Pom....Angela 7lat...1 cykl....04.02 Zuza-82........25....Pomorskie...................1 cykl.......... Gargamelka..........Chorzów.....................1 cykl........... Sara82..........25...Podkarpacie.................0 cykl....24.02 ...........................ZACIĄŻONE........................ .ter.por. Demiluna .....26....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża....13.06.08 Mar--gerita..26 ....Warszawa...................ciąża....30.06.08 Sylwia ........29 .....Trójmiasto ...............ciąża....30.06.08 Harbatka ....29......Warszawa.................ciąża.....05.07.08 Agital.........26.....Żywiec......................ciąża....2 0.07.08 Avinion........29.....Kraków.....................ciąża....02 .08.08 Wiktoria80...27....................................ciąża.... 22.08.08 Dafodilek ....29.....Wrocław....................ciąża....12.09.08 Koug..........34....Opole...Michał 11,Ola 7....ciąża...18.09.08 Kasika1......23....Rzeszów...Kacper 21m-cy..ciąża....02.11.08 PROBA MIKROFONU,SORKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu siedziałam ot tak dla towrzystwa.Marudziły mi na początku żebym sie wpisała mimo tego ze sie nie staram a teraz....sama widzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .......WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -....................9 cykl....14.02 🌻Fisia ..........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...7 cykl....11.02 🌻Dziubassek...22....Trójmiasto..................0 cykl....18.02 🌻Maliwina29...30.....Warszawa..................2 cykl....03.03 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel..2 lata.5 cykl....27.01 🌻Agi37..........37.....Warszawa..................5 cykl....23.02 🌻Schering......35.....Wrocław....................2 cykl....22.01 🌻Basiunia*.....28.....śląsk.....Szymon 4 lata...1 cykl....18.02 🌻Yennyfer.....31.....Lublin....Wojtek 12lat....2 cykl....01.11 🌻Cebulka30....30.....Piotrków Try..Nadia 6lat.2 cykl....11.02 🌻Gooosha......24....Ballymena...................2 cykl....05.02 🌻Majek123.....22 ...Zakopane....................0 cykl....28.01 🌻Titowa1.......28....Irlandia......................2 cykl....06.02 🌻Anucha26.....27....Śląsk..........................0 cykl....20.02 🌻Ania.K_81.....26....Dublin..Weronisia 2lata...1 cykl....01.03 🌻Mania23.......23....Warszawa....................2 cykl....19.02 🌻MamaZuzi.....20....Bytom........................1 cykl....19. 01 🌻Wiola30........30....Kuj.-Pom....Angela 7lat...1 cykl....04.02 🌻Zuza-82........25....Pomorskie...................1 cykl.......... 🌻Gargamelka..........Chorzów.....................1 cykl........... 🌻Sara82..........25...Podkarpacie.................0 cykl....24.02 🌻Robur................Zach.-pom...Daniel 8lat.....0 cykl....21.02 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE........................ .ter.por. 🌻Demiluna .....26....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża....13.06.08 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa...................ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto ................ciąża....30.06.08 🌻Harbatka ....29......Warszawa................ciąża.....05.07.08 🌻Agital.........26.....Żywiec.....................ciąża..... 20.07.08 🌻Avinion........29.....Kraków.....................ciąża....02 .08.08 🌻Wiktoria80...27...................................ciąża.... 22.08.08 🌻Dafodilek ....29.....Wrocław....................ciąża....12.09.08 🌻Koug..........34....Opole...Michał 11,Ola 7....ciąża...18.09.08 🌻Kasika1......23....Rzeszów..Kacper 21m-cy..ciąża....02.11.08 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ Ania wielka buzia😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO NIEEEEEEEEEEE! a dlaczego mi wyszlo bez kwiatkow i serduszek co? ktos moze mi powiedziec? dooopa ja sie tak nie bawie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe teraz kazda moze wklejac tabelke na bierzaco;) ufffffffffffffff jak milo:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek bo kwiatki i serduszka musisz wpisywac recznie:P nie da sie ich skopiowac tak zeby wkleic obrazek:O psia robota ale damy rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug Ty masz rozumiem już dwoje dzieci i nie chciałaś mieć trzeciego czy się nie mogłaś zdecydować.Ja tak do końca nie jestem przekonana o tym moim drugim,boję się odpowiedzialności,pieluch,że sobie nie poradzę itp. Za każdeym testem ciążowym strach,a jak jestem to co wtedy? Mam wątpliwości,chyba jestem za wygodna,mój synek już odchowany.Ale właśnie jego najbardziej mi szkoda,tak chce brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to nie dla mnie zajecie! Dziubuss wracaj do roboty a nie sie opierdzielasz! tabelka czeka! ok to skoro liczycie cykle jako cykle starankowe to moj zmiencie z 2'iego na 0 bo w zasadzie to ja sie nie staralam, z uwagi na wielka niewiadoma... ale ja osobiscie uwazam, ze te wszystkie badania i doktorki ktorych poszlam nekac, tez sa czescia staranek... ;) jesli powiem,ze moje staranka to staranka do odczuwania przyjemnosci :) :) :) ;) hihi to co? no wlasnie to co? jak bedziemy zapisywac? ktora mi powie madrusia? he? :) Fisia gdzie jestes? jak potrzebna to Cie nie ma! a pozniej siedzisz po nocach... Koug, Cebulcia, Validosek, Dziubassek no co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku domyslolam sie po tym jak wyslalam posta, ale nie bedzie tak zle jak zrzucisz to na dokument, pozniej to pestka... no ale kochana ja Ciebie z tego wyreczac nie bede, bo ja mam za duzo na glowie! pisanie ooooo! czytanie zaleglosci jak mnie nie ma... ;) Robur ja jeszcze nie mam potomstwa, ale przyznam robie sie czlowiek wygodnym i odklada takie sprawy o dziecku na pozniej... ja zmienilam zdanie, kiedys chcialam miec tylko jedno, teraz wiem ze bedzie ich 2ka! by bylo weselej i gwarniej w domku! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ja zmiatam do wanny bo maz tam czeka... a co! wody bedzie wiecej jak oboje wskoczymy! i na nuuura i skok z trampoliny! :) :) :) :) do juterka mja moje Dzieluszki! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa kochana jak zwykle zamieszanie robisz :P Jak chcesz liczyć staranka jak przyjemności to tak będzie a jesli wizyty u lekarzy też zaliczasz do staranek to my się zgodzimy ;) Twoje staranka Twoje liczenie :) Myslę, że wszystkie się ze mną zgodzą, że to nie jest jakaś bezduszna statystyka tylko nasza tabelka, która jak juz wiadomo przynosi nam szczęście :) Więc kochana jak zdecydujesz tak będzie według woli Twojej ;) I jeszcze jedno jak wrócę już z Polski i ze spotkania z dziewczynami to Ci nie odpuszczę naszego spotkania, choćbym miała się sama wybrać do Ciebie! Znajdę Cię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie planowałam-fakt ale jak to sie mówi gdzie drwa rąbią tam wióry lecą. Sprzętu nikt na strych nie wynosił jeszcze więc widać tak musiało być. Mąż fisi powiedział że zaciążyłam bo siedzę tu tyle czasu na tych kafejkach ze staraczkami i ciężarówkami i to od tego :D powiem Ci że może po trosze rozumiem Twoje obawy ze masz już jedno dziecię odchowane.Moje dzieciaki tez już nie sikają do pieluch.Syn ma 12 a córka 7 lat ale oboje są zakręceni jak paczka dropsów na sama myśl o tym ze już niedługo będzie nas więcej,nieważne z jaką przewagą czy chłopaków czy dziewczyn :) Ja z doświadczenia wiem że dzieci lepiej się chowają mając swoją siostrę albo swojego brata.poza tym zawsze możesz zapytać o to Daniela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel po prostu nie chce być sam.Jak jestem sama z nim w domu albo z nim i mężem to mały nas zamęcza zabawami,grami,teleturniejami,czasem można oszaleć.Mówi,że nie ma się z kim bawić, a sam nie chce.Jak przychodzi córka znajomej (4 lata) to jest zachwycony,tak rozrabiają razem,że hej.Co prawda mały twierdzi,że tylko chce braciszka ale jak się spotyka z Oliwią to się cieszy (jak to mówią na bezrybiu nawet rak ryba).Czyli jakby była siostrzyczka to pewnie i tak by się cieszył.Jak byłam w ciąży przez te dwa miesiące niedawno słuchał mojego brzucha,rozmawiał ze mną o bracie a jak mu powiedzieliśmy,że brat umarł strasznie płakał.Mąż też chce drugiego dziecka,choć o tym już nie mówi.Jak go pytam czy chce to mówi: Po co się pytasz,przecież wiesz? Mówi,że jestem monotematyczna, tylko gadam o ciążach,poronieniu itd,itp.A mi tak chyba walnęło na łeb po tym poronieniu, czułam się koszmarnie i wtedy chciałam bardzo zajść znowu,a teraz znowu się boję, że nie zajdę,że nie donoszę, a jak zajdę to dopiero będą problemy.Z drugiej strony jestem otoczona ciężarnymi na wszystkie sposoby.W tym roku z 10 koleżanek z pracy w ciąży,sąsiadka,kuzynka,jakby się wszyscy zmówili.Tylko ja poronilam,ale to niesprawiedliwe co.Teraz bym już za 5 mies.rodziła, termin miałam w przybliżeniu na lipiec.Więc teraz wiecie czemu jestem taka niezdecydowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko Boska zostawić Was tu na chwilke toznowu szalejecie. titek ja chyba już mam cukrzyce od tego słodzenia:D:D:D:D:D:D:D wynudzłam się do południa jak nie wiem .nasprzątałam bidna a tu wystarczyła godzinka jak zjawił się mąż i córa i cała chata poprzewracana do góry nogami.pierdziele juz sprzątac nie będę.STRAJK Oglądam na polsacie boski żigolo czy jaos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padam już-widze że nikogo nie ma a fisia pewnie ciupie w chomiki w razie czego nocne lampki w ruch.Jupitery gasze !!! dobrołnoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yesh84
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziubassku! witanko dla reszty! :) Laski, proszę poprawić w tabelce, mam 28 lat, nie 29 :) Wiem skąd się to wzięło! Napisałam że miałam urodziny, ale nie napisałam które. Raz poprawiła Dziubassek, a drugi raz Ania K, hihihihi. NO, prosze mnie nie postarzać ;) powiedzcie mi, czy na badanie morfologii krwi trzeba być na czczo??? bo nie pamiętam :( MIłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj bylam u ginki, niby wszystko ok, ale ja nadal nie czuje ruchow ;( wsluchuje sie ale narazie nic, chyba ze ja nie wiem ze to TO?! coz, za tydzien ide na USG 4 D. Dzis zdaje egamin z teorii na prawo jazdy ;/ kurde ale sie boje!jak nie zdam to bedzie wstyd, bo oblac teorie to ponoc obciach.Umiem, ale nie wiem jak te kompy wygladaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde czy Ty sie piszesz na to spotkanko 17 marca? Asia będzie jechać więc może byś się zabrała z nią :) Tak wogóle to cześć wszystkim gwiazdom i gwiazdeczkom 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafodilek oj wybacz mi ,ze cie postarzylam cos mi sie pokrecilo widoczmnie:P oczywiscie,ze na czczo na morfologie:) Kurde no a to ktory juz tc? ruchy mozesz poczuc w 4-5 m-cu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bbuubbbaaaaa:) głowa boli:) hmmm 4 piwa i paczka fajek to zdecydowanie za duzo!!! bylismy w knajpie i było karaoke wiec ledwo mówie :) do tego Kasika fluidki złapalam:):) dziekuje aha jak mnie nie ma to piszecie 3 strony:) hmmm tak do akwy rano miło poczytac:) Fisiu:) ja tez strajkuje:) hmmm tylko kto posprzata jak mi dzis i jutro rozwala łazienke:( pomozesz:) Asi? Koug:) jak z tym 17:) moge Cie zgarnąć po drodze:) moja bryka:) Dafolidek badania na czczo:) ❤️ ja dzis lekarza mma prosze o KUCIASY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×