Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

nie ma nikogo?????????? to ide spac, nie gasze swiatla bo juz zmrok zapadl i pewnie wilkolaki wyjda przed polnoca hihihi milych dziachy;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to może ja dziś zgaszę światełko... Titowa nie przestraszysz mnie ;) widziałam ten filmik z samolotem w wiadomościach, ciekawe co za baran dał pozwolenie na londowanie... Ja juz leciałam kiedys w niezłą wichurę i zamiast 800km/h lecielismy 1200 byliśmy prawie godzinę wczesniej... nie było źle ;) Dobrej nocki babeczki :) Gaszę światło, dobranoc. Pstryyyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia dzis ja cie wysiudam z posadki budzacza:) ZAPALAM SWIATLO przepraszam,ze po oczach ale dzis juz wtorek:) zaraz jade do roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Któraś z Was wklejała ostatnio link do imion... Plisssssssssss, wstawcie, u nas dyskusja nad imieniem dla chłopaczka, Franio odpada. wojtus się nie zgadza ;-) Jeszcze nie zaciażyłam ale już dyskusja trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki znowu nieszczescie!!! opalilam wczoraj gorna poloqwe ciala a dzis rano wstaje poliki czerwone nochal spuchł i czerwony a maz jak mnie zobaczym powiedzial,ze wygladam jak żur!!! w pracy tez sie dziwie patrza :P:P:P chyba zaraz zrobie sobie oklad na twarz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek paniusie ja już dziecko odstawiłam do przedszkola.teraz mam czas dla siebie mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ale fajnie ide zrobić kawe.któraś pije ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu teraz masz luzik:) i wiecej czasu dla nas:) dziubasku-okład z młodych...............:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek :) Dziubassku Ty to masz pecha z tym solarium kochana ❤️ Fisia szczęściaro :P Validos Ty już po kawie?? Ja kakao sobie popijam, to jedeyna wersja ciepłego mleka jakie przechodzi mi przez gardło ;) Dziewczyny co z naszym spotkaniem? Musimy ustalić termin i miejsce bo ja już niedługo leeeeceeee (za 9 dni) 🌼 dla wszystkich i miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos ale odpowiada Ci weekend tylko czy w tygodniu tez dasz radę? Bo Ty i Koug pracujecie a my z Fisią to chyba bardziej elastyczne możemy być ;) Właśnie a gdzie Koug nasza zapracowana? Niech się wypowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tylko w domku troszkę polatam na szmacie i mogę zasiąśc do kawy z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam miłe Panie...🌼🌼🌼🌼🌼 ...jak mineła nocka hihihi ???? dziubasku Ty to można powiedziec że ta solarka daje Ci mało przyjemności ale troszku bulu ...ale nie martw sie nastepnym razem bedzie gicio-bolo;-);-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku no właśnie o to mi chodziło... jeśli weekend wchodzi w grę to mamy do dyspozycji tylko jeden - 15/16 marca bo następny to święta i pewnie spędzimy je z rodzinami. Oczywiście to wszystko pod warunkiem że chcecie się ze mną spotkać, bo Wy macie do dyspozycji wiele weekendów ;) Szkoda że koug nie ma i nie może się wypowiedzieć, ale pewnie zaglądnie za chwilke i pewnie wtedy się określi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem Ania ja jestem jak najbardzie za spotkaniem Tylko gdzie i kiedy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0d 12 do 17 moge sobie ustalic sama jak pracuje albo do 14.00 albo od 14.00-12 i 17.03 mam wolne cały dzień.Wy decydujcie. Jestem w pracy wiec za często nie moge zagladać.Albo gg albo kom. Cmokaski 4ALL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie kochana gdzie i kiedy oto jest pytanie :) Ja mogę się z Toba spotkać kiedykolwiek pomiędzy 14 a 26 marca, możemy wybrać się do parku na spacer albo gdziekolwiek, problem to jest z naszymi zapracowanymi kobitkami ;) nie wiem jeszcze co Koug na to... Koug!!! Wypowiedz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug 17. masz wolne? Ja będę wtedy w Ozimku więc możemy się spotkać i skoczyć do Fisi będę zmotoryzowana (mam nadzieję) więc nie widzę problemu, tylko z Validos problem będzie... no chyba że zbierzemy Fisię po drodze i zahaczymy o Kraków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć lasencje widze, że planujecie spotkanko, fajnie.:-) Dziubasku z ta solarą to uważaj, ja kiedys weszłam na 10 minutek i ryjek czerwony na drugi dzień jak ta la la. Nic nie pomogło by to zatuszować, jakbym z pieca wyszła:-) szybka kawka i pączki z toffi:-) dzisiaj do kina chyba pójde na Lejdis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Cebulka, ja poproszę pączusia bo już tak za mną chodzą od paru dni... Dziubassku gdybym tylko miała helikopter... a tak to ciężko by nam było w jeden dzień całą Polskę objechać... ale nic straconego jeszcze się spotkamy! A zawsze możesz wsiąść w pociąg i do nasz podjechać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiubasku zachacze o Ciebie:) Cebulko Lejdis boski:) polecam a paczka poprosze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×