Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Validos zaczynasz sie zachowywac jak moja cioteczka z tym,ze ona jest po 30-tce i oglada sie na młodocianych i oblizuje buzie hehehe chyba ma kryzys :D Schering no widzisz;) znalazlas co chcialas:)a my takie nieporadne:O WIOLa papaski:) ucaluj to swoje dzieciatko ;) Fiska nie fisiuj tylko właz tu ;) ja byszowalam chyba z 2h na NK i poza tym wysylam nieustannie faxy zaraz zwaiuje:O!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego jeszcze nie grali przychodzę po moje dziecko do przedszkola a tu wychodzi sama pani wychowawczyni i do mnie z tekstem\" czy mogłaby pani przyjśc później bo córka nie chce isc do domu\" no mosz babo placek.ale wziełam ją.płakała ze mam iśc do domu i przyjśc po nią jak będzie ciemno.teraz leży i stęka bo mówi ze dużo zjadła hihi a w domu zagonić do żarełka jej nie moge same plusy po tym pierwszym dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia hahahaha ale masz dziąche :P teraz wyszaleje sie w przedszkolu a w domu bedzie aniolek:) ja zaraz ide do domu :) papaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu masz poprostu towarzyska córeczke po mausi:) dziubasku miłego popołudnia ja do 16 tu sie mecze!!!wrrrrrrr aaa maz bedzie we srode obiecał nas rozwiesc po imprezie !:) mnie i moje kolezanki!!!!! dobry mezus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu rzeczywiscie Jola jeszcze raz wchodzi do domu BB !!!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaa ale bedzie jazda pozabijaja sie z Gilczasem hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia dobrze zrobiłas że Fisiunie dałas do przedszkola. Moja Dymka poszła jak miała 2 lata i 9 m-cy i nie dlatego że nie miał kto z nią byc . Dziadkowie chcieli by z nimi została ale teraz przyznają mi rację, bo dzieci są odpowiednio przygotowywani do szkoły i nie są takie dzikusy:-) moja to tak się rozbrykała że do wszystkich lgnie i nabrała takiej smiałości. Poza tym dziecko ma swoich przyjaciół. Nadia ma tak fajną grupę, ze wspólnie z rodzicami napisaliśmy pismo by do szkoły była przyjęta cała grupa:-) Bedzie dobrze, będzie z Niej super gwiazda zobaczysz:-) moja tez lepiej je w przedszkolu a w domu pół godziny jedną kanapkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alo, pisze do was z domku:) maz poszedl i kazal mi isc na solarium wiec zaraz mykam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki. ja już wróciłam do rzeczywistości... już mam czwórkę znowu w domu... 😭 Fisia to super że Martusia tak zareagowała na przedszkole, ale nie zdziw się jeśli za parę dni przyjdzie kryzys i powie Ci że ona już nie chce iść bo już wszystko zna i wszystkimi zabawkami się bawiła... oczywiście nie musi tak być :) i tego Wam życzę! Choć jeśli jednak przyjdzie taki kryzys to podobno najlepiej zacisnąć zęby i się nie poddawać, żeby nie nauczyć dziecko że od problemów najlepiej uciekać i każdym płaczem wymusi to co chce... Demiluna jestem z Tobą ❤️ wiem jak się ciężko zostawia takie płaczące dziecko. Zgadzam się z Wiola w 100% że powinno się pożegnanie z dzieckiem w przedszkolu ograniczyć do minimum żeby nie przedłużać cierpienia malucha. Widziałam to nie raz u znajomych... ja jestem w teorii przygotowana super tylko zobaczymy jak to będzie z tą praktyką u nas ;) 😘 dla Was i miłego popołudnia :) Ja chyba z dzieciakami cos upiekę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Odebrałam swoje wyniki. Morfologia generalnie w porządku, tylko hematokryt leciutko poniżej normy. No i test obciążenia glukozą wyszedł ok, wynik w normie, tak więc znowu do przodu. Co do płci dzidziusia, to ja jeszcze nic na en temat nie wiem, wszyscy wokół mówią, że to będzie chłopczyk, ale grunt, by wszystko było ok. Za jakiś tydzień pędzę na usg, więc wtedy pewnie wszystko będzie jasne. Dzidziuś daje mi dziś nieźle popalić - non stop mnie łaskocze, aż trudno mi się było w pracy na papierkach skupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co do przedszkola to mała chodzi już od września i teraz przyszedł taki kryzys(może to przez to że ostatnio chorowała, a wcześniej byliśmy na urlopie i rzadko była w przedszkolu, a może rzeczywiście to przez ciąże - tak podświadomie). Najważniejsze że chętnie chodzi do przedszkola, dopiero a miejscu zaczynają się łzy, a już jak ją odbieram to jest szczęśliwa i uśmiechnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia jak ja ci zazdroszcze,ze ktos cie tam w brzusiu gila:P koniecz napisz nam jak juz bedziesz po ush co tam bylo widac:)juz jednego dzentelmena mamy teraz czekqamy na kolejne wiesci:) ide zabrac sie za sprzatanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziąchy! Fisia ja tez uwielbiam czytac Twoje teksty! hihi zawsze sie posmarkam i posiusiam :) a co do mlodej Fisi to dobrze ze bez bolu sie obylo! towarzyska babeczka z niej! ;) aaaaaaaaaa tak z innej beczki.... ktos sie wybiera na lot w chmurki? Anus ja wiem ze Ty za kilka dzionkow, mam filmik dla Ciebie, co bys sie odprezyla...ale jestem okropna, tak podpuszczam do paniki... ale ja wiem ze dzielna dziącha jestes i dasz rade... zycze udanego ladowania! 😘 http://www.onet.tv/28962,4451,1,3262761,1,1,0,0,wideo.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jakby ktos powiedzial ze techno i drumbase jest tylko dla mlodziezy... http://www.joemonster.org/filmy/2963/Supermanka i playstation dla babci pod choinke...no coz czasy sie zmieniaja :) http://www.joemonster.org/filmy/5113/80-letnia-staruszka-gra-na-PlayStation-3 i kolejne odkrycie Chopena! ach te kociaki! http://www.youtube.com/watch?v=TZ860P4iTaM&NR=1 a takze cos o naszych mezczyznach z lekkim "helikopterem" w glowie...przyznam ze eeeefekty zajumiaste!!! http://www.joemonster.org/filmy/4248/Wstawiony-maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa:) dobrze ze u nas nie ma kamer! jaja czasem sa lepsze niz tu na filmie:) ja sama atakowałam drukarke rekami i nogami:) wiec samo zycie:) aha telefonem na odległosc rzucałam tez:) ja po kolacji:) pieczone ziemniaczki z warzywami:) boski i sałatka Sylwio:) super ze wyniki dobre:) i ze dzidzius łaskocze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to na tyle... uciekam kapustke z koperkiem i kopytka przygotowac, bo maz niedlugo wraca i powie ze znowu na cafe bylam i nic nie zrobilam hihi ;) a ja od 3h na necie buszuje! ladne wyniki trzaskam! jutro tez koncze o 14.00 to w domku bede na 14.30 i znowu jazda po klipach...hehe a co mi pozostalo! buziaczki dla wszystkich 😘 Malenkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipkowa jestes boska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze Validosku ze Ty z tych cierpliwych tez nie jestes hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki nie szalej Titek:) Fiska BB 5 leci!!!!!!!!!!!!! ale mam radoche!!!!!!!!!!!!!!! juchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Kochane co jest czemu taka cisza????? Czyzby Emma Was wywiala od komputerow? ;) a dodam na ostatek tych wszystkich fillmikow, ze mam taki jeden o chomikach! widzialam go juz wczesniej a teraz dziele sie z Wami. filmik zyskuje na mocy jak sie go obejrzy kilka razy... chomik agent :) tytul vidjo tez niczemu sobie, moje zycie on zmienil na bank! http://www.joemonster.org/filmy/4456/5-sekund-ktore-zmieni-Twoje-zycie uciekam Malenkie na dzisiaj, poniedzilek marnie Nam w postach wyszedl, ale czemak na jutrzejszy dzionek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio tak czwartek i piatek mi kują mi łazienke wymieniaja rury:( wrrrrrr panowie powiedzieli ze przekarza mezowi ze ma piekna zone ale chetera:) bo ja do nich ze tylko 2 dni i nie ma przeciagania roboty i ze lepiej niech całej nie rowala łazienki bo ich znajde:) a Pan na to ze jak nie chodzi do koscioła to zacznie:) hahahaa przestraszył sie kobitki titowa postów faktycznie nie za duzo!ale dzien dzisiaj taki ospały!!! pieknych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooo a tego to Wam nie odpuszcze!!!!! UWAGA UWAGA!!! ROZPOZADZENIE WCHODZACE W ZYCIE Z DNIEM DZISIEJSZYM! Nastepuje zmiana JASKRY ANALNEJ na CHOMOLENIO - skrot od Chomusia-Leniusia!!! od dzis jak ktoras z Nas bedzie miala lenia! OOOO masz jak znalazl!!! Zobaczcie a sie przekonacie dlaczego wnioslam poprawke - ustawke w Nasze topikowe zycie! N A L E G A M ! ! ! :) :) :) :) :) :) http://www.joemonster.org/filmy/5316/Baaardzo-leniwy-chomik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku! no to moja krew babeczka jestes! jestem na ogol mila i przyjazna ale partoczenia roboty to ja tez nie lubie, zwlaszcza jak chodzi tu maje cztery katy! hihi :) popieram popieram! do kosciolka powiadasz? hmmmm... dobre dobre! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha biedny CHOM-CZU :D ide do wyrka do mojego slubnego:) milej nocki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do chomika... to muzyczka i nozki sa naaaaaajlepsze!!! no ja nie wyrabiam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku mnie tez tamte jakos nie za specjalnie wychodzily, ale te normallllnie miodzio! Dziubassku doopke tym razem nie spalilas? hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek tym razem sie wycwanilam i wlazlam do polowy na solarce czyli od pasa w gore:) ten chomik jest taki slodki a zarazem taki niezdarny,ze nie sposob go nie polubic:) Validosku jak tam? przeczyscili ci juz rury hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×