Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

17ty raczej odpada bo to poniedzialek, a ja nie mam jeszcze stalego L4.. od maja bede na kazde wasze gwizdniecie, bo pracuje do konca kwietnia. ruchy pownnam juz poczuc bo to 18-19 tydzien. za to pojawila mi sie jakas linia na brzuszku. co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Dafodilek, przepraszam za postarzenie jeśli to moja sprawka ;) 🌻 dla Ciebie na przeprosiny :) i juz wklejam nową tabelkę, żeby nikt nie pomyslał że jesteś starsza :) Spadam do szkoły bo juz późno. Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK ..........WiEk...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Validos27 ......27 ....Kraków..............................9 cykl....14.02 🌻Fisia ............29 ....śląskie...........Marta 3lata .....7 cykl....11.02 🌻Dziubassek.....22....Trójmiasto...........................0 cykl....18.02 🌻Maliwina29....30.....Warszawa............................2 cykl....03.03 🌻Michelle........21....kuj.-pom.........Daniel..2 lata....5 cykl....27.01 🌻Agi37...........37.....Warszawa............................5 cykl....23.02 🌻Schering.......35.....Wrocław..............................2 cykl....22.01 🌻Basiunia*.......28.....śląsk.............Szymon 4 lata....1 cykl....18.02 🌻Yennyfer.......31.....Lublin...........Wojtek 12lat......2 cykl....01.11 🌻Cebulka30.....30.....Piotrków Try....Nadia 6lat........2 cykl....11.02 🌻Gooosha.......24.....Ballymena............................2 cykl....05.02 🌻Majek123......22 ....Zakopane.............................0 cykl....28.01 🌻Titowa1........28.....Irlandia...............................2 cykl....06.02 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................0 cykl....20.02 🌻Ania.K_81......26....Dublin............Weronisia 2lata...1 cykl....01.03 🌻Mania23........23....Warszawa.............................2 cykl....19.02 🌻MamaZuzi......20....Bytom.................................1 cykl....19. 01 🌻Wiola30.........30....Kuj.-Pom........Angela 7lat.......1 cykl....04.02 🌻Zuza-82.........25....Pomorskie............................1 cykl.......... 🌻Gargamelka..........Chorzów...............................1 cykl........... 🌻Sara82..........25....Podkarpacie..........................0 cykl....24.02 🌻Robur..................Zach.pom........Daniel 8 lat.......0 cykl....21.02 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Demiluna ......26....Anglia ............Wiki 3 lata....ciąża....13.06.08 🌻Mar--gerita.....26 ...Warszawa.........................ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ..........29 ...Trójmiasto .......................ciąża....30.06.08 🌻Harbatka .......29....Warszawa.........................ciąża....05.07.08 🌻Agital...........26.....Żywiec............................ciąża....20.07.08 🌻Avinion..........29.....Kraków...........................ciąża....02.08.08 🌻Wiktoria80......27.........................................ciąża....22.08.08 🌻Dafodilek .......28....Wrocław..........................ciąża....12.09.08 🌻Koug.............34....Opole......Michał 11,Ola 7.....ciąża....18.09.08 🌻Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 21m-cy......ciąża....02.11.08 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEk...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Validos27 ......27 ....Kraków..............................9 cykl....14.02 🌻Fisia ............29 ....śląskie...........Marta 3lata .....7 cykl....11.02 🌻Dziubassek.....22....Trójmiasto...........................0 cykl....18.02 🌻Maliwina29....30.....Warszawa............................2 cykl....03.03 🌻Michelle........21....kuj.-pom.........Daniel..2 lata....5 cykl....27.01 🌻Agi37...........37.....Warszawa............................5 cykl....23.02 🌻Schering.......35.....Wrocław..............................2 cykl....22.01 🌻Basiunia*.......28.....śląsk.............Szymon 4 lata....1 cykl....18.02 🌻Yennyfer.......31.....Lublin...........Wojtek 12lat......2 cykl....01.11 🌻Cebulka30.....30.....Piotrków Try....Nadia 6lat........2 cykl....11.02 🌻Gooosha.......24.....Ballymena............................2 cykl....05.02 🌻Majek123......22 ....Zakopane.............................0 cykl....28.01 🌻Titowa1........28.....Irlandia...............................2 cykl....06.02 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................0 cykl....20.02 🌻Ania.K_81......26....Dublin............Weronisia 2lata...1 cykl....01.03 🌻Mania23........23....Warszawa.............................2 cykl....19.02 🌻MamaZuzi......20....Bytom.................................1 cykl....19. 01 🌻Wiola30.........30....Kuj.-Pom........Angela 7lat.......1 cykl....04.02 🌻Zuza-82.........25....Pomorskie............................1 cykl.......... 🌻Gargamelka..........Chorzów...............................1 cykl........... 🌻Sara82..........25....Podkarpacie..........................0 cykl....24.02 🌻Robur..................Zach.pom........Daniel 8 lat.......0 cykl....21.02 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Demiluna ......26....Anglia ............Wiki 3 lata....ciąża....13.06.08 🌻Mar--gerita.....26 ...Warszawa.........................ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ..........29 ...Trójmiasto .......................ciąża....30.06.08 🌻Harbatka .......29....Warszawa.........................ciąża....05.07.08 🌻Agital...........26.....Żywiec............................ciąża....20.07.08 🌻Avinion..........29.....Kraków...........................ciąża....02.08.08 🌻Wiktoria80......27.........................................ciąża....22.08.08 🌻Dafodilek .......28....Wrocław..........................ciąża....12.09.08 🌻Koug.............34....Opole......Michał 11,Ola 7.....ciąża....18.09.08 🌻Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 21m-cy......ciąża....02.11.08 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde-jest kreska to powinny być niedługo ruchy. :D:D:D Najlepiej wieczorem w pozycji półleżącej je wyczuć. Fisia a co z Vichy? no i gdzie jest Harbatka-ciekawe co u niej nowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pytanie z tych głupich!!! bolały Was tak od połowy cylku sutki:( nie moge sie dotkanac!!!! hmm pewnie jakies zaburzenia cyklu!!! dzis sie wyjasni!!!!! ide do lekarza ale pytam jak by któras tak miała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry lasencje:-) dzis swieci słonko ale jest dośc mroźno....niech juz sobie idzie ta zima. Validosku mniej więcej miałysmy okres tak samo i wiesz,że jak się postaramy jeszcze w tym miesiącu to na grudzień się wyrobimy...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulko ja myslałam o wiosnie:) hmmm to sie szybko musze postarac:) jak na gruzien hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Dziewczynki to zaciążajcie w marcu :) ja rezerwuję sobie kwiecień :) mam nadzieję zrobić prezent mojemu K. na urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rezerwuje wrzesien/pazdziernik ;) kto ze mna nie ma takeigo buuuu ;)ja tam moge zostac sama na gorze tabelki do konca roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutno mi troche bo jak wszystkie porodzicie to opuscicie ten topik bo nie bedzie czasu na siedzenie na necie:(:(:( bede za wami tesknic😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku kochana nie martw się na zapas! przecież wiesz, że są to nasze pobożne życzenia a co z tego wyjdzie to zobaczymy! Żeby jeszcze nie było tak, że Ty pierwsza spadniesz na dół :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku bedziemy tu czuwać póki każda z nas nie urodzi:-) a poza tym wiesz chciec a móc to wielka róznica wiec mnie tez moze z tymi starankami schodzic nawet do końca roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulko:) czyli plan do konca roku:) zajsc:) pisze sie na to!!!!! najlepiej czerwiec lipiec:) hahah zeby sie tak dało zaplanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validosku cebulko aniu a moze chcecie ze mna zaczac:P nie ma to jak wyscig szczorow :D ale mam nude w pracy😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kochane jak to 17 marca??????? przeciez to poniedziałek.która godzina????? bo wiecie ,że ja muszę psioszke z przedszkola odebrać a chłop mój w robocie.hmmmmmmmmmmmmmmmmm jesu jak mnie nogi bolą.jak wyszłam przed 8.00 małą zaprowadzić do przedszkola tak dopiero teraz wróciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gdyby to nie był dzień roboczy to ja też chętnie bym sie z wami spotkała:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki...ale mialam lekture do przeczytania:)kilka dni nie zaglądałam i prosze jak sie rozpisałyście...pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dawno nie pisałam, ale siedziałam cicho i czytałam. Jestem załamana, bo konczy mi sie wolne, a ja już tak bardzo nie chcę wracać do pracy, a nie mogę się zwolnić. Jedyne co mnie uratuje to... Moi wracają w sobotę do domu, ona sobie zerwał więzadło i myślałam, że bedzie na urlopie i w końcu sie swoim dzieckiem zajmie a tu dupa... w połamanej nodze będzie normalnie chodziła do pracy!!! buuuu Ratujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia umówiłyśmy się z Koug że na 15 postaramy się być na miejscu, a o której Martusię odbierasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulka, no szkoda... ustaliłyśmy ten 17 bo Koug ma wolne ale jeśli chcecie przełożyć na sobotę 15 spotkanie to ja nie mam nic przeciwko :) Tylko proszę Was bysmy ustaliły konkretnie wszystko do środy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata 22 Ty też żywisz taką niechęć do swojej pracy jak ja? Po moim poronieniu wszyscy udaja,że się nic nie stało, zero współczucia,dają mi nawet więcej pracy.Tak mnie ostatnio wykończyli,że dostałam chronicznych bóli głowy (od tygodnia) oraz rozbolało mnie gardło,więc lekarka dała mi zwolnienie.Nawet nie mam ochoty myśleć,że mam tam wrócić.Zastanwiam się czy nawet nie zwolnić się do innej pracy, taka tam panuje nerwowa atmosfera.Jak w takich nerwach zajść w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny podajcie aktualne dane do wpisania w tabelce jak widzę Ania sobie świetnie z nią radzi a akurat widzę że jest. 15-sobota też mógłby być-tyle że ja do 14.oo jestem w pracy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja koncze prace o 16 wiec wogle kicha:( zanim dojade wieczór!!!!!!!!!! wymyslcie cios:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajajajajajajajaj ale mnie boli cos na dole po lewej stronie w brzuchu!!! ajajajajajajajaj😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×