Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Oj gwiazdeczki moje jakoś nie wierze że nie chciałybyście zmienić tematu :D O ile pamiętam to do niedawna ja byłam jedyną która chciała zostać na górze naszej cudnej tabeleczki:) P.S.Niedługo będzie można spodziewać się wieści na temat płci naszych pierwszych ciężarowek Demi,Sylwii a nawet Harbatki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaja8
moze ktoras z was orientuje sie w temacie na temat tyc testow owulacyjnych co pisalam wczesniej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka:) ja wlansnie mysle co jesc:) hahah na sniadanko zaraz jase do przyjaciolki a maz SIADA DO PRACY INZ:) KAWUSI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaja 8 Niestety Ci nie pomogę,nigdy ich nie stosowałam,ale może zastosuję w następnym cyklu,bo rozpoczynam oficjalne starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alocha moje piekne:) mialam znowu formata ale mam nadzieje,ze po raz ostatni:) moze dzis sie wybierzemy z emzem na kregle ze znajomymi:) Yenny jak wieczorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziewczyny koug ja już chyba pisałam ale może coś mi się pomieszało. U nas prawdopodobnie to chłopczyk - Julian. Jak zapytałam pod koniec usg pan nam od razu powiedział że wg niego to chłopiec tylko nie mówił na początku badania bo nie wiedział czy chcemy wiedzieć. I oczywiście dodał że nigdy nie ma 100 % pewności i domu by na to nie postawił. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Supcio :)Pierwszy chłopak z nami :)Ktos jeszcze zna płeć swojej dzidzi? Ja to zawsze miałam hopla na punkcie Juliusza nie Juliana ale to kwestia gustu.Mojemu się nie podoba ani Juliusz ani Julian ani Mariusz ani Marian wiesz dlaczego?-bo chciałby Agatkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demi super! Julian sliczne imie:) musze sie pochwalic,ze rozmowa na temat rodziocielstwa postepuje:) powiedzial\"moze na wakacjke gdzies wyjedziemy i cos zmajstrujemy\" :D:D:D dal mi nadzieje i jestem szczesliwa:) moze nie bede az tak daleko za wami:) milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł oj dziewczynki ja lichutka dzisiaj jestem:-( impreza w knajpie do 24 a potem wszyscy do nas przyszli i do 5 rano.Az boje sie wyjsc na dwór bo nie wiem co sąsiedzi powiedzą. Były śpiewy karaoke więc było dośc głośno. Ale co 30-stke ma się tylko raz!!!:-) zaraz do teściowej na obiadek a potem regeneracja ciała czyli krótka drzemka:-) Jutro do pracy jak mi się nie chce!!!! ide coś na twarz zarzucić bo jakaś niewyraźna jestem:-) buziaki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachulec29
do ahaja 8 Witam, ja stosowałam testy owulacyjne jak chciałam zajść w ciążę i uważam że się sprawdzają, staranka zajeły mi tylko 2 cykle, niestety ciąży nie donosiłam, ale jeszcze trochę organizm sie zregeneruje i zaczynamy działać, oczywiście z testami, generalnie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachulec29
a kreska powinna być raczej mocniejsza, my działaliśmy na drugi dzień po pojawieniu sie wyraźnej kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koug my wybierając imię kierowaliśmy się tym żeby było używane i w Polsc i w Anglii, a Julian funkcjonuje także tutaj i nawet tak samo się pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kedziorki! ja dzis tez licha, maz nie dawal mi spac w nocy...ale nie tak jak myslicie...z powodu helikoptera wiercil sie w lozku jak oblakany, ja wsciekla bo rano do pracy, dzis 8-14 wiec juz po... spalam jeno 3h ale przetrwalam,kleja mi sie cos oczeta, zaraz zapodam obiados u nas 15 z minutami... Mus Owocowy dostepny i dla ciezarnych i dla staraczek! a co wszystkie potrzebujemy witaminek! malinkowy poszedl do brzusi ale mam jeszcze owoce-lesne i tez dobry! mniammmmm! wydaje mi sie ze to moj ostatni pracujacy weekendos,hurra! Cebulcia martfisz sie o sasiadow..zaloz kochana sloneczne okulary zakrywajace pol twarzy! ;) inkognito za tydzien zapomna o sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do imion Juliusz bardzo ladne imie dla chlopca!! A ja dam swojemu brzdacowi Konstantyn o! A dla dzieluchy .... a to nie wiem... obaczy sie! Sliczna mamy tu pogode sloneczko swieci i sie zrobilo wiosennie... a jak tam wyglada po orkanie Emmie? jakies straty czy przeszlo bokiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek u nas wialo 60km/h a mialo byc 120 wiec i tak dobrze dzis nie bylo slonka popoludniu tylko zdziebko rano teraz siedze i czekam znowu na tego swojego chopa:O jak wroci to nakopie mu do doopy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł witam dziołszki w niedzielne popołudnie. Yenny jak tam paniejski????? był tam jaki męski striptiz czy nie????? osz ja głupia.mogłysmy swoich chłopów dziewczyny wysłać.odtańczyli by Yenny jakiś taniec brzucha. Demi ładne imię.a może Justyn? hiihihihihi u mnie nad imieniem to będzie dłuuuga dyskusyja.bo te imiona które mnie się podobają to mojemu niestety nie. ide wtrąbić jakąś kolacjąąąą bo mnie ssie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:) ja byłam z przyjaciółka na Lejdis:) na ten film koniecznie z kobieta:) DZIUBASKU:) CIESZE SIE ZE MAZ DAŁ NADZIEJE I PO WAKACJACH 2 KRESECZKI ZOBACZYSZ:) Demiluna:) nio to mamy mezczczyzne z nami:)super cebulko to poimprezowałas:) ja mam kuzynki 30 we srode:) titowa:) ja mus poprosze:) choc pije winko z mezem:) Yenny jak panienski:) Fisiu taniec brzucha:) haha jakies aluzje mój brzuszek ma ale próbuje go zrzucic! moze winka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co do tanca Fisiu to moj maz sie nadaje!!!!! moze ci on i niesmialy na poczatku ale po kilku glebszych nawet i balet zatanczy, z efektami na paluszkach, z minka taka ze tylko chce sie ukochac i zacalowac!!! taki un smieszny wtedy...wiec na rozbawienia Yenny chetnie go wysle! :) Jutro poniedzialek uuuuuuuu nie lubie poniedzialkow! i gralam w piatek w tutejszego lotka jak zwykle i niiiiiiicccccc doopa z uszami! znowu do tyrki, a mogloby tak fajnie...niekonczacy sie urlop... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dodam ze tutejszy Euromilion dostepny rowniez w krajach calej Europy (z wyjatkiem Polski) bo totalizator utrzymuje monopol, to calkiem niezla gratka! wysylasz zaklad za min. 2e a pula do wygrania 2tyg temu wynosila 150mln e! ja jak ostanio bylam na swieta to az mnie zjadlo ze totolotek podrozal razy 2! normalnie kalkulacja nieco zawyzona! no to na tyle o liczbach! ide snic o cyferkach a noz widelec w nastepny piatek! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos oby twoje slowa byly prorocze:) Titek hihi mowisz,ze balet tanczycie:P ja tez NIECIERPIE PONIEDZIALKOW:O wrocilismy z kregi a po drodze mielismy maly wypadek:O zlapalismy gume i zaliczylismy pobocze naszczescie skonczylo sie na strachu a maz po kilku piwkach popadl w zamyslenie o tym jakie to zycie bywa kroche:O no cos milej nocki kochen kirczak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dodam ze tutejszy Euromilion dostepny rowniez w krajach calej Europy (z wyjatkiem Polski) bo totalizator utrzymuje monopol, to calkiem niezla gratka! wysylasz zaklad za min. 2e a pula do wygrania 2tyg temu wynosila 150mln e! ja jak ostanio bylam na swieta to az mnie zjadlo ze totolotek podrozal razy 2! normalnie kalkulacja nieco zawyzona! no to na tyle o liczbach! ide snic o cyferkach a noz widelec w nastepny piatek! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku nie tanczymy -tylko on tanczy ja sie tylko przygladam i sie smieje! heheh no tak zycie bywa zaskakujace, i trzeba byc rozwazym, dobrze ze nikomu sie nic nie stalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek Kochane 🌼 My niedawno wróciliśmy z zakupów... torby do Polski kupione, mogę sie pakować! :) Titek ja grałam w Jack Pota i wygrałam 24 euro :) (no i zaszalałam dzisiaj na zakupach haha ;) ) Dziubassku bardzo się cieszę że masz nadzieję, z tym o wiele łatwiej się żyje :) Demiluna suuper że chłopczyk :) moja Weronisia też miała być chłopczykiem (mateuszkiem) ale lekarz wyprowadził mnie z błędu bardzo szybko... ;) Cebulka widzę że impreza udana ;) Sasiedzi wybaczą... Koug a Ty ja się czujesz kochana :) Pewnie że żadna z nas nie miałaby nic przeciwko zmianie tytułu topicu ;) Skoro Ty juz nie masz nic przeciwko... ;) Fisia a co na kolację proponujesz? ;) Validos ja mam nadzieję, ze zdążę jeszcze na Lejdis do kina... w razie czego opowiesz mi ;) ok?? Dziewczynki 😘 dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się można czuć ze świadomością że trzeba wstać o 4.30 :o Koniec byczenia się i ranko do pracy... Moja Ola właśnie wyrwała sobie kiełka.Nawet nie wiedziałam że takie małe dzieci mają tak długaśne mleczaki!!! Dziewczyny on ma chyba 1,5 cm!! teraz ląduje pod poduszkę i bedzie czekał na zębową wróżkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Wy już pewnie śpicie dawno głębokim snem. Nie było mnie dosyć długo, robiłam ostatnie przygotowania do wyjazdu. Jutro ruszamy. Odezwę się po powrocie i opowiem wrażnenia. Buziaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Panienieńskie spokojne - ja i dwie karmiące matki - wiec piłysmy soczki, herbatkę itd, zresztą tak było planowane. Bez tańców i innych w tym stylu zabaw. Ja źle się czułam - zjadłam paprykę i skórka utknęła mi na żołądku, pół soboty miałam rozmowy z kibelkiem, wczoraj przespałam cały dzień, byłam wykończona + temperatura 38 st. Dziś lepiej-ale słabo mi potwornie, jestem w pracy,ale nie wiem jak długo wytrzymam. Chłop mnie opieprzył, ze wogóle wstałam by pojechać. Zobaczymy co dalej, na razie biorę się do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×