Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

ja tez zaraz lulu lece bo jutro pobudka przed 6 rano :( nie cierpie tak wstawac, zazwyczaj o 7 wstajemy z mężem i 6 to stanowczo za wczesnie brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi37 Gratulacje!!!! Dopiero teraz miałam czas zajrzeć na forum i wiesz, miałam przeczucie że Ci się uda !! Wypoczęta po urlopie ... U mnie dopiero 4 dzien fl i jeszcze półtora tygodnia czekam co będzie chociaż w tym cyklu nie nakręcam się bo jakoś nie mam przeczucia, bardzo się cieszę że Ci się udało!! Fluidki nałapałam może poskutkują?? Jestem zadowolona bo poszłam do lekarza tutaj w Danii i sama mi zaproponowała szczególowe badania i czekam teraz na wezwanie, a więc nie panikuję bo coś w moim kierunku będzie robione no i oczywiście mój M będzie miał pierwsze badanko którego bardzo się boi albo wstydzi sama już nie wiem..?? Napisz coś więcej o tym żółtym śluzie czy on jest wew czy zew ?? I napisz prosze jakie wspomagacze brałaś?? Jeszcze raz bardzo Ci gratuluję Twoje szczęście jest moją również nadzieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Przybiegłam czym prędzej, jak tylko Koug mi napisała, ze trzy zaszły w tym miesiącu. No to stawiam się przywitać i pogratulować!!!!!!!!!!!!! Agi, Mania, Validos!!!!!!!!!!!! Cieszę się bardzo, ze się udało i gratuluję z całych sił!!!!!!!!! :):):):):) Będę zaglądać, obiecuję :) ale mam strasznie dużo pracy i ostatnio nic nie robię, tylko pracuję i śpię, praca- łózio-praca-łózio. A w weekendy mam zajęcia, bo studiuję na podyplomówce. Na szczęście mam troche więcej energii niż w pierwszym trymestrze, więc daję radę. Wymioty jeszcze się zdarzają, ale rzadko. u mnie już 5 miesiac (20 tydzień). NIe jest źle :) Pozdrawiam wszystkie staraczki i oczywiście przesyłam fluidki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooooo znalazły się nasze zguby. Dafi.schering😘 proszę częściej zaglądać dzień dobry kobitki.nie spać kawe zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu Kochana ja poproszę o kawusie:) z mleczkiem i cukrem:)Ja drugi dzień wolnego m na delegacji...i tak czytam zaległosci...pozdrawiam i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Jaka ja nieprzytomna jestem! Pół nocy spać nie mogłam, jakaś taka niespokojna jestem i oczy nie chciały się zamknąć, jakby je ktoś zablokował. A w ciągu dnia byłam taaaaka padnięta, że miałam ochotę na drzemkę ale się nie mogłam położyć. Dziś to dopiero będę zdychać :( Jak miło, że zaglądnęły do nas te bardziej zajęte kobitki :) Dla wszystkich Was moje kochane forumowe siostrzyczki 😘 i miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu kawe podano. dziewczynki nie spać bo kawa już zimna.co z Wami dzisiaj????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haa a ja dzis póki co lepiej sie czuje:) mniej senna:) i lekko mnie muliło ale zjadłam sniadanko i jest oki!:) Ania wiec co to padac!:) wczoraj cały dzien marzyłam o tym aby gdzies głowe połozyc! kurde chciała bym isc szybciej na USG ale lekarz pewnie wie co mówi! i terminów nie ma:( wczesniej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki dzisiaj 23, ten dzień to trauma dla mnie:-( ale nie będę psuć Wam humorków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo ja juz po drugiej kawce.była u mnie koleżanka na kawusi i \"pierdółkach\" validosku cieszę się ,że samopoczucie dzisiaj lepsze.wciniaj śniadanka bo teraz jesz za dwóch:D:D:D niech Ci idzie w brzusio Aniu mam nadzieję,że nie zasnęłaś:D:D:D:D dziubassek albo śpi śpioszek nasz albo siedzi w kolejce po L4 reszta dziewczyn odmeldować mi się tu proszę. kawę wypiłam ale delicjami mogę Was poczęstować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulka nie wnikam nie wnikam ale mogę Cię tylko pocieszyć ze jutro 24 a to chyba nie jest traumatyczny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zasnęłam :D ja już po rundce - przedszkole, szkoła, playgroup Weroniki. Właśnie wróciłam i mam wielką ochotę na drzemkę ale niestety moja córcia nie podziela mego zdania :( cóż się dziwić skoro budziłam ją o 8.30!!! i pomyśleć że w weekendy wstaje o 7.00... Cebulka przytulam Cię mocno jakiekolwiek są powody Twego smutku wierzę, że poradzisz sobie z tym i wkrótce znów pełna optymizmu będziesz patrzała w przyszłość 😘 dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze,ze dzisiaj nik tu nie zaglada ja juz sprzatnelam, zrobilam obiad dla meza i dla siebie:) nie dlugo zbieram sie do pani doktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki, jestem w strasznej kropce, nie wiem co się dzieje, mialam owulacje (prawdopodobnie) z niedzielli na poniedziałek, w poniedziałek zrobiło mi się starsznie duzo śluzu białegi, gęstego, czyli kkoniec owulacji, a dZisiaj zniowu pojawil się sluz płodny, wymieszany z białym, co jest do licha, pobolewa mnie od wcozraj tak delikatnie podbrzusze, delikatnie ćmi, czy to może jakaś torbiel? o raju ja tu się staram o dzidziusia a tu takie jaja z organizmem, zapłakac się można, co możecie mi poradzić? czy ktoraś tak miała? a moze oznacza to cykl bezowulacyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anucha Nie wiem co oznacza ten śluz u Ciebie.Ja u siebie nigdy nie zauważałam jakiegoś śluzu ciągnącego (ale mam prawie non-stop jakieś zakażenia,więc i śluz z reguły mlecznobiały).W tym miesiącu widziałam ten niby śluz płodny i co,nic z tego.Nie patrz na ten śluz,bo tylko się będziesz sugerowała.Ja w pierwszą ciążę nawet nie wiem dokładnie kiedy zaszłam,1,5 miesiąca nie wiedziałam o ciąży.Pewnie zajdę w ciążę jak się będę najmniej spodziewała,tak to już jest.Jak chcesz zajść to się trzeba napracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Powtórzyłam dziś betę-1500!hurra!Dzidzia rośnie.Dzięki Schering i Dafodilku!Schering dobrze,że ta ginka zrobi Ci badania hormonalne,zawsze lepiej sprawdzić.Wakacje na pewno pomogły-dużo spałam,świeże powietrze,jadłam głównie ryby,owoce i warzywka i poskutkowało.Czuję się bardzo dobrze,śpię spokojnie,apetyt umiarkowany,wreszcie chce mi się żyć!Jeżeli chodzi o leki to brałam Parlodel na hiperprolaktynemię i Duphaston na pomoc w zagnieżdżeniu zarodka-no i pomogło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posprzątałam pozmywałam więc należy mi się chwila odpoczynku! :D Agi bardzo się cieszę, oby tak dalej! A jak Wam mija dzionek? Validos kochana śpisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u dermatologa.Zapisała mi 3 maści i jeden płyn.Na wszystkich jest napisane,aby nie stosować w ciąży.Jestem obecnie w 5 dcyklu,tak sobie myślę,że może brać te leki do gdzieś tak 17 dnia cyklu,odłożyć na czas płodny i z powrotem stosowac w czasie następnego okresu.Mam niezbyt ładną cerę,plecy,ramiona i wolałabym sobie je podleczyć przed akcją: opalanie,wakacje i lato.Tylko co zrobić ze starankami? Niby dermatolog nie dała mi nic doustnego na ewentualną ciążę ale na moje pytanie czy maści mi nie zaszkodzą powiedziała,miejmy nadzieję,że nie.Ale ja się jakoś boję ryzykować,a może odłożyć staranka do przyszłego miesiąca (ale znowu będzie to miesiąc stracony).Jak myślicie? Mówią,że w pierwszym tygodniu po zapłodnieniu niby leki stosowane zewnętrznie nie powinny zaszkodzić,ale ja wolę dmuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze to nie przesadzać-ile tego leku wchłonie Ci się przez skórę?Ja mam taką pracę,że myśląc,że wststko szkodzi dzidzi już od 3 tyg nie powinnam pracować,a jak na razie nie wybieram się na zwolnienie.Jak zajdziesz w ciążę to odstawisz leki,co innego jak np miałabyś brać antybiotyki w dużych dawkach doustnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Agi, Maniu i Validosku serdecznie gratuluje !!!!!!!!!!! i zycze zdrowej i spokojne ciazy ❤️ U mnie jak na razie w porzadku czekam na kolejne usg ktore bede milala za tydzien i sie troszke denerwuje jest to powtork a usg sprzed 4 tygodni kiedy to maluszek bardzo sie ruszal i nie mogli zmierzyc wszystkiego a ja juz chcialabym wiedziec ze jest wszystko ok !!! a poza tym to czuje sie swietnie i oby tak dalej:) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie melduje! a ja wlasnie czytam Was i po omacku wyjadam pistacje z miseczki cale lozko jest od tego upierdzielone! :p ide na Fakty bo przez to pisanie tutaj dawno nie glapilam sie w telewizornie. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vakidos27
a ja dzis czuje ze zyje:) apetyt wórcił od wczoraj:) odbija mi sie po wszytskim ale spoko:) aaaa pierwszy raz jadłam ogórki kszone same:) zjadłam i zastanawiałam sie co mnie naszło:) a potem sie usmiechnełam sama do siebie:) dziewczynki dzis bola mnie miesnie brzucha jakbym pocwiczyła za duzo:( i miała zakwasy!! ciekawe co to???? titus kiedy testujesz? ja dzis mimo ze padnieta pojechałam do kuzyki która sie stara dłuzej odemnie:( i ma miec laparoskopie!!! zapytała sie co chce na urodziny a ja ze szczescia dla niej:) bo tak ja uwielbiam!! a tu zycie takie niesprawiedliwe!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roburku ja jestem dentystką i mam styczność z wieloma szkodliwymi czynnikami-bakterie,wirusy,rtęć,skalery ultraddżwiękowe,wiele szkodliwych preparatów,poza tym pracuję na chirurgii i często nie mam możliwości żeby trochę sobie posiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po Faktach, wiec wracam do Was :p Validosku testuje sie w niedziele, to ostateczny termin, rokujac po tych plamieniach co byly, okaze sie. A tak poza tym musze Ci przyznac ze jestes bardzo szlachetna osoba, ogromnie WIELKA, i byle wiecej takich ludzi na tym swiecie, bo uszczesliwianie innych, dla mnie, jest przeogromnie wazne. Zyczyc szczescia dla kogos w dniu swych zblizajacych sie urodzin, coz w odwecie tylko pozostalo za to mocno ukochac i przytulic i zyczyc nie jednego dzidziusia lecz slodziutkich jak miod blizniat! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi Te lekarstwa to Clindacne,Acne Derm,Differin i Locoid.Może słyszałaś aby któreś z nich było naprawdę szkodliwe dla ewentualnego płodu.Zresztą zrobię pewnie jak pisałam,pobiorę leki do 16-17 dnia cyklu tak dla pewności.Akurat będę miała kontrolną wizytę u dermatologa,spytam się jeszcze raz o szkodliwość tych leków.Wiem,że doustne wywołują uszkodzenia płodu,zarówno antybiotyki a także takie inne silne doustne leki (słyszałam,ze jak się niektóre bierze to trzeba podpisywać takie oświadczenie,że w trakcie kuracji i przed nie wolno zachodzić w ciążę - moja koleżanka tak miała).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie skoro mamy pania dentystke wsrod nas to poprosze przeglad jamy ustnej aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i jak:) a tak powaznie to aparat ortodontyczny stały by mi sie przydal moje zeby wygladaja jak fortepian- co drugi wystap :( poprosze o porzadne lanie za te moje wkrecania sobie i wyrzuty sumienia z powodu pracy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×