Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

malwina --- ja w obu ciazach miałam własnie takie uczucie ciagniecia w podbrzuszu, i wogole u mnie objawy były zawsze podobne jak na @ dlatego w pierwszej ciazy mimi ze okres sie spozniał to nadzieji nie miałam bo tak mnie brzucho bolała, a teraz wyprzedziłam objawy bo 26 dniu cyklu testowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszystko wydaje mi się trochę podejrzane...Właśnie wkurzyła mnie ginka-zadzwoniłam i zapytałam czy przy tak wysokim progesteronie mam nadal brać 2 tabl Duphastonu i czy to nie zaszkodzi dzidzi,nakrzyczała na mnie po co robię jakieś badania-zupełnie jak bym popełniła jakieś przestępstwo...Już jej nie mówiłam,że wybieram się dziś na usg-dopiero by ją szlag trafił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniu to nie wiem może jutro test zrobię lae się boję, bo ostatnio mialam 32 dni cyklu....ale wtedy mnie bardzo bolal brzuch a teraz jakoś inaczej.....takie mam lekkie napady czasami ale np. w dzień prawie wcale...tylko to uczucie ciezaru w dole brzucha dzisiaj zlapalo mnie jakieś trzy godziny temu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
objawy mam takie, że piesi mnie bola przy dotykaniu i jakieś ściaganiu wczoraj mrowienie wieczorem, kluciw w piersiach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po badaniach poziomu hormonów wyszło,że mam niewielkiego stopnia niedomogę lutealną(niedobór progest),więc profilaktycznie w 2 fazie cyklu brałam Duph po 1 tabl,jak się okazało,że jestem w ciąży ginka zwiększyła mn D do 2 tabl i tak mam brać nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mowię, że jestem w ciąży ale po prostu mam dziwne uczucie ciężkości w dole brzucha......jakbym miala kamień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wypoczywajcie:) ja obiadek mam gotowy:) mezus juz jedzie -prawie spakowana:) Całuski dla Was - aby te które się staraja zafasolkowały:) a mamusie i dzidziusie czuły sie dobrze i wypoczeły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec Validosku szerokiej drogi!!!!! 😘 Dziubuss oj Ty mi jakos podejrzanie piszesz... a moze jestes! hihihihi i te wszystkie dolegliwosci, handra, zmiana nastrojow, obijanie aut na parkingach, to wszystko brak koncentracji, a to jeden z glownych efektow ubocznych :D :D :D :D a kolonie i kisiel to dlatego ze my z Cebulka narzekamy na niedobor zelaza, ja zaproponowalam kolonie zelazowe, a Cebulke jedzenie rzadkiego kisielku i tak jakos to wszystko wyszlo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Tiotowa...;) Ja właśnie siedzę w nowym domku ...:) Troszkę zmylam podlogi (ponownie) Jutro będę sprzątała znów ale nie mam już siły.....pozatym mam nerwy ciągle wrzeszczę na męża a on taki niewinny ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety siedzę w nowym domku ale chyba się cieszę.....no iczekam na @ albo nie czekam wolalabyma by nie przyszla.....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie wrocilam!!! kupilismy ten zestaw ogrodowy ale nie nwiem cvzy jestem zadowolona slyzej siedzielismy w korkach niz w sklepie:O potem poszlam do sklepu po zakupy i czekalam 20min w kilometrowych kolejkach!!! jestem padnieta Titek ty mi niczego nie wmawiaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwina zagadkowa? pod jakim wzgledem? moj maz poszedl na pilke a pozniej na piwko bo kolega ma urodziny takze wroci baaaardzo pozno:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi --- jak tam Twoje USG??? ile masz tam tych bobasków :) ginka sie nie przejmuj, lekarze czesto tak maja spotkałam sie juz z tym. poza tym ja tez 2x dziennie biore duphaston od tygodnia i kurcze zastanawiam sie ile by wyniósł moj progesteron bez tego leku i czy ten wynik moj jest ok,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. bylam wczoraj u ginka, przy okazji bylam tez na USG. cOZ, NADAL KONSEKWENTNY BRAK WIDOCZNOSCI FIUTKA = DZIEWCZYNKA ;) ale poki nie zobacze siski na wlasne oczy to nie uwierze. Kochane powidzcie mi: czy wy placicie osobno za wizyte a osobno za USG? bo wiecie co mi sie wczoraj przytrafilo? po wizycie ja juz wychodzilam to zaczepila mnike polozna z recepcji ze mam doplacic 70 zl (sama wizyta 80) bo przeciez MIALAM JESZCZE USG! zrobilo mi si glupio bo powiediala to przy wszystkich siedzacych tam kobietach no i mojej tesciowej. Ech, kompletnie zglupialam, nie wiedzialam co powidziec. Coz, zaplace next time ale skomentuje jej brak taktu, chyba mam prawo prwda? kurcze ostatnio jak mialam USG to nie placilam za nie, moze dlatego ze wizyta byla w tym pomieszczeniu co sie USG wykonuje. A wczoraj przeszlam do tego gabinetu stąd ona to widziala. Strasznie mi glupio teraz, ja po prosto nie lubi takich sytuacji ;( Chdze tak w zasadzie tylko dlatego ze ginka to moja znajoma, moze powinnam jej to powiedziec? jakmyslicie? sama nie wiem.. aha, atermin mam ponoc koniec lipca, 29.07 zy jakos tak. Myslejednak ze male wytrzyma do sierpnia, bo uwielbiam sierpniowe lwy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj Aniula jak się oczywiście da do sierpnia -Fisi mąż jest też sierpniowym lwem i widzisz jaki jest rozchwytywany i uwielbiany przez dziewczynki :D A co do siurka to zaczekaj moze mu jeszcze urośnie :) Kiedy byłam z Michałem w ciąży to przez 7 miesięcy nie było nic widać a na początku 8-go lekarz mi powiedział że to 200% chłopak bo widzi i wielkiego siurka i ogromne jajka :P czyli mogło to coś wielkiego urosnąć w miesiąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Ale tu weekendowo dziś :D Cicho i spokojnie... Dziewczyny szaleja po drogach albo spią jeszcze :) Troszkę Wam zazdroszczę... Kurde uważam że masz prawo zwrócić jej uwagę że mogła taktowniej powiedzieć Ci o pieniądzach, przecież to nie była zła wola że nie zapłaciłaś tylko nie wiedziałaś! Nie przejmuj się kochana, mnie często zdaża się odejść np. od kasy i nie zapłacić a w ciąży to wszystko jest usprawiedliwione ;) Trzymaj się cieplutko i wypoczywaj. Maniu a Ty kochana się tak nie stresuj bo to maleństwu szkodzi. 😘 Moim zdaniem nie jest to teraz najważniejsze jaki miałabyś progesteron bez duphastonu bo bierzesz ten lek i po nim masz progesteron w normie a to najważniejsze, bo znaczy że dzidzia jest bezpieczna. Jeśli bardzo się stresujesz to lepiej zadzwoń do ginka, niech Cię fachowiec uspokoi :) Koug 🖐️ no z ta płcią to różne ciekawe historie są... Kobieta która ze mną leżała na położnictwie całą ciążę myslała że będzie dziewczynka, Martynka i kiedy lekarz po porodzie do niej powiedział \"ma Pani slicznego synka\" to ona na to \"jak to synka???? miała być córeczka, Martynka!!! no to chyba teraz będzie Martyn...\" lekarz na to stwierdził,że lepsze swojskie imię np. Marcinek no i tak Martynka została Marcinkiem a imię wybrał lekarz ;) Pozdrawiam Was weekendowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczęta, ja sobie dzisiaj troszeczkę pospałam, mąż dzisiaj niestety pracuje.......;( ale w nowym mieszkanku to w sumie mogę spędzać weekend.... U nas słoneczko od rana ;) więc Ci co się wybierają lub są w drodze bądx na miejscu pewnie sobie chwalą aurę ;) Fajnie, fajnie..... Ja dzisiaj jeszcze muszę zrobić segregację ubrań, niestety mam duże szafy ale nic mi się ni mieści z czego zauważylam ze 1/3 wogole jest nie chodzona.....ale ostro chomikuję chyba mam to po babci...heheeh Dzisiaj stwierdzialam, że się tego pozbędę to jest ten dzień!!!!!! Poza tym mamy nową lodówkę ;) tzn pierwszą jaką mamy :) Jesteśmy zachwyceni tym faktem a najbardziej moj mąż ktory każdy sprzęt musi dokladnie obejrzeć juz ze 3 miesiące wiedział co to będzie i tylko tą brał pod uwagę, żadnej innej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym u mnie 28 dzień cyklu..... Boili mnie brzuch troszkę bardziej niż wczoraj, ale to uczucie ciągnięcia nadal mam...pożyjemy zobaczymy, narazie testować nie będę zwłaszcza, że to przedostatnią mialam 28 dni cyklu....natomiast ostatni cykl trwał 31 albo 32 już sma nie pamiętam.....ale czuję, że chyba przyjdzie męda.....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helol Gwiazdeczki Wy moje! I mamy 1maja! Kto wybiera się na pochod????? Może jakis topikowy wymyslimy! I transparenty: precz z leniwymi plemnikami! Żadne zolniezykow!  Ale bym sobie tak do domku wrocila, do mamy i taty, na dzialke patyki pozbierac, grilla rozlozyc, kocyk, wiklinowy koszych z zarelkiem roztawic, tak pieknie slonce swieci, a ja tak tesknie dzisiaj, ojjjjjj biedna ja cim, tak mi się zatesknilo…. 😭 Koug Czasem nie mow ze synus te duze jojka i sitka odziedziczyl po tacie, bo się jeszcze z inych topikow zleca!  No to fakt mialas przygode, tak dlugo czekac… Anus Wiesz co malenka my sobie odpuscimy ten tydzien, bo ja jeszcze ciezki oddech w piersiach mam, a dzieci nie chce Ci pozarazac, ale w nastepnym tyg cos wymysle. Aaaaaa i jak chcesz moja swieza fotke to zrzuce Ci na skypa, bo mailem nie przejdzie tak szybko, za duzy format. Kurde no Wiesz ja tu place i za wizyte i za usg osobno, usluga prywatna, ale panstwowo to nie powinnas. Druga sprawa, to pani fakt, ne w pore się obudzial, nastepnym razem porozmawiaj z ginka i wyjasnij swoje zaklopotanie. Odpoczywaj i nie wypatruj już wiecej siusiaka :D :D :D jak Ty to ladnie ujelas! Hehehe No to mamy dziewczynke!!!!!! Fajno! Będziesz jej warkoczyki plotla i w sukienki sliczne ubierala! Imie już wybrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co jak mam teraz napisać że nie po tacie no to po kim... - a niech bedzie-MA TO PO MNIE-czesto słyszałam że ja to mam dopiero jaja.Siurka widać też miałam ale chyba odpadł przy porodzie bo chwilę temu w ubikacji sprawdziłam i nic mi nie dynda między nogami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D fakt jajka to ma po mamie! bo Ty twarda babeczka jestes! z zakleciami voo doo, czary mary i pseudokolezanki, jak wczesniej zreszta pisalas, uziemione. A co do sirka to sie nie przejmuj jak odpadl, dawno to bylo i tyle. hehehe a co u Ciebie? w pracy czy w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×