Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

to idz do lozka , mnie jest dobrze pod kocykiem na kanapie przed tv termoforka nie bedzie znalazlam go ale zatyczki nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasek Koug co tak zamilkłyście, ja chyba zaraz zmykam do łóżeczka...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja mam komputer stojący na stoliku nie mam laptopa :( musimy sobie sprawić bo denerwują mnie te kable ::::::::::::::::;((((((((brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bym je wyrzucila z aokno....wszystkie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 W moim nowym mieszkanku kable,,,:( ohyda....!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzam się bo mojemu mężowi nie przeszkadzają oczywiście ale mi tak :(((((((((((((( Dobrze, nie będę tutaj nerwów swoich na męża pokazywać ale taka prawda!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam Ty Dzubasku się kuruj :) A reszta dziewczynek owocnych staranek;), oczekiwań na 2 kreseczki, albo dobrego znoszenia ciąży...:) Ale ja głupoty gadam o jejku :( Ale to chyba przez to zmęczenie,,apappaap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem babiczki co sie tu dzieje???? widzę ,że dziubassek leży pod kołderką a co na to kołderka????? zboki jedne:D:D:D:D:D:D:D:D:D kochane jutro powtórka z testowania. we wtorek będę macana ale niestety nie u tego ginka co zamawiałam wizyte bo dzisiaj się nasłuchałam jak gościu przegina pałe.ide do nowej Pani doktór.zobaczymy co będzie. Mój mężuś dzisiaj oblewał moje prawko i jak mi na ucho powiedział\"syna którego zasiał\"(to ja już nie wiem nic-Koug ten Twój mąż czy mój mąż zasiał????) efekt oblewania ------M śpi nabrzdyngolony.miske mu postawiłam na wypadek ślinotoku.:D:D:D:D a się dziewczyny wyjeżdziłam dzisiaj autem hiihihihi. Basiunia Kołderka Malwinka trzymam za was kciukasy co by były dwie krechyyyy a czy wiadomo coś o Validosku???? dojechała nasza mamusia szczęśliwie nad Bałtyk?????? Dziubass może TY coś wiesz????? pewnie zbiera dla nas muszelki Demiluniu kochana Ty nasza będziemy tesknić bardzo za Tobą.pośpiesz panów monterów od neta żeby raz dwa necika Ci załączyli.Buziaki dla Ciebie Twojej gwiazdeczki i maleństwa w brzusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu wyzej pisalam,ze Validosek zwiedza polskie morze:P jutro sie spotykamy:) pozdrowki ide lulu:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test wykonany dwie grube wyraźne krechy:D:D:D:D:D:D:D lece dospać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Fisia, ja dzisiaj jeszcze nie testowalam ale do mnie chyba przyjdzie ta zołza @ ;(((((((((((( Dzisiaj 30 dzień mojego cyklu....Piersi, sutki mnie bolą Brzuch troszeczkę tak jakby na miesiączkę ale to nie to...może teraz jakoś dużo mi się spóźni ta @.... Nie mam żadnego śluzu...tak jak przed@ taki malutki albo wogole tak jak (przecież też chyba powinien być ) przed ciążą Tak coś czuje, że @ może mi się spóźni ;(((((((((((( I to kłuci dzisiaj w dole brzucha.... Ale trudno...będzie jak będzie, troszkę będzie napewno mi smutno.:( Dobra idę chyba do łóżeczka ;(, dzisiaj święto kościelne chyba odwiedzę kościół....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wstałam, zaraz bede sie szykowala na spotkanko:) ja juzmam lekkie pobolewania podbrzusza mimo,ze do @ 9 dni troche zawczesnie ale zobaczymy moze @ bedzie za szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinka prosze mnie sie tam nie załamywać!!!nie dostaniesz @ i juz!!!a jak długie masz zawsze cykle? wiecie co? ja nigdy w życiu nie bałam sie tak nadejscia @, po prostu czuje ze jak nadejdzie to bede wyć do księzyca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołderka przedostatni miala 28 sni a ostatni 31 jakoś tak.... Ale co mnie tak dołuje to ten brak śluzu, Jak u Ciebie z tym???? Ja już zastanawiam się nad badaniem drożności jajowodów....itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina myslalam,ze sie wykoncze w nocy bylam chyba w kibelku z 5 razy masakra dobrze nie pospalam a juz siusiu mi sie chcialo ale przynajmniej mnie nie piecze kołderka trzymam kciukaski za ciebie a kysz @ wstretna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest tak naprawdę moje 3 oczekiwanie na brak @ ......kiedyś był raz, ateraz 2, ja też się chyba załamię;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze Dziubasku, że już pieczenie minęło...to jest najgorsze..... A kiedy masz mieć @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo nie nie nie możemy wyć bo nam się nie pojawi, postanowione!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie ma żadnego wycia do księzyca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasek masz racje , poprzednim razem udało nam sie od 1 strzału a teraz coś czuje ze nie bedzie tak łatwo malwinka u mnie śluz jest taki biały i lepki , brzuch mnie pobolewa i ciagnie mnie w dole brzucha tak charakterystycznie jak na @ , umówmy sie bedzie nam łatwo przez to przejśc, najwyzej zatopimy smutki w butelce wódki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze głodna jestem nic jeszcze nie jadłam.....ale czekam na mojego męża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No lepki to ja mam ale białego nie widzę, kołderka to Ty możesz być w ciąży, sama zatopię smutki w butelce wódki ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prosu mam na ściankach sprawdzalam taki bardzo lepki i tylko tyle...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku 11 @ to już niedługo do tego momentu napewno Ci przejdzie ja mialam jakieś 5 - dni ale leki trzeba brać dłuższy czas aby się nie powtórzyło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle,ze przejdzie bo szalu dostane wyspac sie pozadnie nie moge bo tylko biegam do kibelka😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×