Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

robur --- moj mężulek ma urlop tez juz na sierpien zarezerwowany, i mam nadzieje ze do tego czasu bedzie wszystko dobrze i uda nam sie gdzies pojechac choc na tydzien, nad morze bym chciałam. ale zobaczymy dzidzia najwazniejsza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :O Ledwo żyje pojechałam rano do pracy zielona-strułam się jakimś pasztetem,który pewnie przez cały długi weekend leżał w sklepie na wierzchu.Wiedziałam że długo nie usiedzę...Jak się niedawno chwaliłam ze w ciązy nie rzygam-tak dzis objęłam firmowy kibelek.Dobrze ze dzieciaki jadły wczoraj jajka... Wstałam jakieś poł godziny temu i taka jestem śnięta że szok. Agi słonko leć jeszcze raz do szpitala-niech Ci chociaż zwiększą dawkę progesteronu! Trzymam mocno kciuki za Ciebie i oczywiście za pozostałe ciężarówki :) Wiola-maluch kopie-głodny bidulek pewnie a ja jak na złość na jedzenie nawet patrzeć nie mogę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koug --- nie zazdroszcze, miejmy nadzieje ze to delikatne zatrucie i ze na tym pasztecie nie wychodowało sie nie wiadomo co, ja jestem głodna jak cholera, kurde nie mam co zjesc, lodówka niby pełna ale nic mi nie odpowiada z tego co tam jest, mleko i jogurty, a ja nie moge na nie patrzec. zjadłabym pomidorową z makaronem, ale musze poczekac az męzulek wroci z pracy, brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania ja to z jedzeniem tez kiepsko! WRACAJAC z nad morza zwiedziłam 3 knajpy zeby zjeść pierogi bo tylko na to miałam ochote:) a wogle to codziennie długo mi schodzi zeby cos wymyslec na co ma ochote! dzis zapiekanka z warzywami siostra zrobiła:) a pomidorowa tez super:) chyba bedzie jutro!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validku --- ja pierogów mam całą zamrazarke, czesc kupnych, czesc maminej roboty ale tez nie mam na nie ochoty, moge Ci oddac, do wyboru do koloru i z serem , i z truskawkami , ze szpinakiem, kapusta i grzybami. takze jest w czym wybierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz preferuje kwasne potrawy hehe :) z melcznych moze byc kefir jedynie, wchodza mi sledzie, co dzien jem i miecho, a wogole to gołabki bym zjadła.... mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania biore pierogi:) ja tez mam ochote na kapuste , pikantne ogórki i grzybki marynowane:) odpada mieso a wogle to codziennie mam inne smaki:) i stram sie rozpieszczac:) jak mam ochote na barszcz robie go:) ciekawe ile moje ciuchy to wytrzymaja:) jak z waga dziewczynki u Was? ja wole nie stawac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validosku --- ja jestem drobna i mała osoba waże 42kg przy 156 cm wzrostu. ważyła mnie połozna na pierwszej wizycie u gina i nie sadze bym cos przytyła. zreszta moja mama tez była drobna, i w ciąży ze mna przytyła 10 kg. wiec mam nadzieje ze mnie np 20 kg nie przybędzie :) aczkolwiek zawsze lubiłam i lubie jesc i sie nigdy nie odchudzałam, po prostu mam taki metabolizm. teraz jstem troszke bardziej wybredna i na wiele rzeczy nie mam ochoty, ale jak juz cos dorwe to sporo zjem. jesli chodzi o to dogadzanie sobie to mam teraz ograniczone pole bo musze liczyc na to co mi mężulek lub mama przygotuja bo sama musze lezec, wiec ciezko mi zaspokajac zachcianki. ehhh,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Maniu23 czuję się dobrze :) owszem mam już bliźej niż dalej ale do szkoły rodzenia nie chodze (jakoś i tak mało mam czasu a poza tym mama położna więc mam luzik) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głowa mi pęka. I głodna jestem - choc zjadłam trochęsałatk i kanapkę. Wogóle cud, ze mialam dziś czas. I tak do piątku jeszcze. Buziaki i zdrówka dla Was i fasolek i calego przychówku z meżami i narzeczonymi włącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny, ale tempo narzuciłyście:) Malwinka - serdecznie gratuluję!!! Wiedziałam, ze w końcu się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu się udało... Ja właśnie z pracy niedawno przyszlam.... Niedoczekam się tego ginekologa do piątku następnego i idę na badanie z krwi chyba w piątek rano.....to jet BETA HGS???? Powiedzcie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ogólnie nie odczuwam przyjście @ bo nie mam upławów prawi wcale..trochę z rana....I czuję, że brzuch mi rośnie.....od dołu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwina --- a kiedy idziesz do gina, to znaczy który to bedzie u Ciebie tydz ciąży. ja byłam na pierwszej wizycie tak po upływie 5,5 tyg. i gin za wiele inf dla mnie nie miał, usg tez nie robił bo powiedział ze prawdopodobnie będzie sam pecherzyk i kazał zrobic w 8 tyg, dostałam tylko duphaston i no- spe z powodu problemow w poprzedniej ciazy. badanie Beta HCG pozwala m.in. okreslic tydzien ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po obiedzie... maz odprawiony z domku ja zaraz wskakuje do wyrka na tv co tam porabiacie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry djeń! Agi cieplymi myslami jestem przy Tobie... Dziubuss ja tez w pierszym cyklu po odstawieniu zaraz zaszlam... a teraz idzie to jak idzie czyli wolno... w sumie to byl pierwszy cykl staranek, no bo wczesniejsze 3 to czas badan, testow i czekania na wyniki. Fisia tesciowka super! Ty potrzebuje sie przetestowac... gdzie ona mieszka? :D :D heheh Trzymaj na dystans i kontynuuj olewanie! :p Ja nie wiem czy na szczescie czy nie szczescie nie mam tesciowej, nie zdazylam ja poznac...ale podobno, jak dowiedzialam sie z ust mojego M, by mnie bardzo kochala...on jedynak, a dla niej jego szczescie bylo wszystkim, a ze ja fajna zona :p (ale skromnisia ze mnie) piore, gotuje, sprzatam, kombinuje, konfiskuje mienie :D no to taki pieciopak :D :D :D :D A po wczorajszym opalaniu geba mi sie tak zjarala,ze burak to normalnie siada!!! wszyscy sie ze mnie smiali w pracy, co chodze taka na okraglo zawstydzona! a kij im w oko zazdrosnikom! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug aaaaaaaa uwazaj Malenka na pasztetowe!!! zapomnialam Ci powiedziec :p nie a tak na serio, dobra metoda przez wachanie, badz wprost zapytanie do ekspedientki... czy aby to jest swieze? Kurde przeciez wudza ze babeczka w ciazy, i nie powinni sprzedawac podpsutego... Cebulcia Bosze!!!!!!! jak ja b.zaluje ze nie jestem teraz w Trybunalskim!!!!!!!!!!! ogorki malosolne!!!!!!!!!! tosz to moj rarytasowy przysmak!!!!!!!! nie wiem co bym dala by miec z pol kilo, bo jednen nie wchodzi w rachube! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello sąsiadeczko :) Ty zmień juz ta stopkę na \"zaklinacz jest u Ani tylko nie mam czasu po niego wpaść\" :P A tak poza tym i czerwoną buźką to jak się czujesz?? Agi co tam u Ciebie?? Fisia co Ty tak długo u tego gina siedzisz co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anus mowisz i masz! :D :) :p A jak ja mam sie czuc... normalnie jakbym skorupiaka na twarzy miala, doprawilam sie tak w weekend pracujac i pozniej leniuchujac na ogrodzie, czyscilismy oczko wodne, ubaw i frajde mialam po pachy bo bawialam sie w rybaka... z sitkiem wojowalam i 12 zwinnych jak predkosc swiatla rybek musialam nalapac! pozniej to juz rekoma je wylawialam bo sitko pod woda opor taki stawialo ze reka jak bibulka mi sie zginala! ale dalam rade! ufff... a dzis wieczorem kefirek na bunie i straszenie meza mi pozostanie! hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i nie dodalam,ze po tej frajdzie to mam niezle zakwasy! no to tyle... ide obiado-kolacje prychnic... a co do cenzury slowa leniuchooje to nie potrzebna ta * :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio ja sobie zrobilam na tylku kefira to myslalam,ze umpre:P hehe ale trzeba cierpiec jak chcesz byc pieknie opalona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki zdjecia poszły:) kto nie dostał przepraszam:) i wysle:) po upomnieniu sie:) Fisiu co u gin:) co tak długo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu wg obliczeń jestem w 4 tygodniu + 5 dniczyli wtedy 16 maja będę chyba w 7 tygodniu, pani dr powiedziala, że może być coś już widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Ja dopiero właczyłam kompa bo po pracy musiałam zrobic obiad i pranie , ktore robie od 3 dni ( bo po week majowym w gorach nazbierało nam sie kupe brudasów:) )-a widze ze juz dzis duzo zapisałyscie hihe. Fajnie mi sie czyta o was szczesciary, ktore zaciazyły-ja tez chce od was fluidy :) A dzis walcze z zołądkiem, bo tak sie obzarłam w gorach ze now przytyłam :( i musze zaczac sie kontrolowac:(-a ja tak lubie jesc:( Pozdrawiam, buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×