Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Oj Tituś:> już kiedyś pisałam o powiedzonku mojem mamy, że jak Pan Bóg dopuści to i z kija wypuści:D:D więc kto wie?:> może akurat:) Dziubek cieszę się,że udowodnisz swojemu,że masz w brzuszku Dzidziusia:) teraz już się nie wykręci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majus rozbawilas mnie! :D lubie powiedzonka Twojej mamy!!!!!!!! jak masz ich wiecej to poprosze! A wlasnie Dziubalku maz bedzie zachwycony wynikami! wiem to na bank!!! i znowu nowe smsy do znajomych sie posypia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś moja mama ma całą masę powiedzonek:D tak samo jak ŚP babunia...ojjjj ona to dopiero umiała pojechac tekstem:D była taka bezobciachowa...jak rozpalaliśmy grilla i kiepsko coś nam to szło to babcia podeszła do niego, położyła rękę i powiedziała \"taki jak moja c**pa\":D:D do śmierci będę to pamiętać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majus ooooooooooooooooooo jaaaaaaaaaaaa pierdziele!!!!!!!!! moglaby byc i moja babcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majuś pamiętaj,że mnie też jajka napierdzielały.Normalnie jak na @ atu proszę.Moja niespodziewajka jak rośnie mamie w brzusiu. a co do tekstów Twojej babci to są THE BEST:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Moj śP dziadzio mówił \"to nie sztuka zabić kruka tylko sowe trafić w głowe\":D:D:D:D:D skąd takie hasło wziął to nie wiem:D:D:D:D dziubassek też się nie znam na becie ale mnie tu ślicznie wyglada ten wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj dzidzio rownie śp. jak mnie widzial jedzaca kapuste zawsze powiadal: Małgocha nie jedz kapuste bo bedziesz miała nogi tłuste! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:D wiem:D moja babcia była super:D często o niej myślę i cholernie mi jej brakuje:( zawsze jak mnie dorwała to wypytała na 10-ta stronę o wszystko i nie było zmiłuj. pamiętam jak byłyśmy na wczasach we Włoszech i babcia siedziała na leżaku a ja zakopywałam siostrę w piasku no i nagle patrzę a babcia fiknęła z tym leżakiem do tyłu:D a że nie miała stanika i spory biust to się nim nakryła:D o rety, ale miałyśmy z siostrą ubaw:D a babcia tylko coś tram mruczała:D śmiała się ,że nie może w nocy spać tylko leży i "śpekuluje":D albo jak pojadła to mówiła,że pociapała:D oj kochana była...nawet jak już umierała to zgadałyśmy się o winku..dawała mi całą butelkę zachomikowaną w piwnicy...była na morfinie, mało kontaktowała, ale o winku wiedziała.. Fisiu mam nadzieję ,że i u mnie to moja słodka Miniaturka się odzywa i daje sygnały,że już jest..dziewczyny w pracy też się ucieszyły i całowały brzuszek:D a frajdę miały jak rzygałam...tyle,że chyba po duphastonie bo już od jakiegoś czasu mam mdłości..ale dzisiaj to był dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, no dziadkowie mają teksty:D:D mój to jest wierszokletą:D:D jego wyrób to np "idzie dziadek borem lasem, półlitrówkę ma za pasem..wraca dziadek lasem polem, czuć od niego alkoholem":D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo tak smiesznie mowil po staropolskiemu, mimo ze my z centralnej od zawsze bylismy... typu: pojechołem po wiela to? przypieprze! to jak sie wkurzyl... szewcem był wiec wszystko tłumaczy! :) kuwa go mać! mliko! to jak nasza Cebulka! :D bombniemy! to znaczy wypic kielonka! i mase innych... a to jak nie mogł znalesc rzeczy ktora przed nami zbunkrował, zawsze miał na mysli ze ktos mu to ukradł... hihih tylko ubierał w inne slowa: ktuś mu podpieprzył i tyle! :D oj bylo tego bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zawsze mówi na mnie MARYNIKA:D w ogole chodzi po wsi i wdówek szuka, bo babcia zmarła rok temu w marcu---> nie ta od tekstów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:D mliko:D:D mój tata to jest chory jak ktoś udaje ,że umie gadać po nasemu:D i mówi mliko zamiast mlyko:D aaaaaaaaaa zapomniałam powiedzieć odnośnie mojej babci,że jak złapała raz nerwa na moja siore to powiedziała "skur*** pojeb***ny":D a moja siora zawsze była jej pupilka i nigdy nie pozwoliła powiedzieć na nią złego słowa aż tu nagle z takim tekstem:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJUS to sie babcia zakryla!!!!!!! :D :D :D cycuchami! heheh a mosz babo placek to Fisiaczku i w naszym domku sie mawiało! :) fajne! lubie czasami pozmieniac sobie koncoweczki i ze swojaka se pogadac, a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubalku a co z tym tsh? opowiadaj nom tu! MAJUS no to babcinka pojechala z tekstem! :D zwlaszcza ze to siostra byla i dziewczynka a nie jakis tam chlopak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TSH mam 5.9 a normy sa 0,4-4,0 zdecydowanie za duze zwlaszcza,ze sie lecze na niedoczynnosc i biore hormonki:(:(:(plakac mi sie chce😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku 🌻 Ty moja kochana a jak o tsh miewa sie do ciazy? co oznacza? mam nadzieje ze dzidzi nie zaskodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek nooooooooooooooooo nie płakac nam tu proszę???? byłas z tym u lekarza ,że już płaczesz????:P:P nie wiesz ,ze Twoj dziubdziu mały w brzusiu pewnie teraz też się denerwuje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z Fisią! Dziubassku, bo zaraz unam Cię za mega histeryczkę:> nie panikuj, bo będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooooooooooooooooooooo i zjiebe dostałaś.Potrzebne ci to było????:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe:D Fisiu teraz już wiem,że nie jestem sama :D i na tej porodówce też będę mieć "histeryczne" towarzystwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra dziewczyny co Dziubasskowi nawtykamy? co? zeby nam sie ti juz nie smutala? Dziubenku Rybenku! wszystko jest pod kontrola bedziesz miala najpiekniejsza dzidzie na swiecie! urodzisz ja i bedziesz duupsko puderkiem podsypywala pieluszki zmieniala! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie histeryzuje tylko sie martwieale naszczescie gina mam jutro kochane jestescie ide lulu:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majus Ty histeryczka???? eeeeeee.... a ze mna problemu na porodowce miec nie beda, powiem zeby mnie uspili, wyjeli dzidzie, pozniej obudzili i juz po histerii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubek tyle jest kobiet, które miały ten sam problem co Ty i mają zdrowiuteńkie bobaski, więc dlaczego z Tobą miałoby byc inaczej? wykryli to u Ciebie na takim wczesnym etapie,ze zobaczysz,ze bedzie dobrze:) Titek ja chce z Tobą rodzić!!!!!!!!!:D:D o rety:D chyba sikałabym ze śmiechu:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×