Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Aniu wyczytalam w ksiazce na temat ciazy 16tc \"Kobieta przede wszystkim nie powinna spac płasko na plecach.Ciężka juz macica moze w takiej pozycji uciskac na aorte brzuszną oraz żyłę główną dolną.Zaburza to przepływ krwi w dolnej połowie ciała,powoduje niedokrwienie macicy, a tym samym i płodu.Wiekszosc cięzarnych odczuwa w takiej pozycji nawet znaczna dusznosc.\" dlatego przestalam spac na pleckach:) masz racje najlepsza pozycja na lewej stronie tyle,ze za dlugo nie moge bo zaraz biodro boli:O dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co a ja się budzę często na plecach.....mam tą świadomość, że lepiej spać na boku, ale co mam zrobić, jeśli tak się układa podczas snu moje ciało hmm;( No i co z tą Manią obiecała, że z rana kiedy odbierze wyniki zaraz powie co i jak......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ddziewczynki ! jestem na podkarpaciu u tesciów:) 5 h jazdy autem juz nie dla mnie !!!!!!!!!!!!! kregosłup mi do tyłka wszedł !! mały wariował jak głupi nie dał mi siedziec i jeszcze mnie zoładek boli!!!!!wrrrr Maniu martwie sie o Ciebie!!:( kolorowych ja ide spac!!!mam nadzieje ze syn mi da spac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj i nikogo nie ma ;( Ale dzisiaj piękna pogoda była, cudownie ;) A mani jak nie ma tak nie ma;( Coś mam złe przeczucia, że coś nie tak wyszło z badaniami.... Żadna nie ma do niej kontaktu??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek przerywam ten strajk dziewczyny co się dzieje ,że nie piszecie??????? kawe robie.Która chetna?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek :) Wpadam tylko się przywitać 🖐️ Zaglądnę później jak już odbębnię codzienne poranne obowiązki 😘 Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu ja mam lekki burdelik w domu:) po powrocie od tesciów!!!! zaczynam pakownie naszych ciuchów i pranie ciuchów młodego!! moze któras chetna do pomocy:) Fisu dawaj kawe wróciłm ok 1 w nocy wiec lekko zasypiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ;)))))))), Ja nie wiem co się dzieje, może to święta tak nas pochłonęły, wyjazdy..... Ja już wstałam jakiś czas temu zjadłam śniadanko ;) zaczęłam oglądać poranne programy, myślę żeby dzisiaj gdzieś wyjść sobie na spacerek.... Dzisiaj miałam znów rewolucje kręgosłupowe, musiałam wziąść środek przeciwbólowy, nie przesadzam z 1,5 godziny się wierciłam, nie mogłam znaleźć sobie pozycji....;( Nie życzę tego najgorszemu wrogowi..... Teraz piję herbatkę z pokrzywy, myślę nad jakimś ciachem aby dzisiaj upiec......Zrobię mężowi niespodziankę ;) Ale maluszek się wierci, przechodzi tak jakby się przemieszczał pływając wszystkie ruchy jego są wyczuwalne, ale zaczyna mnie już boleć troszkę kiedy wystawi jakąś cześć swojego ciałka.... Czasami po nocy to tak jakby mnie przepona ze śmiechu bolała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co się dzieje z Manią coś mi się wydaje, że leży w szpitalu.......to do niej niepodobne aby się nie odezwała od czwartku bo obiecała...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!!!Ale się za Wami stęskniłam!!!!Mieszkałam u mojego P. i nie miałam netu.Współczuję Wam problemów ze zdrowiem...U mnie dla odmiany super-nie wiem na szczęście co to ból kręgosłupa,świąd i inne bolączki.Czuję się bardzo dobrze,malutka rośnie,apetycik dopisuje,ale na szczęście nie mam problemów z wagą-przytyłam niecałe 8 kg.Poza tym wykańczamy P.dom i kompletujemy wyprawkę.Pozdrawiam Was serdecznie i postaram się szybko nadrobić zaległości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj musze Tu prosic o porządek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pobudka i pisac dziewczyny!!!!! a ja wczoraj dostałam bryke dla małego:) ale mielismy frajde składac wózek:):) dziewczyny wczoraj stanelam na wage!!! i wiecie co do konca ciazy juz nie staje:( masakra 14 g na plusie!!!!!!!!!! ale ostatnio bardzo popuchłam wiec pewnie woda sie gromadzi! bo jakos nie jem duzo i słodyczy!!! cóz bede spalac po urodzeniu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem piźdźioszki no faktycznie opierdziel Wam sie szykuje za to strajkowanie. Validosku pochwal się Bryką Maksia:D:D ja narazie koło 10kg na plusie jestem.jest mi już cięzko ale daje rade.najgorsze dla mnie sa noce.dziewczyny,żeby sie przełozyć na drugi bok to musze najpierw wstać i połozyć się dopiero.masakra.mały się w nocy tak układa,że się ruszyć nie mogę o 11.00 śmigam do lekarza.wyniki mam ale się troszkę boję bo białka mam za dużo(ponad norme)zobaczymy co mi lekarka powie no i na kiedy dostane skierowana na tą konsultacje do szpitala.w przyszłym tygodniu planuje wielkie pranie i prasowanie ciuszków.tak już prawie wszystko mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziś wielki dzień:) Mój synuś ma urodzinki- całe 5 latek:) ale się ciesze znim, od pól roku nie mógł sie doczekać tych urodzin- jak to dzieci.U mnie juz 16 tc samopoczucie dobre dopiero za dwa tygodnie idę do lekarki i mam obiecene skierowanie na USG z czego się ciesze bo chciałabym już poznać płeć.... Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi79
Cześć Dziewczyny! Od jakiegoś czasu śledzę Wasze forum, ja jestem po pierwszym cyklu, starania przez tydzień a teraz oczekiwanie... cykle mam 32 33 dniowe a ostatnia @ 12 pażdziernika, chyba jeszcze zbyt wcześnie na test (co o tym myślicie?), choć czuję w podbrzuszu rodzaj parcia... ach... fajnie byłoby dołączyć do szczęsliwych mamuś - wszystkim Gorąco Gratuluję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! W końcu zajrzałyście, była tu ogromna cisza.....;( Mówicie o wadze, mi z rana też waga wskazuje na 10 kg, później pewnie więcej jest, ale podobno właściwa to ta waga poranna jest.... Ja też trochę puchnę tak mi się wydaje, bo jakoś dziwnie się czuję ogólnie.....wszystko co założę mnie drażni na ciele, swędzi mnie nadal ale to już wiem, że to nie przez tą cholestazę, bo badania wyszły dobrze ;) Po prostu tak mam, może jestem na coś uczulona..... Ja dopiero wstałam więc idę na poranną toaletkę zaraz, śniadanko itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba mima jeszcze za wcześnie abyś coś poczuła zwłaszcza, że masz dłuższe cykle, ale powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a oto baryka:) dla Maksia:) http://www.nokaut.pl/oferta/wozek-gleboko-spacerowy-x-lander-x-a-kolor-zielony-2008-gondola.html Basiuniu najpiekniesze zyczenia urodzinowe dla synka:) Fisu ja mam pomysła oddam 5 kg w dobre rece i wszytstkie ciosy w pecherz:) która chetna ja dzis wziełam sie za ciuszki młodego! i własnie pusciłam pierwsza pralke!!!! moze kawe któras robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiunia wszystkiego najlepszego dla Szymonka🌼🌼🌼🌼🌼 daj znac jak bedziesz po USG Mima jak chcesz do nas dołączyć to zaczernij nick.i napisz coś o sobie ,żebysmy mogły Cie lepiej poznać:) z testem sie wstrzymaj troszkę Malwina to z waga idziemy łeb w łeb:D:D Validosku bryka Maksia suuuper.kolorek ten sam co na stronce???? ja mam bryke niebiesko beżową.myśle ,że pasi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allo piździoszki :) Validos jesli kolorek jak na zdjęciu to świetny :) będzie mamusi kareta do kurteczki pasowała. Tak w ogóle to co u reszty niewidocznej słychać? Avi kochanie jak sobie radzisz? Wiola-chorowitko odezwij się Dafi,Agital jak tam Wasi chłopcy się chowają? Kasika i Beata poprosimy o zdjęcia maluszków Cebulcia i Tituś MY❤️LOVE co to za strajkowanie? 😠 herbatka owocowa i ciacho stoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi :) jeśli chcesz z nami zostać,napisz nam coś o sobie i koniecznie zaczernij swój nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, kochane, jestem w szpitalu :( niestety okazało sie ze to cholestaza, na szczescie lekka bo wyniki nawet nie najgorsze, ale połozyli mnie no bo i tak mam ryzyko przedwczesnego porodu, a tu jeszcze to, a wiadiomo ze cholestaza tez moze sie przyczynic do przedwczesnych skurczy no i pewnie poleze troche bo na ktg wychodza mi codziennie skurcze (wcale nie male) wiec pewnie nie wypisza do domku, miło ze pytałyscie o mnie 🌻 nie mam na stałe kompa tutaj, czasem maz podzuci to sie odezwe, dzis od jednej dziewczyny skorzysałam bo maz jej przywiózł, takze trzymajcie sie słoneczka :) ja karze mezulkowi prac ubranka jeszcze raz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja już po śniadanku ;) Jestem najedzona, piję drugą herbatkę zieloną i ciasteczko - wczoraj upiekłam ;) No widzę, że coś topik dzisiaj otrzeźwiał bo wczoraj taka cisza była.....że szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie, że się odezwałaś maniu, będzie dobrze, dobrze że zrobiłaś te badania i jesteś pod kontrolą lekarzy..... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×