Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Czesc dziewczyny!!! Jestem wykonczona...Caly dzien to byla gonitwa. Pelno spraw do zalatwienia. Mlody mial przedstawienie w przedszkolu i wypadl super!!! No i dzisiaj moj maz mial operacje kolana i do piatku najprawdopodobniej bedzie w szpitalu :(:(:(:(:(:( . Bylam z Kacprem tylko chwilke w odwiedzinach, a jutro jade na caly dzien. Wszystko na mojej glowie:(:(:( Tyllkaaa Gratuluje z calego serduszka, teraz dbaj o siebie i korzystaj ze sloneczka :):):) Motylku Glowa do gory, ja zdalam za 3 razem. Tak wiec uda Ci sie, tylko musisz podejsc na luzie :) Malwina Przede wszystkim aby zrzucic zbedne kilogramy trzeba troche ruchu, chocby rolki czy rower (pogoda super) Wszystkim zycze milego wieczorku. Ja juz ide spac bo padam na twarz. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam !!!! i sie skasowało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dziewczynki napisze jutro dzis padam! co za ustrojstwo QFA QFA QFA Fisiu mamy podobny dzien!!!!!!!!!!! napisz mi kochana co z tym odciaganiem!! bo ja sie nie znam!!! kolorowych i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) dziś ja robie kawkę a raczej powinnam ale nie mogę bo zaraz jadę na badania i muszę byc na czczo. Wybrałam wyniki THS i są w normie 1,5 ale jeszcze chce zrobić ft3 ft4 toxo i cytomegalię. Jeżeli bedą dobre do jadę na maxa w tym miesiącu:) TYLLLKA I serduszko którego nie umię robic :) Pozdrawiam was wszytkie i o co chodzi z tym eliksirem bo bo czuję że będzie potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okazuje się że kwiatek tez mi nie wychodzi uwaga uwaga próba kwiatka....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość It must be it should be
co to niby znaczy ze "jedziesz na maxa w tym miesiącu " ??? ŻAL.PL do nauki i książek a nie pierdołami sie głabie zajmujesz. szkoda słów. mężuś juz d roboty pojechała ty swoim zdezelowanym gruchotem mozesz wyruszyc na badania bo lepszym jeździ twoj męzus co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość It must be it should be
i droga mało inteligentna osobo nie mówimy umię - tylko umiem tak samo poszedłem zamiast poszłem i analogicznie wyszedłem sweter zamiast wiejskiego swetra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej witajcie. chciałam tylko Wam napisać że Julek raczkuje. hurra. nareszcie się doczekaliśmy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki i nadszedł 1 kwietnia pogoda super a ja jak zwykle z bolącym bólem gardła jak zawsze o tej porze roku mam nadzieje ze szybko mnie opuści :)) wczoraj byla u mnie znajoma w 14 tyg ciąży i nie uwierzyłam ze można mieć juz taki duzzzzy brzuszek w tak niskiej ciąży ale to chyba każdy indywidualnie przechodzi ja mam nadzieje ze kiedys zobacze i sie sama przekonam:)) idę do piekarni po chlebek a potem zapraszam na kawkę Pozdrawiam i dziękuję :))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki i nadszedł 1 kwietnia pogoda super a ja jak zwykle z bolącym bólem gardła jak zawsze o tej porze roku mam nadzieje ze szybko mnie opuści :)) wczoraj byla u mnie znajoma w 14 tyg ciąży i nie uwierzyłam ze można mieć juz taki duzzzzy brzuszek w tak niskiej ciąży ale to chyba każdy indywidualnie przechodzi ja mam nadzieje ze kiedys zobacze i sie sama przekonam:)) idę do piekarni po chlebek a potem zapraszam na kawkę Pozdrawiam i dziękuję :))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:) Tyllka to fajnie, że u ciebie wszystko ok:) oby tak dalej!! pewnie juz sie nie możesz doczekać USG?:) rozumiem Cię, widok pulsujacego serduszka jest wspaniały....do dzisiaj mam go przed oczami.... Fisia dzielna baba z Ciebie:) ja tez popełniam gafy na drodze ale odpukać narazie obyło się bez stłuczki:) ale prędzej czy później każdego to spotyka.... Minia wyslij na maila który jest podany linka do profilu na NK to wysle ci zaproszenie:) Komu jeszcze? Dafi ślub mielismy w Raciborzu...z tamtąd tez pochodzimy we Wrocku jesteśmy tylko tymczasowo na czas pracy meża i moich studiów....czyli jeszcze co najmniej 2 lata. ale bardzo mi sie tu podoba...miasto ma klimat i wciąga!! Koug 🌼 Titowa🌼 Ania🌼 Asik🌼 Validos🌼 Banitka🌼 Cebulka🌼 Robur🌼 Kama26🌼 Wiola🌼 Jadziunia🌼 Kamila🌼 Softis🌼 Malwina🌼 Demiluna🌼 Matyysha🌼 Motylek🌼 Jeśli o kims zapomniałam to 🌼 dla ciebie:) Miłego dnia dziewczyny:) piekna wiosna za oknem🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł ale pięknie na dworku, no a ja niestety uziemiona póki ktos nie przyjdzie i z Nadia mi zostanie w domu. Listonosz właśnie był, kaskę zostawił i z napiwkiem opuścilł my home;-) Fisia trzeba było baranowi poprawić zderzak z drugiej strony jak mu było coś nie tak:-) Tituś oj są dni kiedy sie rozdwajam, a ze mnie jeszcze taki typ że nie lubie narzekać ( no chyba że wam) :-)i prosić o pomoc, bo lubie być samodzielna co czasami mi bokami wychodzi:-) oj to duzia nasza Laurka, wow 700 ponad gram, to kawał kobitki, teraz już będzie tyła z dnia na dzień co raz więcej. A moja Normusia tez cipkę rozkładała na usg i nie było wątpliwości że to kobitka:-) buziaczek dla Niuni👄 Malwina krem faktycznie niewiele pomoże, trzeba zacząć ćwiczyć. Mnie tez się nie chce ale obiecałam sobie że jak tylko wyprowadze się za miesiąc poza miasto to codziennie bedę biegać i na rolkach z córą jeździć:-) biore sie za robote bo obiad zrobie w końcu na kolacje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem gwiazdeczki moje taka zabiegana coś dzisiaj jestem,że nie mam nawet kiedy usiąść na kompie.Młody śpi to trzeba wykożystać chwilkę spadam robić obiad.Jak co to wołac mnie proszę Minia moj mail jest w stopce więc prześlij mi Twojego linka na NK a ja już Ci zaproszonko wyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z badań i moge już delektować się jakąś pyszną kawką. W pracy dziś rozrywkowa atmosfera, żart goni żart...A ja cieszę się bo jest wiosna i nikt i nic mi nie popsuje nastroju nawet głupimi tekstami....) Pozdrawiam sflustrowaną \'\'pomarańczę\'\':)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie w ten piekny dzień 🌼 Ja dziś mam spokój w pracy - oststanio ciągle takie dni -, a to niestety przekłada się na pensję, ale cóż zrobić, więcej chyba się nie da. Popijam zatem białą herbatkę i wcinam maślaną bułeczkę z serem (upiekłam wczoraj 32 sztuki, oczywiście z pomoca Thermomixa), zatem kolezanki w pracy tez się najadły, może któras z Was ma ochotę to zapraszam :) Fisia nie przejmuj się, czasem sa takie dni wsiadam do auta i klnę bo wydaje mi się że sami egoiści albo zakochani na drodze :) bezie dobrze.. Asik79 mężowi zycze szybkiego powrotu do zdrowia Demi GRATULUJĘ Juliankowi, jeszcze trochę i julek będzie biegał (a Ty za nim hahaha) Muszę poszukać jakiegos szczególnego przepisu na jutro, planuje zrobic urodzinową kolację mojemu mężowi, konczy 34 lata a w weekend upiekę mu tort (to będzie pierwszy tort upieczony przeze mnie) no zobaczymy zobaczymy. Buziaki dla wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja tylko na chwilkę, bo Karol już się obudził, ale jeszcze leży spokojnie. Kama, jaki jest przepis na bułeczki z serem? Mam akurat kilo sera białego w lodówce do wykorzystania. Napisz, proszę :) Jak pogoda u Was? bo we Wrocławiu pięknie i słonecznie! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kAMA jak ja Ci zazdroszcze tych bułeczek i termomixa.W styczniu miałam pokaz owego cudeńka w domu i rozchorowałam się ...tak bardzo chcę go mieć...eh......ale w tym roku czeka mnie zrobienie kostki wokół domu oraz ogrodzenia więc żegnaj termomixie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
softis a więc dzisiaj razem robilyśmy badania tylko, że ja na FSH, Estradiol, PRL i LH jedna turę badań już odebrałam, nie znam się na tym ale w cytomegalii IgG otrzymałam bardzo wysoki wynik a w cytomegalii IgM tylko 0,09 :/ no i nie wiem co o tym myśleć u mnie dzisiaj też piękna pogoda ale ja niestety dalej chora :/ dziewczyny znacie może jakiś dobry leka na kaszel co by nie kolidował w razie czego z ciążą??? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja znow nie mam kiedy napisac, zaraz mam nadzieje dam rade nadrobic to co oststnio napisałyscie, u mnie to oststnio tak sobie, znow nie układa mi sie z moja mama, ona po prostu nie cierpi mojego meza i chyba dlatego tak to wyglada, owszem nie jast ideałem ten moj małzonek, ale kto jest... nie ma ludzi idealnych. poza tym nadal chodzimy z Szymonkiem na cwiczonka, no i nadal załatwiamy kredyt ale mam nadzieje ze ten bank nie odrzuci nam wniosku. ładna dzis pogoda w Warszawie, ale my ze spacerkiem czekamy az tatus wróci bo zabrał ze soba czesc wózka, len jedyny nie chciało sie mu go z auta wykaraskac :) mam pytanko, jak ubieracie teraz dzieciaczki??? czy nadal w kabinezowy zimowe czy juz w letnie kórteczki, zwłaszcza te maluszki w podobnym wieku co mój Szymus??? aha i kiedy przenosicie sie na spacerówke, moj Szymek juz marudzi w gadolce ale nie wiem czy nie za wczesnie na spacerówke , ma 4,5 miesiaca??? malwinko--- gdzie mieszkasz w Warszawie, moze umówimy sie na spacerek?? lece Was czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! Mam nadzieje ze udalo mi sie zaczernic??? a wiec pare slow o mnie...mieszkam w islandi mam 29 lat,nie mam dzieci jeszcze ale staram sie o nie od 1,5 roku.Jestesmy o boje przbadani wszystko jest w porzadku,tydz temu mialam robiona laparoskpie ktora jak pisalam wczesniej nic nie wykazala zrobili tylko generalne czyszczenie,teraz lekarz kazal intensywnie starac sie prze pol roku,jesli nie zajde mam wrocic i bedziemy myslec co dalej??? Matysiaa pytalam ci o laparoskopie bo pialas wczeniej ze jeste 6 cykli po zabiegu i myslalam ze o laparoskpie chodzi ale chyba miaals cos innego? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sana 5 września miałam usuniętą ciążę bo serduszko dziecka nie biło a samoistne poronienie nie następowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej matysiaa strasznie mi przykro,nie wyobrazam sobie czegos gorszego.Boze coraz czesciej sie slyszy ze kobiety ronia albo maja problemy z zajsciem i my jestesmy tego dowodem.Mam nadzieje ze sie trzymasz kochana?musisz uwierzyc ze bedzie dobrze zajdziesz w ciaze i urodzisz zdrowego dzidziusia,mam kolezanke tutaj ktora poronila w 5 miesiacu ciazy rok temu,poprostu odeszly jej wody niestety dziecko zmarlo,a teraz juz jest mamusia zdrowego duzego synka ktory sie niedawno urodzil.Glowka do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczerze to już przestałam myśleć, że może akurat tym razem się udało bo już w to nie wierzę jestem na tym kafe bo są tutaj przemiłe osoby a w głebi i tak nie wierzę w te wszystkie fluidki, eleksiry i bociany czasami nie każdemu pisane jest dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matysha nie łam się - będzie dobrze. Moja mama przezyła podobna historię ja miałam wtedy 8 lat i czekałam na rodzeństwo...bardzo to przezyła, ale 1,5 roku później urodziła sie Agnieszka a potem jeszcze Zuzia (18 lat młodsza ode mnie) :) będzie dobrze ❤️ DaFi Wszystko zrobiła wg przepisu do termomixa: Porcja na około 16 sztuk, ser powinien wystarczyć na 32 50dag sera białego, 2 żółtka torebka cukru waniliowego - zmiksowana na puszysty gładki krem ciasto 500g mki, 50g drożdży, mleko około 3/4 szklanki mleka (chyba bo brałam te malutka miarke z thermomixa) 2 zółtka, jedno jajko, cukier waniliowy, odrobina soli do smaku, wszystko zmiksowane albo zagniecione, ciasto ma konsystencję jak na paczki czyli nie jest bardzo gęste. Odrywamy po kawałku ciasta robimy wgłebienie do środka masa serowa, zalepiamy i ustawiamy na blasze posmarowanej tłuszczem, (bułki podwajaja swoja objetość w pieczeniu) ustawione na blasze bułki smarujemy jajkiem (rozkłóconym) Bułki pieczemy w piekarniku nagrzanym do 100 stopni przez 10 minut (zeby podrosły) a kolejno zwiekszamy temperature do 180 stopni i pieczemy przez około 25 minut az sie zrumienią Pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafi zapomniałam! Do ciasta jeszcze dodajemy 100g zwykłego cukru zmielonego na puder oraz 1/4 kostki masła z pamięci Ci napisałam bom w pracy a bułki robiłam pierwszy raz ale wyszły super 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski :) Sana z tymi pytaniami to chyba będziesz musiała poczekać aż wróci do nas Schering-ona jest po laparoskopii i wiem że czeka teraz na efekty. Della zaproszenie wysłane-ja widzę że Ty mieszkałaś w okolicach wyspy :) Mam trochę znajomych stamtąd :) Maniu ja taki zimowy kombinezon ubierałam tylko jak był śnieg a tak normalnie w polarze wychodziłam.Dziś ubrałam jej body z krótkim rękawem,rajtki koszulka z długim spodenki sztruksowe i sweterek na zamek no i wiadomo czapeczka-smerfetka bawełniana i chusteczka pod szyjkę. Demi super!!! ucałuj Juleczka od cioci-zuch chłopak! Moja Emilka zaczyna dopiero łapać o co chodzi w raczkowaniu.póki co leżąc na 4-ech podchodzi nóżkami maksymalnie do przodu ale nie potrafi zatrybić ze rączki trzeba przesunąć w przód żeby było fajnie no i dzięki temu robi takie śmieszne pozycje i wygibuski ze cała rodzinka ma ubaw. A teraz pytanie za 100pkt. Ile czekałyście na zwrot podatku? Ja juz na poczet forsy którą łaskawy fiskus mi wisi zamówiłam parę rzeczy.Dziś pojechałam do urzędu i pani mi mówi proszę czekać.Super się gada ale ja potrzebuje JUŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻ 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×