Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Validos Ja jak mialam klopoty z karmieniem jadlam daktyle suszone (zalecenia od poloznej). Prawdopodobnie wzmagaja laktacje. Tak wiec sprobuj, mi pomoglo wiec i moze Tobie pomoze. No i oczywiscie czeste przystawianie raz do jedenj raz do drugiej piersi i dodatkowo sciaganie laktatorem. Powinno byc dobrze :) :) :)🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Validosku ja tez poprosze o bocianka :) :) :) i to szybciutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki:) bociany bede łapac w połowie kwietnia:) u nas na podkarpaciu duzooo ich moze znajde tego co mi podrzuił małego w tamtym roku;) zaszłam w ciaze 4 kwietnia:) 16 dwie kreseczki :) a teraz bede jesc daktyle;) wiec jeszze chwilke poczekajcie i bedzie jak u mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór nadrobiłam zleglości na NK :))) Zapraszam ! Śliczne dzieci, piekne kobitki i przystojni męzowie ;)))) Wszystkie mi sie pomieszałyście i juz nie wiem która jest która, musze jutro wziąść ściage do domu żeby sobie Was uporządkować. I chyba wrzucic jakies nowsze zdjęcia, bo skromnie umnie strasznie. Tylka masz usuniete konto - dlaczego? A teraz chyc do łóżeczka. Moi panowi już śpią więc ja tez zmykam, bo za kilka miesięcy nie będzie tak łatwo. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwilkę Validos: - 2,5 l kompotu z jabłek dziennie, - drażetki homeopatyczne: ricinus communis (3 razy po 5 pod język) Hmm, o suszonych daktylach nie słyszalam ale być może..... I dużo pić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór, u mnie dzis spore zamieszanie było wiec nie pisałam, dziubasku--- przede wszystkim najlepsze życzonka dla Ciebie, duzo szczescia, miłosci, zdrówka no i przede wszystkim pociechy z Kubusia 🌻 validku--- a po czym poznałas ze masz kryzys laktacyjny?? u mnie zdarzało sie ze tez tak miałam ze Szymek non stop chciał jesc ale to trwalo dzien, dwa i mijało pytam Cie bo moj synus oststnio marudny sie zrobił i nie wiem moze tez nie dojada?? malwinko, cebulko--- Szymek tez lapki pcha do buzi, podobno to norma na pewnym etapie rozwoju bo buzia dziecko małe lpeij na poczatku poznaje swiat niz raczkami i z tad wszytsko tam wpycha, albo juz tez dziasełka swedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paodano herbatke na laktacje i kanapeczki! pobudka Maniu bo cyki miekkie a jak wziełam laktator to ledwo 40 odciagnełam z obu:( i mały zesciej sie domagał cycka ! wczesniej 120 siadałam z jednej! malwinko na pewno drazetki sobie kupie a w domu mam 15 kg jabłek od kolegi wiec zaraz nastawiam kompot! jutro zmiana fryzuryyyy juz sie nie moge doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek. zbieram zamówienie na kawe.Ciasta będę piekła to poczęstuje później Tylka gdzie nam pitłaś z NK? Validosku oczywiscie walniesz fotkami z nowymi włoskami? Jest jeszcze jedna kożelanka która uciekła z NK ale Ona to już dawno się na nas wypięła:( spadam tą kawe robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, a ja już jadłam serek homogenizowany coś mi burczało w brzuszku... Synek zjadł i siedzi na foteliku i patrzy na zwierzątka, strasznie się cieszy.... Ale ja bym jeszcze pospała a on 7:11 i bawić się chce, rozmawiałam z nim czy by się jeszcze nie zdrzemnął a ten włożył rączki do buzi w odpowiedzi i zajął się zabawą ;( No nic widocznie nie chce mu się.... Też zaraz kawka z mleczkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Jadziuniu i Titusiu dzisiaj założe jeszcze raz. Wczoraj wyszła mała sprzeczka z moim i z nerwów usunełam bo mi gadał że po co mi to i wogole... ale dziasiaj obiecuje żę załoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł ja juz od 4 nie spie, obudziłam sie by karmic Mała a tu sms ze bratowej wody odeszły no i potem juz zasnąć nie mogłam:-) Validos ja miałam tak w 6 tyg. Mała była na cycu co 40 min, ja cycki puste ale przystawiałam i pokarm wrócił do \"Normy\":-) dużo pij i ciagle go przystawiaj i faktycznie może te tabletki co Malwina mówi zacznij brac. Tituś linka z mebelkami kuchennymi obejrzałam, fajny. Ja też nie wymyśliłam jeszcze łazienki, wogole nie wiem na jakie kolr sie zdecydować. Moja projektantko kochana 👄poszukaj mi cosik co by moja łazienka nie wygladała jak kupa w lesie. Wykluczam błekity, zielenie, może czarna, szara albo .... nie wiem. Titus a co do tych baterii no to faktycznie wybrałas z górnej półeczki:-) Maniu moja cały czas wkłada łapki do buzi. Dzisiaj ide do lekarza bo ma wysypke na buzi, niby kaszka ale nie wiem niech ją zobaczy. Moze to skaza białkowa bo Nadia też miała. Jadziunia wiem że szybciutko czas zleci, nim sie obejrze bede toplesik sie opalać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Zapraszam na kakao:). Czytam te Wasze rady i mam nadzije, że kiedys bedzie mi dane je wykorzystać. Ja zamierzam wziąść sie za sprzatanie i pranie. POtem jazda i weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayysha
dziewczyny dziękuję za słowa wsparcia poprosze nawet i dwa bociany, nie miałabym nic przeciwko bliźniakom ;) ja dzisiaj mam wolne, więc mogę się cieszyć dzisiejszym dniem może coś ugotuję dobrego :] miłego dnia i Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki :) Dziubassku 🌻 spóźnione ale baardzo szczere życzenia urodzinowe przyjmij odemnie. Kochana dużo zdrówka dla Ciebie i Kubusia, niech ci synuś rośnie w oczach i każdy dzień rozpromienia swym uśmiechem i radością, życzę Ci byś zawsze miała oparcie w mężu i bliskich Ci osobach, byś była otoczona miłością i życzliwości i by spełniły się wszystkie Twe marzenia. STO LAT!!! Demi to super, że Wiki już zdrowa i do szkoły chodzi :) U nas też dzień bez przedszkola to dzień stracony ;) Weronika uwielbia tam chodzić. Koug, Jadziunia juz nie mogę się doczekać spotkanka :) Musimy tylko ustalić miejsce ale to szczegół do dogadania. Będę w polsce od 2 kwietnia a nr tel bede miała ten sam co ostatnio, Koug jesli go nie masz to kliknij na gg lub skype, podam Ci. Jadziunia ja tylko rano pozałatwiam sprawę aktu ur Basi i mogę uderzać do Koug :) Mam nadzieję, ze pogoda dopisze to może jakiś spacerek zaliczymy, nasze dzieci są w podobnym wieku to by się pobawiły :) Malwinko Basia faktycznie urodziła się malutka ale ona się urodziła prawie 2 tyg przed terminem a biorąc pod uwagę, że w 9 mies ciąży dziecko przybiera ok 1kg to jej brakło tego 0,5kg. Ale teraz szybko nadrabia :) Hanna podziwiam Twoją postawę i w pełni popieram tę odpowiedzialność a czas szybko leci i ani się obejrzysz już wszystko się unormuje, wyjaśni a wtedy Dzidzia zamieszka pod Twym serduszkiem :) A całkowitą rację masz w tym, że szczęśliwa mama = szczęśliwe dziecko :) Powodzenia w szukaniu nowej pracy! Asik Ty pracusiu ;) Trzymam kciuki za te staranka, obys szybciutko zagościła w tabelce zaciążonych :) Tyllkaaa nie ma sprawy :) Choć nie powiem, że mnie nie skręca z ciekawości :P Matyysha a gdzie masz się wyżalić jak nie tutaj, nam?? Głowa do góry! trafna diagnoza to połowa sukcesu a może nie jest tak źle, jak to przewidujesz? Trzymam kciuki :) Kamila 🌻 za sprzeczkę z mężem i zły humorek. A kyysz odpędzam go niczym wiatr ciemne chmury. Niech wreszcie i dla Ciebie słonko zaświeci :) Cebulko, może Normusia ma pierwszy \"atak\" ząbków, moja Weronike \"zaatakowały\" jak miała 6 tyg a potem był spokó

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho kafe nie poradziło sobie z moim mega postem, na szczęście skopiowałam więc dokończę... Cebulko, może Normusia ma pierwszy "atak" ząbków, moja Weronike "zaatakowały" jak miała 6 tyg a potem był spokój i dopiero jak miała 6 mies to wyszedł pierwszy ząbek. inna sprawa może być taka, że Norma ma potrzebę ssania i to niekoniecznie z głodu a ponieważ znalazła swoje rączki to je wkłada do buzi. To naturalne. U Weroniki było to bardzo silne więc zdecydowałam się na smoczek bo łatwiej od niego dziecko odzwyczaić a Basia jest zupełnie inna haha a niby rodzice Ci sami ;) Trzymam kciuki za bratową. oby wszystko szybko poszło Motylek z całego serca kibicuję Tobie i twej Dzidzi, wierzę, że wszystko będzie OK. Tituś a kiedy ty będziesz w Dublinie? mam nadzieję, że Twoja wizyta nie wypadnie akurat w czasie mojego wyjazdu!!! Validos przykro mi z powodu kryzysu :( dużo pij najlepiej wody niegazowanej no i może jakieś herbatki wspomagające laktację... a najlepiej zapytaj lekarza. Do Krakowa mogę zawitać w wakacje, może Fisia by się ze mną też wybrała no a dla Koug wypad autkiem też nie jest problemem, prawda? Najlepiej wynajmniemy autobus hehe albo wagon w pociągu - dzieciaki będą miały frajdę :) No i czekam na fotki nowego wcielenia Validoska ;) Aż się rozpisałam niczym Tituś :) No ale tak to jest jak się nie zagląda cały dzień... Milego dnia kochane 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze tabelka, mam nadzieję aktualna ale jak coś nie tak to zgłaszać proszę :) ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Schering.......36....Wrocław................................................ 🌻Majek123......23.....Zakopane.............................................. 🌻Gooosha.......25.....Ballymena............................................. 🌻Anucha26......27.....Śląsk................................................... 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat........................ 🌻Anna6889......40.....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.................... 🌻Bolerka34......34.....Warszawa............................................. 🌻Karla31.........31.....Warszawa............................................. 🌻Kama26.........26.....Jelcz-Laskowice......................9 cykl....28.02 🌻Dafodilek ......29.....Wrocław......Karolek 6 m-cy........4 cykl....23.03 🌻Tyllkaaa........19.....Dzierżoniów...........................1 cykl....19.02 🌻Matyysha.......28.....lubelskie...............................6 cykl....21.03 🌻Hanna22........23.....Wrocław...............................1 cykl....25.03 🌻Minia 24........24.....Częstochowa........................................... 🌻Kamila220579..29.....Niemcy................................1 cykl....23.03 🌻Asik79...........30.....Trójmiasto......Kacperek 4 l........................ 🌻Softis............31.....podkarpackie...Weronika 6 l..................28.02 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Basiunia*.........29.....śląsk..........Szymon 5 lat......ciąża.....22.04.09 🌻Titowa1..........28.....Irlandia............................ciąża.....20.07.09 🌻MM_Jadziunia...32.....Opole....Jan Pawełek 4 l..........ciąża....30.08.09 🌻Motylek55555...29.....Poznań...............................ciąża....13.11.09 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Basiunia*...............Miłosz 🌻Titowa..................Laura ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Mar—gerita....26..Warszawa................synek ur. 16.06.08 🌻Madziulek81...27..Gdańsk...................Kacperek ur.17.06.08 – 2380g 45cm 🌻Sylwia .........29..Trójmiasto...............Natalka ur. 20.06.08 – 3690g 54cm 🌻Demiluna......26..Anglia......Wiki 4 l......Julian ur. 27.06.08 – 3640g 🌻Harbatka......29..Warszawa.................Bartuś ur. 27.06.08 – 3300g 54cm 🌻Agital..........27..Żywiec.....................Piotruś ur.18.07.08 – 3450g 58cm 🌻Avinion........30..Kraków....................Martynka ur. 08.08.08 – 3700g 54cm 🌻Koug...........35..Opole..Michał 13,Ola 8..Emilka ur. 23.08.08 – 3245g 54cm 🌻Dafodilek .....28..Wrocław...................Karolek ur.12.09.08 – 3400g 🌻Kasika1........23..Rzeszów...Kacper 2l.....Karolinka ur. 22.10.08 – 3300g 50cm 🌻Mania23........24..Warszawa................Szymonek ur. 17.11.08 – 2600g 52cm 🌻Fisia**..........30..śląskie....Marta 4lata...Bartuś ur.10.12.08 – 2640g 52cm 🌻Validos27......28..Kraków....................Maksymilian ur.18.12.08 – 3480g 56cm 🌻Maliwina29....30..Warszawa.................Hubert ur. 28.12.08 – 2700g 50cm 🌻Ania.K_81.....27..Dublin...Weronisia 3l....Basia ur. 28.12.08 – 2910g 49cm 🌻Agi37...........38..Warszawa.................Paulinka ur. 31.12.08 – 3000g 52cm 🌻Banitka27......27..Koszalin...................Bruno ur. 03.01.09 – 3700g 57cm 🌻Kołderka*......24..Żyrardów..................Julia ur. 07.01.09 – 4200g 54cm 🌻Nuczka.........28..podlaskie..................Zosia ur. 20.01.09 🌻Cebulka30.....30..Piotrków Tr...Nadia 7l...Norma ur. 21.01.09 – 3350g 54cm 🌻Robur..........31..Zach.pom...Daniel 8 l....Milena ur. 26.02.09 – 3550g 🌻Dziubassek....23..Trójmiasto................Kubuś ur. 27.02.09 – 2530g 47cm ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu heh jedynie co moge powiedzieć to to ,ze ja też jestem strasznie ciekawa ale mam nadzieje ze weeken dzybko minie i sie diwiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kochane dziewczynki:)) ja dzis szcześliwa i wesolutka bo wolne do pracy:)) bylam ciuszkow pokupywałam i jak to każda kobieta ciuszki sprawia ze sie jest jeszcze bardziej szczesliwszym zdrowko juz lepiej ale na mezusia przeszlo:)) niestety dalszy ciag dnia ...nuda zapowiada sie pisanie pracy ..... damy rade jakos:) pozdrawiam was serdecznie sciskam wszystkie dziecynki z topika buziole:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O właśnie babolka zaraz bede wysyłac zaproszenia na NK:) I zmieniłam maila jak cosik to na starego nie pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Aaaaaaaaaaaaaaaaaniaaaaaaaaaa!!!!! :D :D :D jakie Ty posty walisz! hehehehehe ja w Dublinie bede w ten poniedzialek wiec jak cos daj mi znac czy Ci pasuje :) Tylka Ty mi tam pod chlopem sie nie ukladaj! mowi do Ciebie straszna feministka! :D :D :D :P czekam na nowe konto na NK, a powodow na jego posiadanie jest wiele, ooo! tak Slubnemu odpowiedz! heheheh Matysha Ty zaczynasz jak ja! heheh z tymi blizniakami, tez tak mowilam :D :D I tu kofana 🌻 Koug 🌻 slij tego wariata co dwa beciki w dziobie trzyma! :D :D Jak nam Matysia chce w trojpaku zostac no to musim sie sprezyc :D Cebus Wszystko wraca do normy Normy heheheh dobre! a co do projektow lazienki to bylo tam kilka w tych linkach co podalam, ale jak cos znajde jeszcze cos innego :) Ty tez sie na topleska opalasz?? :P :P :P heheheh Jadziunia no Ciebie juz zapamietam na bank! bo w sumie dodalam Cie jako ostania, a jak wszsytkie naraz sie mi pododawalo to karuzela byla galanta! Fisia!!!!!!!!!!! ciasto prosze raz!!!!!!!!!!!!!!!!! byle jakie i w jakiej postaci, nawet zakalca wrabe! :P :P I nie podwarzam tu Twojego wypiekania, bo wiem ze na pewno wyjdzie, ale jakby wystapila mala awaryjka sprzetu czy cus tam, wiedz ze tez jestem bardzo sklonna zjesc nawet na w pol wypiek :D :D :D Dla reszty dziewczat 😘 Ja juz po sprzatanku :) a teraz ide na tv i cos wszamac! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titusiu he he masz racje:):) ale też nerwy zadziałały:) ALAE MAM NEWSA: Moj Ślubny sie poddał i dzisiaj sam mi przywióz teścik :) własnie 5 min temu go zrobiłam i wyszły 2 piękne krseczki!!!!! mimo ze 2 troszku słabsza:):) ale to pewnie że dlatego że ie z rana i z pierwszego moczu gdzie jes najwięcej hormonu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i powiem tak.... zmiana topiku sie przydała:) strona 700 którą mi Malwinka przekazała też była szczęśliwa:) Aaaaa i co najwazniejsze Wasze fluidki Babeczki reż duuzo zdziałały:):) No i jeszcze we wtorek do ginia i najwazniejsze żeby wszystko było ok. To jest teraz dla mnie najwazniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyllka Gratuluje!!! Nawet nie wiesz jak bardzo sie ciesze :) :) :) Teraz musisz na siebie uwazac i przede wszystkim myslec pozytywnie!! Duzy buziak dla Ciebie, mam nadzieje ze ja niedlugo bede tak szczesliwa jak TY :) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze o przekazanie ciazowych fluidkow,duuuuuuuuzo!!! Ale fajnie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No TYYYYYYYLLLLLLLLLLLLKKKKKKKKKAAAAAAAAA!!!!!! Wiedzialam!!!!!!!!!!!!!! gratuluje!!!!!!!!!!!! Babeczko Ty nasza! 🌻 🌻 Dlatego wytrzymac tak nie moglam! :P Ciesze sie ooooooooogromnie! Uwazaj teraz na siebie! zero stresu jedz zdrowo! ASIK niebawem stokrotko i Ty napiszesz do nas to samo! 🌻 badz dobrej mysli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik Przesylanie fluidkow to praca tych zafasolkowanych :) wiec jako najczesniej udzielajaca sie brzusiasta je Ci z calego serduszka przesylam! -------------------------->--------------------------->-------------------------->---------------------------> -------------------------->--------------------------->-------------------------->---------------------------> -------------------------->--------------------------->-------------------------->---------------------------> Teraz musi nastapic mega solidarnosc ciezarowek i poczekamy na Jadziunie Motylka Basiunie i juz Tylke! :) by uczynily to samo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu bardzo proszem fluidki wędruja do Ciebie---->----->------>----->----->---->-------->----------->-------------->--------------------->------------------>---------------> Mam nadziejęże tyle wystarczy :) Toitusiu Ty to masz jednak noska :):) Dziekukje baaaardzoo za miłe słowa :):)):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×