Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

dziewczyny jak już pisałam mi brzuch nie twardnieje, mam tylko bóle raz jak skurcze, innym razem rwie mnie a jeszcze innym razem czuję je jak kolkę wizytę mam od 15 a o której wrócę z tej wizyty trudno powiedzieć fakt faktem, że strasznie się boję bo mam wrażenie jakby wszystko tam stanęło w miejscu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matyysha 🌼 Nie martw się :P wszystko będzie ok....:> Dziewczynki Uciekam troszkę popracować:)) Buziaki dla was kochane👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! pisze szybciutko bo mala spi a musze Ja w bryke wsadzic i pojechac po mleczko bo robi sie zarloczek... Ciocia Ania wpadla z wizyta i mi dala pare wskazowek 🌻 I wiesz co Aniu teraz sie mniej zapowietrza i mi wiecej zjada, ale ze mnie mama butle zle trzymala... no i teraz o dziwo tfu tfu wstaje sama co 4-4.5 i zjada 80-100ml ufff I oczko tez przestalo robiec jak zaczelam masowac jak mowilas! normalnie powinnas udzielac porad odplatnie! heheheh 😘 dziekuje! Corcia mi przybiera ladnie na wadze cwierc kg na tydzien, policzki Jej sie zaokraglaja! obecnie wazy 2480g KAMA KAMILA Wierze ze bedzie dobrze dziewczynki nie smutajcie mi sie tam! Karooolinka odbiore maila pozniej bo teraz nie mam czasu :( Tylka no to wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia! 🌻 ucaluj wiercipołka/kę od Cioci Titkowej! Matysha Motylek ja poczulam takie musniecie podskorne zblizone do tego jakbys ocierala jednda dlon o druga i to byl pierszy ruch mojej joginki, pozniej kopala jak sie Jej chcialo najlepiej wieczorem i nad rankiem. Ciesze sie ze z Wami ciezarnymi mamusiami wszystko w porzadku! Matysha czekam na relacje od ginka! Kurde no! wreszcie sie odezwalas, niestesty w Twojej sprawie nie umiem Ci pomoc ale urlopu zazdroszcze! :P :P heheh Jak tam Corcia? grzeczna ilez to juz mcy? Bolerka i Bolerka zajrzala o prosze! pozdrawiam serdecznie! Softis ja w 7mcu jak odwiedzili nas moi rodzice na szlaku gorskim sobie chadzalam! tzn nie jakis tam wielkim , ale spacer 6km sobie zafundowalam i o dziwo sie dobrze czulam! pilam duzo i cieszylam oczy widokami...tak pieknie na lonie natury niz w domu przed tv choc rob to z umiarem bo pozniej czulam ciezar na dole brzuszka...pozniej doszly upaly i cisnionko... Validku tjo śkoda se mąż taki niedostepny... :( ale na urlopie sobie odbijecie! A Maksio powiadasz nurkiem chce zostac? heheh moze z moja Laura wyrusza na podwodna wycieczke! heheh Dafi no to suuuuper! sama wiesz najlepiej co zescie zmajstrowali :P :P i kiedy! heheheh trzymam kciuki za corcie! a jak bedzie chlopczzyk to tez dobrze wszsytko po Karolku odziedziczy! Calusieta dla was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TiTowa🌼 👄 to ok:p czekam czekam:))) Ciesze się że Laura jest zdrowa i dobrze się chowa:P Pozdrawiam was dziewczynki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dziś mam luzik teściowa pierożki podała wiec nie muszę robić obiadu!!!!! Kama i Kamila rozumię Was dobrze ja też płakałam przy każdej @, wszędzie widziałam ciężarne brzuchy, płakałam widzac suszące się na sznurkach ciuszki małych dzieci.... i im więcej się dołowałam tym było gorzej.Trzeba wierzyć że będzie dobrze bo bez wiary naprawdę nic się nie uda.Trzymam za Was kciuki i pomodlę się dziś żeby Wam się udało:) Titku no widzę że już sobie chasasz jak sarenka :) SŁuchaj dobrych rad i wierz w swój instynkt 🌻 Matyysha ja tez mam głupie bóle jak siedzę czy leże to nic nie czuję a jak wstaję to czuję takie ciągnięcie w jajnikach... Tyllka no to 100 lat w szczęsciu życzę !!! uciekam pałaszować pierożki, pa pa całusów 102:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł lejdis a ja jeszcze w Łebie dziś pierwszy dzień niepogody, cały dzień leje:-( ale i tak mieliśmy piekna pogodę ponad tydzień, plaża ,spacery to na co czekałam cały rok. W tamtym roku też tu byłam tylko w innej części i chodziłam z moją Perełką w brzuchu a teraz moczyła małe stopinki w morzu:-) Tituś to super że Laurysia przybiera na wadze, najważniejsze że jest zdrowa i rośnie. Śliczna jest kruszynka, no i jakie czarniutkie ma włoski oj będzie lasencja z Niej:-) a i ty widze, że masz czas dla siebie jak Laurysia śpi ponad 4 godziny. Zobaczysz jak niedługo uśmiechnie się do Ciebie. Buziunie. Tylka wszystkiego najlepszego na drodze życia:-) Matysha jak tylko czujesz twardnienie i ból brzucha to połóż się najlepiej. Aniu a co tam z twoimi bimbałkami, Basia pogryzła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM wAS KOCHANIUTKIE I POZDRAWIAM Z SAINT TROPEZ. pisze tak szybciutko bo kozystam z komputera znajomych ktorych odwiedzilismy,wybaczcie ze was teraz nie poczytam ale nie mam zbyt wiele czasu bo wybieramy sie do Cannes, do polski wracamy w niedziele w nocy wiec w poniedzialek klikne i poprzesylam foto,przesylam wam troszke upalu bo tu jest teraz 38 zstopni;tesknie za wami cholernice jedne sorry za byki ale te francuziki maja troszke inna klawiature papapapapapa badzcie grzeczne,grzeszne i zakaz popadania w doly ps,nie uwierzycie ile robactwa tutaj wcinam bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też Was wszystkie pozdrawiam 🌼🌼🌼🌼🌼 Zaglądam cały czas, czytam i oczom nie wierzę. Ale się czasy pozmieniały. Jak miałam 18 lat to ciąża była jeszcze traktowana bardzo przyziemnie, tak po prostu ... czasem też jak straszny kłopot ... Dziś wszyscy poszaleli i tak powinno być. Ale zasunęłam jak dinozaur :) :) :) A i forum internetowych nie było, hi hi. Kilka tygodni temu zakończyliśmy walkę z bakterią u mojego małżonka. Co ci lekarze wymyślali, jakich badań nie kazali robić bo to może chlamydia, a okazało się że wystarczyła zwykła żurawina. Gdybym wcześniej zareagowała rozsądnie to nie było by tego cyrku i tych wizyt. Antybiotyki bez antybiogramu to działanie na szkodę pacjenta zarówno dużego jaki i przede wszystkim małego. Wyjałowili mężowi organizm na maxa. Ale jest już dobrze. Na wakacjach doładujemy baterie... Za godzinkę idę do domu trochę pobyć, bo ostatnio się trochę rozbiegałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki dawno mnie nie było, troszkę podczytałam, widzę że trochę zmian jest, u mnie wlaściwie wszystko dobrze, 15 lipca mam wizytę kontrolnę z usg bedzie to 12 tydzień, ale idę jutro na zbadanie bo mi się wydaję że lekko uchyliła się szyjka, wolę to sprawdzić, nie mam żadnych plamień ani nic, ale bede spokojniejsza, chcialam sobie wziąść l4 ale nie wiem co mam powiedziec lekarzowi, że się źle czuję czy co? co radzicie, chcialabym troszkę odpoczaąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki Sorki za taką długą nieobecność- net mi padł i dopiero dziś naprawili...I jak się tu nie stresować... W dodatku mam jeszcze w piątek obronę... Ale za to jutro znów zobaczę swoją kruszynke Już się nie mogę doczekać Majoweczka ja miałam 1 USG w 6 tyg i 1 dzień i serduszka jeszcze nie było widać...mam nadzieję, że teraz już będzie, bo jak nie to chyba umrę...Ta fasolka znaczy dla mnie więcej niż wszystko na świecie... Choć oczywiście daje popalić...od rana do rana mdłości- na szczęście nie wymiotuję...tylko mnie zbiera... i ryczę z byle powodu (a najczęściej bez powodu) aż siebie nie poznaję...nie wiem chyba za dużo tego wszystkiego...zaczęliśmy remont....niedługo ślub i przeprowadzka... i oczywiscie stresy dnia powszedniego, bo jak można nie nawarczec na narzeczonego, że był w sklepie 5 minut za długo Ach faceciki- ile oni muszą miec teraz dla nas i kruszynek cierpliwości... Ja niedługo tez będę musiała się wybrać po jakieś wygodne dżinsy...bo w stare ciżko się już zmieścić... niestety...a przyszła teściowa karmi dobrze jak ja nie chcę to mówi ze to dla dzidziusia i mam jeść bo on na pewno chce... Dziewczyny ja się obawiam że dzięki niej i mojej mamusi ja się w drzwi jeszcze trochę nie zmieszczę:0 Ale się rozpisałam ale to wszystko z tęsknoty za Wami...tak cholerni smutno jak nie można się wygadać a partner każde twoje słowo kwituje miną hormony- trzeba to przeczekać i być miłym żeby nie oberwać po głowie...heh - nawet czasem mu wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anucha ja bym poszła na zwolnienie... powiedz lekarzowi ze się obawiasz i powinien to zrozumieć...tak myślę...w kazdym razie spróbuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobery:) Fotki juz niedługo trafią na NK :) najpierw musze je sobie zabrac od szwagierki z aparatu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dori78
Cześć dziewczyny! Jestem na tym forum nowa, ale pamiętam niektóre z Was ze "smutnego" forum. Dla mnie mam nadzieję, że ten czas smutku i rozpaczy już się skończył, bo mam zielone światełko na starania i już się wzięliśmy z mężem "do roboty" :) Prześlijcie dużo fluidków ciążowych! Będą one teraz mi bardzo potrzebne! Pozdrawiam! I gratuluję świeżo upieczonej mężatce!!! Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dori 78........>....>>.....>>....>>.....>>.....>>......>>>>>>>miliardy fluidków dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka nie bylo mnie troche po 1 komp mi nawala po 2 w niedziele byly chrzciny malego bylo super balam sie jakos i w ogole podeszlam do tego z nerwami ale maly byl grzeczny ,lezal w foteliku samoch. potem zasnal za nami dziecko sie non stop darlo łoo matko i jakis dziad byl podpity i gadal na glos tak,ze ksiedza rozpraszal potem jumpa u rodzinki w domu, same smakolyki bylo bardzo milo:) a po 3 maz na urlop wiec jakos staramy sie zorganizowac sobie czas :) Fisia pozdrawiam🖐️ Cebulko🖐️ ja tez chce gdzies na wakacje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby nie bylo ze o was kofane nie dbam :) na NK własnie dodałam zdięcia. kilka bo kilka ale zawsze :) Dori dziekuje i ja jako dwupak przesyłam ciązowe fluidki --->---->--->--->---->---->---->---->---->_---->------->----->---->------>----->_---->---->_--->------>------>---->---->----->---->---->----->---->---->---->---->-----> i miło że dołaczyłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka jakiś czas nie zaglądałam ale juz sie tłumaczę :) a mianowicie w pon wróciłam z wakacji......ach było ślicznie sama miłośc.......:) wreszcie zapomniałam o problemach i kłopotach jakie ostatnio trafiały na mojej drodze polecam wszystkim ....taki wypoczynek...... to był totalny spontan pojechaliśmy w niedziele a w sobote o 18 sie zdecydowaliśmy ale nie załuje wypoczełam psychicznie i teraz jestem gotowa:) poprosze duzo fluidków i prosze trzymajcie kciuki mam nadzieje ze te upojne noce w grecji coś zaowocowały:) bardzo bym tego chciała ale juz nie bede tak podchodzic do tematu ciązy kiedyś musi sie udac..... tituś ogromnie sie ciesze ze juz jestescie razem z laurka poprosze o fotosy:) tylkaaa wszystkiego naj naj na nowej drodze życia tak sie ciesze ze wszystko w porzadku u ciebie i dzidzi teraz tylko czekać i bedziecie z męzem w 3:) dori 78 witam dobrze ze masz zielone swiatełko teraz tylko cuz pozostaje do dzieła":))) pozdrawiam wszystkie dziewczynki nio i plissssssssssssss trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:))) fisia:** Odpoczywaj:)) korzystaj z urlopu:)🌼 My też tesknimy za tobą:) Kamuś nie dobra kobieto👄 czekam wiesz na co :P Titus🌼 Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylkaa jak to sie stało ze ja Cie nie mam jeszcze na Nk w gronie znajomych. Chciałam zobaczyć jaka piękna byłaś w dniu ślubu i okazało się, że chyba Cie nie mam:( Dori my sie juz chyba znamy:) Witaj:)))))) Przytuptanie na to forum to była dobry pomysł:) no i masa fluidków ode mnie -------------------> ------------------------>------------------------------>---------------->----------------->--------------------->-------------> ---------------------->----------------------------->------------------>------------------> U mnie dla odmiany wietrzna pogoda więc trzeba sie zabrac za prace domowe. Pozdrawiam Was wszystkie te urlopujące sie i te jeszcze przed urlopem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku drogi masz tu mojego maila i wyślij mi link napewno zaraz Cie zaprosze :) patys-17@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie wstałam i jakoś dalej jestem zmęczona i chetnie posżłabym spac :/ masakra :( Pogody zbytnio ładnej nie ma a moze i dobrze bo nigdzie z domu bym nie wyszła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WPADAM NA CHWILKE! CEBUS FISIA! BOMBA ZE TAK URLOPUJECIE!!!! Cannes swietne Fisia ale jak bedziecie tak blisko wstapcie do Monte Carlo o niebio lepsze!!! Dori a moze z nami zostaniesz?? tu o 10 nieb pozytywniej! i sie szybciej zachodzi :P :P :P ja juz fluidkow nie moge Ci przeslac bo zostalam swierzo upieczona mamcia, ale mimo tego zycze wszsytkiego naj naj i szybkiego zafasolkowywania! Anucha moze idz na L4 dla swietego spokoju... Minia gratuluje odzyskanej energii! tak trzymac! Lemurka faceci nigdy nas nie zrozumieja jak my same! hehehe a zmiany nastrojow to normalka! tez to przechodzilam, byle scenka w filmie a tkliwie ja przezywalam, albo jak sie ju zwkurzylam do gadalam do sciany albo do rzeczy martwych heheheh :D :D :D Softis uwazaj na Was i tych pierozkow to Ci kochana zazdroszcze! :P Karoolcia zaproszonko na NK juz wyslalam :) lece na sniadanie! papapapap 😘 for all!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Gratulacje dla Titusia!!!!Pozdrowienia dla Wszystkich i gratulacje dla nowo zaciążonych-specjalne dla Majeczka!!!Z Augustowa Paulinka wrócoła z obustronnym zapaleniem ucha i niestety dostaje antybiotyk.Ale juz jest lepiej.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, tak pogoda mnie dobije:((( Tak mi się spać chce:((... grrrr.... Usypiam w pracy nornalnie, chyba musze mocną kawe wypić:D Pozdro:* laseczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł:) Dziękuję Wam za życzonka:*:*:* ale ja już stara jestem:( wybrałam się w urodzinki do gina i dzidziuś zrobił mi mega prezencik:) było widać już bijące serdusio:):) zdjątko z usg wrzuciłam na NK a co:D Dzisiaj zaczynamy 7 tydzień:) właśnie wróciłam z zakupów, bo niestety moje spodnie są już ciasnawe...ale co mi tam:) Poszalałam trochę na allegro i nazamawiałam ozdóbek do pazurów na 140:D ślady już pozacierałam,bo mój by zawału dostał:D Tituś:>:> a żebyś wiedziała,że mam mdłości:P:P jak się czujesz w roli MAMY?:> muszę skrobnąć Ci poemat na NK,ale jakoś nie mam weny:P chyba musisz mnie zmobilizować:D Buziole dla WSZYSTKICH:*:* i przesyłam fluidki >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>(teraz juz mogę:D:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Kamila ! ❤️ strasznie się ciesze :D Hehehehe no i nie mówiłam że eliksir zadziała...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×