Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

mhhmm, albo w nery ? to podobno też fajnie ;) z pęcherzem to różnie bywa, zależy od dnia.. raz biegam co godz, a raz jest w normie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co do tuniczek ciazowych to sa cudne w C&Au ostatnio kupilam chyba ze 3 po 35 zl, sa wyprzedaże. Przesliczne! ok, spadam do domciu. milego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Harbatko kochana, tak to teraz będzie :) a \"najlepsze\" będzie to, że Twoja dzidzia będzie spać wtedy kiedy Ty będziesz chodzić a jak się położysz, żeby odpocząć lub będziesz chciała zasnąć to dopiero zacznie harcować! Pamiętam, że jak Weronisia już ułożyła się główką w dół to nóżkę wbijała mi pod żebro i pod koniec ciąży to dotknąć już się nie mogłam w tym miejscu... chyba nabiła mi niezłego siniaczka :) Ale i tak miło się to wspomina... Zazdroszczę...ale tak pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj co tu sie dzialo? Kurdeno bo sie wkurze;) Ty musisz kochana pojac o co tu biega i zobaczysz,ze to nie jest takie trudne do zniesienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubku zalapalam ;) czekam na te twoje wedding pictures Skarbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZETA powiem tak mnie to wszystko omija bo nie wiedze zadnych prowokacji, moze to i dobrze. Kurde no, zadnych zmian, zawsze tu bylas i bedziesz czy z dzidzia czy ze starankami czy bez zawsze bedziesz klikac i z nami pisac, pamietaj. Herbatko Gratulacje z kiksania!!! cudowne uczucie prawda? ja jeszcze jego nie zaznalam, ale przyjdzie dzien tzw kryska na matyska ;-) Majeczku tak mi przykro kochanienka...ale nie uciekaj, widzisz ja tez mam problemy, tez swieze, tez bola ale dziki temu topikowi czuje ze zyje na nowo!!! widzisz z histo wyszlo mi ze mialam wade lozyska kosmowek blon plodowych, dzidzia ok...szukam tych ale... dzis dzwonilam do giny, porazka w niczym mi nie pomogla, powiedziala zebym sie nie przemowala i poczekala jak zajde poraz kolejny, bo pierwsze obumarle poronienie nie prorokuje, jak stanie sie to raz jeszcze wtedy do akcji wchodzi genetyka, aaaaa ja do CHOLERY JASNEJ nie chce czekac!!!! nie chce drugiego razu!!! chce wiedziec teraaaaz!!! Dziewczyny pomozcie prosze!!!!!! Jesli znacie dobrego gina dajcie namiary!!! jestem z toba Majeczku myslami i serduszkiem,wracaj tu do nas predko, bo twoja obecnosc nas tylko pograzy, i byc moze ktores z nas straca wiare, wiesz ze jestes tu czescia bez ktorej nie bedzie ta sama calosc... Mania ja ogolnie nawet przed @ nie odczuwalam zadnych boli, natomiast kiedy zaszlam w ciaze je odczuwalam, takie ciagniecie i cisnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu pozjadalam wyrazy poprawka Majeczku jestem z toba Majeczku myslami i serduszkiem,wracaj tu do nas predko, bo twoja nieobecnosc nas tylko pograzy, i byc moze ktoras z nas straci wiare, wiesz ze JESTES TU CZESCIA BEZ KTOREJ NIE BEDZIE TA SAMA CALOSC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to na polepszenie humoru, pilnie zobaczcie!!! scenka z zycia, przyznam ze naleze do tych co maja wielka wyobraznie zobaczylam filmik i pomyslalam... Dziuassek dzwoni do Koug badz odwrotnie, pomyslalam o was bo wy bylyscie tu pierwsze i ten topik to przez Dziubasska zalozony... pozniej dolaczyly inne zastanawiam sie ktora z nich to ja, ktora Fisia itp itd :-) :-) Smialam sie jak diabli, bo w sumie to nas tez czeka kiedys tam, wiecznie mlode nie bedziemy a kontakty milo by bylo gdyby sie zachowaly nawet tak dlugo i daleko Trzymam za to kciuki!!! Obejrzyjcie polecam http://www.joemonster.org/filmy/6896/Wassup-wersja-alternatywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Titowa niezłą przyszłość nam wróżysz ;) Uśmiałam się. Ale masz rację: fajnie byłoby utrzymać te znajomości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczny ale sie zalatwilam:( chcialam z cioteczka zrobic sobie akryle i wyszla jedna wielka klapa , musialam je zdjac bo wyszly bleeeee a w dodatku nie moge sie pozbyc do konca tipsow bo mam tak cienka płytke,ze boliiiiiiii 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem babki babeczki kobitki kobiteczki Titowa uśmiałam się jak cholerka bo sobie wyobraziłam jak za pare pare naprawde pare lat wejdziemy na topik i będziemy opisywaś:\" dziewczyny co mam zrobić nie mam @ już pół roku to chyba klimakterium\" albo\"pomózcie mi dziewczyny mam zmarszczki\" ale będą jaja ale ja myśle dziewczyny,że kiedyś wkoncu du**pe zbierzemy i na lajfie się spotkamy.ojjjj jak bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym chciala tylko szkda,ze estesmy porozrzucane po caej polsce... klade sie do lozka bo mnie kregoslup juz boli od tego biadolenia przy kompie;) Dobjanocka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassek Ty wymiękasz.znowu wczesniej idziesz spać dziewczynki jakbym się do środy nie odzywała to się nie martwcie o mnie bo jedziemy do rodzinki i nie wiem kiedy wracamy(najpóźniej w środe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki! Ja chętnie się piszę na spotkanie na lajfie! Tyle,że mam trochę daleko... Ale na pewno będę w Polsce od 13 do 27 marca to moze uda się coś zorganizować? Fisia - Ty to chyba gdzieś na śląsku mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania mieszkam 600 km od dziubassa a dokładnie nie daleko centrum sosnowcajak się spręzymy to spotkanie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam 600km ;) ja mam prawie 2500!!! Zawsze można wybrać "środek" Polski na spotkanie albo takie miejsce do którego wszystkie mamy tą sama odległość ;) haha nie licząc nas na emigracji... bo wtedy mogłybyscie mieć mały problem haha ja lecę w marcu do babci i dziadka do Siemianowic Śląskich, moje mieszkanko jest w Ozimku (20 km od Opola) ale teraz mieszka tam mój teść i szwagierka więc większość czasu i tak spędzam u babci mam kumpelę w Sosnowcu, która zawsze odwiedzam jak jestem w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Aniu to bedziesz miała do mnie blisko i się spotkamy na jakims piffffku hihihihi zaciągniemy koug bo ona ma rzut beretem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewczyny! Miłych erotycznych snów a wcześniej owocnych staranek dla tych które sie starają... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis podaje kawe:)??? wstawac:) dziewczynki jezeli o mnie chodzi to data i godzina i jestem gdzie trzeba:)z wami na pifffkuuu:) ja wczoraj z mezem byłam w kinie na Lejdis:) bardzo polecam nawet dla mężów nie bedą sie nudzic:) i na pewno bardzo miło spedzicie czas:) ja sie zastanawiam czy nie isc na rynek sa koncówki wyprzedazy:) i moze bym cos sobie kupiła??? pogadam z mezem:) póki co nastawiłam pranie i ide na sniadanko:) POBUDKA:) Majeczku i Kurde no nie wyobrazam sobie topiku bez Was:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Przepraszam, że nic nie piszę, ale mam sesję i czasu brak. W poniedziałej wreszcie siąde i poczytam, całuje😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka a propo tego spotkanka to ja chetnie:) najlepiej gdzies wybra srodek polski jak mowla Ania:)wcale bym sie nie obrazila. u mnie pogoda wisielcza! szaro buro i ponuro.. chyba dzis pojade z ciotka na zakupy bo nudno w domu:O a w dodatku ludzie nie daja spac! juz od rana dziadki nas budza ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki! U mnie dziś słonecznie ale mroźno - grund, że nie pada! Miłego dnia Wam życzę! Kasika -- powodzenia na sesji (oj pamiętam te czasy... i stresy) Udanych zakupów Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski:) Ja myślami jestem już w pracy, od poniedziałku wracam - niestety, po póltoramiesięcznym zwolnieniu. Z jednej strony fajnie będzie wreszcie wyjść z domu, z drugiej jednak boję się, jak ja sobie dam radę. Ciązowe dolegliwości jakoś nie bardzo chcą minąć, do tego energii i siły dużo mniej, niz by mi się w pracy przydało. Na domiar złego w pracy rewolucje, ludzie się zwalniają i są braki w pracownikach, jeszcze nie zdążyłam wrócić a już doszły mnie słuchy, jakobym miała oprócz swojej pracy wykonywać jeszcze zadania za koleżankę, która właśnie złożyła wypowiedzenie!!! No nie dam rady, sama mam olbrzymie zaległości, których nikt za mnie nie nadrobi, a tu nowe, całkiem nieznane zadania przede mną. Boję się, czy ze swoim dam radę, nawet sobie nie wyobrażam robić czegoś więcej.... Nie!!! Stanowczo odmówię, niech mnie cmokną!!! Eh, nerwy od rana. Chyba ich wszystkich w poniedziałek obrzygam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia nie martw się jakoś to będzie w pracy.Majek uszy do góry-gdybyś nie zrobiła testu to byś nie wiedziała,że byłaś w ciąży.Niestety w takiej wczesnej ciąży to się bardzo często zdarza,wracaj do nas prędko!Ja wczoraj byłam na usg-jak na 14dc to bardzo niewielki pęcherzyk dominujący-13mm,ale mam nadzieję,że mi się poprzestawiało po leku i owulkę jednak będę miała tylko póżniej-idę na kolejne usg w 18dc,może urośnie i pęknie?Dziewczyny z tempką to nie jest taka prosta sprawa-nawet skok tempki nie świadczy o owulce,może być np wywołany nadmiernym napięciem emocjonalnym-i bądż tu kobieto mądra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hje Dziewczęta!!! Co tu się dzieje! Nie odwiedzialam Was za często, niestety :( Ostatnio przychodzę późno....a w pracy nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie się Bardzo dużo działo......Sprzeczka nieodwracalna ze wspollokatorami..... Dobrze, że ich teraz nie moje wyjechali na weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wogóle to dziękuje za życzenia urodzinowe, no i strzeliła mi 30 - stka :(, i trzy dychy na karku.... Dostalam od męża 30 róż :) i była fajna impreza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×