Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

z tymi plemnikami to sprawa naprawde kosmiczna, ale czysta natura selekcja i tyle... a z tymi cycuchami to tez nie ma zartow...moja przyszywana mamcia, miala raka, piers usunieta, balismy sie o nia wszyscy, bo taka kochana kobitka z niej, wyszla na szczescie z tego najgorszego, wyglada teraz super, usmiechnieta,ogromnie dluuugo pytluje z nia przez telefon raz na tydzien a zawsze mamy o czym rozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooołłłłłłłłłłł moje kochane. tęskniłyście za mną widze jessssu ale jak ja się za Wami stęskniłam.😘😘😘 normalnie następnym razem jak będę miała gdzies jechac to wezme Was wszystkie ze sobą no no lekture mam nie złą.przeleciałam na szybkiego po Waszych postach. Validosku🌼serce wszystko bedzie oki.zobaczysz i zabraniam Ci myśleć inaczej. Dziewczynki dopiero co wróciłam.lecę poleżeć troszke w wannie bo jakaś zmęczona się czuje.wieczorkiem wejdę na kafe to poklachaamy dłużej kisssssoski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiska ;) wymocz sie az ci sie zmarszczki na ciele porobia:) ja zaraz robie wypad na spalanie kalori statnich dni;) milego wieczorka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio jestem lzejsza o 850 zł:( ale za to pani była nadzwyczaj mila:):):):) i nawet 5 próbówek mnie nie przeraziło:) teraz leze z mezem i wypoczywam:) FISIU:):)!!!!!!!!!!!!!!! jak ja teskniłam:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo Fisia nareszcie jesteś!!! Wypoczęłaś sobie chociaż?? Tęskniłyśmy tu baaardzo za Tobą i często wspominałyśmy :) Validos -- dobrze, ze już większy optymizm przebija z Twoich postów :):):) Trzymaj się ciepło i głowa do góry, wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha pani powiedziała ze sie spotkamy za niedługo znajac tego lekarza!! a ja:( ze jakies badania !! i mówie ze ja mam nadzieje ze nie:):) a ona ba BETA HCG :):) ale mi było miło:):) miałam ja usciskac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj alles Od dziś mówcie mi niedźwiedziu.:P Wszyscy wokoło się ze mnie śmieją ze nic tylko bym spała. Byłam dziś u lekarza i dostałam 2 tygodnie na sen :D Też mam zaległości w czytaniu nie mniejsze jak fisia,ale mam nadzieję zdążyć wszystko przeczytać,zanim walnę dzięcioła w klawisze. Titek-nie martw sie tą pizzą że zjadły same-jak chcesz dam Ci przepis na szybką pizzę,którą wręcz pochłaniają u mnie w domu :) Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam jestem zmeczona i spiaca mnie tez mowcie\"niedzwiedzi\" spie ile sie da;) Koug i Fisia 🌻 Validos nio widzisz troszke zaplacisz i od razu sa jak wazelinka:P hehe ale najwazniejsze,ze zrobia co w ich mocy zeby wam pomoc😘 Ania, Titowa a wy nie spikacie?🖐️ dobjanocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie!!! i Koug i Fisia znowu razeeeem hurrra!!! ekipa w kompelcie!!! Fisia wychodz ty ci juz z tej wanny bo sie pomarszczysz za duzo!!! tyle wolnego mialas a jeszcze kapiele ci w glowie!!! zrob sobie dzis dzien dziecka...tzn umyj tylko zuby i tyle hihihihihi Koug ja chyba znam jeszcze szybszy sposob na suuuper szybka pizze, a taka mrozonke...bach do pekarnika gotowca zarzucic i smacznego hehehehe Odpoczywaj malenka teraz wiecej, zmeczenie dopada w tym stanie, sennosc to normalny objaw, kup sobie wygodniejsza podusie pod glowcie i lez i lez krzyzowki i sudoku rozwiazuj, pisma czytnij mleczko pij... i nas tu do diaska ciastka czesciej odwiedzaj!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale wyczucie czasu jaka telepatiom miedzy nami sie zawiazala Dziubassku. piszesz i masz w tym samym czasie 21.11 napisalam a pomyslec ze wciaz nie mam twoich fotoskow , moze ty moja siostra blizniacza, telepatia wtedy bedzie udokumentowana! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz mi padł:):):) ja sobie zrobiłam maseczke:) i pomarszczyłam sie:) i odrazu lepiej:) komu goracą czekolade!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku Bardzo mi sie milo zrobilo po tym jak cie rozweselilam!!! czynie to na przyszlosc!!! powiadasz 850zl, troche po kieszeni daje, milosc i cieplo pani potwierdzona, szkoda ze nie ma tego czegos w normalnym punkcie zdrowia, i ze panie w okienkach w recepcji nie maja polowe uroku co ta pani... ale jak tak powiedziala, slowo cialem sie stanie i zamieszka miedzy nami, babeleczek zababluje i z nami zostanie, jak ja w to wierze!!!!uuuuh az mi ciareczki motyleczki przeszly przez cale cialko, bo wiesz co sobie wyobrazilam...a ja wyobraznie mam i wiesz co widze???? jak wysylasz nam tu wszystkim fotki z bambulinem na rekach w przeczuciu tez jestem dobra, i tym razem jestem pewna ze mnie nie zawiedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa jaa po prosze!! czekolada raz! z bita smitana i cynamonem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk Koug kochana zjawiłaś się w tym samym czasie co ja Czyzbym znowu nie w pore Cię obudziła????? :D:D:D:D:D::D:D:D:D dziewczynki du*sko wymoczyłam nie to,żebym się nie myła przez ten czas ale ja kocham moją wanienke. staranek nie było bo u rodzinki skrzypiące łóżko więc lepiej nie robić hałasu hihi zresztą spaliśmy razem z \"fioną\" więc kapa Ogólnie było suuuuuper.oj pisania było by masa. validosku za 850zł też bym miła była więc nie dziw się pani :D:D:D: zobaczysz ,że wszystko bedzie oki i jeszcze sie okaże ze te 850 zł wywaliłaś fruuuuuuuuu aaaa dziołszki moje kochane banana mam na gębie bo kupiłam sobie dzisiaj bluzeczke i sweterek. sądząc po wariacjach jakie odhodzą u mnie w domu staranek nie bedzie dzisiaj bo mz córą wariuja więc mała tak szybko nie padnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też poproszę czekolady!!! A narazie muszę moją małą diablicę położyć spać... drzemnęła sie dziś około południa i teraz szaleje :) Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze ,że Titowa spać nie może i czekolady jej się chce:DD:D:D:D:D:Dkochana u mnie czeko w dostatku bo nie ma kto jeśc :D:D chcesz? titowa a może Ty smaki masz co?:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mosz......... Ania chyba też dzisiaj dzieczko ma na amfie :D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa:) czekolade podano:) własnie pije:) niech to słowo ciałem sie stanie:) oj kocham Was dziewczynki Fisiu mam tez nadzieje ze te 850 zł jest wywalone na daremnie:):):) cóz jakos przecierpie;) to ze zmarnowałam tyle kasy!!!cóz rozrzutna sie okaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa Wasze dzieci na amfie a moje poległo!! tylko słysze jak chrapie:) mam czekolade :) tylko mleko sie konczy:) która ma blisko sklep!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos ja mam z 4 l mleka w lodówie.moje dziecmo jeszcze szaleje wieć coraz bardziej jestem przekonana,że ze staranek kicha-nic nie bedzie. aaaaa broń Boże nie chce się nakręcać i nawet nie wiem czy dobrze robie,ze pisze o tym zeby nie przywłołać ale @ w dalszym ciągu nie ma i tfuuu tfuuu niech się nie zjawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiu:) nikt tu nie przywołuje @ a kysz:(:(:( tredne mi z TĄD:):):) z dala bo głowy pourywam!!!!!!!!! fisiu mleko chetnie:) szklaneczke!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos-ależ proszę bardzo-szklana mleka- to zdrówko!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstalam z wyra looknac co tam klikacie:) czekoladke chetnie ale na sniadanko:P mje dziecko prawie zasnelo:) ma dzis zly dzien... a teraz na powaznie ide spacku;) papaa całuski 102;););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio piłam taką pyszną czekoladę pistacjową......mmmmmm Asia jak masz taką to 2 poproszę!!! -a mleka nie ruszę wewżyciu!!!!!!! Tituś a co Ty mi z mrożonkami tu suniesz... -taka samoróbka ciasto memłane łapiśkami pół godzinki leżane do odrostu no i wrzucasz co chcesz nawet cebulkę :P Fisia! wylazowywuj z wanny bo się zrobi na Tobie plisowanka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki koncze melko!! i ide sie połozyc:) pieknych snów:) i owocnych staranek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A koug już grasuje żeby swiatło nam tu zgasić dziubassek nie możliwe Ta godz a Ty jeszcze nie spisz?\?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak pare godzin człowieka nie ma a tu już na pizze chcą kłaść:-) nieładnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulcia kisssosy😘😘 no własnie słyszałam ,że pizzą dzisiaj dzielisz? oj kochane ja będe dzisiaj złośliwa i narobie Wam smaczka. jadłam chińszczyzne.ryż z kurczakiem w 5 smakach mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł Fisiunia:-) fajnie,że jesteś...bez Ciebie i Koug to nie to samo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja imprezowałam a Koug spała:D:D:D:D:D:D śpioch jeden ta nasza koug.chyba jej muszę regularne pobudki robić :D:D:D:D: ide lasencje spać bo na 9.00 jade na jazdy dobranoccccccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×