Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Validosku rzeczywiscie badania kosztuja mase!!! ja bylam przerazona,ze zykly posiew kosztuje 40zł a co dopiero 700zł badanka ale jak to ma wam pomoc w poczeciu dzidzi to jak najbardziej nie zlekaj!!! a co do brania tabsow anty przez 10lat to rzeczywiscie cie lekarze udoopili!!! jak to tak mozna pozalac pacjentce brac tyle czasu te wstretne chemikalia? ehh ale co bylo tego sie nie cofnie a teraz WALCZ WALCZ WALCZ a my wraz z toba:) 😘 kiedys kolezanki mi promowaly jakie to tabsy anty sa super itp ale mimo to nie uleglam i teraz jestem tmu wdzieczna co nie oznacza,ze nie mam innych problemow:O jak nie urok to sraczka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku nie martw się,to nie wina tabletek,niestety nie każda z nas jest super płodna...A Ty nie masz przypadkiem pco,z Twojego stos LH/FSH można się tego spodziewać i takie długie,bezowulacyjne cykle są bardzo charakterystyczne.Czy poziom testosteronu miałaś w normie?U mnie humorek troszkę lepszy,co prawda po parlodelu cykl się trochę wydłużył,ale mam nadzieję,że owulka jeszcze będzie.Dziś 17 dc a mam taaaki piękny,płodny śluzik.Jutro znów usg-mam nadzieję,że pęcherzyk urósł.No i wczoraj były staranka,jutro też będą...Już nie mogę się doczekać,chciałabym jutro usłyszeć,że mam piękny,duży,gotowy do pękniecia pęcherzyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGI37 włąsnie lekarz podejrzewa PCO:(:(:( i mam mnóstwo badan porobic zeby potwierdzic to!! owocnych starnek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się,to nie wyrok!Validosku ja uważam-jako lekarz dentysta-że prawidłowa diagnoza to klucz do sukcesu!Dziwi mnie tylko,że poprzedni lekarz nie zlecił Ci wszystkich badań,trudno kaskę stracisz ale póżniej będzie z górki!Ta ginka do której chodzę na monitoring owulacji powiedziała,że mam bardzo dobre wyniki badań i nawet ta hiperprolaktynemia może nie musi byc leczona,po prostu w moim wieku lepiej wykluczyc wszystkie możliwe przyczyny i czekać na efekt.Niestety ze względu na wiek,moge miec rzadkie owulacje i nie ma co panikować po 3 mies!Ta ginka jest starsza ode mnie i ma roczną córeczkę,więc bardzo dobrze rozumie moje obawy,a z drugiej strony uważa,ze jeszcze nie czas ni inseminację czy in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Co do cykli - ja mam nieregularne i z owulacją cięzko trafić. Od koleżanki, która zaszła w ciażę (po dwóch latach leczenia) dostałam testy owulacyjne - jeden zrobiłam z ciekawości i właśnie mam... No, 17 dzień cyklu. Ale starania odłozone - na przyszły,alebo jeszcze kolejny cykl. Zgodnie z tym co lekarz mówił. Mój już by chciał - wczoraj nawet rozmawialismy o dziecku. Zmienilismy koncepcję imion - te które były wybrane wcześniej już zostaną na zawsze ze wspomnieniami o Okruszku/Okruszce. Wczoraj spakowałam testy, kartę ciaży, zdjecie usg i badania do pudełka i schowałam głeboko, głęboko. Zawsze w moim sercu będzie ta istotka która odeszła. Ale muszę isć do przodu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennyfer masz racje, musisz isc dalej choc to nie jest łatwe ale co innego pozostało? ja raczej wiem kiedy mam owulke bo jajnik mnie tak napastuje,ze nie da sie nie czuc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! 🌼 Jakaś zaspana jeszcze jestem i do tego u mnie dziś okropnie wiejeeee! Yennyfer -- podziwiam postawę i w pełni popieram ❤️ Zamknięcie pewnego rozdziału i optymistyczne patrzenie w przyszłość jest najważniejsze, choć nie zawsze łatwe do wykonia, tym bardziej trzymam kciuki aby Ci się udało :) Miłego dnia życzę Wszystkim :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania K jaka fajna ta twoja Weronisia:) ja juz po sniadanku i herbatuni... wiecie co? martwi mnie to ,ze malo ostatnio na kafe majek i kasiki a tak duzo sie udzielaly nie wspominajac o zaciążonych:(:(:( Mar--gerity to juz od miesiaca chyba nie bylo! co sie dzieje czemu to sie wszystko tak rozpada? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Chyba tak najlepiej bedzie dla mnie i dla mojej rodzinki - by nie myslec za dużo o tym co było złe. Źle skończył się poprzedni rok i źle zaczął ten. Ale trzeba do przodu. Teraz będzie tylko lepiej. Muszę w to wierzyć. Dziubasku - Majek na razie nie pisze... Okazało się ze jednak poroniła - 4tc. Stara się mysleć pozytywnie,ale to dla niej kolejna strata w przeciągu kilku miesiecy. I cieżko jej pisać tu - ja ją rozumiem, jak Koug mnie zaprosiła jeszcze bardzo przezywałam to, że poroniłam. I cieżko było \"wstrzelić\" się w Wasz pozytywny i optymistyczny topik. Teraz jest lepiej - z Waszą wielka pomocą idę do przodu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł dziewczynki:-) no i znów mamy piękną pogodę:-) zblizająca wiosna dobrze mnie nastraja... Dziubasek powiedz mi bo ja mam podobne cykle do Twoich obfite itd, a jajeczkowanie straszne bolesne. czy Ty właśnie w ten owulacyjny dzień możesz sie kochac? bo ja nie widze takiej możliwości bo chyba bym zawyła sie z bólu tak mnie wtedy boli:-( Yennifer teraz musi być tylko lepiej, wiem co myslisz i czujesz...ja z perspektywy czasu niedługo minie 4 m-ce po zabiegu nie tyle chce zamknąć ten rozdział bo tak sie nie da, ale chce żyć z nadzieją że będzie lepiej. Mam dośc juz obwiniania siebie, roztrząsania spraw które do końca nigdy nie będą dla mnie zrozumiałe...taki nasz los niesprawiedliwy.Ale dopiero teraz mogę to powiedzieć bo wcześniej był tylko gniew i złość... trzymaj sie cieplutko:-) uciekam do pracy ale jak ktoś zrobi kawke to chetnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulko robie kawe:) dziewczynki to prawda ze zycie jest niesprawiedliwe!! ja mam pomysł złapmy je i nakopmy mu:):) niech ma za swoje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valiosku nio zróbmy tak:-) Ty rób kawkę a ja zadbałam by nam tyłki rosły w szerz i przyniosłam ciasteczka \"pawie oczka\" :-) nie wiem skąd ta nazwa ale mnie się jakoś dziwnie kojarzy hiihihiihhihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek!!! A ja z Wami moge pisac sobie od ranca! Zmienilam prace! Nie musze juz nigdy wstawac o 5.20 jeno 8.30! fajno no nie! dzis dzionek wolny to jeszcze lepiej! na wstepie Yenniferenku kochana Sluszny krok malenka uczynilas, pamiec i tak pozostanie w naszych sercach, ja zrobilam to 3tyg po stracie, ale rozpamietywalam nieco dluzej...swoj test ciazowy, karte ciazowa, usg jak jeszcze bilo serduszko i to drugie gdzie juz nie, wlozylam do koperty, podpisalam...Nasz pierwszy ukochany Dzidzius - Mama zawsze bedzie Cie kochac...my jeszcze imion nie planowalismy...czyzby podswiadomosc...hmmm nie wiem... Jak dostalam niedawno wyniki histo pomyslalam, moja iskierka nie mogla sie rozwinac bo mama zle gniazdko miala - zmiany lozyskowe, kosmykow i blon plodowych, czyli wszystko...ale bylam taka szczesliwa ze do ostatnich chwil bylo ze mna, bo w lozysku pozostalo, tak mu dobrze bylo, tak mi na nim zalezalo, ze nie poscilam go nigdzie wczesniej, po prostu bylo ze mna i to bylo dla mnie takie kojace. Ale jestem przy nadzieji, pragne bambini z calego serduszka, i to co sie stalo, widocznie stalo sie z przyczyn, ktorych nigdy sie nie dowiemy, na jeden przypadek przypada tyle mozliwosci i wyborow, czasem mysle ze kto z gory to zaplanowal, bolesne i niesprawiedliwe. Mysle ze Bog do drugiego razu sie nie dopusci. I bedzie je chronic. Coz religijna to ja nie jestem, ale w kryzysie, odnajduje Go i po prostu truje... A ja wciaz nie mam okresu... wczoraj bylo ale taki lekko rozowawy sluzik, cycki nie bola, kurde no! Validosku Mam kolezanke ktora brala Cilest po ktorym 6mcy nie miala okresu, wywolywali jej, przyszedl ale teraz zaglada strasznie nieregularnie, leczy sie... Dziubassku masz racje niby taka rewelka te tabsy a jednak jakie pustoszenie w organizmie pozostawiaja Ja bralam 5lat, i na te 5lat zrobilam sobie 2 razy 1miesieczne przerwy, tak sama od siebie, by oczyscic organizm, Harmonet, chyba nie jest az tak silny, moze ktoras go brala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!!! A wy mialyscie tez plamienie przy owulce? Bo mnie sie to zdarzylo, w pierwszym cyklu po stracie, to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titowa mnie też się zdarzały delikatne plamiena w trakcie owulacji a po zabiegu to ciągle coś sie pojawiało i znikało. a kiedy Ty powinnas dostać miesiączke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulcia powiadasz pawie oczka??? ho ho nazwa wrecz Ci apetyczna jak cholerka!!! ladnie chociaz wygladaja, jkaiegos bubla Ci nie sprzedali przypadkiem? :-) :-) he he a daj mi jedno, skosztujemy, zobaczymy pozyjemy ;-) Fisia juz wraca juuuuuutro hurrrra!!! troszke sobie poczyta, to za kare ze nas opuscila! Ania dzieki za wspanialy dzionek, akurat swieci slonce i jest naprawde ladnie za oknem. A corencie Weronisie masz naprawde slodziutka, zdjatka super, zwlaszcza to z mieszanina narodosciowa, nie wiem dlaczego ale uwielbiam takie typu zdjecia, bo wszystko sie zcala, kultura, obyczaje i ogolnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennyfer wiem kochana wszystko o Majek bo napisal do mnie mailika mimo wszystko mam nadzieje,ze jak najszybciej do nas wroci!!! Cebulko jak mam dni płodne to latam za moim meżusiem z chcicą a on biedaczek musi czasem udawac \"ból głowy\" hahahahahaha tak mi sie w tedy na czułosci zbiera:P Titowa moja kolezanka bierze harmonet do teraz , podobno to jeden z łagodnieszych tabsów ale nie mniej jednak kazde hormony brane długi czas moga zrobic swoje. Kurde no kochana gdzies ty sie podziewala cio?? Harbatka Wiktoria Margerita hop hop hop!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w niedz i poniedzialek a dzis juuuuuz wtorek a z owulki tak wyszlo w pierwszym cyklu tez tak zaobserwowalam i dostalam dokladnie 14dni po owulce @ a tu d##pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napisalam w zdaniu kurde no a tu nasza kolezanka sie odezwala!!! Chyba musze sie czesciej tak unosic, zeby nas tu ozdwiedzala! co u Ciebie Kurde no, bo kurde no sie martwilysmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasek no to zazdroszcze chcicy w ten bolesny jak dla mnie dzień:-) ja niestety mam wtedy ochote tylko leżeć i pachnieć Titowa coś sugerujesz z tymi ciasteczkami?;-) hihihhihhii ja harmonet brałam zaraz jak urodziłam Nadię tzn jak przestałam ją karmic i brałam go chyba przez pół roku. Zdecydowaliśmy się na bezpieczny seksik a tabsy poszły do kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wybacz Cebulko ale zwlasza po tym jak mi sie cos opoznia wszystko jedno mi sie kojarzy HIHIIHIHI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no:) ciesze sie ze odezwałas sie:) Koug tez do nas:) wiem wiem mdli Cie biedaku:) całsuki dla malenstwa:) Fisiu tęsknie:) za Toba:) a ja po 16 na badania chyba z litre krwi mi wezma na te badania za 800 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zanotowalam wieksza chcice podczas owulacji, no normalnie taki pociag ze no nie wiem, moj sie tylko ze mnie smieje, bo normalnie wtedy wszedzie za nim bym chodzila... a mnie tam nie do smiechu jak odpowiada... pozniej wieczorkiem, no daj mi ze spokoj... i sie przy tym chichra a tu kurde no prosze ja ciebie sekundy wazne!!! hihihi :-) :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku -- jestem, jestem!!! Hello kochane! Czemu tak dużo płacicie za badania ???? jakieś super specjalistyczne one są, czy po prostu prywatne ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku dasz rade kochana, wazne zeby pomogli, cena koszty bedziesz inaczej mowila jak dzidzia sie zagniezdzi bedzie kopala i grala w pilkarzyki, a ty bedziesz to nadsluchiwac, mowiec oooo oooo i jeszcze raz oooo i znowu oooo moj Boze ...he he he :-) trzymam kciukosy i paluchy u nog moze razem to wszystko pomoze a mam dlugie wiec uda mi sie je zawinac jeden na drugi, a to ze bede chodzila jak szympansica z wada postawy, to nic!!! jak ktos sie zapyta czemu tak to, ja odpowiem ....a tak to - to za Validoska! :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titowa:) boska jestes !!!! wreszcie sie usmiechnełam:):):):):):) dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatko te badania prywatnie!! nasza słuzba zdrowia jest tylko tzw bezpłatna!!!!! ale robie wszytskie badania łacznie z jakimis przeciwciałami łozyska, marker nowotworowy i inne tam!!!!! najlepsze jest przeciwciała plamników:) ja tak nic do tych małych stworzonek nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos ty nic do nich nie masz ale moze twoja pochwa ma;)czasem wystepuje cos takiego jak wrogosc macicy ale to ci nie grozi CHYBA:O Titowa moj tez juz ucieka przede mna, wczoraj latalam za nim i wieszalam sie na szyi, chcialam, buziaki a ten tylko kiwal nosem,ze zwariowalam:P musialam jakos go skusic na male conieco;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×