Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

ja tez uciekam:-) buziaki lasencje i bądźcie niegrzeczne tej nocki:-) papapappaapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj coż za pytanie....wszystkie do łóżek !!!! pstryk! do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek kochane! :) Pobudka! Dziubassku, pytałaś, gdzie się podziały zaciążone? Wszystkie rzygają :( no nie wiem, czy wszystkie, ale na pewno jedna :( - ja. Strasznie mnie męczy całe popołudnie i wieczór, wiec chodzę wcześniej spać (wczoraj to nawet o 18). No i dlatego wstałam dziś o 5 :) Już nie mogę z tego zmęczenia i rzygania... wziełam sobie dwa dni urlopu - czwartek i piątek, bo po prostu potrzebuję chwikę odpoczynku. Piszę do Was teraz, bo to jedyna chwila, kiedy moge coś napisać, od 8 jestem w pracy a wieczorem nie jestem w stanie. W piątek idę do ginka - Zobaczymy, co mi powie. Poza tym wszystko w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafi biedulko ty:( ale jak widzisz nawet nasza najwieksza\"rzygaczka\" Sylwus juz ma spokoj wiec ty tez musisz swoje odcierpiec. Fisia ty mi ty nie fisiuj;) ja chodze spacku tak wczesnie bo jestem spioch:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halołłł ja już godzine nie śpie.:P.mój m.ma do konca tyg urlop😭😭 własnie mi tu podchrapuje za uchem.Ściemniacz jeden:P spadam sie szykować na jazdy.później jedziemy do rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki:) ja tez juz na nogach!! dzis pózniej bo ierwsze co siadąłm na wynikach swoich badan!! póki co wszystkie w miare ok ! tylko przechodziłam cytomegalie ale juz nie jestem chora ! z tego co ja wyczytałam!! Dafi ja juz sie zapisałam na odbiórke tych mdłości!!!!! chetnie wezme wszystkie ale pewnie nie predko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! 🌼 Czy Wy też macie taki problem, żeby zwlec się z łóżka czy to ylko ja taki śpioch jestem?? :( Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Królewny:-) jak ja nie cierpie wstawać:-( czy nie można dłuzej pospać? do pracy powinno sie chodzić na 12 do 15 i relaks:-) a nie cały dzień tyrka i jeszcze człowiek niewyspany chodzi. jakieś zamówienia co do ciasteczek? bo zaraz wychodze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulko ja od wczoraj jem wszystko z czekolada!!!! tyle krwi mi zabrali:) wiec ciasteczka z czekolada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem zła i zmeczona ;( nie wysypiam sie, chodze blada jak trup, wloke sie jak cien bo mam niskie cisnienie. Kurde nadal nie ma mnie kto zastapic w pracy ;( siedze sama. Powiedzialam szefce ze od maja nie przychodze juz do pracy. robie tylko do konca kwietnia. Zreszta na poczatku maja mamy juz wykupione wczasy zagraniczne wiec nie ma odwrotu.Jedziemy i juz! za tydzien do ginka, moze poprosze o kilka dni zwolnienia. Ale boje sie szefowej. Tak, ja przychodze do pracy ze strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z ranca! kilkanascie min temu sie przebudzilam, u mnie godz do tylu wiec jeszcze przed 9. dzis dostalam@ 43dc, calkiem sie w tym organizmie powariowalo... Fisiu jednak ta czekoladka to nie to co myslalam... Ale w sumie to bym byla zaskoczona gdyby bylo inaczej, bo jak narazie musze rzucic sie w wir badan testow bo jeszcze tyle niewiadomych przede mna, dzis rozmowa z ginem zobaczy sie co mi powie... Validosku nie watpij w cel wydanych pieniedzy, bedzie dobrze i w koncu cos odnajda postawia diagnoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nuuuuuuuda dzis i na dworzu szaro:O widze,ze dzis zana nie ma humoru! ja etz pospala bym do 10 :P podczytalam troszke topik konkurencyjny i swietnie mi sie czytalo ostatnie dni do porodu(kazda tam jest prawie przy rozwiazaniu ciazy i kolejno ida rodzic) mam nadzieje,ze u nas tez tak bedzie:) jedna bedzie stekac na kregosłup inna na kopniaki a jeszcze inna na skurcze przepowiadajace;) i to ciagle zastanawianie sie czy to juz sie zaczyna czy jeszcze moze nie:) ale mam marzenia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!! Oj wesoło wczoraj było widzę :D zostało czekolady ????? Validosku -- bosko, że wyniki masz dobre :D kolejka po mdłości się robi ? ;) Kurde -- byle do końca kwietnia, ja też tak planuję pracować. W maju już nie. Ej śpiochy! nie za dobrze Wam ??? do roboty ;) Titowa -- normalnie jak cię czytam, to widzę wulkan optymizmu i energii ! Chyba do doktora pójdę, bo jakaś infekcja mi się przyplątała :( tak mnie wczoraj bolało, że seksiku nie mogliśmy zrobić :( buuuuu, a nowa kanapa do potestowania jest, ehh. 🌼 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to przynajmniej mnie rozumiesz ;) ja sie lamie czy next week nie isc na 4 dni na L4 odpoczac, moge bo szefka bedzie. Wiecie co ostatnio powiedziala? ustalalysmy plan jej wyjazadow na najblizsze dwa miechy a ona mi kazala zaznaczyc na kalendarzu kiedy bedzie a kiedy jej nie bedzie i wtedy kiedy bedzie MOGE isc chorowac.. jakby chorobe mozna bylo zaplanowac..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no -- ja już nie będę się potwarzała i nerwowała... Twoja szefka jest jakaś "dziwna"... kij jej w oko :P a może bym wcześniej poszła na zwolnienie, hmm. Koniec kwietnia to będzie 29 tc, czyli 7 miesiąc... ojojj. To może do połowy kwietnia popracuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLACZEGO FACECI SA TACY FAJNI ???? 1. Ich dupsko nigdy nie jest czynnikiem decydującym podczas rozmowy o pracę. 2. Ich orgazmy są zawsze prawdziwe. Zawsze! 3. Ich nazwisko zostaje. 4. Ich garaż jest zawsze cały. 5. Ich plany weselne troszczą się same o siebie. 6. Nigdy nie mają ochoty odwieźć przyjaciela od bzykanka. 7. Mechanicy samochodowi zawsze mówią im prawdę. 8. Gucio ich obchodzi, że ktoś zauważa ich nową fryzurę. 9. Gorący wosk nigdy nie wchodzi we włosy łonowe. 10. Ta sama robota... większa płaca. 11. Zmarszczki dodają charakteru. 12. Nie muszą opuszczać pokoju aby poprawić sobie krocze. 13. Suknia ślubna 2000 PLN; Wynajem smokingu 100 PLN. 14. Ludzie nigdy nie gapią się na ich klatkę piersiową podczas rozmowy. 15. Nowe buty nie tną, nie robią pęcherzy, nie deformują stóp. 16. Jeden nastrój, zawsze! 17. Rozmowy telefoniczne w 30 sekund. 18. Pięciodniowe wakacje wymagają tylko jednej walizki. 19. Sami otwierają słoiki. 20. Dostają fory za każdy przejaw troskliwości. 21. Bielizna kosztuje 5 PLN za trójpak. 22. Jeśli mają 34 lata i są samotni, nikt tego nie zauważa. 23. Mogą po cichu doznawać przyjemności z jazdy siedząc na miejscu pasażera. 24. Trzy pary butów w zupełności wystarczą. 25. Mogą w ciszy oglądać piłkę nożną ze znajomymi przez wiele godzin ani przez chwilę nie myśląc "Musi być na mnie zła." 26. Nie używają podpasek. 27. Jeśli inny facet przyjdzie na przyjęcie w takim samym ubraniu, mogą zostać najlepszymi przyjaciółmi na wiele lat. 28. Nie muszą znać nazw więcej niż pięciu kolorów. 29. Nie muszą się zastanawiać, w którą stronę kręcić nakrętką czy też śrubą. 30. Posiadają dar niezauważania zagnieceń na ubraniach. 31. Ta sama fryzura potrafi przetrwać latami, a nawet dekadami. 32. Ich brzuch zazwyczaj ukrywa duże biodra. 33. Jeden portfel, jedna para butów, jeden kolor przez wszystkie pory roku. 34. Manicure robią przy pomocy scyzoryka. 35. Zakupy Świąteczne dla 25 członków rodziny robią 24 Grudnia, w kilka minut. 36. Cały Świat jest dla facetów ubikacją. Dziesięć rzeczy, które mężczyźni na pewno wiedzą na temat kobiet: 1.?? 2.?? 3.?? 4.?? 5.?? 6.?? 7.?? 8.?? 9.?? 10. Mają piersi. haha dostałam od męża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czym się różnią faceci od kota??? -kot zazwyczaj trafia do kuwety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koug:) odpoczywasz?????????????? ale temat !! moze któraj ma jeszcze cos smiesznego:) na temat facetów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciacha podano: w czekoladzie dla wykrwawionego Validoska i ptysie dla reszty:-) Validosku niech każda z nas doda jeszcze inne cechy dlaczego faceci są fajni, będzie śmiesznie:-) 1. mój nie odróznia sukienki od spódniczki 2. mówi ,że ma lęk wysokości dlatego nie myje okien:-) ( to akurat wymyślił sobie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje koty też mają z tym problemy.... może dlatego, że to faceciki :/ a jak rozsypują żwirek !!!! bosz.... dziecko będzie w kuwetach babki stawiało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój zauważa moja zmiane fryzury jak napisze mu na koncie -150 zł fryzjer:) a nowe ciuchy sa dla niego te które juz maja ponad rok!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój K. miał problem z odróżnieniem pończoch od rajstopek... zrozumiał jak mu "zademonstrowałam" na sobie :D, fajnie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój mówi, że zawsze fajnie wyglądam... nawet jak wstaje rano a la "zmora-potwora" ;) kochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój znowu uważa że smycz i kaganiec to 2 najmniej potrzebne \"części garderoby\",gdzie smycz to krawat a kaganiec to biustonosz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam w odpowiedzi od kumpla :D :D :D sory za duże litery, ale już nie chce mi się zmieniać ;) Dziesięć rzeczy, które mężczyźni na pewno wiedzą na temat kobiet: 1. POWINNO SIĘ UNIKAĆ W OKRESIE ROZRODCZYM - GROZI MAŁŻEŃSTWEM 2. MA CIĄGOTY DO MĘSKIEGO PORTFELA 3. NOSZĄ DUZO ŻELASTWA ZWANEGO BIZUTERIĄ 4. KRĘCA PRAWIE ZAWSZE NIE W TĄ STRONĘ 5. NAJMOCNIEJSZYM ORGANEM U KOBIET SĄ STRUNY GŁOSOWE 6. NAJSILNIEJSZYM MIĘŚNIEM KOBIET JEST JĘZYK 7. CHODZĄ NA DWÓCH A CZASAMI ABY ZWABIC FACETA NA CZTERECH KONICZYNACH 8. MAJĄ USZY DOSTOSOWANE DO SŁUCHAWKI,ŚCIANY,DRZWI LUB INNEJ AKUSTYCZNEJ PRZEGRODY 9. NIEKTÓRE MAJĄ NAWET ŁADNE RĘCE I NOGI 10. MAJĄ DUŻE,MAŁE I ŻADNE PIERSI LECZ NIE WSPOMAGA TO UMYSŁU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusie? komu komu bo ide do domu :D (marzenia ścietej głowy :P ) macie jakis pomysl na dzisiejszy obiadek(bezmiesny) bo dzis sroda popielcowa i nie wiem co zrobic, jakos bez miesa tak dziwnie:O co do facetow to nie maja ZADNEGO pojecia o kobietach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na obiad - kupic gotowe panierowane ryby.Plus ziemniaki, plus jakaś surówka. Ew, kluski z serem, naleśniki z serem. :-D Ja dla chłopa mam dziś własnie rybę a dla siebie naleśniki. Synio zażyczył sobie klusek. To zrobione mają. A tak pozatym to dzień dobry wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam mlynek od rana - teraz spokojniej sie zrobiło i zjadłam jak człowiek sałatkę tunczykową. A teraz coś do picia. Na psokojnie, bo kawa mi rano zamarzła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×