Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Na staranka muszę jeszcze poczekać jakieś niecałe 5 tygodni...ale ten czas wolno płynie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fakt na spotkanie srodeczek Polski mi najlepiej pasuje!!! Ja podobnie jak Andzia mam te 2500km do kraju ale w Polsce mieszkalam w Pabianicach 17km od Lodzi, wiec jestem z samego serduszka! gwarantuje nocleg!!! materace koce cos zorganizujemy!!! i tzw pidzamowe party zrobimy, jest to bardzo znane dla tutejszych nastolatek, kazda w pidzamie w dloniach lampki wina calkiem fajnie moze byc!!! widze ze filmik sie podobal!!! to dobrze!!! Fisia jak myslisz ktora to ty? bo ja mysle ze ja to ta przy domofonie he he :-) :-) udanego wyjazdu i czekam do srody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W A S S U P !!! :D Titek to było super !!! Ania K jak będziesz w Ozimku zapraszam do mnie Co do spotkanka w samym środeczku - to czemu nie ? :) Jakiś czerwiec myślę byłby OK bo juz będzie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pogoda nie nastraja:( deszcz znimno!!!!!! zrobiłam szaszłyki i sałatke dzie imprezka w doku:) ze znajomymi! chłopaki pewnie popija sobie a ja tez nie odmówie! titowa:) biore namiocik, spiwór i napisz tylko ardes gdzie mam przyjechac:) nio i piżamke:) aha o winku tez nie zapomne:) chyba sie chwilke przekimam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug widze ze i Tobie sie klipek podobal! Validosku tez go sobie obejrzyj, a namiocik to wez, zawsze sie przyda, moze na dzialke do mnie skoczymy co doprawdy tylko las i pole ale pogrillowac zawsze mozna ;-) na szczecie niedaleko od domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis zrobilam KLUSKI NA TRUSKAWKACH he he i byly bardzo pyszne mniam mniam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wam :) Titowa, prześlesz mi też filmik? z góry dzięki :) e-bieta@o2.pl Cały dzień śpię... z przerwami na posiłki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku pisalam to na poprzedniej stronie a to na polepszenie humoru, pilnie zobaczcie!!! scenka z zycia, przyznam ze naleze do tych co maja wielka wyobraznie zobaczylam filmik i pomyslalam... Dziuassek dzwoni do Koug badz odwrotnie, pomyslalam o was bo wy bylyscie tu pierwsze i ten topik to przez Dziubasska zalozony... pozniej dolaczyly inne zastanawiam sie ktora z nich to ja, ktora Fisia itp itd Smialam sie jak diabli, bo w sumie to nas tez czeka kiedys tam, wiecznie mlode nie bedziemy a kontakty milo by bylo gdyby sie zachowaly nawet tak dlugo i daleko Trzymam za to kciuki!!! Obejrzyjcie polecam KLIKNIJ TUTAJ http://www.joemonster.org/filmy/6896/Wassup- wersja-alternatywna Milego ogladania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafodilek sorka ostatni wpis byl do Dafodilka a nie jak napisalam Dziubasska, ale dla niej tez moze byc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że dużo nowych dziewcząt zasiedliło się! Witam Was!!! Ja teraz z rzadka bywam tutaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki cos mi sie zrabalo z ta poczta wiec poprosze Fisie o mala przysługe i wyslij kochana do Ani K i Titowej moje jakies tam fotki czo??? rocilam z zakupow z pustymi rekami i bolacymi nogami;) Koug a ciebie gdzie ponisi ostatnimi czasy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł dziewczynki:-) Titowa myślę, że centrum Polski to dobre miejsce na spotkanko zważywszy na to że ja jestem z Piotrkowa ok 40 km od Pabianic. Zresztą w pabianicach często bywam bo mój Mąż tam pracował i tam mamy znajomych. Zresztą gdzie by to nie było fajnie byłoby się spotkać:-) Ja własnie skończyłam sprzątac. Dziś ostatni dzień karnawału , jakie macie plany kobitki?:-) ja raczej zostaje w domu, coś mnie bierze bo mam lekką tempkę i głowa mnie strasznie boli. Może to od farbowania włosków hihhi no właśnie nie jestem już blondynką:-)fryzjerka zrobiła mi metamorfoze w kolorze i jakoś tak dziwnie sie czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Ja mam zamiar jutro sobie zafarbować włoski:) Leżymy sobie z mężulkiem, zaraz jakiś filmik może obejrzymy... Wczoraj poimprezowaliśmy trochę... Byłam na zakupkach dzisiaj :) Tylko sobie nic nie kupilam jakoś nic mi nie wpadlo w oczy (chociaż był taki golfik, chyba wrócę po niego może jutro) :) Aha, dziewczęta czytałyście może ostatnio jakąś fajną książkę? Lubię taki kryminalik obyczajowy, może być trochę thirleru..... Jakbyście coś poleciły byłabym wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie czekam na czas staranek:) Jeszcze 5 tygodni...bez współżycia o starankach nie mówię :( Odezwijcie się czyżbyście imprezowały dzisiaj wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwina, ja właśnie skończyłam Solaris Lema - świetne! polecam. Nie jest to typowa książka SF. A z kryminałów to lubię czytać Krajewskiego: Śmierć w Breslau, Koniec świata w Breslau, Dżuma w Breslau. Fajne są nawet. Polecam. A moze Ty mi coś fajnego polecisz? właśnie się zastanawiam, w co się zagłębić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ksiazek to wchłaniam romasidła wiec raczej nic nie moge ci polecic:) dziewczynki balujawiecnie ma nikogo:) ja jestem zmeczona po calym dniu i chyba zaraz sie walne dolozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki! Jeszcze śpicie?? Czy już tak zapracowane przy niedzielnym obiedzie?? ;) Miłego dnia 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie śpię już, śniadanko zjadłam i sie do pracy szykuję. Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulko wiesz to bardzo interesujace... nowa metamorfoza, chcialabym cie zobaczyc po zmianie, widzialam cie na bloogu Koug i powiem ze jestes sliczna a w ciemniejszych wloskach to juz w ogole zrzera mnie ciekawosc, przeslij mi kilka fotek, ja tez musze dziewczynom przeslac nowe ,bo zmienilam wlosy ok miesiaca temu na ciemniejsze,zrobie kilka fotek i przesle. powiadasz ze z Piotrkowa no to rzut beretem, z tymze wtedy kiedy jestem w kraju, zdarza mi sie to jednak 2 razy do roku ;-) ale zawsze przeciez mozna cosik zorganizowac!! U mnie leniwa bylysmy u znajomych i wrocilismy troszke pozniej, odsypiam... Dziubassku dzieki za pamiec i czekam nieustannie na zdjecia, moze ktoras z kobiteczek cos juz do mnie wyslala, ide sprawdzic poczte. Caluje i pozdrawiam przy niedzieli. My tu w nocy normalnie prawie huragan mielismy!!! Wialo i wszystko fruwalo,nawet rower na srodek ogrodu wywialo, spac w nocy sie nie dalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa -- coś o tej wichurze wiem... do teraz boli mnie głowa! Ja też ponawiam prośbę o zdjęcia. Jak do tej pory dostałam od Validos, Fisi, Koug i Titowej. Czekam zatem na resztę :) i oczywiście odwdzięczę się tym samym! I mam jeszcze jedno pytanko: czy mogę zaglądnąć na owe blogi o których piszecie jeśli tak to jak mogę to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania U Ciebie Aniu nad samym morzem to chyba gorzej dawalo no nie? Ja do morza mam ok 80km. Myslalam ze dachy pozrywa, ploty w gore uniesie, jak jestem tu pare lat to jeszcze takiego czegos tu nie widzialam, pietra takiego mialam jak nigdy. A tej naszej Fisi nie ma, a do srody daleko... szkoda. :-( Nastepna cicha niedzielka, znowu jutro dziewczyny powroca do pracy i codziennosci to nabazgrola tyle ze jak wroce z pracy wieczorem to bede miala takie zaleglosci ze ho ho!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................8 cykl....19.01 🌻Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...6 cykl...04.01 🌻Dziubassek..22.....Trójmiasto.................0 cykl....22.01 🌻Maliwina29...30.....Warszawa..................4 cykl...02.01 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,9rok.3 cykl...27.12 🌻Agi37...........37....Warszawa.................4 cykl...19.01 🌻Millenia........25.....Katowice..................2 cykl....03.10 🌻Małgosia B....28.....Warszawa.................1cykl.....31.10 🌻Mała80.........27....Rzeszów...................1 cykl.....01.11 🌻Schering.......35....Wrocław....................2 cykl....22.01 🌻Basiunia*......28.....śląsk......Szymon 4 lata............30.12 🌻Yennyfer.......31...Lublin.....Wojtek 12lat..1 cykl....01.11 🌻Cebulka30......30..Piotrków Try.Nadia 6lat..1 cykl...14.01 🌻Gooosha........24...Ballymena...................1 cykl....03.01 🌻Kasika1........23...Rzeszów..Kacper 21m-cy..3 cykl...29.12 🌻Majek123.......22 ...Zakopane..................0 cykl..28.01 🌻Titowa1........28....Irlandia.....................1 cykl....27.12 🌻Wełna..........24....Warszawa..................3 cykl....04.01 🌻Anucha26.......27....Śląsk.......................1 cykl....26.01 🌻Mania23........23...Warszawa.......................1 cykl..15.01 🌻Ania.K_81......26....Dublin..Weronisia 2lata..1 cykl..27.01 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE.........................ter.por. 🌻Vichy .........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża....13.06.08 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa................ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . .............ciąża....30.06.2008 🌻Harbatka ....28.....Warszawa...............ciąża....05.07.2008 🌻Melusia80.....28................................ciąża....20.07.08 🌻Agital..........26.....Żywiec................ ..ciąża....20.07.08 🌻Madziulek81..26.....Gdańsk..................ciąża....22.07.08 🌻Avinion........29.....Kraków..................ciąża....02.08.08 🌻Wiktoria80...27.................................ciąża....22.08.08 🌻Dafodilek .....27....Wrocław..................ciąża....11.09.08 🌻Koug..........34...Opole..Michał 11,Ola 7...ciąża...20.09.2008 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI PADAM:) prawie 30 km na nartach ale warto było:):) akurat nam sie udało i na stoku krecili skoki z mistrezm polski i były super warunki!!! i mało ludzi ! stok krótki ale za to non stop sie jezdziło zadnych kolejek:) aha nie wiem jak jutro usiade u lekarza na badania:) lekko nadwrezyłam noge i wogle pewnie bede miała problemy z chodzeniam a co dopiero ze wspinaczka po fotelu:) mam nadzieje ze wypoczęłyście sobie!! mi sie starsznie jutro nie chce isc do pracy rano stawiam o 7,30 kawe:) a o 17.30 prosze o kciuki! mam nadzieje ze lekarz bedzie miała pomysł jak szybko zajsc w ciaze:):):) hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dberek juz mowilam,ze nieciepie niedzialkow? :) Validos ja dzis postaram sie dostac do lab na posiew bo jajniki daja mi w kosc:O zaraz jade do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Byłam w piątek na wizyzcie. No cóz, co do wyniku histo nie ma wyjaśnienia. W tłumaczeniu wynik brzmi "w całościowo i fragmentarycznie przebadanym materiale, elementów jaja płodowego nie odnaleziono". Co dalej? Nie wiem. tego dnia tylko ja miałam zabieg. Materiał pobrany 22 grudnia. Do laboratorium trafił 2 stycznia... No coment. Mój lekarz - ok, okazało się, ze w szpitalu zrobili mi badania na toxo i cyto- sa ok. Powiem Wam, nawet nie pamietałam, ze mi je robili, dopiero lekarz mi przypomniał. faktycznie - określali grupę krwi dodatkowo, pobierali krew - cos mówili, a do mnie i tak nic nie docierało. Nie pamietałam nawet jak podpisywalam drugą zgodę na zabieg, dopiero mój P mi przypomniał, ze przy nim podpisywałam... Wogóle teraz pamietam to wszystko - no nie wiem jak - dziwnie jakoś - jedne rzeczy doskonale, innych wcale. To chyba efekt szoku, nerwów, narkozy... Co by nie mówić - dobrze,ze mi zrobili te badnia. teraz zostały tylko hormony. Lekarz mówi, ze od następnego cyklu mogę zacząć sie starać. A dla swietego spokoju poczekac do kwietnia i wtedy juz na bank. Ale ogólnie jest ok, poprawiła mi sie też morfologia. Moze mało hemoglobiny,ale nie jest źle. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Melduję się na stanowisku... choć jednym okiem jeszcze śpę ;) Dziubassku -- ja też niecierpię poniedziałków! I tak sobie myślę, że chyba nie jesteśmy w mniejszości ;) Validos -- trzymam kciuki za Twoją pomyślną i owocną wizytę u gin ;) A jak samopoczucie?? Dasz radę wdrapać się na fotel :D Yennyfer -- to dziwne co się Tobie przytrafiło... przykro mi ale najważniejsze, że lekarz dał zielone światło dla staranek, to znaczy, że wszystko jest OK a przeszłości to chyba lepiej zbytnio nie rozpamiętywać, bo to może poważnie zachwiać psychiką... piękne jest zdanie w Twojej stopce i zgodnie z nim, pewnie juz niedługo zobaczysz swoje upragnione Maleństwo ❤️ Razem z K. postanowiliśmy odłożyć nasze staranka do kwietnia, a to z kilku powodów: mój organizm musi dojść do normy,bo nadal nie wiem czy to moja psychika czy jednak tabsy tak rozstroiły te ostatnie cykle, w marcu w Polsce zrobię kilka badań, a właśnie - poradźcie mi jakie badania warto wykonać przed zajściem w ciążę?? No i jeszcze dzidziuś prawdopodobnie urodzi się z początkiem roku (jeśli nam się uda, a z Wami mam większe szanse ;) ) Teraz trenujemy kondycje ;) ale zabezpieczamy się. No to życzę Wam miłego dzinoka 🌼🌼 i wielki 😘 dla wszystkich myślących o dzidzi, staraczek, zaciążonych i Waszych pociech ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×