Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

a czy ja moge też prosić Wasze zdjątka:-)? mam Koug, Fisi, Validoska,Ani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulka -- dla Ciebie zdjęcia się już wysyłają... to może chwilkę potrwać Goosha -- ten mail w nicku jest aktualny?? jeśli tak to też zaraz wyślę Titowa -- nie ma problemu mogę zostać nadwornym fotografem tego churu :D lubię fotki moje dziecko w ciągu pierwszego roku "dorobiło" się 200 fotek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gooosha -- zdjęcia dotarły :) Ładna z Ciebie kobitka :D a pewnie nie zmieniłaś się zbytnio przez te dwa lata ;) Gdybyś kiedyś miała po drodze do Dublina to daj znać, chętnie się spotkam no i Titową ściągniemy, bo jak to określiła ma do mnie jak do sąsiada przez płot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie często zaglądam do Dublina, ale napewno jak sie wybiorę na zwiedzanie to dam znać, fajnie się zobaczyć w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulka -- twoje zdjęcia też już mam :) Laseczka z Ciebie!! A córcia urocza :) Ciekawe kiedy moja będzie miała takie włoski, żeby jej można było kucyki i warkoczyki pleść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz dostabe wścieku du**py.Tyle się napisałam i mi się skasowało Więc pissze raz jeszcze Panie i Panowie: Helołłłł kobiałeczki kofffane moje rozśpiewane ale tu dzisiaj wesoło hohoohohoho jakieś śpiewy? ja do chóru się pisze jak na razie to mi jaieś disco z pola przychodzi do głowy hahah:D:D:D:D:D dzisiaj nagrzeszyłam ja chłolera.rano męzusiowi pierdzielnęłam na śniadanko FRANKFRUTERKI na gorąco.o Boszeeeee.a moj chop jak wmucił wszystkie to dopiero japke otworzył\"kochanie a dzisiaj to czasami postu nie ma?\"myślałam ze go udusze.bo ja przed sniadankiem dopiero byłam no więc zjadłam tylko chleb z pomidorkiem. szefunio ten z Góry oczywiście nie zapomniał mnie ukarać!!!dzisiaj miałam pierwsze jazdy.ledwo dup**sko wpakowałam do auta a tu ulewa taka ze wycieraczki nie fuul.dziewczyny dzisiaj po mieście szalałam całe 40 km/godz.wooooow następnym razem chyba pobiegne obok autabede szybciej w domku. jutro na 9.00 kolejna jazda.mam nadzieję ze 3 już wrzuce:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D zaraz dostane wścieku du**y.godzina 22.46 a moja LADY kolacyjke chce(chyba 3 z kolei)wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr trzymajcie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lecę do łóżka czytać, przyniosłam sobie z pracy cały stos polskich gazet (nawet nie wiecie jaka to radocha czytać po polsku ;)) Buziaczki, dobranoc P.S. Możecie przysyłać mi swoje zdjęcia, oczywiście rewanżuję się tym samym. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulko -- chyba zapchałam Ci pocztę :p chciałam wysłac Ci jeszcze zdjęcia z Halloween ale wróciły do mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu -- to ja chyba cały czas pokutuję :( tu nie dość, że często tak leje że wycieraczki nie nadążają (a zwłaszcza zaczyna lać jak muszę dziewczyny do szkoły zawieźć albo je odebrać) to jeszcze ciężko rozwinąć większą prędkość :( jak nie korki to idiotycznie zaparkowane samochody... no ale cóż się spodziewać skoro tu można jeździć już po zdanym teście teoretycznym a praktycznego właściwie w ogóle zdawać nie trzeba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania-dziewczyny się chyba uspały :( Zaciążone oraz te które właśnie próbuja spaść z górnej części tabelki rozumiem. Fisia mysli jak rozbujac rano wóz Cebulcia jakie ciacho zaserwować na ranko Goosha zaczytana w polskie ploty to co tu po nas...tak same....wilki..jakieś.... Cmokasy i do jutra P.S. Znając zycie Validos zaświeci rano jupitery -kochana tylko proszę nie po oczach !!! Spokojnej nocy Pstryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór Dziewczynki :) nie mam ostatnio czasu do Was zaglądać :( ale obiecuje nadrobie wszystko co ostatnio napisałyscie, tylko skończy mi sie sesja :) tymczasem pozdrawiam Was cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu ciemno i cicho... Koug mogłaś uprzedzić, że gasisz już swiatło :P No dobra to ja też po cichutku na paluszkach idę do łóżeczka... Dobranoc 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobryyyyyy melduje sie i podpisuje liste obecności Pobudka śpioszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek Fisia ranny ptaszku:) ja zaraz wsiadam w bimbaj i jade do pracy jak dobrze,ze dzis CZWARTEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomocy!!! chcialam zobaczyc zdjecia Goooshy a tu sasowalo(chiba samo) a moze to moze roztargnienie:( niech mi ktos jeszcze raz wyslej PLEASE a moje fosie poprosze Fisiu wysłac do Ani, Titka i Gooooshy :)😘 bede ci butki czyscila za to kiedy tylko sobie zazyczysz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassek non probleomosos :D:D:D:D:D już wysyłam.butów czyscic nie musisz wystarczy,ze kawe mi zrobisz :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna taka mała wiadomośc(niestety tutaj) do GOŚKA* vel milion innych nicków:------------"LECZ SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka26
ja dlugo bralam tabletki anty. potem odrzucilam i zaczelam z mezem staranka przez dwa m-ce nam nie wychodzilo i poszlam do gina ze nie wychodzi a on bardzo mlody powiedzial tak sprawdzony sposob PO KAZDYM SEKSIU NOGI NA 30 MINUT DO GORY -SWIECA EFEKT MUROWANY I TAK PO KAZDYM SEKSIKU BRALAM NOGI DO GORY PUPA LEZALA NA KOCU A I TAK MI NOGI CIERPLY ALE EFEKT BYL .OD RAZU SIE UDALO.TERAZ MAM SUPER CORCIE MA ROCZEK.JAK SIE GO ZAPYTALAM DLACZEGO SWIECA TO MI JASNO POWIEDZIAL ZE PRZY SWIECY PLEMNIKI DOCIERAJA W ODPOWIEDNIE MIEJSCE A JAK SIE IDZIE SIKU LUB WSTAJE OD RAZU PO SEKSIKU TO PRAWIE WSZYTSKO WYPLYWA I ZOSTAJE ZNIKOMA ILOSC KTORA MA PROBLEM Z DOTARCIEM TAM. WIEC DZIEWCZYNKI NOGI W GORE I ZYCZE POWODZENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah nie dałam po jupiterech:) dzis mam urlop i dopiero wstałam:):) zaraz pedze do przyjaciółki na kawe a potem do małego:) dzis w domu podeje bagietki z z ziołami i z pieczarkami i serem:) hahaah ja i spiewanie też mi .......juz wiedze jak ludzie uciekaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos -- czy mogę załapać się na śniadanko?? brzmi baaardzo smakowicie :P Fisia -- dzieki za zdjęcia Dziubassek - piękna z niej dziewuszka, nieprawdaż?? :) A tak przede wszystkim to dzień dobry Dziewczynki i miłego dnia wszystkim życzę, oby bez pomarańczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennyfer czo sie stalo? Validos wracaj mi tu:P gdzie sie urlopujesz hihi Fisiu kawusia gotowa:) nie mam nadal zdjec Goooshy:( Ania K nie przesadzaj:) miła Pani Padlinko dziekujemy za wskazowki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się dzieje Yenny...? Chcesz o tym pogadać?? Moż Ci ulży?? Trzymaj się kochana ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dzis niezly humor ;) moj małżonek kupil nam wczoraj nowe autko ;) bede nim jezdzic bo ma wspomaganie. Niespodzianke mi zrobil. A dzis to mnie nawet przywiozl do pracy. Eh, byle do 16 00..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda gadać. Nawet nie wiem od czego zacząć. Moze to jeszcze nerwy po poronieniu, moze to stres przed zblizajacymsięslubem i cała tą otoczką. Dziś załuję ze nie zdecydowałam siena plan A - my, swiadkowie i mój synio. I mój chłop mnie wczoraj wkurzył trochę. I synio mi podpadł. I pogoda za oknem. I spać mi sie chce... 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki bedziecie miec slub? cywilny czy koscielny? a co znaczy ze zalujesz planu A jesli moge spytac? wiesz, ja tez troszke zaluje swojego slubiku, chcialabym powtorki wtedy zaplanowalabym troche inaczej niektore rzeczy ;) ogolnie byl piekny, wymarzony, ale dwie, trzy rzeczy bym zmienila jakbym mogla wrocic czas. Moze to dziwne, ale dopiero calkiem niedawno mnie taka refleksja naszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×