Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Yennyfer ja nie lubie ryb:( cholera i co teraz bedzie? GŁODOWKA:P:P:P moj maz to ejst taki nie kumaty,ze jak prosto w mostu nie powiem to mu powieka nie drgnie! na ubraniach nic sie nie zna a tym bardziej na sugestiach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zapomnialam ze jest popielec i zezarłam kanapki z szynką.....o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ugotowałam wczoraj buraczki ;) będą na jarzynkę dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naleśniki, kluski itd Ci zostają. Ew, frytki, ser wędzony(najlepszy oscypek) panierowany w jaku i bułce tartej i do tego pomidor z cebulką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee, ostro pracuję :P parę dni się opierdzielałam i teraz nadrabiam ;) mam wenę dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam lenia na maxa. zjadłam juz tyle że pękne za chwile, a ciagle mnie ssie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaskra analna? a co to takiego jest? chiba nic do doopnego:P ja tez mam dzis labe Validosku, malo roboty a i checi ni ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dziś słońce tak świeci, ze ledwo ekran widzę!! Ale dobrze, przynajmniej żyć się chce, bojak tak ponuro za oknem to nawet z łóżka wstać się nie chce... :( Właśnie wróciłam z Weroniką ze szkoły, chodzę z nią na zajęcia dla maluszków dwa razy w tygodniu po dwie godziny. Integruje się z dzieciakami i szkoli język :) Nawet nie miałam pojęcia, że zna już tyle piosenek po angielsku! Sorki, że się tak chwalę :p Idę zrobić herbatki owocowej, któraś ma ochotę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania K ja chetnie sie napije:) super ze mała tak szybko sie uczy:) dzieci to maja łeb:) nie to co my:) stare:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennyfer aleś mi smaka narobiła tym serem no....... ślina mi cieknie na klawisze :( Ja będę miała jaskrę analną do 18 lutego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!Ale Wam zazdroszczę,że możecie tyle czasu spędzać przed kompem!Ja cały czas w rozjazdach i nerwy,nerwy nerwy!Pisałam Wam wcześniej,że dostałam sie na specjalizację z chirurgii stomat-teraz dopiero zaczęły się schody,cały czas załatwiam jakieś papierki,wszędzie traktują mnie jak zło konieczne,bo dostałam się bez znajomości i jeszcze z najlepszą lokatą,niektórzy wprost potrafią mi powiedzieć,że zabrałam miejsce,Które było szykowane dla kogoś innego-szlag może trafić!!W międzyczasie chodzę do pracy i latam do ginki na monitoring owulacji-tu mam dobre wieści:pęcherzyk rośnie i chyba będzie owulka,wg ginki jutro lub w piątek,a jak dla mnie jest dziś-tak mnie boli jajnik,że ledwo chodzęi wczoraj miałam szczyt śluzu.Staranka były wczoraj bardzo fajowe,jutro jeszcze poprawimy.Jwśli jutro skoczy tempka,to okaże się,że owulka była w 19dc-nieżle mi się przesunęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki tyle razem pijemy tych kawek i herbatek,ze chyba jakbysmy tak na lajfie;) piły non stop to wygladaly bysmy jak balony hihihi:) ide w gary aponiej siade pograc w simsy z nudow:O Agi to korzystaj teraz z tego,ze echerzyk gotow:) z tym analem to juz myslalam,ze pomyliscie topik:P:P:P albozrozumiałam ,ze doopa jest ślepa:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi kochana schering Cię pozdrawia i trzyma za Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystam Dziubassku!I znów będzie czekanie na efekty...Jak ja nie znoszę czekać...chcę już być w dolnej części tabelki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug a dlaczego nie pojawia się u nas?Schering wracaj do nas,zawieszone staranka w niczym nie przeszkadzają,buziaczki i dzięki za pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł dziewczyneczki. zostawić Was na pół dnia to szalejecie na topiku.dbacie o to,żebym miała co czytać cio? nie mam jak pisać bo cenzurka(moj żon) siedzi mi przy kompie i patrzy co robie. swobodnie poklachamy wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisała że jest zawalona robotą.Zaczyna kolejne staranka -(i zajrzy) za miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaaa1234
Witam kobietki.jestem w takiej samej sytuacji jak Wy.nie moge zajsc w ciaze:(:(:(.niewiem co sie dzieje.a tak bardzo bym chciala.staramy sie juz troche i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj monia jesli chcesz sie do nas przylaczyc zaczernij nick (mamy do czynienia z pomaranczami wiec tak lepiej bedzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaaa1234
niewiem jak mam to zrobic:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.mam na imie Monika,jestem ze sławy.jestesmy razem 3lata i staramy sie o maluszka ale nie wychodzi i z tego powodu jestem zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×