Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Dzień doberek! :) Ale się dzisiaj wybyczyłam :P:P:P No ale widzę że tylko poleżę dłużej w łóżeczku a tu juz flaszeczki opracowane i po pięć kaw wypitych !! ;) Za 13 dni urlop w Polsce... już nie mogę się doczekać :):) Fisia -- mam zamiar Cie nawiedzić, no i do Koug mam nadzieję zajglądnąć \"zarazić\" się ciążą ;) Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki !!! kurcze wymyslcie jakis spotkanie!! wszystkich!! Ania_K a kiedy bedziesz w polsce:) moze ja tez sie do spotkanie dołącze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superr by było się spotkac jakoś z Koug nie mam szczęscia się ugadać na spotkanie ale może jak Ty Aniu przyjedziesz to zorganizujemy jakieś spotkanko na piffffku a Koug na soczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehhehehehehehehehe....grupowy poród a teraz chyba grupowe zarażanie moją ciążą :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Spoko :) Ania,Fisia i Validos...któraś jeszcze chętna? Wiesz Beata im nie chodziło o taki grupowy poród ze dwie ciężarówki na sali tylko jedna z nas do porodu a wszystkie pozostałe w asyscie jako drużyna przyboczna moralnego podboju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lecę do Polski 13 marca, do niedzieli planuję być w Siemianowicach Śląskich, a potem na parę dni jedziemy do Ozimka no i znowu wracam do Siemianowic, do Irlandii lecimy 28 marca :( szkoda że to tylko dwa tygodnie... W każdym razie będę krążyć po śląku - górnym i opolskim. jestem otwarta na propozycje tylko dajcie mi znać przed 13. bo w Polsce u babci kiepsko z netem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja sie pisze:) dajcie termin:) hmm tesciowa to potrafi:( mówie jej o naszym planie na firme!! a ona ze lepiej popracujcie na swoim bo Wy tylko interesy !!!! wrrrrrrrrrrrr ale mnie dobiła:( co mam jej powiedziec udaje głupa!! jak jej powiem ze sie lecze to dopiero bedzie ze sobie zone znalazł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i koniec leniuchowania... Muszę się zbierać, bo obowiązki wzywają :( A tak mi się nie chce wychodzić do tej szkoły... za oknem leje i wieje... i pomysleć że to wszystko dlatego że przesłałam Wam słońce :P Oddajcie mi je choć na jeden dzień plisssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wisielcza pogoda chyba zaraz sie rozpada zabieram powoli doope w troki i spadam na chatke:) buzka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Serduszka! dzis 40min czytania! no ladnie gapolujecie. widze ze temat sztucznego slonca byl poruszony, nie wiem dziewczyny ale w tamtym tyg poszlam tylko na 10min i spieklam sobie \"mala\" tak ze mi skorka teraz schodzi :-( ale smaruje sie i jest ok. A co do chomikowania sie Dziubassku mam ten sam problem! jak poszlam pierwszy raz w tamtym tyg szlam spac przy zagaszonym swietle, by mnie moj nie widzial! heheh bo powiedzialby ze znowu przesadzilam a to bylo jeno 10min... a co do jego zakazow, przestal po tym jak sam ze mna poszedl w grudniu, powiedzial ze musi sie wygrzac bo taki zmarzniety on ci jest, ja na to ok...no i kupilismy sobie wspolny karnet... ale wtedy byla okazja bo szlismy na slub znajomych... aaaaa druga sprawa spotkalismy naszego sympatycznego wspolnego znajomego i ja powiedzialam mu ze tak ladnie wyglada i zdroooowo,czy byl gdzies na urlopie czy cus? .... no a moj stal obok... heheh ;-0 no i moze stad jego zmiana... ma sie te sposoby hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wczoraj bylam u ginki wszystko ok, jajniczki i wszystko sie tam ladnie wyczyscilo, akurat bylam po owulce, progesteron,p.kardiolipidowe i czekanie na wyniki. byla to najprawdopodobniej toxo albo spadek cialka zoltego czyli kardiolipidow, ale pewnosci do tego ostatniego nie ma bo to wyjdzie za kilka dni... babeczka w porzo i powiedziala ze moge sie juz starac od nastepnego cyklu... jjuuuuuupiiiiii!!! :-) i tak leciutko mi sie zrobilo...i zachcialo rutitanka ze jak wrocilam do domku maz nie musial brac mnie sila :-) ;-) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tituś na drugi raz posłuchaj rad fisi i załóż majciochy w kwiatki-przynajmniej będą ładne wzorki na małej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu a ja waga jestem nie panna krejzolko Ty! no wroce nieco pozniej...ide jak to mowil Majeczek pojezdzic na odkurzaczu i na mopie, jutro odwiedzaja mnie kolezanki z bylej pracy, jutro mam wolne zatem dzis zrobie dzien gospodarczy... a w miedzyczasie prychcenie chinszczyzny w sosie slodkiej chilli... mniam Validosku aaaaaa a mnie cos na mixy wzielo, jak wrocilam z pracy to poszlam do lodowki paluchem podjadlam ze sloiczka musztardy pozniej sosu imbirowego pozniej sosu chilli a na koniec zrobilam sobie strasznie slodka czekoladowa czekolade :-) z bita smietana! oooooo! normalnie wariacyje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno Validosek dostal fax od Dziubasska i stwiedzila ze ladnie rysuje tak? dobrze zrozumialam z wczesniejszych postow? wiec poprosze Dziubusia o zaprojektowanie jakes logo naszego topiku, zrysuje sobie wytne pieknie i nastepnym razem jak pojde przykleje sobie znaczek do doopy o! i bede taki dziarski fajowski wzorek tatuazyk miala! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze....zachciewajki ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa ty cholero jedna, byłaś wczoraj niedaleko mnie i nic nie powiedziałaś?? O tyyyy a mogłyśmy się na kafffkę wybrać... no i spotkać się wreszcie... Nie wybacze!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dzisiaj w sklepie byly takie fajusie piekniusie bobaski w wozeczkach a jakie slodkie one byly! oooojjjjjeeeejjjj! normalnie zjesc! kuuuuuuuuurcze do roboty musze popedzic ta swoje "mala" a nie na jakies wczasy sloneczno -lampkowe wysylam choletra jasna!!!! starczy i basta! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug chyba za wczesnie na zachciewajki! ale moze to sa zachciewajki zachciewajek takie preledium tego co bedzie moze za juz miesiac????? :-) wiesz organizm musie sie przyzwyczaic do zmian w zywieniu, no to wdrazam te wszystkie udziwnienia w zycie by pozniej lekkiego szoku nie doznac! heheh :-) Anus wiem ze bylam bardzo blisko sorka ale pracowalam wczoraj od 8-14 o 14.30 mialam pociag, w dublinie bylam o 16 a na 17 wizyta i pociag powrotny 18.30 w domu bylam przed 20 zatem dlugasny dzien, ale zapewne sie spotkamy po Twoim przyjezdzie z Polski ... bo do tego czasu no to nie dam rady, a jeszcze mnie zachciewajek w podrozy zlapie i co wtedy? musze to sobie unormowac... bo z walowka pelna sloiczkow to ja jechac nie bede heheh :-) a do tego czasu to akurat, cmokusiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niech ci będzie kochana... tym razem wybaczam :P ale powiem Ci że jakbyś dała mi znać że będziesz to podrzuciłabym cię gdzieś autkiem i przy okazji byśmy pogadały a tak to masz! raczyłaś sie komunikacja miejską :P Tylko pamiętaj, następnym razem nie odpuszczę!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek zdo;lnosci plastycznych to ja nie mam ale moge ci skserowac moja czerwona doope i wyslac faxem hehehe chcesz? nakleisz sobie gdzie bedziesz chciala:D ciazowe staranmka jak by n ie patrzec tez w jakims sensie dotyczna doopy hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest maly problem, mialam formata i tabeliki nie mam juz na kompie lecz na plycie ktora gdzies walnal maz :O jak ktos ma tabelke u siebie to niech zrzuci na kompa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, nie było mnie pare dni bo miałam kłopoty z netem, raz nawet cos do was pisałam i tylko jeden post ni sie wysłać udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede miała do nadrabiania :) tyle piszecie :) ostatnie posty które czytałam były o tym jak dziubasek pisała o swoich problemach z męzulkiem dotyczacych dzieci Dziubasku: ja tez czasem z moim mężem sie o to drocze, on niby chce sie starac i o tym mi mówi zreszta nie uwazamy wogóle, ale czasem go najdzie (jak on to nazywa faza wątpliwości) i wtedy ja niestety sie od razu denerwujem i troszke zdarzyło nam sie posprzeczac. moze ja tak podchodze do tego bo pamietam jak wtedy zaszłam w ciąze to ucieszył sie ogromnie, radosc było bardziej po nim widac niz po mnie, jak paw dumny chodził. i jak byłam w ciazy to zadnych watpliwosci nie było o to jak sobie poradzimy itp. wiec czasem nie rozumiem czemu takie teraz ma i moze dlatego od razu sie złoszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczynki bo zapomne, mam tez pytanko do Was oststnio po stosunku zadrzyło mi sie małe plamienie, dodam ze cytologia wyszła ok, dopiero własciwie ja odebrałam. mam nadzerke, ale nigdy nie plamiłam po stosunkach. troche sie tym martwie :( a poza tym miałam tez jakby 2-dniowe plamienie bezposrednio po @ to jest @ była czerwona i obfita przez wszystkie dni i nagle jakby ktos kurek przykrecił na maksa i przez dwa dni plamiłam. (w sumie z tym plamieniem to @ trwała 8 dni). czy któras tak miała??? przed tamta ciaża okres trwał zawsze góra 5 dni i był srednio obfity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam szczescie, jak ja jestem to nigdy nie ma nikogo :( pozdrawiam Was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania ja mam okres jakies 3 dni a mpozniej 3 dni plamienia nie zdazylo mi sie dluzej mialam nadzerke kiedys i zdazal sie rozowy sluz ale nie plamienie wiec moze lepiej zapytaj gina Mania narazie daje oswoic sie mezowi z tym ,ze nie dlugo byc moze zaczniemy starania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania spokojnie-organizm się musi po swojemu ustawić a pare takich niespodzianek może sie zdrzyć.Miej nadzieję ze to pierwsza i ostatnia a potem już bedzie OK. 3 tygodnie coco jumbo i 5 dni przewijania podpasek potem znów 3 tygodnie baletów po czym 9 miesięczna przerwa od podpasek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze znów mi sie cos krzaczy 3x wysyłałam post i nie ma go, juz nie wiem co napisac chciałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde....kafe mi wisi :o napisałam jakies pół godziny temu i nie ma tego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie... kobietki powiem wiem ,że jestem padnieta i nie mam sił ,ale lukam co tu u was i widze ze piłyscie ładnie to tak bez wiolki .... fiska jutro jazda mam nadzieję mniej stresująca:-):-)a jak co to faceta w łeb ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×