Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

tak Cebulko mysle o założeniu akademii malego dziecka:) Dziubasku jak znajdziesz to chetnie zobacze:) na to co masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos kurcze powiem Ci, że to nie lada wyzwanie. Te wszystkie pozwolenia, nawet zwykłe mebelki musza mieć certyfikaty dostosowane do użytku przez Dzieci. Najgorsze to ruszyć z tym biznesem a potem to juz będą pchali sie do Ciebie drzwiami i oknami:-) czego życze ci z całego serca:-) Sama wiem, że do dobrego przedszkola trzeba zapisac Dziecko dużo wczesniej. kurcze mój husband kończy dziś 30-stke a ja wogóle nie mamm pomysłu na prezent....hmmmm oczywiscie jeden mam wiadomo jaki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Validosku -- mam nadzieję, ze Twoja akademia będzie w Warszawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos to dobry pomysl z tym przedszkolem ,ale cebulka ma racje tyle załatwiania i oczywiscie na poczatek dobra reklama i powolutko biznes rozkręcisz powodzonka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie,ze nie latwa sprawa dl;atego tak malo l;udzi sie decyduje w ogole ruszyc cos swojego ale ja wierze,ze bedzie ok bo Validos to sprytna dziewczyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki dziekuje za wsparcie i wiare! decyzje ostateczna podejme pod koniec marca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki ja proszę o zmianę w tabelce moj ostatni @ 20 luty, przepraszam że się nie odzywam ale nie mam czasu w pracy, a neta w domu nie mam, postaram się nadrobic zaległości, chociaz jak przestalam tu zagląać zajęłam się pracą pzrestalam mysleć o dziecku. Muszę si epochwalic zaręczyłam się z moim facetem i jestem bardzo szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anucha gratulacje i wszystkiego dobrego :-):-):-)dla Ciebie i Twej polóweczki❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smętnie tak dzisiaj.... ciekawe co doktor mi powie... wczoraj mnie tak ta "przepuklina" napierdzielała, że się zbeczałam.... :( :( :( jeszcze mam jakiś kaszel głupi.... byle do 6.03... zobaczę małego na usg i się uspokoję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka małego siurka zobaczysz:D wszystko bedzie dobrze kochen kirczak:) p.s. mam dreszcze na doopie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatko musi byc wszystko dobrze:) Dziubasek masz dreszcza:) hahahahahahahahahahahah Fisiu co dzis na obiadek? a gdzie Koug:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka jak będziesz miała fotoski z USG to prześlij cioci fisi dziubassek dreszcze na doopie???? tego jeszcze nie widziałam hihihi Validosek na obiad zapodaje dzisiaj łazanki z kapustą i pieczarkami.pychota Koug się pewnie gdzieś obija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy siurka, bo to ja tak sobie założyłam tylko, że to siurek, nie mamy potwierdzenia.... głupio mi mówić o małym "ono"... Dziubasku, to znaczy się bez bielizny opalałaś, he he ;) Już nie smęcę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w zeszłym roku byłam pare razy na solarce i za pierwszym razem wlazłam na łóżko w majtkach koronkowych.mówie wam fajnie mieć później kwiatki na doopie:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano jak wiaterek zawieje to moja pupu sie jeży hahaha jak to brzmi jak jakies wyznanie erotyczne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeży się powiadasz????? masz owłosiony tyłek???:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubas dredy??????????????? wooooow validosku uważaj na tyłek.bo jak zjarasz to prezentu męzowi nie dasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pwoeim wam,ze kiedy z mezem sie wyzywalismy on byl dred a ja jacuzi hahahaha nie pytajcie nawet dlaczego :D Harbatka dredy,warkoczyli,trwala co tylko chcesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka wybraliście już imię dla Dzieciatka?????? bo jak si e urodzi w terminie to będzie musiał mieć kafeteryjne imię Antoś Marysua lub Karolina:D:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubas a właśnie ,że ja zapytam dlaczego.On dred to jeszcze mogę sobie wyobrazić dlaczego:P:P ale TY jacuzi????? czyżbyś baczki w wannie puszczała???? zgadłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś ??? oj to ładnie :D i KArolinka też mi się podoba :) Poczekam do 6.marca z ostatecznym wyborem.. Dla dziewczynki przerabialiśmy Aleksandrę i Maję, a dla chłopca nie powiem, bo to nietypowe imię :P i jeszcze nad tym dyskutujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka powiedz powiedz plissssssssssssssssssssssssssssssssssss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×