Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Sara no wlasnie z tymi lotami to nic nie wiadomo... lepiej chuhac i dmuchac poki jeszcze lodowate... ja akurat wybieralam sie do Polski na 2-3dni, bylam na USG i bylo wszystko w porzadku, moze cos sie stalo w drodze powrotnej...tego nigdy sie nie dowiem... 2 loty w przeciagu 3dni to moze bylo za duzo... mnie paskudnie uszy zawsze bola normalnie nie wytrzymuje i nic mi nie pomaga,cukierki i nadymywanie sie, ze buzia czerwona i duza jak bula, no ale tylko to mi pozostaje i przynosi ulge tylko na chwile, mnie ginka tez mowila ze nie ma zastrzezen, ale o chodzeniu nie wspomniala...zreszta kto by tam chodzil...powiedzieli by ze jakas nienormalna lub zamachowiec z al kalidy czy cus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulcio wszystkiego naj naj dla M i zycze Wam udanego wieczorku! Ty juz wiesz jakiego hihi ;-) takiego co dwie kreseczki przynosi! a Wy co Porabiacie Dzieluchy? Fisia, Koug no co tam? pozniej wieczorem wezmie Was na pisanie z 5stron dokoptujecie i znowu bede miala zalegloci! dawac dawac z tekstami, jutro przeciez niedziela! haaallllooooooooooo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku a Ty co dzisiaj porabiasz? narty czy jak to nazywasz trolowanie? hihi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok spadam bo sama do siebie no to nie bardzo pisac... a jeszcze taka zakrecona nie jestem by wejsc na topik jako pomaranczowa i niby to ze nie ja, bede pytac i odpisywac samej sobie :-) ok ucikam wpadne troszke pozniej jak czas pozwoli sorka proba mikrofonu hihi podajcie mi jeszcze raz ta strone z buzietami emi cos tam, dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz znalazlam te emotikony uffff a tera proba generalna :) :( ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek wszystkim :) Totiwa ty juz na mój wiatrak nie zwalaj tylko przyznaj się gdzie się szlajałaś i w jakim stroju :P Kochana 😘 specjalnie dla Ciebie :) Tak, u nas dziś piękne słońce, choć nadal wieje... zaraz zmykam z dzieciakami na plac zabaw :) Nie martwcie się niedługo przeslemy Wam to słoneczko :) Cebulko życzonka dla M. 🌼🌼 dla Was wszystkich Trzymajcie sie ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAnus jak dobrze ze sie pojawilas! 🌻 Ty moj! mowisz ze pedzisz tak? ja to cos czuje ze My po te slonce to do kraju bedziemy musialy niebawem gnac! Zwlaszcza latem... bo tu ubogo w sloneczko... Dziubassku logo Twe przyjmuje, ze zdjec wnioskuje ze drobniusienka jestes a ja zadek mam nieco za duzy wiec jka nakleje sobie Twoj optycznie sobie pomniejsze, dziekuje malenka.. no to czekam na fax! numerosy ustale! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! dopiero wstalam:O Cebulka najlepszego z okazji ur M :) Dafi suuuuuuuuper twoja dzidzi juz taka duza:) Titek nie ma sprawy wysle faxikiem doope ale ludzie sie zdziwia jak mnie zobacza taka probujaca dostac zadkiem do ksera hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allo allo ściągnęłyście mnie tu na hichrańce ???:) Ja właśnie skonczyłam obiad tzn nie skonczyłam bo nie mam siły. Sylwia....łał +7kg to już niezły brzusio a tym bardziej jak sie kreska pojawiła to juz z górki :D Teraz tylko obserwuj pępek ;) Japóki co jestem 2 na plusie i za bardzo nie mam jak sie ich pozbyć bo nie zdarzyło się tulić sedesu.Za to mam wrażenie ze przytyłam 10 bo czuje jakby mnie rozrywało od środka i jestem jakaś nabita.... u mnie tez leje -nie ma komu zdjąć z balkonu prania.Poza tym wszystko na balkonie poprzewracane-wieje i leje blleeeee!!! Ciekawe która to taka miła kozelanka nam pchnęła taka pogodę z wysp......:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug dziekuje Bogu,ze nie tulisz kibelka dla mnie to ty byl koszmar z ulicy wiazow:) 2 kg nono to ładnie dzidzia rosnie:) ja dopiero ide obiad zrobic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa Ty tak nie narzekaj na lato tutaj bo ostatnie to było suuuper słoneczne :) Ciekawe jak będzie w tym roku... mam nadzieję że podobnie :) A z tym słoneczkiem u nas to zapeszyłam chyba :/ musielismy uciekać z placu zabaw bo głowy chciało nam pourywać i zaczęło coś pluc znieba... Jutro dzień matki w irlandii muszę sie poudzielać i zrobic z dzieciakami jakieś laurki :) No to narazie zaglądnę jeszcze do Was 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania K a nie wiesz kiedy przypada dzien mamy w angli? tez jutro? teraz to juz nie wiem kiedy skladac mamie zyczenia czy w maju czy w marcu a moze dwa razy:D o ile pamietam to chyba 17 marca w UK jest dniem matki ale nie jestem pewna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za życzenia - a co do znajomych - jak pisałam wymysliłam sobie ślub wśród NAJBLIŻSZYCH - ja już miałam jeden huczny i więcej dziekuję. Mam nadzieję ze moi zrozumieją i nie przyjadą - w końcu to moje święto i chcę by było sobie tak jak sobie wymarzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za życzenia - a co do znajomych - jak pisałam wymysliłam sobie ślub wśród NAJBLIŻSZYCH - ja już miałam jeden huczny i więcej dziekuję. Mam nadzieję ze moi zrozumieją i nie przyjadą - w końcu to moje święto i chcę by było sobie tak jak sobie wymarzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny ja tez mialam skromny slub cywilny:) milenlo 5 m-cy a ja czuje jak by minely lata :) u mnie bylo ok 22 osoby w restauracji ale zabawa dzieki swiadkom ktorzy organizowali konkursy i zabawy byla zaje***sta:) bardzo mile wspominam i zycze ci tego samego abys ten dzien zapamietala jak jeden z najpiekniejszych w swoim zyciu!!! chciala bym jeszcze za jakies 2 lata abysmy wzieli slub koscielny bo marze o pienej bialej suknie ahh ale marzenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku w Anglii tez jutro obchodzą Dzień Matki :) Zarówno w GB jak i ROI ten dzień przypada na trzy tygodnie przed niedzielą wielkanocną, więc to ruchome święto (znalazłam w Wikiipedii bo mnie zaintrygowałaś pytaniem). Moja mama składa swojej mamie życzenia dwa razy :) ja też tak robię i wydaje mi się że i Twojej mamie będzie miło jeśli jutro złożysz jej życzenia tym bardziej że tu na wyspach wszędzie pełno \"przypomnień\"o tym dniu :) Koug chyba czytam w twoich myslach bo własnie skończyłam robić z Kubą kwiatek dla mamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania K dzieki za wiadomosc!!! takze jutro mamusia sie napewno ucieszy:):):) ale jej dobrze miec swoj dzien dwa razy do roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja byłam na zakupach:) kupiłam kuzynce na 30 ur fajna torebeczkę:) mezusiowi kupiłam spodnie :) i TROLIMY:):)\\ nart nie ma:( sniegu, na spacer pogoda do d...... nic tylko zmezem zbijac kalorie:) Koug +2 kg hmmm aby tak dalej dzidzia rosła zdrowo:) Dziubasku na pewno bedziemy ogladac zdjecia w białej suknki z Twojego slubu:) moze spagetti bo robie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj SWEDZI MNIE CIPUSIA! Ty sie kapalas w rzyce tak? ooooooooooooo? sluchaj jakbys sie podmyla wodorostami i natarla piaskiem to by cie nie swedziala! a tak masz babo placek! a czy wiesz ze jak swedzi pipocha to tez nie mozna przystepowac do komuni swietej? bo to grzech przed Bogiem tak stawac! z nie umyta! A CZY WIESZ ZE NA TYM TOPIKU TO NIE MASZ CZEGO SZUKAC, bo my sie w rzyce nie kapiemy my mamy jacuzzi i wanny z biomasazem... wiesz inna to klasa i przyznam ze nie dla ciebie wiecej spadaj na okraglo i pomaranczowo - turlaj sie malenka...turlaj byle by do rzyki z pradem pedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku nio pewnie,ze tak! tyle,ze w tedy bedziemy sie wisdywaly codziennie na dyzyze w naszej klinice polozniczej:) hehehe Titus olac to:) co tam porabiasz slonko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Validosku poprosze spageterie! Dziubassku osobiscie to ja obchodze swieta te z Polski, pomijam te tutejsze, zawsze obchodzilam dzien ojca i matki jak mnie nauczono... i tak jest do dzis. zatem czekam na maja! Dziubassku a ty sie myszko nie przejmuj ze bylo tylko 22osob, u mnie bylo 15 i tez tylko cywilny, ale ja tak chcialam, a koscielny pozostanie dla nas i tylko dla nas gdzies w kosciolku i my tylko dwoje, wiesz taki styl amerykanski, trawka baldachim i slonce...nie potrzeba mi wiecej my zreszta nie lubimy wesel i piesni...wolnosc i swoboda... ja niczego nie zaluje...znajomi znajomymi to Ty tu musisz byc szczesliwa i tak tez rob by nia byc! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validsku u mnie tez szro buro i ponuro nio i kropi troche pipko a jak u ciebie w krzemienicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa:) macie sposób na taka pogode!!!!!! pewnie do kina pójdziemy:) na \"mała wielka miłosci:) moze kawusi nastawiam ekspress

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa alez ja jestem szczesliwa i niczego nie zaluje!!!!!!!!! jedyne czego zaluje to,ze moglisny byc szczesliwi duzo wczesniej ale jest jak jest a slub koscielny nie jest nam do szczescia potrzebny choc moze przyjsc taki moment,ze sie zdecydujemy... jestem katoliczka ale nie uznaje czegos takiego jak "masz slub cywilny i Bog tego nie uznaje" raczej mam swoje zasady i poglady na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku ja wlasnie przygotowania do spotkanka z przyjaciolmi, dzis serwuje rakleta, to takie cus co sobie stawiasz na stole masz teflonowe patki mnostwo dodatkow cebulka czosnek miesiwo oliwki ser itp itd, wkladasz na patki i podsmazasz siedzac i popijajac polwytrawne winko! o! i mam ciasto na sliweczkach o! i mam smoothiesy to takie zmiksowane owoce z jogurtem do picia o! a niech Wam ochotka przyjdzie OOOO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×