Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Mania ja tak miałam raz albo dwa ale wtedy gdy @ skończyła sie dziś i wieczorkiem szaleństwo to pojawiło sie plamienie ale z takim sluzem naj lepiej będzie jak poradzisz się gin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczescie ide juz w ta srode na wizyte :) wiec na pewno porozmawiam o wszystkim co mnie nieokoi. mi tez kafe sie strasznie wiesza tyle ze jednego z moch postów nie ma nadal, a juz nie wiem c tam pisałam :( i tez miałam tak ze przez ok poł godz nie widziałam zadnych nowych postów mimo tego ze na stronie gdzie sa tematy wymienione co i raz zmieniałóa sie godzina ostatniego postu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasku wiesz ja wyszłam z takiego założenia ze nie bede z mężem poruszac tematu dziecka tak wprost, mysle ze faceci wogole nie lubia rozmów tego typu. jesli jego najdzie to owszem porozmawiam, ale sama nie bede wyskakiwac, bo mysle ze oni od razu czuja nacisk jesli sie o tych sprawach gada. pamietam jak wtedy nie rozmawilismy wogole o dziecku, postanowilismy tylko jak bedzie to bedzie i wszystko było ok, zaszłam, mąz sie cieszył, tyle ze ciąże straciłam :( teraz po ostatniej sprzecce powiedziałam męzowi ze nic na siłe nie planujmy jak bedzie to bedzie :) i on sie usmiechnał, wiec niech tak zostanie :) potem jeszcze tej samej nocy kochalismy sie i on dobrze wiedział ze to moga byc te dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasku, dopiero mój post sie pojawił, a pół godz temu go wysyłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiecie cos na temat ciązy i podrózowania samolotem?? czy mozna i ewentualnie do którego miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dziś wariacki dzień. Ale na szczęście na osłodę dnia - kupiłam buty - wymarzone do ślubu. I na dodatek niedrogie. :-D Mam do Was pytanie :-D :-D :-D Czy jak napisałam Wam ze mam jaskrę analną to przyszło Wam do głowy by podejrzewać mnie o ... :-D :-D :-D sraczkę za przeproszeniem ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwsze co pomyślałam to ze d..y nie widzisz ale to chyba nic dziwnego mając ją z tyłu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania no chodzi o to,ze jak sie kochamy\"bez\" to on nie chce tego zrobic do srodka i dlatego staram sie z nim isc na komprosmis ewentualnych staranek... przykro mi bylo,ze tak sie wzbrani ale dam mu czas i nie bede nalegala a ni wypominala. moze za jakies miesiac znowu cos napomkne delikatnie... nmie dawno byl taki moment,ze mowil\"bedzie co bedzie\" ale ja sie nie dalam:P a teraz troche zaluje ale nadrobimy:) Yenny a kiedy ten slub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślub za tydzień Dziubasku. Koug, mnie próbowano udowodnić, ze jak mam jaskrę analną to mam rozwolnienie i cały dowcip uznano za kiepski. Bo jaskra to choroba, Grunt to mieć poczucie humoru. Dobranoc, bo 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI ZMYKAM JESTEM ZKONANA ZYCZE WAM UDANENO I MIłEGO WIECZIORKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dzień kobiet ???? DZIEWCZYNY !!!! YENNY MA WIECZÓR PANIEŃSKI JUTRO !!!! BAJA BONGO I TEN TEGES -jedziemy do Lublina :D !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jedziemy do Lublina! :) Lecę się spakować ;) Koug to gdzie zbiórka? U Ciebie czy u Fisi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a tak poważnie to mykam do łóżeczka, bo choć wybyczyłam się rano to jeszcze nie mam dość :P Dobranoc laseczki i owocnej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny no to jutro zrobimy tobie wieczor panienski!!!!!!!!!!!!!!!!! czemu sie nic nie chwalilas? a moze to ja taka spostrzegawcza :O buziaki halo jest tam kto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dosc cyferek:) zrobiłam opłacalnosc interesu!! hmmm nawet sie to jaos kalkuluje!! ale zobaczymy:) dziubasku nastepnym razem wyslij mi tyłeczek fax-em powiem kieronikowi ze to fah do niego:) titowa staranka czas zaczac:) a co to za zachcianki:)hmmm ja pewnie staranka od marca zaczne:) jakos albo kwiecien:) Mania ja tez miałąm takie plamenia ale to podobno róznie w kazdym cyklu moje sa powalone wiec lepiej nie brac je za normalne:) Yennyfer prosze o fotke bucikków:) pieknych snów:) Mania HMMM nie znam sie na samolotach:) ma je czasem jak z duzo popije ale to chyba nie o takie chodzi:) dziewczynki na pewno proradza:) Wiolu:) trosze zostawiłam winka dla Ciebie:) padam:( ale mam meza:) i Go uzyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór moje Panie:-) ja dzis zaliczyłam znowu mojego lekarza z wynikami wszystko ok. Ale było mi mało to poszłam jeszccze prywatnie do laryngologa ze wzgl. na te duszności i gule w gardle. No i doktor stwierdziła, że jest wszystko ok, gardło, uszy, nos. I jak kolejny lekarz stwierdziła u mnie, że to przez nerwy....najprościej tak powiedzieć, ale z drugiej strony cieszę sie że to nic gorszego. Po powrocie do domu stwierdziłam, że wszyscy postawili mi diagnozę znerwicowanej kobiety:-) a kto dziś nie jest?:-) Także biore sobie taleteczki ziołowe i już :-) chyba juz sobie śpicie więc śnijcie maleńkie o cudownych, przyjemnych rzeczach:-) buziaki i pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! :) pstryk! ja tylko na chwilę, bo zaraz lece do szkoły. Wczoraj byłam u ginka - wszystko ok :) dzieciak się wiercił i machał kończynami jak nie wiem :D na koniec zrobił mi \"papa\" ;) jak cudownie popatrzeć na swoje dziecko!!! ma 5 cm i 1 mm. Lekarz mówi, ze wszytko ok. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry miłe Panie :-) Robię kawusię - komu, komu, bo woda wystygnie :-) Miałam myć okna a tu leje, ale może jeszcze się przetrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafolidek:) to juz kawał malenstwa:):) u nas tez leje!! co za pogoda:( masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooojjjeeej Dafodilku tak sie ciesze ze dzidzia juz taka duzia! gratulacje! czesc Dziewoje! u nas piekny bezchmurny dzionek slonko swieci ale co wialo w nocy to hoho! myslalam ze te wszystkie budynki to zaraz sie rozmiota na strzepy i drzewa polamie! apropo latania samolotem podczas ciazy... http://www.mediweb.pl/travel/wyswietl.php?id=34 no a jak ja bylam to wlasnie lecialam...wiec nie wiem czy to to nie bylo powodem... Yenny panienskie? no to ladnie tak beze mnie? dobrych wygodnych butkow Ci zycze co by pietaskow nie poobdzieraly! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania23 http://www.mediweb.pl/travel/wyswietl.php?id=34 ok zmykam sie ubrac bo w pidzamce siedze i mi w kolanka bimno, a ostatnio nabawilam sie kontuzji kolana, czasem sie odzywa, to pewno przez Anie i jej wiaaaatrak! przewialo kojanko i boooolii uuuu ;-) Anus nastepnym razem dam znac! a do doktoja to ja slam pieso 20min z ojocym kojankiem, ale ja lubie chodzic... bo mam wtedy wiecej czasu sam na sam i swoje "nieskazitelne" pomysla i pomyslunki :-) ale bedac z Toba...hmmm co glowy to nie jedna no nie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam lenia. Robota leży a ja się obijam. A co? O ślubie pisałam wielokrotnie,ale produkujecie posty w takim tempie, że moje mogą ginąć. Dziś wieczorkiem raczej nie będzie mnie-mam mini panieńskie w realu. A tak wogóle, to ślub skromniutki - złoszczę się, bo tabuny znajomych chcą przyjechać, ja tłumaczę - wymarzylismy sobie slub w gronie tylko najbliższych, a oni nie i nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja dopiero wstałam, oczy podpuchniete jakbym piła całą noc:-) ide budzić moje Skarby i zmykam na zakupy. Wieczorkiem wychodzimy do knajpy ze znajomymi obchodzić ur. M. Zycze wszystkim miłej sobotki:-) Yenny a no tak bywa ze znajomymi, że nie odpuszczą. Ale w sumie może będzie Ci milej jak będziesz miała ich wokół Siebie:-) Upojnego panienskiego, tylko nie rób striptisu:-) :-) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też przed ostatnią ciążą pytałam mojej gin czy nie ma przeciwwskazań do latania w ciąży, odpowiedziała, ze jak jest wszystko w porządku to nawet tysiące km samolotem nie zaszkodzą, ale żeby podczas lotu chodzić trochę, i to samo wyczytałam w artykule podanym przez Ciebie titowa1 więc najlepiej w II trymestrze choć ja leciałam na początku i też.... wolę dmuchać na zimne i teraz jak zajdę to niech mąż do mnie lata a nie ja do niego, już o tym rozmawialiśmy i oczywiście przyznał mi rację Dafodilku, 5 cm to już WIELKI CZłOWIEK :-) gratuluję jak widziałam swoje 2,5cm to już było BIG dla mnie a 2 razy tyle to podwójna radość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennyfer życzę udanego wieczorku a za tydzień więcej Słonka :-) nie wiem jaka u Ciebie dzisiaj aura, ale lepiej żeby w Takim Dniu było ładnie za oknem, pozdrawiam serdecznie ja też miałam ślub i przyjęcie w małym gronie, trochę szkoda, że nie mogłam wszystkich zaprosić tych, których chciałam, ale warunki nie pozwoliły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Harbatka, mówisz, że na zwolnieniu siedzisz... Ja mialam niemal 2 miesiące zwolnienia z tytułu rzygania, więc teraz wypada trochę w tej pracy posiedzieć...:) a co do 10 kg do przodu,to nieźle - ja mam w tej chwili 7 kg na plusie. Mijamy się, dziewczyno, Ty piszesz do południa, ja na ogół z wieczora. A co do klubu antyseksualnego, jestem za!!! Niemal zawsze na drugi dzień po bzykanku haftuję:) Dziwne, co?;) Ja wczoraj byłam na badanich. Morfologię robiłam i glukozę. Ta glukoza paskudna, nie dość że nieziemsko słodka, to jeszcze cieplutką dostałam! Myślałam, że nie utrzymam jej w organiźmie przez godzinę, ale się udało. Wyniki w poniedziałek. Brzusio rośnie, a wzdłuż niego pojawiła mi się ciemna kreseczka, jakby mnie ktoś rozciął na pół:) Zmęczenie dopada mnie już ok. 20, dlatego teraz rzadziej do Was zaglądam. Trzymajcie się zdrowiutko, udanego wietrznego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny:) tżyczonka najlepsze dla M:) i miłej imprezkio za tydzien pijemy na subie:) bosko wypijemy za Twoje zrowie:) na pewno cebulko:) najlepsze życzonka dla M:) Sylwio + 7 to nie duzo:) hahah kub antyseksualny:) cóz ja póki co sie nie zapisuje -wybaczcie ale staram sie o fasolke:) całuski:) ja ide na sniadanko:) mezus robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×