Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Dziubass przestań już dmuchac na ten tyłek tylko pisz tu szybciutko co z tym jacuzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro! Dzis juz muszę lecieć... do doktora na 15.40, zanim dojadę... PApatki kochen! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie pomysły:) nie powiem!! ja grałam wasnie w wyscigi 242 km/h jechałam:) nie ma jak to pracowac dzielnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błam na solarium:) ale lampy były mocna i chyba Dziubasku dołacze do Ciebie z tym tyłkiem:) dzis jestem kosztem firmy pracowałam moze 2h z 8 :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a u mnie pierwsa wiosna bez solatki ;( i ostatnia! nastepnym razem nie odpuszcze! uwielbiam sie opalac..coz, poczekam do maja bo lecimy do Grecji, tam sie opale na realnym sloncu. eh, czasem trzeba z czegos zrezygnowac... ps, po pracy ide na \"randke\" ze swoim ex ;) moj mąz wie, zreszta go zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ales sie rozochocila na tych facetw:D Valids tez bedziesz miala dope jak pawian:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku dziekuję za wpis do tabelki :-) Wiolu 30 masz rację, ze to miłe widniec w takiej rubryczce ;-) Od dzisiaj zaczęłam robić badania, wyniki za około 2 tyg, jutro ciąg dalszy.... Miłego wieczoru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem gdzie się wszystkie podziewacie ;) Tak zajęte starankami czy zorganizowałyście jakieś spotkanie w realu bezemnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Myślałam, że dzisiaj będę miała dobrą wiadomość, bo niedawno wróciłam od lekarza, a tu du**a... Trzeba będzie się jeszcze trochę postarać, więc póki co to ja nie będą tą drugą w lutym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata:) bedziemy razem moze w marcu-kwietniu :) spokojnie ja byłam z kolezanka na kawie a potem pobiegac;) dzis 4 okrazenia parku:) wiec coraz lepsza kondycja:) Dziubaski tyłeczek mam lekko czerwony:) ja dzisiaj bez meza!! wiec Wy mi zostajecie:)Kto mnie przytuli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validosku oby oby, bo już się nie mogę doczekać... a taką miałam nadzieje, no życie... Ja Cie przytulę chodź, mój mąż właśnie poszedł po świerzy chlebek do piekani. Ma ktoś może ochotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym to miałam mieć jutro wolne, a co się okazało to mam być nie do 15 ale do 17!!! ale dobrze, że później to będzie cały tydzień wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku ja też Cie przytulę... ❤️ A ja jutro mogę pospać!!! Hurrra :D:D:D:D:D:D:D Zaczynam pracę o 14 :D Mam tylko nadzieję, ze moja mała księżniczka da mi pospać... A z tym zaciążaniem to poczekajcie na mnie też :) bo my planujemy właśnie rozpocząć staranka ok. kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania K dziekuje za przytulenie:) kwiecien mam wtedy ur:) wiec uwielbiam tem miesiac:) wiec od Kwietnia!!! pieknych snów dziewczynki!dobrze ze jutro piatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alocha! mialam formata;) doopa nadl piecze smarowana kefirem i nic wiec posarowalam trohe mascia na stluczenia i oparzenia... dobranocka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór Beata ja wiedziałam ,że z tym zaciązeniem to czekasz na mnie:P Validosku przytulam Cię baaaardzo mocno nie spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie śpie, surfuje po internecie i oglądam Scrubs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK...gasze swiatlo-rano pewnie fisia was zbudzi -papatki- P.S. BADZCIE NIEGRZECZNE TEJ NOCY !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :) to ja Was budzę, PSTRYK :) niech stanie się jasność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafi🌻 Yenny🌻 Validos jednak kefir nie pomogl:O a w dodatku przezucilo sie na plecki:) ehhehe ja to jestem pechowiec:P Fisia nieopuszczaj sie bo cie wysiudaja z \"obudzacza\" topikowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×