Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Harbatka chcesz powiedzieć ,że Ty masz dzisiaj Urodziny?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane do tyłu jesteście... urodziny miałam w styczniu, ale Dziubas nie poprawił tabelki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheee, to było tuż po sylwestrze, więc większość kaca leczyła ;) 2 stycznia... a i tak bym nic nie piła bo już ciąża była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a co to ktoś musi mieć geburstag żeby byla okazja???? Dziś jest świetna okazja do wypicia bo to dzień którego zazwyczaj nie ma :) dla staraczek drineczki dla ciężarówek po soQ -RAZ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wypije wieczorkiem bo zaraz będę jechała:-) wiec prosze zostawic cos dla mnie, zreszta kupie cos po drodze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa no to kaca mogłyśmy szampanem leczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja tam moge jeszcze pic:) wiec polejcie:) auto zostawie w pracy a co mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka a nie zmienie na 29 latek:) dla mnie jestes nadal rok mlodsza hehe a Validos masz racje biore urlop od tabelki hihihi dobra odczepta sie od mojej doopy i plecionkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częśc dziewczynki. Oczywiście Fisia, że czekam na Ciebie no i razem z validoskiem, tak, zeby było nam weselej. Razem razem to jest wsparcie, i na jednej porodówce... :) U mnie szkoła rodzenia jest za free więc jak ktoś chce to zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki wiec szkołe rodzenia mamy:) hmm ja licze ze w marcu dostane jakies specyfiki -czytaj kopnę mojej jamniki:) wiec zobaczymy wtedy co i jak :) ale cuda sie zdarzaja:) chociaz jak nie zdaze przed wrzesniem to potem moze byc ciezko:) po 30 dzieci dechce mi się moich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj mam ostatni dzień małego tyranka. Tylko jeszcze nie wiem do której, a -później to mam tydzień wolnego. Oby w tym czasie moje staranka były jak najbardziej owocne, bo już jego nie chcę bawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta a są u Ciebie porody grupowe????? jak możesz to zapytaj czy na sali porodowej może znajodwać sie około 20 osób hihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to nie było do marca? No są grupowe porody, po 2 osoby na porodówce, jedyne co oddziela ich od siebie to mały parawan. Cudów nie ma, ale przynajmniej dzieci po urodzeniu nie myją pod kranem w ziemnej wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym to starania mogą być, nie od razu coś z tego wyjdzie, a póki mąż ma ochotę, to trzeba to wykorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki wybaczam:) hmm ja w sumie tez chyba od marca zaczne :) tylko zobaczymy czy wiosna podziała na moje jamniki i sie obudza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może tak się uda, ż wiosna będzie bardzo obfita :) I co najmniej kilka osób powie d obrą nowinę. Mały mi usiadł na kolana i chce za mnie pisać i nic nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, jaka ma być?? Sypana czy rozpuszczalna? A może m ktoś ochotę na sypaną, ale czekoladową? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok prosze bardzo. Smacznego życzę. czujesz już ten zapach? zaparzona jest juz. to do dna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak one kawke pija i gadu-gadu a ja zapieprzam moze i ja sie załapie na mała czarna pita na szybkahihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, nie ma problemu, ja też w pracy, a to to tylko przy okazji tak, między pokazywaniem małemu kartek animowanych wielkanocnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja uciekam Małego położyć spać. Do usłyszenia później. i smacznej kawy życzę :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alocha mnie sie zegarek zatrzymal na 11 i myslalam,ze mam jeszcze duzo czasu a tu KLOPS :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×