Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Gość
Myslisz, że ktoś mógł by się zdziwic? :D Ok dziewczynki za chwile mam wazne spotkanie więc kończę na razie pisanko :) Miłego klikania i żebym nie musiała Was pół dnia nadrabiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku:) mysle ze kolegom nie bedzie przeszkadzac jak sie rozbierzesz i bedziesz tyłek moczyc w maslance:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leoś-Yenny Witaj🌼 moj chłop też twierdzi ,że solarka to beeeee.kiedyś powiedział mojej kumpeli,ze wygląda jak kupa( ona non stop solarka)co do ciuszków to mój chłop jest poprostu okropny.jak się gdzieś wybieramy i chce zaczerpnąc jego rady to on ZAWSZE"no może być" nic tylko palnąc w łeb Gienia wiadro wody na Twoją doope gotowe.teraz się módl ,żeby Twojemu się nie zachciało sexu na szorstkim dywanie.ałaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy chłop tak mówi ,ale my chcemy sie poczuc lepiej i dlatego ja używam samoopalaczy bezpieczne ale trzeba rono i regularnie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny pracuje w budżetówce za biurkiem:) Fisia ooooooo NIE!!! zadnych dywanow!!! biedna ta moja pupeczka;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha mi sie przypomniało cos z dywanem jak mój sobie kolana obtarł:):):) wiec jestem Teofila:) witam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek kochane :) Jak się macie? Dziubasek to chyba nie najlepiej :( Kochana łączę się z tobą w bólu i faktycznie unikaj szorstkich dywanów :P Smaruj to czymś nawilżającym przyniesie ci ulgę 🌼 Zmykam zaraz do szkoły... Miłego dzionka, zaglądnę później :) P.S. U mnie już koniec słonecznej pogody,dzisiaj chmurki na niebie, więc widać skuteczny ten mój wiatrak i słoneczko teraz do Was zawita ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może Teosia???? ładniej brzmi.oj samoopalacz.:D:D:D:D na twarzy tak ale kiedyś wysmarowałam nogi i połozyłam się spać.rano wstałam a moje nogi wyglądały tak jakby koń się na mnie zlał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 🌼 to Ja zabrałam Ci słońce:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D dziubassowi oddam słoneczko w sierpniu jak będę na północ jechać powczasowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia po jednym razie to tak efekt jest nie ciekawy ,ale co 2-3 dzionek to nie są efekty i zależy jaki samoopalacz i co robisz przed by nie byc w ciapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie słonko ,i co z tego jak wieje że łeb chce urwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a ja dzis zamiast do pracy to do..ogródka pod blokiem... chybanie musze pisac w jakim celu? kurde no! myslalam ze w 5 miesiacu sie juz nie żyga! ;( to przez witaminy, ktore przyznwyczailam sie zarzuwaz zaraz po wstraniu z wyra, na pusty zołądek. Feminatal jeszcze znosze,najgorsze jest MG B6, juz dawniej bylo mi po zazyciu tego niedobrze, ale heftac mi sie jeszcze nie zdarzylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu kurde no to trawa w tym miejscu nie wyrośnie hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa... problem w tym ze polecialo na moje buty ;( obudzilam sie z bolem glowu iscie nie z tej ziemi! to jakas migrena pierdzielona! skoki cisnienia czy cuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie już prawie tydzień łeb napierdziela.jest tego jeszcze jeden powód ale ciii nie napisze Wam bo się będziecie ze mnie smiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ale Ciiiii nikomu nie mów a więc w sobote na jazdach spadla mi klapa od auta na głowe.mam guziora jak nic.:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry tu albina co dupe wypina:-) Kawka raz!!! bo zaraz spadam do doktorka z Małą na kontrole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ;( wpolczuje Fisiu;( tobie przyjamniej jazdy ida ja juz nimi zygam i chodze z coraz wieksza niechecia. Jest to pewnie zwiazane z tym ze musze bulic 80 zl za kazda dodatkowa. Za tydzien mam egzamin z teorii. bleee ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no to zapraszam do mnie.u mojego instruktora godzina jazdy 30zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no to nieciekawie ale mnie sie tez ostatnio zdazylo puscic pawia a nie jestem w ciazy:O Fisia ty wariatko nie szalej bo sobie krzywde zrobisz:) Ania🖐️ Wiola u mnie słonko wyjzalo!!!!!!!!!!!!!! hurrrrraa Validso dziekuje😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku za co mi dziekujesz:) a ja pisze swój pierwszy biznes plan:) moze któras ma wprawe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku ja ukonczylam kurs"ABC Biznesu" i mam gdzies w papierkach jak sie pisze biznes plan:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×