Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

drogie dziewczynki wszytskiego naj naj:) z okazji naszego świeta❤️ ja od rana w porzadkach! maz wzioł sie za łazienke !! bedzie układał płytki:) poki co kuje wszytsko wiec pewłno kurzu w domu:( wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr słonka życzę Wam pieknych dni:) i radości z bycia kobiet, matką , żona:) niech to bedzie dla nas wyróznienie ze jestsmy kobietami:) wracam do garów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Marzec wyjął grosik srebrny,🌻 🌻Teraz będzie mu potrzebny.🌻 🌻Do kwiaciarni marzec pobiegł,🌻 🌻Kupić bukiet na święto kobiet🌻 ❤️ŻYCZE WAM SPEŁNIENIA NAJSKRYTSZYCH MARZEN, POCIECHY Z CHLOPAKOW,NARZEXCZONYCH,MEZOW I KOCHANKOW;) I ABY KAZDY DZIEN BYL TAKI JAK DZIS❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł W dniu tak uroczystym życzę Wam Laski wszystkiego najlepszego, przede wszystkim zdrowia bo to nam teraz najbardziej potrzebne, usmiechu kazdego dnia, cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia najwazniejszego celu jakim jest Dzieciatko:-) Żebysmy zawsze były szczęśliwe i kochane:-) całusy dla Was wszystkich[ usta] 👄 👄🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek :) Dziewczyny wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta, życzę Wam przede wszystkim sił i zdrowia, a następnie spełnienia marzeń, zwłaszcza tych najwazniejszych o zdrowej pięknej dzidzi :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dla Was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jest DZIEN kOBIET a ja sie materie..nadal nie czuje ruchow dziecka ;( to juz 19-20 tydzien a ja nic nie czuje. Mam skoki cisnienia i szum w uszach. dopiero za tydzien ide na USG do tego czasu chyba zwariuje. Ciagle sie wsluchuje ale nie czuje nic, naprawde..mam coraz czarniejsze mysli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alo nie uwierzycie co mi sie ZNOWU przydazylo bylam na solarce i wychodzac zachaczylam palcem o przesuwane drzwi tak,ze ja wyszlam a palec zostal:O zaczelam krzyczec\"ałałała-palec mi zostal\" :P ale sie usmiali ze mnie:P w drodze do domu szlam kolo bloku i ptak sie zesrał kolo mojego byta:O dobrze,ze mnie nie okupkał hihihi kurde no widocznie dzidzia jest spokojna:) zobaczysz ,ze wszystko bedfzie ok i odetchniesz z ulga jak zobaczysz ja na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego rodzice mnie od rana denerwuja wymyslili sobie zeby wykastrowac moja kochana suczke ;( placze bo nie zgadzam sie a by ja kaleczyli! a oni maja to gdzies. juz sama nie wiem co mam robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no:) dzidzia poprostu jest spokojniutka -moja klezanka poczuła ruchy dopiero w 23 tyg!!! przy pierwszym dziecku później sie czuje ;) i to normalne!!! dziubasku ty to masz przeboje!! u nas remontów cd:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no -- głowa do góry, będzie dobrze, dziewczyny mają rację, dzidzia pewnie jest spokojna a Ty możesz nie rozpoznawać ruchów dziecka bo Twoja pierwsza ciąża więc nic się nie martw bo to dzidzi szkodzi i spokojnie czekaj na usg, tam wszystko się wyjaśni i zobaczysz wszystko będzie dobrze :) Co do pieska, to współczuję Ci bardzo, ale może są jakieś medyczne lub inne powody że rodzice się na to zdecydowali? Trzymaj się kochana i przede wszystkim myśl o dzidzi ❤️ A tak w ogóle to będziesz na naszym spotkaniu w sobotę?? Byłoby cudownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za pocieszenie...ale nie uspokoje sie poki ich nie poczuje. 1.co do psa to oni nie maja prawa, to moj pies, i bede walczyc az zrozumieja. 2.co do spotkania to jak najbardziej, a gdzie bedzie? bo w sobote nie mam moliwosci wyjechac poza Krakow. Maz zaczyna studia i nie bedzie go w weekendy a ja mam jazdy. Dzis odwolalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde-w sobote spotkamy sie w Sosnowcu ok.16-17.oo i z tego co wiem to Validosek jest gotowa na to żeby Cie zabrac ze sobą.Myślę że do tej pory będziesz już po jeździe i przyjedziecie obie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmm
kurde no pedz jak najszybciej na pogotowie, ruchy dziecka powinno sie czuc juz od 14 tc! wg mnie cos napewno jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Byłam dzisiaj w moim mieszkanku ;) Jakieś pomiary itp. Posprzątałam, robię obiadek: ryż z mięskiem mielonym i z sosikiem + pieczarki, troszkę już zgłodnialam.... Zresztą w końcu to pora obiadowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chybas na glowe upadla jesli uwqzasz,ze ruchy dziecka czuje sie w 14tc :O nie słuchaj Kurde no pomaranczy, wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz czekam na mojego mężczyznę kochanego....:) A tak apropo: Wszystkiego naj naj dla moich koleżanek z forum, buziaczki i przedewszystkim zajścia w ciążę w najbliższym czasie :) I zejścia na dół do tabelki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia nie denerwuj się wszystko będzie dobrze a może powtórz najlepiej tą cytologię - ja bym napewno tak zrobiła - będzie wszystko dobrze..... Aha ta pomarańcza nie wie co mówi!!!!! NIE SŁUCHAĆ POMARAŃCZOWYCH!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha112
A ile wy kochane macie lat ? Po 30, kolo 30 i wielkie starania o ciaze.A nie wiecie ze kobieta jest najbardziej plodna w wieku 21 - 25 lat.No ale tak: najpierw studia, potem 3 podyplomowki,slub,praca mieszkanie,samochod.I caly czas na tabletkach.A natura jest natura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼W dniu Naszego!!! Święta🌼 Życzę Wa!!! SZCZĘSCIA, bo:🌼 szczęście to uśmiech, który rozwesela,🌼 szczęście to mieć przyjaciela,🌼 szczęście to śpiew i muzyka🌼 szczęście to umieć patrzeć i dotykać,🌼 szczęście to o smutkach nie pamiętać.....🌼 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ wszystkiego naj naj kochane dużo usmiechu i radosnych chwil :-):-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POMARAŃCZOWA KACHO - A kim Ty jesteś aby nas umoralniać? Sama masz 112 lat pewnie hihihih Dziewczyno my wybieramy taki czas jaki nam osobiście odpowiada na starania..... Jesteśmy pod bardzo dobrą opieką specjalistów - ginekologów a zresztą jeśli się wczytujesz każda z tutaj piszących szybko zachodzi w ciążę i w takim wieku i w większym.... Ty chyba stanęłaś na latach naszych rodziców.... Płodność może rzeczywiście jest większa ale nie przekreslaj późniejszego wieku, ja osobiście znam osoby które zachodziły w ciąże pierwszą i w wieku 33 lat i bez żadnej pomocy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jestem troszku zła bo planowałam bardzo miły wieczorek we dwoje ... a tu ,d....a bo dostałam @ przyszła po terminie a juz myslałam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KACHA ... jeśli Ci coś nie pasuje to poprostu nie czytaj i się nie wypowiadaj i nie licz nam wieku .... po drugie zmien nick my tu nie lubimy pomarańczówek i totego jeszcze nie miłych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać,że niektórzy chcą nam popsuć Dzien Kobiet swoimi głupimi postami (mam na myśli Kacha i mmmmmmmm - te pomarańczowe).Chyba nie nasza wina,że niektóre mają po 30.Ja niedawno skonczyłam właśnie 30 i wcale się nie czuję stara.Mam już 8-letnie dziecko, a staram się teraz o drugie bo tak mi się w życiu ułożyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EJ DZIEWCZYNKI NA POPRAWE SAMOPOCZUCIA PROPONUJE KAWKE KTORA SIE PISZE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha112
Nie chce nikomu popsuc dnia kobiet tylko uwazam ze jestesci troche smieszne z tymi waszymi starankami.10 lat na tabletkach a potem co pozostaje : tylko opieka ginekologow- specjalistow, hormony, in vitro.w miedzyczasie psycha wam siada.Oprocz plodnosci- jeszcze jedno ciaze po 30 maja wieksze ryzyko jezeli chodzi o dzieci.Ja nie chce nikogo straszyc tylko nie podoba mi sie jak jest ulozone nasze spoleczensto.Mysle ze niedlugo kobiety beda rodzic pierwsze dziecko po 40.No ale jak ktos chce sie najpierw dorobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha grubacha co ma w d...e kwacha weź sobie koło i walnij sie w czoło :D Ile ty masz lat i kim jestes zeby ktorąkolwiek z nas tu pouczać???? pewnie żal Ci łepek ściska że mimo wszystko są t dziewczyny które w każdym wieku mogą zajść w ciąże a ty bidoku nie....:D Pewnie nie masz ani 21 ani 25 lat ani dyplomu wyższej uczelni i tu cie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha112
rok temu urodzilam :) I mam dyplom:) Studia dzienne na wydziale prawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czego tu szukasz?-spadaj do dziecka jeśli faktycznie je masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola-ja poproszę gorącą czekoladę-jeśli masz oczywiście. Podzielę się kokosankami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha ... powiem Ci tylko tyle brak Ci wyczucia i skoro tak śledzisz nasz topik to wczytuj sie lepiej a po drugie Ty nam życia nie układaj i nie planuj ..na wszystko w zyciu jest czas nawet na dzieci po 30-stce a ty albo nie masz nic ,albo zazdroscisz naszego połukładanego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×