Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

ja poproszę kokosanki :) W zamian mogę zaoferować herbatkę lub kaffkę :) Kurde no - jeśli tak bardzo się martwisz to może lepiej idź do lekarza, najgorsze są nerwy w ciąży. Moim zdaniem możesz po prostu mylić ruchy dziecka z burczeniem w brzuchu ale najgorsze są nerwy i niepewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
h mmmm nie moge co za umoralnianie nas;) hahahaah alez to taktowne:) i na miejscu :) kacha:) 112 a czy z Twoim zdrowiem wszytsko dobrze:)?????\'bo ja bym sie sprzeczała:) a ja wróciłam własnie z obi musiałam dokuoic jakies kształtniki:) pianki montarzowe:) wiecie co mój maz wiele potrafi zrobic:):):) nawet nie wiedziałam ze potrafi byc taki:) dzielny WIOLA :) NIE SMUTAJ SIE:) JA ZACZYNAM STARANKA OD NASTEPNEGO CYKLU NA CLO I DUPHASTONIE:) WIEC MOZE RAZEM NAM SIE UDA:) dziewczynki jutro Wam dam znac co do wyjazdu za tydzien!!!! bo cos mi sie pisze ale mysle ze mi sie uda:) ja tez prosze czekolade:) Kurde no:) dzidzia sie odezwie lada dzien:) wracam do porzadków:( a wieczorem impreza u brata:) wiec wypije za zdrowie wszystkich Was:) KOBITEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kobieńce!!!!! Wszystkiego naj naj naj naj naj naj i jeszcze raz naj!!!!!!!!!! i nie tylko dzis ale w kazdy dzionek, kazdy roczek i latka bysmy sie czuly jak nastolatka co ma w glowie upietego kwiatka! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 a co do MADRYCH PAŃ! TYCH PO PRAWIE I MMMMMMMMMMMM 1) ja wole miec wszystko poukladane! 2) nie wodzmy za nos stereotypu polskosci 21-25lat! 3) w krajach rozwinietych bardziej (dotyczy to tez miejsca w ktorym mieszkam) kobiety na ogol zachodza i rodza dzieci po 30! I dla nich wydawac moze sie, ze nasz zegar idzie zdecydowanie za szybko! kazdy widzi sprawe w aspekcie swojej oceny i zycia, nie negujmy tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no wszystko jest w porzadku! kiedy nastepna wizyta u gina? poczekaj jeszcze dzidzia da Ci popalic! ;) Anus powiadasz ruchy dzidzi sa podobne do bulgotania w brzuszku? Cholerka no to hijuston mamy problem bo mnie zawsze cos tam chlupie! :) :) :) :) no i bede miala problem... wczoraj tak sie nawtykalam sosu slodkiej chilli, ze jak mnie rozdelo to jak w 4-5mcu! az mojemu pokazalam brzuchol stojac z zapytaniem...cos Ty mi tu zbroil :p :) :) :) Validosku my tez ukladalismy sami plytkaski! i przy tym sie popśtykalismy wiec uwazaj! hihihihi bo ja mowie w tą a on w tę no i cisnionko!! :) :) Dziubuss Ty nam sie czasem za bardzo nie potykasz za czesto? huhnij nam tu predko? Fisia Cebulcia Koug? gdzie jestescie? do Sosnowca i 15tego jeszcze daleko,dawac mi tu i pisac! A ja dzis dostalam piekne smaczne sniadanko od meza - kanapki wiosenne! normalnie nieczesto sie to zdarza stad szczesliwosc w moim glosie... i obiecal masaz z oliwka!!! Hurrra! od moich urodzin nie moge sie doprosic... normalnie extra! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Wam dziewczynki wszystkiego naj w dniu naszego święta🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie szamam sandwicze czy jakos takos a pozniej jade na lyzwy z przyjaciolka:) validos kochana ty sie tak nie przemeczaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasek, ale bym poszła na łyżwy:) Ja mam ciągle smaczka na sok pomorańczowy, MNIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a ja się właśnie z mężem pokłóciłam, bo on twierdzi, że nie uważa święta dnia kobiet....i nie będzie nikomu życzeń składał, powiedziałam, że przynajmniej by złożył mamie swojej i teściowej nie mówię o moich siostrach (ich męzowie do mnie dzownili) Ale wyszedł z domu i podobno dzownił do wszystkich....;) Dzwonił i powiedział, że nie muszę się już za niego wstydzić :) Ale ja tylko chcialam dobrze ;( On twierdzi, że mnie kocha i nie potrzebne mu takie święto.... aj uważam, że jst uparciuchem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika Ty moja droga jedz i pij na co masz w danej chwili ochote,bo w każdej chwili moze Ci sie odmienić smaczek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewcznki spadam na relaksik impreza u brata:) wiec wiecie nie bedzie mnie:) miłego weiczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki jak wam mija wieczór? Ja oglądam Bridget Jones i popijam winko :) Fajnie jest... Mam nadzieję, ze też miło spędzacie wieczór... Do juterka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem dziewczynki miałam do przeczytania Wasze wszystkie posty ale post pomaranczy poprostu mnie rozbawił do łez wieć nie omieszkam sobie napisac kilka słów do POMARAŃCZY \" droga pomarańczo.łopatologia i głupota to jedyny kierunek w życiu który skończyłaś.kropka.więc nie obrażaj ludzi którzy skończyli prawo.śmiesz nam tu pisać ,że ruchy dziecka czuje się się w 14 tc???? :D:D:D::D:D:D:D:D kobieto rozbawilaś mnie do łezjeżeli TY je czułaś w 14 tc to jest tego wytłumaczenie takie ,że albo nie wiesz kiedy doszło do zapłodnienia(kielich za dużo i byle jakie gacie) albo nażarłaś się ciężko strawnych rzeczy i czułaś jak ci burczy w brzuchu:D:D:D:D:D:D nie pisz nam tu takich pierdół bo tylko się ośmieszasz.:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D.zabłyśnij na innym topiku typu\"nudy w domu popisze głupoty\" . Kurde no spokojna glowa ja ruchy poczułam na początku 22 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam szkoda gadac. i pisać. dobranoc kobitki gasze światło pstryyyyyyyyyyyyyyyyyyyk jak co to wołać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pardom mała pomyłka ruchy poczułam na początku 21 tc sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jestescie ;) co do ruchow to moja mama jak jej opisuje swoje to twierdzi ze to jest TO. Ale ja sama nie wiem, wlasnie mysle ze to prace jelitowe. Ale odczuwam gniecenie na pecherz. Momentami czuje mocne klucie i musze pedem do kibelka. Coz, czekam nadal. co do spotkanka to z wielka chęcia bym dołączyla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, już wstałam ;) Wczoraj byłam na imprezce.... Późno wróciliśmy.... Zaraz śniadanko, a teraz ogladam dzień dobry tvn, pozdrawiam i życzę miłej, sympatycznej niedzieli...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewcznki spadam na relaksik impreza u brata:) wiec wiecie nie bedzie mnie:) miłego weiczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha mój post z wczoraj sie dzisiaj skopiował:) posiedziałam wczoraj u brata:)popiłam piwko:) :) a dzis do teratru na testosteron:) póki co wypoczywam po sniadanku:) kurde no to zabrała bys sie ze mna:)z krakowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Fajnie że tyle z Was się pisze na nasze spotkanie :) już nie mogę się doczekać :D a narazie to czeka mnie ogrom roboty... nici z wypoczynkowej niedzieli, ale nic to skoro niedługo WAS zobaczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITASKI KOBIETKI!kurde nie martw sie wszystko jest dobrze skoro czujesz parcie na pęche to znaczy ze dzidzia sie rozpycha ..ale zawsze lepiej to sprawdzic i byc pewnym ...rozumiem Cie i trzymam kciuki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz u ciekam bo idziemy na imprezke do tesciowej bedzie wyzerka.....i spotkanie rodzinne .... wielkie buziole dla was !!!!!!! miłej niedzieli.... ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Bardzo Niedzielnie! Fisia Ty to masz ciety jezyczek! Tak trzymac moja dziącha!!!!! :p no bo kurcze no co za niewiedza \"kolorowych\" inaczej no nie? Malwinko moj tez nie zlozyl zyczen reszcie, uwaza to swieto jako staromodne, moj tatko napisal mi cudownego smska z zyczeniami, a moj ksieciunio nie zlozyl zyczen mojej mamci... uuuu nie ladnie, ale jak dzis zadzwonie do nich, podam mu sluchawke i powiedzial,ze to uczyni, no troche trzeba ich obycia nauczyc, a co!!!!! A tak na marginesie to ja tez nie przepadam za sztucznymi swietami, jak mam sobie pomyslec ze kazdy w walentynki kopuluje, a na 8marca kazda dostaje kwiatka...coz nie lubie tego typu masowek i \"grupowych\" :) :) :) a jak posuwaja sie remonty? pewnie blizej niz dalej co? Anus odpoczniesz w Polsce, ja zawsze tak mam, kolowrotek przed, ale za to nadrabiam w kraju, istna laba i brak poczucia czasu, pozniej az trudno sie wyjezdza... co roku byla Polska i mase spraw, w zasadzie urlop bez urlopu, pozwolilismy sobie pojechac tylko we dwoje do Miedzywodzia,Miedzyzdroi i Dziwnowa tak na 4ry dni w ostatnie lato...normalnie kosmos, sniadanie na plazy, pomidor, ogorek malosolny, bulki paczka szynki i serka zoltego, tak wiesz prosto ze sklepu, pozniej spacer, opalanko, w krzakach rutitanko :) :) :) i znowu jedzonko, winko, browarek i znowu rutitanko, a czas plynal i plynal, ale tym razem wolniusio i fajniusio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) wpadłam tak na chwileczke, juz dobry tydzień mnie nie było :( w dzien praca i uczelnia, po południu troszke obowiazków domowych, a wieczorkiem.... baraszkowanie z mężem :) wiec mam nadzieje ze moja nieobecnośc zostanie przez Was usprawiedliwiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejrzałam troszke co pisałyście i widze ze kolejne koleżanki sie zaciązają :) moje gratulacje!!! kurcze jak i ja bym chciała szybko do Was brzuchatki dołączyć :) niby staram sie o tym nie myslec i podchodzic do sprawy na luzie ale czasem to jest sielniejsze ode mnie. no ale nie ma co czas pokaze co bedzie, w tym tyg dalismy niezle czadu :) i powie wam ze dawno nie miałam takiej ochoty i satysfakcji z tych naszych wieczornych zabaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×