Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Maniu ja też już nie mogę się doczekać u mnie sprawy troszkę się pokomplikowały bo tak naprawdę kiedy ok. 8 miesięcy temu przestałam brać tabletki, zaczęłam robić badania - badania ok. Kiedy poszłam do ginekologa sprawa się pokomplikowała bo nadżerka i to duża, więc najpierw cytologia....Później zabieg laserowy i znów czekanie.....Kiedy poszłam po świętach Bożego Narodzenia do ginekologa okazało się, że nadal mam, nie została całkowicie zamknięta.... Więc znów cytologia - wyszła ok. II grupa i teraz wymrażanie.... W tym tygodniu idę w końcu na wizytę i mam nadzieję, że w końcu zaczniemy kontynuować staranka :) Trzymajcie kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście to wymarażanie miałam jakieś prawie dwa miesiące temu....zero współżycia - stwierdziliśmy, że dopiero po wizycie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraźcie sobie to napięcie... Ale się cieszę, że w końcu zaczyna mi się cykl normować, teraz miałam już 28 dnia miesiączkę ;) Co po tabletkach miałam straszne wahania ;) I to mnie cieszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę się rozpisałam ale się denerwuję.... Hmm powiecie nadżerka nic takiego... Ale ja miałam 2 złotówkę podobno....i trochę dyskomfort też w jej wyniku... I te stany zapalne....podobno też były jej przyczyną i w moim przypadku najlepiej należało się jej pozbyć z racji staranek i oczywiście zdrowotnych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej chyba żadnej z Was nie ma :( Trudno, ja zaraz muszę popracować troszkę jak mi się nie chce :( Ale będę zaglądała, dzisiaj obiadek u mnie wczorajszy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwina nie martw sie, teraz juz napewo bedzie dobrze i zabierzesz sie za starania... bardzo duzo dziewczyn ma nadzerki wiec jakos zyja, glowa do gory! tez jakis rok temy mi powiedzieli,ze mam ale o tamtej pory cisza jak makiem zasial i w koncu nie wiem czy znikla, czy jest mala, czy duza czy w ogole co sie tam dzieje:O czytalam o cytologi III grupie i to dopiero strach ale jest malo dziewczyn z I grupa wiec II to standart:) buziola do gory! ja chyba mam goraczke i gardlo boli, kaszelek itp wzielam gripex i klade sie do lozeczka papa do jutera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku dzięki za pocieszenie ;) Ale tyle czasu, po prostu traciłam już czasami cierpliwość.... Bo ileż można, pewnie wiecie co może czuć kobieta, która chciałaby kontynuować staranka a na drogę spadają jakieś kłody....To smutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami myślę, że to jakaś kara za to, że wcześniej decydowałam się na te tabletki - bo wcześniej było ok. Zaczęło się to wszystko kiedy zaczęliśmy poważnie myśleć o dziecku....i przestałam je brać....;( Ale ok. już przestanę smucić - myślę, że mnie rozumiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł gerls:-) no ja krwawie od wczoraj jak zarzynane prosie...no cóż takie uroki mojego okresu:-( właśnie wróciłam od Mamusi z obiadku i szykuje się na wyjście do lokalu na damską imprezkę z okazji Dnia Kobiet. Same baby i striptiz męski, a co!!!:-) idę się szykować, miłego wieczorku i buziaki:-) Jutro Wam napisze o obnażonych ciałach męskich hahahhaa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny...z górnej i dolnej części tabelki..:) Wracam do starających się i mam nadzieję że już teraz nic mi nie stanie na przeszkodzie...proszę poprawić w tabelce (ostatnia @ 7marzec - 2 cykl starań)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tutaj ciekawostki jakie ostatnio wyszperałam w necie może którejś z was pomogą?? * Mieszanka nr 1 -Ojca Klimuszki * ( z książki: "Powróćmy do ziół leczniczych", ) antyzrostowa, likwidacja stanów zapalnych w jajowodach i jajnikach, pobudzenie pracy jajników, stabilizacja układu rozrodczego Wszystko po 50 gr.: Szyszka chmielu ziele przywrotnika ziele krwawnika liść ruty ziele nostrzyka żółtego kwiat lawendy kłącze tataraku kwiat nagietka owoc róży Na każde jednorazowe użycie należy brać kopiastą łyżkę stołową, zalać ją szklanką wrzącej wody, przykryć na trzy godziny. Następnie przecedzić, lekko podgrzać i pić trzy razy dziennie po szklance przed posiłkem. Po I porcji- przerwa 7 dni, po II- 12 dni, III porcja profilaktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Mieszanka 2 -Ojca Klimuszki * po 50gr: Kwiat jasnoty białej Liść mącznicy Liść rozmarynu Liść pokrzywy Ziele rdestu ptasiego Ziele drapacza Ziele przywrotnika Kwiat kasztanowca Korzeń mniszka Owoc róży Na każde jednorazowe użycie należy brać kopiastą łyżkę stołową, zalać ją szklanką wrzącej wody, przykryć na trzy godziny. Następnie przecedzić, lekko podgrzać i pić trzy razy dziennie po szklance przed posiłkem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszanka 3 -Ojca Grzegorza Sroki, * z "Poradnika ziołowego" , pobudzająca pracę jajników lebiodka (oregano) { Origani Herba} 50gr koszyczek rumianku { Anthodium Chamomillae} 50gr macierzanka {Serpylli Herba} 50gr pokrzywa {Urticae Folium} 50gr dziurawiec {Herba Hyperici} 50gr rdest ptasi {Herba Polygoni avicularis} 50gr ruta {Herba Rutae} 20gr nagietek {Calendulae flos} 20gr nostrzyk {Herba meliloti} 20gr Łyżeczkę ziół zalać szklanką wrzącej wody, naparzać pół godziny. Pić szklankę odwaru przed snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Mieszanka ziołowa na pierwszą fazę cyklu* (składniki zawierające związki pobudzające organy odpowiedzialne za owu oraz zawierające roślinne estrogeny): liście maliny 40g, rozmaryn 40g, kwiaty bzu czarnego 40g szałwia 40g, bylica pospolita 40g (można też dodać koniczynę łąkową) 40g. *Mieszanka ziołowa na drugą fazę cyklu* (wzmacniające prod. progesteronu): przywrotnik 40g pokrzywa 40g krwawnik 40g Łyżkę zaparzyć szklanką wrzątku, pić 3 razy dziennie (można na zapas w termosie)". do tego link: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=19585&w=18806180&v=2&s=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Wzmacniająca mieszanka O. Sroki przeciwko poronieniom* koszyczek rumianku- 100 gr owoc róży - 100 gr liść melisy - 50 gr ziele dziurawca - 50 gr liść mięty pieprzowej - 50 gr kwiat nagietka - 20 gr Zioła zmieszać, wsypać łyżeczkę na szklankę wrzątku, naparzać pod przykryciem 20-30 min. Pić raz dziennie przed spaniem. Można osłodzić łyżką syropu malinowego lub z czarnej porzeczki. Zioła kupujemy pojedynczo w sklepach zielarskich (nie w aptekach) . Ceny za 50 gramową torebkę jednego zioła wahają się (zależnie od zielarni) od 1.20 zł.-3.50 zł. (około) najlepiej zacząć pić od początku cyklu; pić nieprzerwanie cały cykl a pijemy "z wiarą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZIOŁA DLA PANÓW 1. Żeń - szeń. Pobudza aktywnośc seksualna i tonizuje. Zwiększa liczbę plemników w nasieniu. 2. Witania Indyjski żeń - szeń. Ma podobne do niego właściwości 3. Palma sabalowa. Jest pomocna w leczeniu niepłodności związanej z chorobami prostaty (przerost i zapalenie gruczołu krokowego). Pomaga w zaburzeniach erekcji, działa tonizująco na narządy rozrodcze i uklad moczowo - płciowy. 4. Śliwa afrykańska. Poprawia płodnoś w przypadkach chorób prostaty. 5. Miłorząb. Działa korzystnie w przypadkach niepłodności na tle zaburzeń krążeniowych. 6. Głóg. Działa tonizująco na krązenie i przeciwutleniająco. Może by skuteczny w przypadkach nadciśnienia tętniczego i problemów z krążeniem żylnym. 7. Kolcorośl. Poprawia funcje nadnerczy, podnosi poziom testosteronu. Korzystnie wpływa na wątrobę, która metabolizuje hormony i bierze udział w regulacji ich stężenia we krwi. 8. Czosnek. Chroni plemniki przed uszkodzeniem przez wolne rodniki. Stosowany jest także w leczeniu impotencji. 9. Lukrecja. Działa tonizująco na nadnercza i układ rozrodczy, może też zwiększac aktywnośc hormonalną. 10. Turnera. Używana jest głównie do wzmocnienia popędu płciowego u mężczyzn i kobiet. 11. Chamaelirium luteum. Działa tonizująco na układ rozrodczy. jest pomocne w leczeniu impotencji. 12. Zioła chińskie. Poprawiając krążenie i wzmacniając wątrobę, powodują wzrost liczby i ruchliwości plemników w nasieniu. Aby otrzymac dla siebie odpowiednią mieszankę ziół, należy skontaktowac się z zielarzem lub specjalistą medycyny orientalnej. (w internecie można znaleźć strony takich specjalistów) CIEKAWE LINKI: www.umamy.homestead.com/koncepcja_nat.html -różności na temat tego, co z natury nam może pomóc... www.lexziel.pl www.ziololecznictwo.pl www.zielarnia.pl http://luskiewnik.webpark.pl/fitoterapia2002.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz najlepsze....nie można tego kupić w żadnej aptece w mieście w którym mieszkam ... ale można kupić przez internet, w aptece internetowej. Przeczytajcie działanie.... False Unicorn Root - Aletra Lecznicza (Aletris Farinosa) Używany do leczenia bolesnych miesiączek, braku menstruacji, endometriozy, nierównowagi hormonalnej, niepłodności, mdłości w ciąży, cyst jajników, zagrożenia poronieniem. Tonizuje układ rozrodczy, szczególną rolę odgrywa przy zachodzeniu w ciąże i w samej ciąży. Ma normalizujący wpływ na jajniki. Używany przy niepłodności związanej z nieprawidłowym wzrostem pęcherzyków Graffa. Zmniejsza ból owulacyjny i suchość w pochwie. Niektórzy specjaliści ostrzegają, aby nie brać zioła zanim nie zdecyduje się na ciążę! Uwaga: Nie przekraczaj dawki - zbyt duże powodują uderzenia gorąca, podrażnienie żołądka i nerek, zaburzenia widzenia i wymioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie mądrości powklejałam ponieważ wiem że jest wiele dziewczyn nie koniecznie z naszego forum które szukają wciąż jakiegoś złotego środka ... i może zaglądną do nas i zostaną z nami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi30
czesc dziewczyny. jesli mozecie napiszcie jak dlugo starlyscie sie o dziecko zanim zaszylscie w ciaze? ja staram sie 4 cykl. Nie wiem moze to krotko ale juz lapie stresa ze to tyle trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi30
z gory wielkie dzieki za kazda informacje i pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .......WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -....................9 cykl....14.02 🌻Fisia ..........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...7 cykl....11.02 🌻Dziubassek...22....Trójmiasto..................0 cykl....18.02 🌻Maliwina29...30.....Warszawa..................2 cykl....03.03 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel..2 lata.5 cykl....27.01 🌻Agi37..........37.....Warszawa..................5 cykl....23.02 🌻Schering......35.....Wrocław....................2 cykl....07.03 🌻Basiunia*.....29.....śląsk.....Szymon 4 lata...1 cykl....18.02 🌻Yennyfer.....31.....Lublin....Wojtek 12lat....2 cykl....01.11 🌻Cebulka30....30.....Piotrków Try..Nadia 6lat.2 cykl....08.03 🌻Gooosha......24....Ballymena...................2 cykl....05.02 🌻Majek123.....22 ...Zakopane....................0 cykl....28.01 🌻Titowa1.......28....Irlandia......................2 cykl....06.02 🌻Anucha26.....27....Śląsk..........................0 cykl....20.02 🌻Ania.K_81.....26....Dublin..Weronisia 2lata...1 cykl....01.03 🌻Mania23.......23....Warszawa....................2 cykl....19.02 🌻MamaZuzi.....20....Bytom........................1 cykl....19. 01 🌻Wiola30........30....Kuj.-Pom....Angela 7lat...1 cykl....04.02 🌻Zuza-82........25....Pomorskie...................1 cykl.......... 🌻Gargamelka..........Chorzów.....................1 cykl........... 🌻Sara82..........25...Podkarpacie.................0 cykl....24.02 🌻Robur................Zach.-pom...Daniel 8lat.....0 cykl....21.02 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE........................ .ter.por. 🌻Demiluna .....26....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża....13.06.08 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa...................ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto ................ciąża....30.06.08 🌻Harbatka ....29......Warszawa................ciąża.....05.07.08 🌻Agital.........26.....Żywiec.....................ciąża..... 20.07.08 🌻Avinion........29.....Kraków.....................ciąża....02 .08.08 🌻Wiktoria80...27...................................ciąża.... 22.08.08 🌻Dafodilek ....29.....Wrocław....................ciąża....12.09.08 🌻Koug..........34....Opole...Michał 11,Ola 7....ciąża...18.09.08 🌻Kasika1......23....Rzeszów..Kacper 21m-cy..ciąża....02.11.08 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ Meggi tu mozesz sobie zobaczyc kto i jak dlugo sie stara(pierwsza czesc tabelki) Schering dzieki za rady a ktore mieszanki sa na zapalenia pochwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi30
dziekuje dziubasku! 🌼 kochane a po jakim czasie udalo sie zajsc w ciaze obecnym przyszlym mamom? moge sie od was przylaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej~! Jak zaraz idę umyć się i oglądam w łóżeczku taniec z gwiazdami :) Może jakiś jogurcik zjem:) Jutro znów jedziemy jakieś płytki wybierać ale będzie już niedługo fimito! Już się nie mogę doczekać.... I jutro znów rozpoczyna się tydzień pracy - mam nadzieję, że szybko minie i znów weekendzik ;) I bliżej do wprowadzenia się do mojego mieszkanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie starające się i zaciążone!!!!! Miłego wieczorka i jutro miłego dnie od samego rana do wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasku... na zapalenie pochwy (Mieszanka nr 1 -Ojca Klimuszki) leczy wszystkie stany zapalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schering a te skladniki mozna kupic w aptece? Szyszka chmielu ziele przywrotnika ziele krwawnika liść ruty ziele nostrzyka żółtego kwiat lawendy kłącze tataraku kwiat nagietka owoc róży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×