Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Schewring juz znalazlam w sklepie internetowym te wszystkie ziola wyjdzie jakies 26,60 zł wiec nie tak zle;) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wiecier dwie złe wiadomości na początek 1.sobota ja nawale.mam imieniny cioteczki i nie moge niestety sobie odpuścić bo bym przykrośc kobicinie zrobiła.może laseczki dało by się przełozyć spotkanie?????????????? 2.@ zbliża się bo cyce mnie nawalają jak diabli Meggi zaczernij nicka 🌼 witam Cię serdecznie.kochana ja zaciązyłam w drugim cyklu a teraz bidulka męczę się już chyba 7 cykl i kapa. oglądam BB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasku ja kupuje zioła- każde z osobna w sklepie zielarskim ale są też w aptece po ok. 2zł osobiscie z moim M pijemy oboje mieszankę 3 -Ojca Grzegorza Sroki na pobudzenie i regulacje jajnikow oraz castagnus na prace przysadki oraz tez wiesiołek bo podobno jest dobry w tym połączeniu. Czekam również na przesyłkę z aletrą.(Aletra do kupienia w aptece internetowej po ok 7zl ) Czytałam wypowiedzi wielu dziewczyn które pisały o tym że nawet po wieloletnim leczeniu nie udawało się im zafasolkować ale po piciu ziółek(szczególnie Mieszanka 3 -Ojca Grzegorza Sroki) zaskakiwały już po nawet pierwszej próbie a do trzeciej czwartej spokojnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schering a te wszystkie wymienione ziola wsypuje po lyzce czubatej do miseczki i zalewam wrzatkiem czy kazde osobno ziolo parze ??? a tak w ogole to dzien dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki! fisiu moja @ juz czuje:( tez ale ja sie ciesze bo zaczynam staranka na powaznie z dopalaczem:) a moze bój cyców nie na @ dlaczego weekendy tak szybko mijaja:( nie bawie sie tak!!!! miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek kochane dzieciak odstawiony do przedszkola.mycie okien mnie dzisiaj czeka wrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Fisia Ty mnie nawet nie denerwuj!!! Musimy się spotkać, tak się cieszę już na to spotkanie. Wymyślcie coś dziewczyny!!! A na którą idziesz do cioteczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwina 29: powiem Ci ze ja miałam zdiagnozowana nadzerke juz jak nawet dobrze współżyc nie zaczełam. gr II u mnie to standard. nie maiłam nigdy zadnego wypalania ani wymrazania. troche nad tym myslałam ale wiekszosc lekarzy mi to odradzało przed urodzeniem dziecka. mowili ze to nie jest powiedziane ze jedno wypalanie załatwi sprawe oraz ze nadzerka moze sie odnowic w ciazy lub przy porodzie. tyle ze u mnie nadzerka włąsciwie kłopotów nie sprawiła, zadnych plamien itp, a była dosc spora bo 2 cm srednicy. jak byłam w ciazy i miałam ten zabieg to ogladało mnie wielu lekarzy i zaden nic ie mowił aby przed kolejna ciaza ja usunac. i powiem ci ze ostatnio miło sie zaskoczyłam, bo na wizycie u gina dowiedziałam sie ze po mojej nadzerce został mały slad tj niewielka blizna pokryta zdrowymi nowymi komórkami :) i powiedział ze to sie zdarze np po takich zabiegach czy porodach kiedy regeneracja organizmu jest wzmozona :) powiedział tez ze nie jest powiedziane ze sie nie odnowi np w ciazy ale ja i tak sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina: co do tabletek to tez kiedys brałam przez chyba 3 lata (jakies 2 lata temu odstawiłam) i powiem Ci ze nie chce ich wiecej brac i nie wiem jeszcze jak sie bede zabezpieczac jak urodze dziecko. kurcze czasem mysle ze problemy z ciazami maja czesciej kobiety ktore kiedys je brały. przeciez to nic innego jak chemia i nie jest to naturalne dla ogranizmu. tak naprawde skutki masowego brania tabsów przez kobiety beda znane za kilkanascie lub wiecej lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym właciwie kazda moja kolezanka która je bierze lub brała nie była w 100% zadowolona, bo albo spadek libido, czeste infekcje, suchasc pochwy lub i gorsze sprawy zylaki (zmiany zakrzepowe) itd. jedna moja znajoma to podczas brania tabsów nie dostała @ i lekarz kazał jej je odstawic ale miesiaczka nadał nie przychodzi a dziewczyna w ciazy nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kocgane! Przepraszam bardzo za tak długą nieobecność, wstyd mi ogromnie... muszę Was czymś przekupić, żebyście nie krzyczały na mnie ;) Niby cały tydzień miałąm wolne, ale nadrabiałam mnóstwo moich prywatnych spraw i sprawek, które leżały porzucone od pewnego czasu. Mam tydzień do nadrabiania w czytaniu, więc to troszkę potrwa :P Z najważniejszych wydarzeń: po usg usłyszeliśmy, że będzie ................... CÓRUNIA !!!!!!!!!!!! widziałam pięknie jej \"klejnoty\" :D mój K. zachwycony, jeszcze go takim nie widziałam. Niunia zdrowa, wszystko dobrze. Moje kochane 🌼 ogromny dla Was !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka gratuluje córeczki 🌼🌼 Aniu na imprezke jedziemy tak na 16.00.nie pasuje nam nie iśc bo w sumie już niewiele osób pamięta o jej imieninach i wiem ,że jak idziemy do niej to bardzo się cieszy i czeka na nas.cholewcia całkiem zapomniałam o tych imieninach.a może byście przełożyły spotkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meggi -- u nas zaskoczyło za pierwszym razem.. Dziubasku -- możesz mi zmienić w tabelce datę terminu? Teraz już przeskoczyło na 1.07.2008.... kurcze, coraz bliżej ;) Validosek, Fisia -- serdecznie dziękuję 😍, ale i tak będę ją ubierała w chłopięce ciuszki, bo różu nie toleruję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatko oprócz rózu jest zielony , zółty......o duzo pieknych dziewczecych kolorów:) a ja protestuje!!!!!1 nie chce mi sie nic robic:) strajk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku -- przyłączam się do strajku :) a co! wsparcie musi być. A reszta bab gdzie? Śpią ? Idę poaktualizować moją stronkę www, wrócę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie śpie ja nie śpie.okno myje :D:D:D:D:D:D:D:D:D Harbatka ja też miałam różowstręt ale z czasem mi przeszło.moja mała miała różniste kolorki na ciuszkach.biel.błekit seledyn łososiowy kolor.z czasem zaczęłam wprowadzać róz jako dodatek i pomaluśku się do nieo przyzwycziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam pytanie dot spotkania!!!!w sobote??? gdzie i o której i kogo mam zabrac po drodze:):):) powiedziałam mezowi ze jade a on spokojnie moze skonczyc prace:) hahahah nie ma jak to piekne zagranie:) taktyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka no to mamy juz parke:) wspaniale🌻 Demi na chlopca Harbatka dziewuszke co za okropny dzien:O glowa mnie boli czas na paczusia z toffi a jak tam szczesliwa mezatka Yenny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Validos27 ......27 ....Kraków..............................9 cykl....14.02 🌻Fisia ............29 ....śląskie...........Marta 3lata .....7 cykl....11.02 🌻Dziubassek.....22....Trójmiasto...........................0 cykl....18.02 🌻Maliwina29....30.....Warszawa............................2 cykl....03.03 🌻Michelle........21....kuj.-pom.........Daniel..2 lata....5 cykl....27.01 🌻Agi37...........37.....Warszawa............................5 cykl....23.02 🌻Schering.......35.....Wrocław..............................2 cykl....07.03 🌻Basiunia*.......29.....śląsk.............Szymon 4 lata....1 cykl....18.02 🌻Yennyfer.......31.....Lublin...........Wojtek 12lat......2 cykl....01.11 🌻Cebulka30.....30.....Piotrków Try....Nadia 6lat........2 cykl....11.02 🌻Gooosha.......24.....Ballymena............................2 cykl....05.02 🌻Majek123......22 ....Zakopane.............................0 cykl....28.01 🌻Titowa1........28.....Irlandia...............................2 cykl....06.02 🌻Anucha26......27.....Śląsk...................................0 cykl....20.02 🌻Ania.K_81......26....Dublin............Weronisia 2lata...1 cykl....01.03 🌻Mania23........23....Warszawa..............................2 cykl....19.02 🌻MamaZuzi......20....Bytom..................................1 cykl....19. 01 🌻Wiola30.........30....Kuj.-Pom........Angela 7lat........1 cykl....04.02 🌻Gargamelka..........Chorzów................................1 cykl........... 🌻Sara82..........25....Podkarpacie...........................0 cykl....24.02 🌻Robur..................Zach.pom........Daniel 8 lat........0 cykl....21.02 🌻Zuza-82.........25....Pomorskie.............................1 cykl.......... ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Demiluna ......26....Anglia ............Wiki 3 lata....ciąża....13.06.08 🌻Mar--gerita.....26 ...Warszawa.........................ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ..........29 ...Trójmiasto .......................ciąża....30.06.08 🌻Harbatka .......29....Warszawa.........................ciąża....01.07.08 🌻Agital...........26.....Żywiec............................ciąża....20.07.08 🌻Avinion..........29.....Kraków...........................ciąża....02.08.08 🌻Wiktoria80......27.........................................ciąża....22.08.08 🌻Dafodilek .......28....Wrocław..........................ciąża....12.09.08 🌻Koug.............34....Opole......Michał 11,Ola 7.....ciąża....18.09.08 🌻Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 21m-cy......ciąża....02.11.08 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos ja już teraz nic nie wiem co z tym spotkaniem :( Rozumiem Fisię ale we wtorek to znowu większość pracujących nie może... Z Tobą miała się zabrać Kurde no ale też nie była pewna. Kurczaki!!! mam nadzieję, że wypali to nasze spotkanie!!! Tak się cieszę na nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ktoś wogóle będzie? bo nie wiem w końcu czy mam jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania - co do tabsów to zaczęłam brać w 1999 i z Weroniką nie miałam problemu żeby zajść udało się za pierwszym razem, a teraz miałam jakieś hocki klocki, nie wiem czy to przypadek czy wyczerpał się limit tabsów jaki mogłam przyjąć bez konsekwencji... ale fakt że branie tabletek ma swoje skutki uboczne np. spadek libido :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyneczki 🌼 Bardzo się boję!! Wiecie że podobno będę musiała leżeć, a bynajmniej już ostatnie dni jestem w pracy.Muszę się oszczędzać.Jutro idę do gina i powie mi konkretnie czy moja fasolka jest zdrowa i jakie zalecenia będę miała.Jeszcze nigdy tak się nie bałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza -- trzymamy kciukasy ❤️ daj szybko znać co ginek powiedział. Harbatka -- super, ze córunia :) dziewczyny mają rację, jest wiele pięknych kolorów dla dziewczynek ale sma zobaczysz, że jeszcze nie raz ubierzesz swoją księżniczkę w róż :) z resztą odcieni różu też jest sporo... 😘 dla Ciebie i Maleńkiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza musi byc dobrze:) wpoczywaj:) i zero stresu!! dziewczynki ja myslałam ze sobota ta jest aktualna:) a kurde no chce sie zabrac:) i fisia zabiore po drodze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos jak wcześniej napisałam w sobote kapa ja nie mogę a dziewczyny nie mogłybysmy tego spotkania przełożyć na inny dzień????? piatek wieczór np????cholewcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny👄buziaki dla was za pocieche.Ale serio martwie się.Ale nic musi być dobrze.Mam nadzieję że ty razem nam wyjdzie, bo tak czuję i już🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Jak pięknie jest na dworze, że nadzieja sama puka do mych drzwi i ja ją przyjmuję, bo wiem że będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×