Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

"Pierwszy zrobil" mialam na myśli lekarza później poszlam do bardzo fajnej pani doktor do ktorej chodzę i jestem BARDZO ZADOWOLONA Z JEJ wizyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no --- wszystkiego naj, naj, naj i jeszcze raz naj :) kołderko --- już leci 5-ty tydzień (dziś się zaczął), do lekarza jutro będę dzwonić i zobaczę kiedy uda mi sie zapisać, mam nadzieję ze już na przyszły tydzień. nie martw sie ze musisz staranka przełożyć, czas szybko minie :) robur --- ja tym razem nie doczekałam do pierwszego dnia @ i juz 26 dnia cyklu testowałam, i tescik od razu pozytywny wyszedł, mimo ze nie był to poranny mocz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci jeszcze o tym, że spóźnienie miesiączki po wymraż czy przy innym usuwaniu ma podłoże bardziej psychiczne....To wiem od lekarza, więc może się spóźnić miesiączka :) Pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Perelki! czy ktos wspominalal o powadze i krejzolowaniu? no to juz jestem! :p 🌻 Kurde no!!!!!! 🌻 Sto lat! kwiatusiow dzidziusiow! i tego co jeszcze niespelnione! Dziekuje za fotke! Wygladasz tak ladniusio! te kragloscie pasuja do Ciebie! suuuuuuuuuuuper! 🌻 Dziubassku motylki powiadasz? 🌻 Fisia!!!! Dzięks za filmiki! najbardziej podobalo mi sie rosyjskie wesele!!!! :) :) a co do przedszkola to moze powstaly juz jakies wieczorowe dla doroslych co? czasy sie zmieniaja i moze jeszcze nic straconego! :) heheh 🌻 Validosku jak tam tescik? kiedy robisz? bo ja chyba jutro...dzis zapomnialam po drodze kupic, a od kilku dni ciagnie mnie w dole i czuje mokro, choc podczas weekendu mialam delikatne plamienia, (moze to przez ta wycieczke,zmeczenie i stres) no i martwie sie o progesteron, bo podczas tych plamien szyje mi cos dusi, slabo i niedobrze... moze Cabulka mi pomoze? bo tez miala dusznosci? jak myslisz Cebus? 🌻 Mania 🌻 gratuluje!!!!!!!! i niech dzidzius rosnie nam tu zdrowo! 🌻 🌻 Kolderka 🌻 podziwiam Cie ze tam dlugo przebywalas na tamtym topiku, ja po 3tyg ucieklam, tutejsze Dziewczyny mnie stamtad porwaly, a dokladniej Koug! 😘 CHWALA JEJ ZA TO! BOG w dzieciach niech jej wynagrodzi! :P i sie bardzo z tego powodu ciesze! i sama sie staram... a w tym miesiacu naprawde sie staralam :p hehehe a zatem WITAJ! 🌻 Anus a co u Ciebie, ostatnio jakas nieobecna jestes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASZ
Właśnie z tym współżyciem po krio to są różne opinie. Ja leczę się w klinice od spraw niepłodności i lekarz powiedział mi że mogę skakac biegac tańczyc no i współżyc. I mimo że robiłam to wszystko (a jeszcze dodam że jestem instruktorką tańca a o wolnym nie było mowy) wszystko się zagoiło i upławów nie miałam za dużo. Jedno jest pewne cieszę śię że zrobiłam z tym porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze w takim arzie usuwam się z tego topiku.... Pozdrawiam i życze szczęścia!!!!!!!!!! Wszystkim :( :(:(:( Nie było mnie parę dni ale naprawde nie moge tutaj bywa tak często.....ale to już nie wasza sprawa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASZ
Dla mojego lekarza nie ma opcji żeby nie mrozic nadżerki bo twierdzi że właśnie ona w dużyym stopniu utrudnia zajście bo zmienia ph czy coś (nie pamiętam). Robi to wszystkim swoim pacjentkom a więc i ja się zgodziłam tymbardziej że jest jedynym specjalistą od niepłodności w mojej mieścinie. No i na koncie ma już trochę ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej Malwincia co to za smutasy????;) nie waż się uciekac od nas!!!!!!!!obraze sie! a cięzarnym, do tego solenizantkom sie przeciez NIE ODMAWIA! ;) dzieki wam wszystkim za życzonka ;) ps. jutro nie ide do pracy, ide do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no oooooooo i slusznie! uciekaj do doktorka! idziesz po L4 czy na ogolne sprawdzonko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, to czesto sikanie to moze byc objaw..odchodzących wód.. moja mama placze juz drugi dzien bo sie boi ze cos mi jest. Coz, ide jutro to sprawdzic, no i po L4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avinion nie martw sie!!! zadne wody tylko poprostu dzidzia cisnie na pecherz głowa dpo gory nie martwic mi sie tu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł jeju ile miałam dzisiaj roboty, nawet nie zajrzałam do Was cały dzień:-( Kurde no życze Ci wszystkiego najlepszego w dniu 30-tych urodzin. By Dzidzia dawała Ci wiele radości i miłości.Teraz dopiero się zacznie;-) bo wiesz stare ale jare jesteśmy i wiemy co tam w trawie piszczy;-) Fisia opiłaś się czy popełniłaś zabójstwo z premedytacją na egzaminatorze?:-) :-) Tituś oj powiem ci że te moje duszności to mnie już wykańczają, raz są raz ich nie ma. Po takiej serii badań jakie zrobiłam nic nie wykazało. Zrobiłam nawet rezonans magnetyczny kregosłupa i musze isć do neurologoa by sprawdzic co tam jest na tych zdjęciach. Ogólnie z opisu jest ok. ale pójde by mieć juz te badania z głowy. wszystko wskazuje na nerwice której wogóle nie czuje, no ale podobno tak jest. Kołderko witaj u nas będzie Ci najlepiej:-) ide coś zjeść i zajrze wieczorkiem. aaaaaaaaaaa i nie pijcie beze mnie jak Fisia przyjdzie z flaszką:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no gdyby to były wody to by ci się zaczeła akcja porodowa a tak nie jest bo nie masz skurczów i innych objawów. Nie martw sie ja tez tak miałam najgorzej to było w nocy co godzina do kibelka a tak cudnie mi sie spało. wypytaj dokładnie lekarza ale napewno nic ci nie jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Validos27 ......27 ....Kraków.............................10 cykl....18.03 🌻Fisia ............29 ....śląskie...........Marta 3lata .....7 cykl....14.03 🌻Dziubassek.....22....Trójmiasto...........................0 cykl....18.02 🌻Maliwina29....30.....Warszawa............................3 cykl....03.04 🌻Michelle........21....kuj.-pom.........Daniel..2 lata.....5 cykl....27.01 🌻Agi37...........37.....Warszawa............................5 cykl....23.03 🌻Schering.......35.....Wrocław..............................2 cykl....07.03 🌻Basiunia*.......29.....śląsk.............Szymon 4 lata....2 cykl....29.03 🌻Yennyfer.......31.....Lublin...........Wojtek 12lat.......2 cykl....01.11 🌻Cebulka30.....30.....Piotrków Try....Nadia 6lat..........2 cykl....04.04 🌻Gooosha.......24.....Ballymena.............................3 cykl....04.03 🌻Majek123......22 ....Zakopane.............................0 cykl....28.01 🌻Titowa1........28.....Irlandia...............................3 cykl....25.03 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................0 cykl....17.03 🌻Ania.K_81......26....Dublin..........Weronisia 2lata.....1 cykl....02.04 🌻MamaZuzi......20....Bytom..................................1 cykl....19. 01 🌻Wiola30.........30....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........1 cykl....08.03 🌻Sara82..........25....Podkarpacie...........................0 cykl....24.03 🌻Robur...........30....Zach.pom........Daniel 8 lat.........1 cykl....24.03 🌻Lorunieczka....24....Anglia..................................1 cykl....20.03 🌻Kołderka*.......................................................................... ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Demiluna ......26....Anglia ............Wiki 3 lata....ciąża.....21.06.08 🌻Mar--gerita.....26 ...Warszawa.........................ciąża.....30.06.08 🌻Sylwia ..........29 ...Trójmiasto .......................ciąża.....30.06.08 🌻Harbatka .......29....Warszawa.........................ciąża.....05.07.08 🌻Agital............26.....Żywiec............................ciąża.....20.07.08 🌻Avinion..........30.....Kraków...........................ciąża.....02.08.08 🌻Wiktoria80......27........................................ciąża......22.08.08 🌻Dafodilek .......28....Wrocław..........................ciąża......12.09.08 🌻Koug.............34....Opole......Michał 11,Ola 7......ciąża......18.09.08 🌻Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 21m-cy......ciąża......02.11.08 🌻Zuzita............25....Pomorskie.........................ciąża......07.11.08 🌻B_eata22........22....Wielkopolska.....................ciąża......21.11.08 🌻Gargamelka............Chorzów..........................ciąża......21.11.08 🌻Mania23..........23....Warszawa........................ciąża................. ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kołderka* cieszę się że do nas dołączyłaś :) Titowa sąsiadeczko, dziękuję zatroskę 😘 u mnie, no cóż, trochę ciężkich dni ze względu na kłopoty osobiste no i szukuje mi się kolejna przeprowadzka... niby dobrze, bo na większy dom ale wiecie, znowu przewożenie tych wszystkich gratów aklimatyzacja itd. No i jak to ja, strasznie się stresuję tym wszystkim taka już jestem. Ale czytam Was codziennie żeby poprawić sobie humorek :) Pozdrawiam Was wszystkie i miłego wieczorka życzę P.S. Fisiaaaaaaa gdzie jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarby..nie wiem czy to są skurcze, ale co kilkanascie minut mam taki twardy, ciezki brzych. tak jak mi sie w nim przesuwaly kamienie. Tak jakby mi ten brzuch opadał. Boje sie. Boze! aby do 18 00 jutro! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no -- mam nadzieję, że to nic groźnego ale na wszelki wypadek nie dotykaj brzucha bo dotykanie brzucha może pogorszyć sprawę. Weź ciepłą ale nie za gorącą kąpiel (woda powinna mieć ok 37 stopni) a jeśli Ci nie przejdzie to jedź dla swojego spokoju do szpitala. Trzymam kciuki i wierzę że to nic groźnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ten \"ciezki brzuch z kamieniami\" to juz wczesniej mialam, ale rzadziej. Coz, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kołderko witam Cię na naszym topiku podziwjam Cię że tak długo wytrzymalas na tamtym dla mnie było tam za smutno i kazda wizyta tam konczyła sie łzami a tu jest super kobietki super zawsze mozna na nie liczyc fiska co ty robisz kobito chyba Cię nie wsadzili za zamordowanie egzaminatora ... ale czy w ataku złości czy radosci.... ;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki za tak cieple przyjecie :) kurde no - kochana czy my sie nie spotkałyśmy na topicu śluby i wesela - ślub pazdziernik 2007? bo mi sie wydaje ze tak, ciesze sie ze Tobie sie udało tak z dzidziusiem , mi niestety nie ale nie trace nadziei, chcialam starć sie JUZ ale niestety sprawy mi sie pokomplikowały buuuu;( Maniu trzymam MOCNO kciuki i zaresztę Was dziewczynki , pozdrawiam was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołderka Dobrze,że z nami jesteś. Kurde no Nie powinnam Cię straszyć ale to twardnienie brzucha to chyba nie powinno być za częste.Jak byłam w ciąży lekarka się o to mnie wypytywała,powiedziała,że czasem mogą być,są to skurcze przepowiadające - przygotowujące w przyszłości szyjkę do porodu.Ja ich w ogóle nie miałam (pamiętam jeden skurcz kiedyś w nocy i żadnych więcej aż do porodu) i podejrzewam,że dlatego m.in.moja cesarka.Koniecznie idź jutro do lekarza,nie rób żadnych gorących kąpieli,nie kładź się na brzuchu (i tak pewnie jest za duży),zero seksu i nie masuj brzucha a przede wszystkim nie denerwuj się,bo to najbardziej szkodzi.Głowa do góry,będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no wypoczywaj maleńa i jutro po L4 marsz bo Ci sama nakopie:) zobaczysz :) masz dbac o siebie i fasolkę:) Tituś co do testu to mam jeszcze czas do piatku:) moje cykle sa niereguralne a wczoraj skonczyłam brac duphaston i mam 5 dni na @ wiec wiesz ale za Ciebie mocno trzymam kciuki za dwie wielkie kreseczki:) Fisiu bo sie martwie o Ciebie jak egzamin?????????? Kołuderko-witaj w gronie szczesliwych kobitek:) Ja własnie wróciłam z basenu:) ale fajnie mi było tak sie zrelaksowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos Na co Ty bierzesz duphaston,na uregulowanie cykli czy na owulację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robur ja brałam duphaston po owulacji :) aby ew pomóc zarodkowi:) sie zagniezdzic!! i zeby w rezie jak sie nie uda @ przyszła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejj cos tu nie dziala jak powinno na kafe wyslalam tabelke ale przede mna nie bylo wpisow kolderki ani malwiny a teraz nagle sa co tu sie dzieje:O kołderko witaj w naszym gronie:) kurde no tylko bez nerwow! poloz sie spacku, postaraj zrelaksowac, niech maz utuli was do snu... a propo koldferki to ide pod nia:) dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór dziewczyny. cudem zdałam ale nigdy w życiu nie czułam się tak upodlona.zeszmacona i sponiewierana jak śmieć.teraz mi nerwy puszczają i popłakuje sobie. gdyby nie mój m.który był ze mną to bym z tamtąd uciekła.jutro Wam opiszę więcej.teraz mi ręcę dygoczą Kołderka witaj u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia Super,że zdałaś,wiem jak się człowiek cieszy po zdaniu. Ja też z nerwów płakam z pół godz. po egzaminie. Validos A czy Ty masz jakieś problemy z samym zapłodnieniem czy też poroniłaś jak ja i tak Ci dali ten lek na wszelki wypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×