Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

DZIEń DOBEREK Kurde wszystkiego naj naj dużo radosnych i słonecznych dni spełnienia marzen 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 fisiaczku kciuki trzymam ile sił w rękach dasz rade!!!! .... n apisz jak Ci poszło ... buzjaczki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś wzięłam dzień wolny w pracy.Będę leniuchować.Może trochę posprzątam,ale dziś czytam książkę i oglądam filmy.Muszę się trochę odstresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Moje Złote! Jesteście KOCHANE! ;)))) ps. ponoc zycie zaczyna sie PO 30tce.;) Buzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde 30-stka to nie tak żle ja myślałam że po 30-stce będe mądrzejsza aaaaaaa tu nic z tego zadko jestem poważna ... ale mi z tym dobrze i nie zamierzam sie zmieniać kurde daj sobie spokuj z tą szefowa czy ten babsztyl ma dzieci???? idz na L4 i dbaj o siebie .....bo stres to nic dobrego dla dzidzi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia trzymm kciukaski u stopek:) dawaj czadu:) Wiola badz taka jaka jestes ja tez mam poczucie humoru zadko jestem powazna nie chce zatracac sie w tej szarosxci dnia codziennego wariatki gora! hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak jak mówisz dziubasku .. albo nas akceptuja albo niech sp....ja fiska mnie juz paluchy bola od zaciskania jak ci poszło ..... mam juz piwko by oblac twe wiadomości nie wazne jakie one sa piwko dla relaxu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam podszykowac objadek!!!! miłego dzionka .... \ fisia jak kuz będziesz to mnie wołaj buzjaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie,czy często miałyście objawy ciąży przed spodziewaną miesiączką? Ja już sama nie wiem,przedwczoraj okropne mdłości wieczorem,od kilku dni podwyższona temperatura (dziś nawet 37,3 od rana),piersi takie jakby obrzmiałe.Testu nie ma sensu robić bo za wcześnie.A może sobie po prostu wszystko wmawiam? Miałyście tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to miło,że ktoś tak inteligentny dołączył się do naszego forum (oczywiście żartuję,ale dziewczyny co za wredne babsko lub chłop wtrynia się na nasze forum). Koug miałaś rację z tą wredną babą co się podszywa po inne.Może ta cała babcia kazia to to babsko.Szkoda,że na takich nie można napuścić policji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babciu kaziu Lekarzami nie jesteśmy ale na pewno jesteśmy mądrzejsze od ciebie.Nawet nie umiesz sobie wymyślić sensownej ksywy,świadczy to o twoim zerowym ilorazie inteligencji,lepiej tu się na naszym forum więcej nie pokazuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Twojej wiadomości pppppppppppppppp kimkolwiek jesteś (wstydzisz się nawet ujawnić) staram się dopiero I cykl i nie jestem bezpłodna.Za to ty może tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,byli już tu na naszym forum tacy szaleńcy jak ta co powyżej te bzdury wypisuje? Szkoda,że nie możemy założyć jakiegoś hasła do naszego forum,żeby nam się tutaj takie męty nie plątały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug ktoś się pode mnie podszywa,oczywiście mój post był jeden na tej stronie,mój nick jest zaczerniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko pod kontrolą :) Ja wiem Roburku że masz zaczerniony nick.Nie martw się ;) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Koug.Widzę,że masz doświadczenie z takimi babskami.Czy takie historie już się tu wcześniej działy na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) ❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️ WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ AVINION!!! Dużo zdrówka, radości, miłości i cierpliwości a przede wszystkim pociechy ze zdrowej dzidzi ❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️ Mania ❤️ gratulacje :) Fisia -- jak tam egzamin bo kciuki mi cierpną ale trzymać będę do skutku :) Pozdrawiam serdecznie i 🌻 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassku Jakiś wredny babsztyl wygrażał mi,pisał jakieś bzdury.Koug jakoś wykasowała wszystkie jego wredne posty i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo Was nie widzialam, nie czytalam, nie oglądalam, a to z tego powodu, że wprowadzam się do mojego mieszkanka wyczekiwanego ;) Nie mam za bardzo czasu na tego typu przyjemności (dobrze, że nie zaniebuję innych ) Zaraz znów po obiadku jedziemy sprzątać już prawie wszystko zrobione ;) i Lada chwila się przeprowadzamy....pewnie jużdlugo bęę pisala stamtad ;) Co do mnie to 12 d c i staranka.....;) Niestety 3 kwietnia tego wlasni roku dostalam @ ;( Ale glowa do gory i zaczeliśmy staranka już 8 dnia cyklu w tym miesiącu w tamtym chyba było też za późno (18 dzien cyklu pierwsze staranka ) WIĘC PROSZĘ UZUPEŁNIJCIE MNIE W TABELCE I PROSZĘ O ZMIANĘ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a TAK APROPO jak często współżyjecie starająć się???? Gdzieś wyczytalam, że nie należy częściej niż raz na dwa dni????? Ponieważ to osłabia plemniki????? Co wy na to????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm bo się zastanawiam.....stosuję na razie technikę raz na dwa dni, chociaż jednego dnia dwa razy ;) Powiedzcie może to śmieszne ale nurtujące mnie pytanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .......WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -....................10 cykl....18.03 🌻Fisia ..........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...7 cykl....14.03 🌻Dziubassek...22....Pomorskie..................0 cykl....13.04 🌻Maliwina29...30.....Warszawa..................2 cykl....03.04 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel..2 lata.5 cykl....27.01 🌻Agi37..........37.....Warszawa..................5 cykl....23.02 🌻Schering......35.....Wrocław....................2 cykl....07.03 🌻Basiunia*.....29.....śląsk.....Szymon 4 lata...2 cykl....29.03 🌻Yennyfer.....31.....Lublin....Wojtek 12lat....2 cykl....01.11 🌻Cebulka30....30.....Piotrków Try..Nadia 6lat.2 cykl....04.04 🌻Gooosha......24....Ballymena...................3 cykl....04.03 🌻Majek123.....22 ...Zakopane....................0 cykl....28.01 🌻Titowa1.......28....Irlandia......................3 cykl....25.03 🌻Anucha26.....27....Śląsk..........................0 cykl....17.03 🌻Ania.K_81.....26....Dublin..Weronisia 2lata...1 cykl....02.04 🌻MamaZuzi.....20....Bytom........................1 cykl....19. 01 🌻Wiola30........30....Kuj.-Pom....Angela 7lat...1 cykl....07.04 🌻Zuza-82........25....Pomorskie...................1 cykl.......... 🌻Sara82..........26...Podkarpacie.................1 cykl....24.03 🌻Robur..........30...Zach.-pom...Daniel 8lat.....1 cykl....24.03 🌻A.N.N.A........30...BARLINEK.....Oliwier 4lata..2 cykl....06.04 🌻Lorunieczka....24....Anglia................... .1 cykl....20.03 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE........................ .ter.por. 🌻Demiluna .....26....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża....21.06.08 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa...................ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto ................ciąża....30.06.08 🌻Harbatka ....29......Warszawa................ciąża.....05.07.08 🌻Agital.........26.....Żywiec.....................ciąża..... 20.07.08 🌻Avinion........29.....Kraków.....................ciąża....02 .08.08 🌻Wiktoria80...27...................................ciąża.... 22.08.08 🌻Dafodilek ....28.....Wrocław....................ciąża....12.09.08 🌻Koug..........34....Opole...Michał 11,Ola 7....ciąża...18.09.08 🌻Kasika1......23....Rzeszów..Kacper 21m-cy..ciąża....02.11.08 🌻B_eata22.....22....Wielkopolska.............ciąża......21.11.08 🌻Gargamelka.........Chorzów....................ciąża . 🌻Mania23.......23....Warszawa..................ciąża ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kurde no najlepsze życzenia!!! 🌼 Fisiu** mam nadzieję, że egzamin zdany i już po stresie :) Koug z kim Ty znowu musisz tutaj walczyć??? Wnioskuję, że były jakieś wpisy, które usunięto zanim to przeczytałam...? Serdecznie pozdrawiam :) P.S. moja znajoma dzisiaj urodziła córeczkę, więc teraz ja zostałam pierwsza na kolejce :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki , no to jestem:) Maniu 23 SUUUPEEERR bardzo sie ciesze i trzymam kciuki!!u mnie sie troche skomplikowało niestety:( tak bardzo chciałabym znów być w ciaży ale niestety przenoszę sie do nowej pracy która jest dla mnie korzystniejsza , muszę niestety odłożyć staranka, kurcze no załamałam sie po porostu, hmmm zeby los zdecydował za mnie , a byłas juz u lekarza kochana? który to tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kołderko :) 🌼 Nie załamuj się moja droga-szkoda na to czasu.Jak widzisz duzo tu znajomych osób,które mają wiarę w sobie i nie poddają się tak łatwo.Zobaczysz ten topik bedzie i dla Ciebie szczęśliwy ❤️ Podaj swoje dane dziubasskowi to wpisze Cię w naszą piękną tabeleczkę AVINIONKU 👄 100 lat miłości,spokoju i szczęścia 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻 🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️🌻❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻 🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻 🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻 🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Żono mojego męża natentychmiast sie chwal!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za ignorancję dziewczęta a Tobie Dziubasku za uwzględnienie mnie (przynajmniej) w tabeli...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASZ
DZiękuję Mania,i serdecznie gratuluję. Jeszcze nie dostałam @ a to już 8 dni a więc może..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZ pisalaś o nadżerce ja mialam też wymarażaną....i nie mogłam współżyć przez poltora miesiąca, powiem Ci, że mi się też spóźnił okres ale parę dni... Nie martw się wszystko będzie dobrze.... Ja też się zamartwialam zwlaszcza, że mialam nadżerkę robioną dwa razy( pierwszy zrobił to niedokładnie) widzialam sama pouplawach (mając nadżerkę przyczepiają się jakieś infekcje, mamy większe uplawy nawet przez caly cykl) Warto zrobić z tym porządek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×