Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

o ja pierdziele Validosku moje graulacje ale mi serducho wali huuuuuuuuuuuuuuuraaaaaaaaaaaaaaaaaaa. no to kochane boćki na kafe zawitały.:):):):):):):):):) a ja zapadłam w sen wiosenny.wczoraj się połozyłam o 17.00 to wstałam o 6.30 dzisiaj rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu ja sama w to nie wierze!! powtórze testa w niedziele:) teraz słonko czas na Ciebie:) i reszte! Titek jak test?? póki co zjadłam sniadanko i do pracy:) rodacy az sie boje czy to nie sen i jak sie skonczy!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VALIDOSKU KOCHANA takie są realia dziewczyny wczoraj miałam przeźroczysty glutowaty śluz.jak to jest z tym śluzem bo ja już cholender nic nie wiem.w tym miesiącu chce sieę wybrać do ginka ale nie do mojego.chce zaczerpnąc porady od innego specjalisty. dzisiaj serwuje gołąbki.kto się pisze????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł Validos to nie sen:-) Fisia ja poprosze gołąbeczka:-) jeju jak mnie sie nie chce rano wstawać, za oknem jesień i jak tu człowiek ma czerpać siłe ze słońca. mnie tak brzuch boli od jajeczkowania że nawet nie moge sie wyprostować, ałłłłaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu:) ja sie na gołąbki pisze:) co do śluzu:) to ciagnacy przezroczysty sa płodne! a reszte nie wiem!! a co jest najsmieszniejsze:) badałam sobie szyjke i była nisko i twarda a od wczoraj wyzej i jakas powiekszona !!!! aby sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie moge jakie super wiadomości to to ja rozumiem VALIDOSKU super nowinka wielkie buzjole GRATULUJE !!! kochana z całego seducha fisiaczku dawaj jednego gołąbka a co mi tam .... pozatym u mnie taka brzydka pogoda ciągle pada i jest zimno brrrrrr hmmm moje chłopisko nie nadaje sie do niczego ledwo chodzi jakies przeziebienie go dopadło aaaaaa kaszle jak organ ..... az mi go zal :-(:-(:-( dostał jakies leki od lekarza moze b.ędzie lepiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos szczere gratulacje, dwie kreseczki,:))))) :)))) powiedz jakie leki mialas przepisane, mialas monitorig jajeczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anucha ja brałam Clo na wywolanie owulacji i duphaston w II fazie!!! i chyba podziałało!!!! monitoring miałam w 14 dc pecherzyk 16 mm a przewiywana owulacja 3-4 kwietnia była:) wiec dzis dopiero 13 DC po owulacji!! wiec czekam co zycie pokaze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos cieszę sie że ci sie udało, mam nadzieję że ja też w końcu zafasolkuje, robię testy owulacyjne ale jeszcze nic nie pkazały, dzisiaj jes9 dzień cyklu, śluzik mam płodny juz 2 dzień i zaczęły mnie pobolewac delikatnie jamniki, mam nadzieję że zobacze te 2 kreski owulacyjne oby sie udało, mialam czekać do maja po wizycie u lekarza, kazała przyjsc na kontrole, ale zobaczymy, dzis przyjeżdza moja połowa tak wiec zobaczymy co to z tego wyjdzie, wygłada na to że w wekend przypadną mi dni płodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Ten dzień jest na prawdę dobry :D Validosku spać nie mogłam z wrażenia tak się wczoraj ucieszyłam :) Ciekawe kto jeszcze w tym miesiącu :) Titowa sąsiadeczko, kiedy testujesz? ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Kurde no -- widzę że na zwolnienie poszłaś. Bardzo dobrze! Teraz najważniejsza jesteś TY i Twoje maleństwo❤️ Fisiu ja też gołąbka poproszę w sosie pomidorowym jeśli można. 🌻 Wiecie co, pomimo, że pogoda u nas kiepska to po takich wiadomościach czuję się jak na dopalaczach :) Normalnie tak się z Wami zżyłam, że każdą nową ciążę odczuwam jak własną 🌻 Cieszę się że tu jestem :) Miłego dzionka dziewczyny i uważajcie na siebie kochane zaciążone :) a my staraczki -- do roboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betii19846
czesc dziewczynki ja nowa jestem czytam sobie i tak mysle o moim probl otorz ja jestem po slubie rok staramy si2 lata nawet castagnus nie pomaga poradzcie prosze co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wyszlam dopiero z lozka wyplulam jakiegos wielkiego gluta z gardziuolka kaszelek itp narazie umiarkowane dzis udaje sie do lekarza wieczorem myslalam o Validosku i zostawilam sobie opis na gg,ze \"ciesze sie Twoim szczesciem\" to maz mnie meczyl o co chodzi ahh te ciekawskie jajo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku proponuję Ci zrób sobie opis też nawiązujący do Validoska a mianowicie >>USYCHAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeżarło mi kawałek wpisu :o Jak Pawcio zapyta o co chodzi to powiesz mu ze to dlatego że nie chce Cię podlać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Asiulka powtórze się po raz kolejny -gratulki kochana:) Nie będę oryginalna mówiąc ze juz wczoraj sie cieszyłam,kiedy Ty nie mogłaś jeszcze uwierzyć :) Tituś a co u Ciebie krejzolko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug hehe dobre;) mysle,ze Pawcio chce podlac tyle ,ze sie boi o przyszlosc potomka:) kurde ogłuchłam od tego przeziebienia teraz to juz zostało mi polozyc sie i umierac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny zazdroszcze wam tych testów, ja musze najpierw wyjsc z tej cholernej anemii żeby Dzidzia miała dobrze u Mamy. Zreszta wydaje mi się że popadłam w jakąś paranoje co do robienia wszystkich badań wiadomo z jakiego powodu. Mam nadzieje, że to przejściowe i niedługo wróce do formy bo Mąż stwierdził że następny szpital do jakiego mnie zawiezie to będzie psychitryczny;-) oczywiście żartował:-) Kochane cieszę się że tak wiele z nas zafasolkowało i życzę Wam z całego serducha by Dzidzie były zdrowiutke i dawały wam duzio miłości radości. Chyba znowu mnie bierze na jakies nostalgie. napiłabym się wina:-) ma któraś bo ja w pracy jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia widzę że masz dołki.poczekaj jak sie wkurze to wpadnę do Ciebie z rosołkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos --- sprawdziłam w poprzedniej tabelce i Ty oststnią @ miałaś 18 marca, tak samo jak ja :) to będziemy może miały zbliżone terminy :) a długie masz cykle?? wiadomo ze owulke kazda z nas mogła miec inaczej, ale i tak jestesmy na podobnym etepie ciązy :) a masz juz jakies dolegliwosci?? ja tylko napiecie w podbrzuszy czuje, i troche bola mnie piersi, szczególnie sutki sa wrazliwe, ale duzo mniej niz poprzednim razem, ale z tego co słyszłam kazda ciaza moze byc inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania ja tez miałam @ 18marca tyle ,ze dostałam w sobote i teraz mi sie konczy jak sie staracie to jakos wam dopinguje ale jak Validos zaszła w ciaze to dopiero do mnie doszło co to jest\"zajsc w ciaze\" urodzic, wychowac, to sa klopoty, nerwy,zmartwienia o zdrowie maluszka, oraz wiele cudonych dni i usmiechow czuje strach i wiem,ze chce miec dziecko ale sie boje i nie wiem czy dam rade przezjsc przez to wszystko chyba nie jestem taka silna jak WY ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaanka
cykle mam co 28 dni,współzyłam z chłopakiem prze okres dni płodnych, 3 dni przed okresem zaczoł mnie bolec brzuch jak na okres, w dzien miesiaczki zrobiłam test wyszedł pozytywny za 3 dni znow powtorzyłam i to samo pozytywny a na nastepny dzien dostałam okres bez skrzepów taki mało obfity ale trwa juz 4 dni... wizyte u lekarza mam za 2 dygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż ja też chodzę prywatnie i mam takie terminy...hmm a może na pogotowie nie bagatelizuj tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem na L4, i juz na nim zostane. wiecie co to bylo ten twardy, ciezki brzuch? to byly skurcze macicy..nota bene z nerwow! mam odpiczywac, lezec i zazywac magnez. Zwolnienie podrzuci do pracy moj malzonek. ufff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż zdarza się, że kobiety mają okres bezskrzepowy przez 3 miesiące.....i w ten sposób nie wiedzą, że są w ciąży ale ja bym poszła do lekarza - lepiej nie ryzykuj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasek --- tak to jest ze wychowywanie dziecka to nie zabawa, i ze zmienia ono życie człowieka i juz od tego momentu jest sie zawsze za kogos odpowiedzialnym. ja tez czasem mam mysli czy poradze sobie w roli matki, ale potem przychodzi odpowiedz ze dlaczego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×