Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Maniu z tego co pamiętam to cebulka to brała.Musisz zaczekać z pytaniem gdzieś do 10 rano bo teraz pewnie biedactwo padło umęczone,a ja nie mam sumienia jej budzić i pytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki koug, chciałam isc jutro własnie zrobic to badanie, ale zupełnie zapomniałm jak z tym lekiem. mam po prostu zalecenie od endo by monitorowac tsh i ft4 w ciazy, nie wiem tez czy nie jest za wczesnie na badanie czy np nie poczekac do pon, to bedzie wtedy 6 ty tydzien koug powiedz czy i ty na poczatku ciazy miałs pobolewanie tak jak na @ w dole brzucha?? a i powiedz czy zawsze miałas takie same objawy z kazdym dzieckiem, bo ja wtedy to piersi dotknac nie mogłam a teraz sa tylko wrazliwsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:) hmm powtórzyłam test kreseczka lepiej widoczna:) moze nie taka bardzo ale dzis dopiero powinnan -nie dostać @:) ale chce pokazać męzowi a tej na pewno nie przegapi:) a ja nadal nie wierze:) dobrze ze piatek! wczoraj posżlam spac jak niemowle:) a o 4 sie obudziłam i meczyły mnie jakies durne sny!!! Kawki:) doba tylko jedna bo od Dziubaska znowu dostane;) zrabke:) aaa Dziubasek ma taki ciepły i miły głos:) mam nadzieje ze sie mojego głosnego nie wystraszyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek Validosku jeszcze raz GRATULUJEEEEEEE❤️❤️❤️❤️ aaaaaaaaaaaaaaaa ziewam ide ze dwie godzinki pospać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Validosku Ty wiesz, ze bardzo sie cieszę.... będę ciocia!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Z przykrością stwierdzam, ze zaczynam sie robić mało ruchliwa i ociężała, wczoraj ledwo wróciłam z miasta do domu (nogi miałam jak głazy i bolały mnie plecy) Oj nie dobrze, bo jeszcze 3 m-ce przede mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agitalku to wypoczywaj słonko:) ile sie da:) moze za niedługo pójdziesz na L4:) wypoczywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek Kochane :) Jak tam poranek? Jak się czują nasze ciężarówki? Życzę wszystkim udanego dnia :) Dziś PIĄTEEEEK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam laseczki dziubassku jak się czujesz ..... wracaj szybko do zdróweczka kobitki ja juz zrobiłam jedno ciasto i juz sie piecze a drugie mysle jakie napewno z masa będzie bo jutro mam dwie głowy do zrobienia jedna pasemka a druga balejaż to dzis robie to co mam zrobic jutro mojemu M poleprzyło sie juz mnie molestuje skąd on ma siłe cholercia;-);-);-) fisia ty masz gołąbki a ja na drugie robie placki ziemniaczane ktora sie skusi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde... odpoczywaj i nie martw sie szefowa warzna jest teraz dzidza głowa do góry wszystko będzie dobrze a szefową zawsze można zmienić ....;-);-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Mania ja biore euthyrox od 2 latna niedoczynnosc tarczycy kiedys mialam wyniki powyzej 5 a teraz dzieki lekom mam 1,64 czy jak mowi lekarz idealnie i oby tak juz zawsze:) mam dawke euthyrox 75 a zaczynałam od 25 Ania ja nie bredze tylko jestem taka szczesliwa,ze mam kogos takiego jak wy tutaj i mozna wylewac smutki i zale no i radosci:) Validosku no co ty gadasz \"cieply i mily glos\" to chyba nie o mnie:P mam tak gardlo zawalone gulami,ze ledwo gadałam ale miło,ze tak ściemniasz hehehe nie krzyczałas na mnie (jak sama twierdzisz masz donosny głos) moj dziadzio tak sie drze mowiac,ze nikt go nie przebije i nie masz sie co martwic:) choc powiem,ze jestes wygadana jak katarynka i mozna sie z ciebie posmiac... ups z toba:P Wiolus dziekuje za troske o moje zdrowko, lekarka dala mi antybiotyk ale nie kupuje, nie bede sie trula, mysle,ze fervex i tamtum verde na gardziolko styknie i odpocznme kilka dni w lozecvzku i bedzie dobrze:) Koug tez ma ciepły i miły głos hahaha ale fajnie gadałam juz z 2 osobkami z tad:P mam nadzieje,ze nie dlugo bede mogla z wami pogadac na life :):):) miłego dnia dziąszki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam piekny sen... cudowny:) byłam w ciązy, rodziłam ze szczegółami krew pot łzy itp ale dałam rade urodziłam piękna istotke byłam taka szczesliwa chciała bym ,zeby to stało sie realne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku mnie się sny często spełniają, wiec Tobie ten NA PEWNO się spełni :) Z całego serca Ci tego życzę ❤️ Ja rozumiem Twoją wcześniejszą wypowiedz, tylko nie wiem skąd u Ciebie takie czarne myśli, ze mogłabyś stracić to towarzystwo :) Mam nadzieję, że tak się nie stanie i zawsze będziemy mogły na siebie liczyć - razem przeżywać smutki i radości 🌻 Zdrowiej szybciutko 😘 🌻🌻 dla wszystkich forumowiczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł Maniu ja biore Letrox 50 co prawda nie wiem po co bo pierwszy wynik miałam 4 a potem bez leków 2 ale endo powiedziała że jak chce zajsc w ciązę to musze obnizyc do 1. nawet kawki nie wypije z Wami bo musze jechać do Łodzi. odezwie się wieczorkiem. Bądźcie grzeczne:-) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Mam nadzieję że mnie jeszcze pamiętacie. validos gratuluję a do głuipch snów to się chyba musisz przyzwyczaić, ponoć hormony tak działają, ja czasem się zastanawiam czy nie zacząć spisywać moich bo na ich podstawie mogłaym scenariusz napisać i to zazwyczaj filmu sensacyjnego mania gratuluję Ja czuję się ostatnio jak słonica, zawsze byłam duża ale teraz zbrzuch robi swoje, na szczęście poszło tylko w brzuch i jestem zadowolona bo jak narazie tylko 7 kilo do przodu jestem. Ostatnio mnie trochę położna nastraszyła, zgłosiłam się do niej z zawrotami głowy i puchnięciem rąk i nóg, zmierzyła mi ciśnienie-wysokie a potem na szybko badanie moczu-wykryła białko. Od razu skierowanie do szpitala na badania-ale na szczęście w szpitalu wszystko wyszło dobrze, wszystko w normie. A za 2 tygodnie tak jak wam pisałam przeprowadzka. \\nie wiem jak ja to przetrwam. Ok to na tyle. Pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł laleczki :D Dziubass 👄 powiem Ci że bleblanie przez komórkę to nie to samo co spotkanie w realu. Ja słyszałam już trochę więcej waszych głosów ale jakoś wolałabym i tak spotkać i popatrzeć na Was wypić jakiś wspólny \"rosołek\"-te które jeszcze mogą to zrobiłabym rosołek z wkładką,albo jakiś grill czy ognicho....ale mi się już tęskni za taką imprezką.Aż zazdroszczę Dziubasskowi i Validosowi że się będą za kilka dni widziały... dziewczyny-trzymajcie kciuki-idę na 15.30 podglądnąć czy u mojej dzidzi wszystko w porządku. Odezwę się jak wrócę paaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Demi 🌻 Jak tam Twój maluszek??-podeślij nam jakieś foteczki albo brzusia albo z USG.Ty chyba najszybciej z nas zostaniesz mamą :D ale Ci dobrze........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem za wspolnym spotkaniem przy grilu:) Demi jak zdroweczko? jak dzidziunia:) a co do snow to chyba nie tak predko sie spelni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa znalazlam wlasnie znaczenie snu poród-samemu rodzić - jeśli widzi się nowo narodzone dziecko, oznacza, to profity i uwolnienie się od zmartwień i kłopotów miejmy nadzieje...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demiluna papsiulajko miałam Ci juz maila napisac ,żebys sie odezwała.osz Ty cholerko Dziubdziu a dlaczego My jeszcze ze sobą nie gadałyśmy???? cio????? trza zrobic jakąś telekonferencje :):):):): Ja miałam tą przyjemnosc rozmawiać z Anią K ,Koug i moim męzem przez komórofon z cebulcią i Titusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczynki 300 stronke zaczęła ze swoim postem Validos.uznałyśmy wtedy ,że to jakiś znak na szczęscie no i proszę bardzo a tu już się zbliża 400 strona:P może komus też przyniesie szczęscie ale ja gdybam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassku tak bardzo pragniesz ciąży że bidulko sni9sz po nocach ale to normalne zobaczysz juz nie długo i ty nam przekazesz super wiadomość tylko cierpliwosci ..... 🌻🌻🌻🌻🌻 fisjaczku wy sobie nawet gadacie a ja nie mam nawet waszych fotek .... 🌻🌻🌻🌻🌻 I TO JEST MOJA PROSBA DO WSZYSTKICH WAS KTORA MA żYCZENIE TO NIECH PRZESLE MI NA MEILA SE ZDIąTKO WTEDY INACZEJ SIE PISZE WIEDZąć JAK KTORA WYGLADA ..... niektóre kobietki mam na NK. będe wam wdzieczna DZIęKUJE!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻 A TERAZ zmykam poszaleć z odkurzaczem i szmatą do kurzy 🌻🌻🌻🌻🌻 pozdrawiam i życze radosnego dzionka 👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola jak to nie masz moich zdjęc?????SKANDAL:D:D:D:D:D:D:D oj kobiałki jak ja bym chciała spasć na ten dólek tabeleczki.a tu nie huhu.ale nic straconego bo małpiszona jeszcze nie dostałam tfu tfu tfu nie wypowiadam tego słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu:) nie ma mowy!! o @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ przepraszam ale tym razem nie chce ;) i nie biore!!! wiosna bocki przyleciały:) musi byc dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mieszkam na takim zadupiu ze u mnie konie na palcach gwizdają to bociek trafić nie może:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeee dziubdziu nie przesadzaj.jedno mi wystarczy.bliźniki zostaw sobie :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×